توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 417645
گاز ۹۸درصد مناطق و خانوارهای مازندران وصل شد
تاریخ انتشار : جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۰
سخنگوی شرکت ملی گاز ایران ضمن تکذیب خبر قطعی گاز همه نیروگاه های برق،از وصل شدن گاز ۹۸ درصد مناطق و خانوارهای مازندران خبر داد.

مجید بوجارزاده در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به خبری مبنی بر اینکه گاز همه نیروگاه‌های برق قطع شده است، گفت: این خبر صحت ندارد و امکان ندارد گاز همه نیروگاه‌ها قطع شود، زیرا در برخی از نیروگاه‌ها امکان استفاده از سوخت مایع وجود ندارد. البته ممکن است به دلیل مصرف بالای گاز با همکاری وزارت نیرو محدودیتهایی در برخی نیروگاه‌ها در نظر گرفته شده باشد اما امکان ندارد گاز همه نیروگاه‌ها قطع شده باشد.

وی در ادامه درمورد قطعی گاز در استان مازندران نیز توضیح داد: شرایط گاز رسانی از ساعت ۲۱  شب گذشته بهتر و از میزان افت فشار گاز کاسته شده است. ۲۰۰ نفر از امدادرسانان از شب گذشته تاکنون گاز همه روستاها و مناطقی که در استان مازندران با قطعی گاز مواجه شده بودند را وصل کردند و تا کنون گاز ۹۸ درصد مناطق و خانوارها وصل شده، دو درصد باقی مانده نیز خانوارهایی بودند که از دیشب تا کنون یا خواب بودند یا در منزلشان حضور نداشتند.
 
کلمات کلیدی : گاز، قطعی، مازندران+بارش برف+آمل+قطعی برق
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.