توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 501605
تصمیم عجیب فدراسیون فوتبال/ لیگ برتر 8 تیمی می‌شود!
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۲
فدراسیون فوتبال تصمیم دارد تیم‌هایی که استاندارد لازم را ندارند، از لیگ برتر حذف کند.

به گزارش خبرآنلاین؛ بدهی‌های سرسام‌آور باشگاه‌های لیگ برتری و وضعیت نابسامان و کیلومترها دوری از شرایط حرفه‌ای باعث شده فدراسیون فوتبال به فکر برنامه تازه‌ای برای لیگ برتر بیفتد. حالا گویا احتمال تک‌رقمی‌شدن تعداد تیم‌های لیگ برتر وجود دارد. فدراسیون فوتبال تصمیم جدی خود را در برخورد با باشگاه‌ها گرفته و هیئت رئیسه تصویب کرده از لیگ برتر نوزدهم (دو دوره بعد) باشگاه‌هایی که استانداردهای لازم را کسب نکنند، از لیگ کنار گذاشته می‌شوند. مهدی تاج در جلسه هیئت رئیسه فدراسیون تأکید کرده در صورتی که باشگاه‌ها موفق به کسب استانداردهای لازم نشوند، امکان برگزاری مسابقات لیگ برتر با حضور 8 تیم هم وجود دارد.

هشدارهای پی در پی کنفدراسیون آسیا باعث شده وضعیت فوتبال ایران مثل یک بمب ساعتی رو به انفجار باشد. فدراسیون هم تصمیمات لازم ضربتی را برای مبارزه با لجام گسیختگی باشگاه‌‌ها نمی‌گیرد و مشخص نیست آینده این رفتارهای آماتوری مدیریت‌ها چه خواهد بود.

البته شاید همین تصمیم کاهش تیم‌های لیگ برتری اگر جدی دنبال شود بتوان ذره‌ای به آینده امیدوار بود. کی‌روش اما حرف دل خیلی‌ها را چند وقت قبل گفته بود: "این فوتبال تا چند سال دیگر بر سر شما آوار خواهد شد."
 
کلمات کلیدی : فدراسیون فوتبال + لیگ برتر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.