نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 461006
روحانی: حقوق افراد کم‌درآمد ۲ برابر شده است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۵
 
کلمات کلیدی : حسن روحانی +نشست خبری + رئیس جمهور + افراد کم درآمد
 
منوچهر راستی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۱ ۱۳:۱۶:۱۰
بخدا دروغه .اگر حقوق ها اضافه شد بخدا در زمان احمدی نژ اد بود .بینی وبینا الله (4244382) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۱ ۱۳:۳۲:۴۱
آقای روحانی رای ما تویی ... ولی این حرفت صحت نداره (4244494) (alef-11)
 
و
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۱ ۱۴:۴۲:۰۳
گیرم که حقوق یک سی ام از کارمندان دولت را دو برابر کردید ولی از آنطرف حقوق و درآمد همه بقیه کارمندان و کارگران کشور را که قبلا کاملا کفاف زندگی شان را می کرد آنچنان به ضعف و تضعیف کشاندید که الان آنها که قبلا جز طبقه متوسط جامعه بودند شده اند جز طبقه فقرای جامعه
چرا باید ترتیبی بدهید که عده ای بخاطر بی برنامگی تان بدون دلیل موجه دریافتی شان با اینکه شرایط منطقی را ندارد بلاتر از بقیه که مدارک تحصیل و سنوات و سایر امتیازات را دارند بیشتر شود و لی طبقه های دیگر رو ضعف و بدبختی و احتیاج بروند ؟
این است عدالت ؟
این کجایش عدالت است ؟
چرا نباید کاری کنید که تناسب رشد اقتصادی در خانوارها عادلانه و منطقی و بنابر سعی و و تلاش خودشان بوده و یا لا اقل اینقدر فاصله بی انصافانه در آن وجود نداشته باشد ؟
واقعا که
رفتار شما مانند کسی را می ماند که بخواهد چند نفر را که در برکه یا روخان دارند غرق می شوند نجات بدهد بجایاینکه اول بیاید دست کسی را بگیرد که در حال غرق شدن است بیاید زیر پای کسانی را خالی کند که هنوز فرصت دارند و امکان غرق شدنشان کمتر است و اینها را بدتر از دسته اول در خطر بیندزید (4244759) (alef-13)
 
کارشناس ارشد دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۱ ۱۴:۴۹:۴۲
حقوق من کارمند با مدرک کارشناسی ارشد بعد از 23 سال تازه 2 میلیون شده. حالا افزایش ده درصدی حقوق یک پزشک به اندازه کل حقوق من است!!!

جالب آنکه تفاوت حقوق من با یک کارمند بیسواد فقط 300 هزار تومن است!!!

اگر حرفم را قبول ندارید به دانشگاه علوم پزشکی ایران سر بزنید و درآمد کارمندان را با یکدیگر و با پزشکان نجومی یگیر مقایسه کنید. (4244789) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۱ ۱۷:۱۷:۲۸
حقوق پر در آمدها چند برابر شده ؟؟؟اینم بگو جناب روحانی (4245193) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.