توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 444546
تکلیف انصاری برای دیدار با پرسپولیس امروز مشخص می شود
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۸
جابر انصاری بعد از هفته‌ها غیبت به دلیل مصدومیت، قبل از دربی به اردوی استقلال ملحق شد تا قدری دست کادر فنی این تیم برای این بازی باز باشد.

به گزارش مهر، مهاجم با تجربه تیم استقلال که از ابتدای نیم فصل دوم تاکنون به دلیل آسیب دیدگی تیمش را همراهی نکرده بود، در طول هفته گذشته با آبی پوشان تمرین کرد و نشانی از آسیب دیدگی در وی دیده نشد تا خیال علیرضا منصوریان قدری از بابت خط آتش تیمش آسوده باشد.

جابر انصاری که در نیم فصل نخست با ۴ گل زده و ۲ پاس گل یکی از بازیکنان تاثیرگذار استقلال بود، حالا بعد از ۵ هفته غیبت در نیم فصل دوم به شرایط مسابقه رسیده است. جابر از روز گذشته به اردوی آبی پوشان ملحق شد و نامش نیز در لیست هجده نفره آبی ها قرار دارد.

امروز علیرضا منصوریان جابر را به چشم خریداری نگاه می کند، از او تست می گیرد و یک جلسه نیز با وی برگزار می کند تا از آخرین شرایط این بازیکن با جزییات مطلع شود. با وجود این که منصوریان خیلی دوست ندارد به ترکیب برنده تیشم دست بزند، اما احتمال ضعیفی وجود  دارد که این بازیکن تحت شرایطی در بین یازده مرد منتخب سرمربی آبی پوشان برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی قرار بگیرد.

سابقه دو بار گل زنی انصاری در دربی های گذشته سرمربی آبی پوشان را وسوسه می کند که در صورت آمادگی این بازیکن، از او در ترکیب ثابت تیمش استفاده کند.
 
کلمات کلیدی : باشگاه پرسپولیس+باشگاه استقلال+دربی+جابر انصاری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.