توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 504846
5040 هیچ منعی در خصوص عرضه محصولات سلامت محور ندارد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۲
یک مقام مسئول در سازمان غذا و دارو در ارتباط با نامه صادر شده این سازمان درباره محصولات شرکت 5040 گفت: این نامه درباره یک محصول مشخص صادر شده و کلیات محصولات مربوط به این سایت بلامشکل است.

به گزارش فارس، «کبری ناصری» معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: نامه منتشر شده در فضای مجازی درباره محصولات 5040 صرفا یک نامه داخلی و اداری بود و جنبه اطلاع رسانی عمومی نداشته و انتشار آن در فضای مجازی غیرقانونی است.
وی در خصوص محصول شرکت آریا روناک که در نامه به عنوان غیر مجاز معرفی شده بود گفت: در این نامه ما بر یک محصولات عرضه شده توسط این سایت با یک برند تجاری خاص اشاره داشتیم که مراتب را به مدیران این شرکت ابلاغ کردیم.

 ناصری ادامه داد: از نظر ما هر محصولی که توسط سایت 5040 عرضه می‌شود در صورت داشتن مجوزهای وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو بلامانع است و مقصود ما تنها محصولات بدون مجوزهای قانونی است.
این مقام سازمان غذا و دارو گفت: سازمان غذا و دارو در حالی‌که با موارد تخلف و مشکل ساز برای سلامت مردم برخورد می‌کند، همیشه پشتیبان عرضه محصولات سلامت محور با کیفیت و دارای مجوز نیز بوده و هست.

وی در پایان گفت: اطلاع رسانی در خصوص غیرمجاز بودن محصولات اگر جنبه عمومی داشته باشد، توسط روابط عمومی سازمان غذا و دارو مطرح خواهد شد و مردم باید صرفاً از این طریق اخبار دقیق و صحیح را دریافت کنند و نباید به برخی مسائل تخریبی و هدفمندی که در فضای مجازی منتشر می‌شود اهمیت داد. 

بنا بر گزارش های منتشر شده در رسانه ها به نقل از مدیر فروش و بازاریابی شرکت 5040 ، این شرکت تاکنون هیچ محصولی خارج از روند قانونی به مشتری عرضه نکرده است، و همه محصولات سلامت محور عرضه شده توسط 5040، روال قانونی کسب مجوز را طی کرده و بر مبنای استانداردهای سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت می باشد.
 
کلمات کلیدی : محصولات 5040+سازمان غذا و دارو
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.