نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 400940
واکنش اوباما به اظهارات رکیک نامزد جمهوریخواه آمریکا/ بچه داخل سالن نشسته است!
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۵
رئیس‌جمهور آمریکا به اظهارات رکیک نامزد حزب جمهوری‌خواه در انتخابات ریاست‌جمهوری این کشور واکنش نشان داد.

به گزارش فارس، «باراک اوباما»، رئیس‌جمهور آمریکا بامداد دوشنبه (یکشنبه به وقت آمریکا) به اظهارات رکیک نامزد حزب جمهوری‌خواه در انتخابات ریاست‌جمهوری درباره زنان واکنش نشان داده و آن را «باورنکردنی» توصیف کرده است. 

اوباما در اظهاراتی که پالیتیکو آن را منعکس کرده گفت: «یکی از نگران‌کننده‌ترین مسائل درباره این انتخابات، بیاناتی است که از زبان گزینه اصلی حزب جمهوری‌خواه گفته می‌شود. لازم نیست آنها را تکرار کنم. بچه داخل سالن است.»

رئیس‌جمهور آمریکا سپس فهرستی از اظهاراتی که ترامپ به خاطر آنها سرزنش شده را برشمرد؛ وی گفت ترامپ علاوه بر بی‌احترامی به زنان به اقلیت‌ها، مهاجران و معتقدان به سایر مذاهب هم توهین کرده است. به گفته اوباما ترامپ همچنین افراد معلول را هم مسخره کرده، به نیروهای نظامی آمریکا توهین کرده و به کهنه‌سربازان این کشور ناسزا گفته است. 

اوباما گفت: «این، دو موضوع را گوشزد می‌کند. می‌گوید که او آنقدر به خودش نامطمئن است که می‌خواهد خودش را با پایین آوردن دیگران بالا ببرد. به شما توصیه نمی‌کنم چنین شخصیتی را به داخل اتاق خاگدیس راه ندهید.»

ترامپ در فیلمی که روزنامه واشنگتن‌پست روز جمعه منتشر کرده با لحنی مفتخرانه از تلاش‌هایش برای برقراری روابط جنسی با زنان سخن گفته و عنوان می‌کند: «وقتی آدم ستاره باشد آنها (زنان) اجازه هر کاری را به او می‌دهند.»

وی در بخش‌های دیگر این فایل ویدئویی از رکیک‌ترین الفاظ برای توصیف تلاش‌هایش برای برقراری روابط جنسی با زنان استفاده می‌کند. نامزد انتخابات آمریکا همچنین به یک مورد تلاش ناموفق برای فریب جنسی یک زن اشاره می‌کند.
 
کلمات کلیدی : ترامپ، هیلاری کلینتون، مناظره دوم+انتخابات آمریکا
 
مودی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۱۳:۰۲:۵۶
این دمکراسی ست که هر روز و شب به ما آسیایی ها و مسلمانان و .... با غرور و تکبر میخواهند زیستن در آن و دنیای آزاد و دمکرات و .... آموزش بدهند و حتی اگر نخواهیم با کشورگشایی و بمب های ویرانگر به زور به خوردمان میدهند مانند آنچه در عراق و افغانستان کردند...!!!
اکنون به آمریکا به عنوان مظهر این دمکراسی و انتخابات آن به عنوان نمونه ایده ال این دمکراسی و نامزدهای این انتخابات به عنوان گل سر سبد این جهان آزاد و دمکرات نگاه کنید . بی اخلاقی و زیرپاگذاشتن بدیهی ترین و اولیه ترین اصول اخلاقی و رقابت سالم انتخاباتی را بنگرید....
هر دو نامزد برای تخریب یکدیگر از هیچ کاری حتی جلوی چشم میلیونها ناظر و بیننده ابا نمیکنند ؛ در خصوصی ترین زوایای زندگی یکدیگر به طرز بسیار زشت و مشمئز کننده ای وارد شده اند و برای تخریب هم از آن استفاده میکنند ؛ یکی اینگونه فاقد اخلاق و فاسد به لحاظ اخلاقی که با زنان اینگونه رفتار میکند و به استثمار و سواستفاده از آنان افتخار میکند و دیگری که با جستجو و بررسی در زندگی شخصی وی و کشف این نمونه ها آن را درسطح وسیع انتشار میدهد .....
بگذریم از اینکه یکی از آنها از نژاد پرستی بطور واضح دفاع میکند و دیگری به اعتراف خودش و تصریح رقیب انتخاباتی اش نقش مادر داعش یعنی کثیف ترین و وحشی ترین گروه تروریستی که تاکنون جهان به خود دیده است را داشته است .....
نمیخواهم بگویم در انتخابات و رقابت های سیاسی کشور خودمان بی اخلاقی اتفاق نمی افتد و نمونه های آن کم نیست اما میخواهم به کسانی که صبح تا شب در حال تحقیر و توهین به مردم و نظام و کشور خودشان و نشان دادن بهشت رویایی از غرب و امریکا هستند بگویم آیا کلینتون و ترامپ به عنوان خلاصه و عصاره این دمکراسی و آزادی رویایی نیستند که این چنین پیشینه ای دارند و اکنون هم این چنین وقیحانه و مشمئز کننده در حال تخریب هم برای کسب چند رای بیشتر هستند ؟!!!
هر چند نسبت به گذشته مان وضع بدی داریم اما هنوز هم با این وضعیت خیلی فاصله داریم و خدا نکند روزی این چنین بی شرم و حیا و فاقد اولیه ترین اصول اخلاقی شویم....
الف جان لطفا منتشر کن (3968706) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۱۸:۵۷:۱۴
خوبه افشا کننده هنوز نرفته زندان!!!!!!!!!!!!!!!! (3969148) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.