توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 451908
ظریف باتری کدام لپ تاپ ها بیشتر است؟
بخش دانش و فناوری الف،17 اسفند95
در ادمه برترین های لپ تاپ هایی که از ظرفیت بالای باتری برخوردارند را به شما معرفی می کنیم.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۰
باشگاه خبرنگاران ، پس از تست های آزمایشگاهی در آمریکا مشخص شد که از میان لپ تاپ های مختلف 25 مورد از آنها از ظرفیت بالای باتری برخوردار هستند.

لیستی از لپ تاپ هایی که از ظرفیت باتری بالایی برخوردارند تهیه شده که بر اساس رده بندی آن لپتاپ Acer Chromebook R13 در رده نخست این لیست قرار گرفت و جالب است بدانید این لپتاپ قیمتی ارزانی دارد  که به سیستم عامل کروم مجهز می باشد.
در  بین  سیستم عامل ویندوز بهترین آن تعلق گرفت به سرفیس بوت 2016  از 2 باتری بهره می بردو جایگاه دوم را به خود اختصاص داد.
 

در میان مک بوک های اپل که مشهور به داشتن باتری های بادوام هستند ، مکبوک 13 اینچی آن که هیچ نوار لمسی ندارد در رده سوم این لیست قرار گرفته است.
 
بر اساس وظایف و کارهای مختلفی که لپ تاپ ها انجام می دهند مانند دیدن عکس و جستجوی اینترنتی و... باتری مصرف می کند، اما برای اینکه به خوبی متوجه شوید که چقدر می تواند باتری را ذخیره کند می توانید مکرر فیلم پخش کنید تا ظرفیت اصلی نگهداری باتری را در آن بببینید.
علاوه بر موارد ذکر شده رزولیشن تصاویر و CPUاستفاده شده در لپ تاپ در ظرفیت و مصرف باتری نقش ویژه ای دارد. 
 
 
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری+لپ‌تاپ‌
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.