نظر منتشر شده
۴۶۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 363401
صندوق توسعه ملی هم در زنجیره حقوق‌های نجومی؛
حقوق ۵۷میلیونی رئیس صندوق/ اخذ وام ۳۰۰میلیونی با سود ۴درصد/ کمک‌هزینه اوقات فراغت فرزندان!
بخش اقتصادی الف، 28 خرداد 95
تاریخ انتشار : جمعه ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۱۸
رئیس صندوق توسعه ملی در حالی ماهیانه ۵۷میلیون تومان حقوق دریافت می‌کند که کمک‌‌هزینه ورزش، خرید کتاب و اوقات فراغت فرزندانش نیز در فیش حقوقی وی لحاظ می‌شود.

به گزارش تسنیم،بعد از افشای فیش حقوقی چند ده‌میلیونی برخی مدیران عالی‌رتبه‌ بیمه مرکزی و مدیرعامل بانک رفاه که طی چند هفته پیش رسانه‌ای شد، بهانه‌تراشی‌ها و ادله ریز و درشت بسیاری مطرح شد.

پشت‌بند این حرف و حدیث‌ها یک نفر عذرخواهی کرد و یک نفر استعفا کرد و عده‌ای هم قول پیگیری و رسیدگی دادند تا شاید تسلی دل میلیون‌ها کارگر و کارمندی باشند که سر و ته برجشان را با وصله و پینه به هم می‌رسانند اما هنوز این عذر و بهانه‌ها داغ این تخلف قانونی ظالمانه را سرد نکرده، چشممان به جمال یک فیش عجیب و غریب تازه روشن شده است.

اسناد و مدارکی به دست رسیده که نشان می‌دهد ظاهراً رشته فیش‌های حقوقی چند ده‌میلیونی مدیران، سر دراز دارد؛ آن‌قدر که سر از هر دستگاه و سازمانی درمی‌آورد.

این فیش‌های جدید مربوط به صندوق توسعه ملی است؛ صندوقی که با هدف تبدیل بخشی از عواید ناشی از فروش نفت و گاز، میعانات گازی و فرآورده‌های نفتی به ثروت‌های ماندگار، مولد و سرمایه‌های زاینده اقتصادی تشکیل شده است و کار اجرایی انجام نمی‌دهد تا مدیران مستحق حقوق‌های چند ده‌میلیونی باشد.

رئیس هیئت عامل این صندوق در حال حاضر صفدر حسینی است که طبق اسناد و مدارک موجود، از فروردین تا اسفند سال ۹۴ به‌طور میانگین، ۵۷ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان بابت حقوق آن هم فقط از این صندوق دریافت کرده است؛ به‌عبارت دیگر حسینی در سال گذشته جمعاً حدود ۶۸۶ میلیون تومان بابت حقوق از صندوق توسعه ملی گرفته است چراکه قطعاً این دست از مدیران در بخش‌های دیگر خصوصی یا عمومی نیز به‌عنوان عضو یا رئیس هیئت مدیره فعالیت دارند.

جالب اینکه رئیس صندوق توسعه ملی که با حقوق میانگین ماهانه ۵۷ میلیون فقط از یک دستگاه، بعید می‌رسد زندگی‌اش لنگ وام باشد، ۳۰۰ میلیون تومان نیز تسهیلات وام آن هم با نرخ سود چهار درصد دریافت کرده است.

قائم‌مقام این صندوق نیز متوسط دریافتی ماهیانه‌اش در سال گذشته، ۴۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بوده و جالب اینکه او نیز مانند آقای رئیس، وام ۳۰۰میلیونی با چهار درصد سود دریافت کرده است.

عضو دیگر هیئت عامل صندوق توسعه ملی، سیدمحمد سعیدی نوری‌نائینی است که در سال گذشته به‌طور متوسط ماهیانه ۳۸ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان به‌علاوه ۳۰۰ میلیون تومان وام با نرخ چهار درصد دریافته کرده است. این عضو هیئت عامل صندوق توسعه ملی، بازنشسته است و قاعدتاً از دستگاهی که بازنشسته شده، حقوق بازنشستگی می‌گیرد.

مسعود مزینی دیگر عضو بازنشسته این صندوق به شمار می‌رود که در سال ۹۴ به‌طور متوسط ماهیانه ۳۷ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان حقوق و مانند سایر اعضا وام ۳۰۰ میلیونی با نرخ چهار درصد گرفته است.

محمدرضا شجاع‌الدینی از دیگر اعضای بازنشسته هیئت عامل صندوق توسعه ملی است که سال گذشته به‌طور متوسط ماهیانه ۳۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان حقوق و وام ۳۰۰میلیونی گرفته است.

بدین ترتیب پنج عضو هیئت عامل صندوق توسعه ملی جمعاً در سال گذشته علاوه بر دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان حقوق، یک و نیم میلیارد تومان نیز وام چهاردرصدی دریافت کرده‌اند. در شرایطی که آه و فغان بانک‌ها مدام از نداشتن نقدینگی برای پرداخت وام ازدواج جوانان بلند است، باور کردن اعطای یک و نیم میلیارد تومان وام چهاردرصدی آن هم فقط به پنج نفر، سخت است!

با یک حساب سرانگشتی، اگر قرار بود این مبلغ که در اختیار پنج نفر قرار گرفته است، به زوج‌های جوان داده شود، حداقل ۱۵۰ نفر می‌توانستند وام ازدواج ۱۰ میلیون تومانی دریافت کنند؛ البته باید توجه داشت که این وام در سال ۹۴ اعطا شده و آن موقع وام ازدواج سه میلیون تومان بود یعنی اگر همان زمان این رقم به وام ازدواج اختصاص می‌یافت، ۵۰۰ نفر از این تسهیلات بهره‌مند می‌شدند.

آنچه در این فیش حقوقی جالب‌تر از میزان دریافتی و اعداد و ارقام درشت آن است، عناوین و مواردی است که آقای رییس را مستحق دریافت حقوق ۵۷ میلیون تومانی کرده است، مواردی که به‌احتمال زیاد بسیاری از آنها را در هیچ فیش حقوقی دیگری ندیده‌اید، عناوینی که بیشتر شبیه یک طنز تلخ است تا واقعیت...

مزد شغل، مزد سنوات نهایی، حق پست نهایی، حق اولاد، حق مسکن، حق خواروبار، حق شیفت، حق تلفن همراه (۳۶۰ هزار تومان)، اضافه کار، ایاب و ذهاب (جالب اینکه مدیران ما خودروی دولتی به‌همراه راننده دارند)، یارانه غذا، هزینه پزشکی، هزینه‌های دندانپزشکی، یک‌سی‌ام پرداختی، اعیاد (بر اساس فیش‌های حقوقی موجود، تقریباً در بیشتر ماه‌های سال آقای رئیس بابت اعیاد، دریافتی داشته است و این غیر از دریافتی‌های عید نوروز است)، بهره‌وری سه‌ماهه، کمک‌هزینه اوقات فراغت فرزندان، کمک‌هزینه خرید لباس، کمک‌هزینه خرید کتاب، کمک‌هزینه سفر، کمک‌هزینه ورزش، کمک‌هزینه تحصیلی و پاداش (آقای رئیس در فیش حقوقی مرداد، ۵ میلیون تومان و در شهریور هشت میلیون تومان پاداش دریافت کرده است) از جمله عناوین موجود در فیش حقوقی آقای رئیس است.

به‌عبارت دیگر، علاوه‌بر وجود برخی عناوین عجیب و غریب مثل حق پست نهایی، مزد سنوات نهایی، یک‌سی‌ام پرداختی و بهره‌وری سه‌ماهه؛ آقای رئیس هزینه تلفن همراه، ایاب و ذهاب، کمک‌هزینه اوقات فراغت فرزندان، کمک‌هزینه خرید کتاب، کمک‌هزینه سفر، کمک‌هزینه ورزش و کمک‌هزینه تحصیل خود را هم از صندوق توسعه ملی دریافت می‌کند.

کاش روزی جامعه ایران و شرایط اقتصادی به آن حد از رفاه و تموّل برسد که در تمام فیش‌های حقوقی این امتیازات و حق و حقوق برای هر کارگر و کارمندی لحاظ شود، روزی که دولت بتواند برای اوقات فراغت تمام فرزندان ایران هزینه کند نه‌فقط فرزندان برخی مدیران، روزی که همه بتوانند بی‌دغدغه هزینه‌ها ورزش کنند، کتاب بخرند، سفر کنند، به سلامت خود برسند، نگران تحت پوشش بیمه نبودن خدمات دندانپزشکی نباشند و مثل آقای رییس یا حداقل یک‌دهم آن حقوق بگیرند.

اما تا آن روز و در وضعیت اقتصادی کنونی که دولت هرروز از مردم می‌خواهد با سیلی صورت خود را سرخ نگه‌دارند تا شاید بتواند به‌سلامت کشور را از این گردنه سخت اقتصادی عبور دهد، دیدن چنین فیش‌هایی فقط آب سردی است بر سر این‌همه صبوری و اعتماد مردم و ظلمی آشکار!

بر اساس ماده ۷۶ قانون خدمات کشوری، هیچ فردی در دولت نمی‌تواند بیش از هفت‌برابر حقوق پایه یک کارمند عادی حقوق دریافت کند. این قانون صراحتاً همین جا نقض می‌شود؛ همین جایی که گردش مالی یک مدیر دولتی در یک ماه آن هم از یک دستگاه ۵۷ میلیون تومان است در حالی که گردش مالی یک سال برخی کارکنانش به این مبلغ نخواهد رسید.
 
کلمات کلیدی : فیش حقوقی+حقوق مدیران+حقوق+حقوق های نجومی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۳:۲۱:۱۴
اعتدال صداقت با مردم را هم باخت، (3764643) (alef-11)
 
معلم و کارگر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۸:۱۸:۳۶
اونوقت من با 20 سال سابقه تدریس مدرک دکترا تو اموزش و پرورش زیر 2 تومن میگیرم یک ریال هم مزایا نداریم وامهامون هم همه 21 درصد سود اونم برا 5 تومن (3764844) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۸:۲۰:۲۲
اقای روحانی بنظرم در انتخابات اتی شرکت نکن ، چون بعید میدانم رای بیاری (3766110) (alef-13)
 
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۹:۰۵:۰۷
امثال تو و اونایی که داری سنگشون به سینه میزنی هم دلتون برای مردم نسوخته (3766187) (alef-11)
 
جلیلی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۹:۲۰:۱۴
کی بیاد جاش شرکت کنه؟؟احمدی نژاد؟؟؟وی پی ان هم حرومه استفاده نکن (3766208) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۲۰:۵۲:۱۶
زمان آقای احمدی نژاد که دوره اختلاسهای هزار میلیاردی بود کسی روش نمیشد به حقوقهای چند ده میلیونی بپردازه! (3766296) (alef-11)
 
Canada
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۲۲:۳۹:۰۷
تو فکر می کنی این چیزها مال الان هست؟ (3766451) (alef-11)
 
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۱۴:۴۷:۳۲
دادستان دیوان محاسبات گفته این حقوقها از سال 93 شروع شده!!!
بعد هم شمایی که به گرونی گوجه فرنگی می پرداختید نمی تونستید به این حقوق ها بپردازید؟؟؟ (3767831) (alef-11)
 
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۰۷:۱۶:۳۷
نه عزیزم مطمئن باش بازم دولت کلید رای میاره،از ماست که بر ماست (3766814) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۰۸:۳۴:۲۲
آقای روحانی شرکت کن . روی بعضی ها رو کم کن (3766935) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۲۳:۰۳:۴۴
بسته دیگه چی میخوای ! مگه نمی بینی با توافق هسته ای ما چه اعتباری پیدا کردیم ؟! قرار نبود حقوق شما افزایش پیدا کنه که قرار بود ما با غربی ها عکس یادگاری بگیریم که گرفتیم ... !!! (3766488) (alef-11)
 
سعيد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۸:۴۲:۱۸
اون آقايي كه سازمان برنامه ريزي و بودجه كشور جذف كرد و 8 سال مملكت بدون برنامه هدايت شد بايستي منتظر اين جريانات باشيم و شك نكن تا 10 سال آينده هم از آن 8 سال كذايي آسيب هايي ديده مي شود. (3764864) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۵:۲۵:۵۲
چرا تعطیلی سازمان برنامه در حفظ یارانه افراد مستمند موثُر نیفتاد؟ پس چرا مسکن مهر سه سوته به تعطیلی کشیده شد؟
دادستان دیوان محاسبات اعلام کرد که تدوین قوانین مربوط به حقوقهای کلان در سال 93 انجام گرفته است.
اینکه آدم خودشو به خواب بزنه و دیگران را هم دعوت به خواب بکنه اصلاً چیز خوبی نیست!!!!! (3765814) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۰۰:۲۸:۵۸
الان سازمان مدیریت هم اوضاع بهتری نداره (3766597) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۵:۲۹:۱۱
راستی آقای صفدر حسینی همان وزیر دولت اصلاحات نبود؟ (3765821) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۵:۵۷:۴۴
یعنی بازم میگین تقصیر دولت قبله؟؟
روده بر شدیم بابا... (3765892) (alef-13)
 
Canada
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۲۲:۴۲:۳۷
این داستان نه مال این دولته نه ماله دولت قبل. این چیزها سر دراز دارد و فقط هر سال با تورم و شرایط دیگه افزایش داشته. (3766458) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۰۸:۳۳:۲۷
به جای اینکه روده بر شوی برو اگر می توانی گوش خاوری رو بگیر بیا باقی پیشکش (3766932) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۶:۳۰:۳۵
الان که تو این دولت سازمان برنامه احیا شد چه گلی به سر مردم زدند جالب اینه که تو این دولت با سازمان برنامه عریض وطویل وهزینه بر این افتضاحات به بار اومده . این دولت ارزش هیچ دفاعی رو نداره (3765963) (alef-11)
 
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۱۷:۲۴:۰۵
پاداش 20نفر مدیر ارشد سازمان مدیریت 28 میلیارد (3768181) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۶:۵۸:۵۴
اون آقا برا اين مديريت و برنامه ريزي رو حذف كرد چون مي دونست با وجود اين سازمان چه فسادي راه ميفته كه نمونش اين حقوق ٥٧ ميليوني است (3766016) (alef-13)
 
Netherlands
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۲۲:۲۷:۵۷
انگار فسادهای چند هزار میلیاردی یادتون رفته! اون موقع هم به احتمال زیاد حقوقها بالا بوده (3766438) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۰۰:۱۷:۰۶
وی پی ان حرومه استفاده نکن (3766587) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۰۹:۴۳:۴۵
اقا چیه یاد گرفتی هی زیر کامنتها مینویسی وی پی ان حرامه، این پرچم برای استفاده کنندگان از اینترنت رایتل نشون داده میشه. (3767087) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۷:۳۱:۳۲
میشه کمتر چرت و پرت بگی و ماله کشی گند کاریای این دولت رو نکنی؟مرسی (3766055) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۹:۱۵:۱۸
یکی از دلایل فساد موجود همین سازمان بی خاصیت برنامه ریزی و بودجه کشور است که یک بودجه کلانی را هم خودش بیهوده مصرف میکند و هیچ بازتابی هم ندارد (3766198) (alef-13)
 
Netherlands
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۲۲:۲۹:۱۰
بله. بازدهی نداره. مثلا صدها میلیارد دلار پول نفت رو این سازمان میخواست بیخود براش برنامه ریزی کنه ولی بدون این سازمان خیلی راحت مصرف شد! (3766439) (alef-11)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۰۸:۴۰:۵۶
اقا سعید محترم
درسته که احمدی نژاد سو مدیریت داشت تو حوزه اقتصادی، ولی دلیل نمیشه این دولت نتونه تراز حقوق مدیرانش و تصحیح و اجرایی کنه....
تا که میخواین همه چیز رو جناحی ببینین. اگر کسی و کسانی خطا کردن باید پاسخگو باشن فرقی نمیکنه از کجا و کی؟ (3766949) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۸:۵۰:۰۴
این هم از صندوق توسعه ملی ک مازادفروش نفت و گاز رو در اون ذخیره میکردند برای روز مباداااااااااریاست جمهوری لیاقت میخاد!یعنی تاحالا نمیدونسته؟؟؟؟؟؟این مدیران مفسدهستند و بایداعدام شوند اما....باملایمت میگن برو عیب نداره خوش باش با پولای بیت المال از شیر مادر حلال تر!!!..خدایا میبینی؟ (3764876) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۲۰:۵۳:۳۰
درسته که این حقوقها معقول نیستند ولی حداقل خلاف قانون هم نیستند اونوقت شما میگی اعدام؟؟؟ (3766297) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۹:۳۰:۱۲
یعنی جنابعالی که حالا با رو شدن چند فیش حقوقی فکر می کنی برگ برنده ای علیه این دولت به دست آورده ای نمی دانی صداقت با مردم سالهاست رنگ باخته ؟! یعنی وقتی مردم آن اختلاسهای نجومی وفساد خیابان فاطمی به سرکردگی معاون رئیس جمهور وبرداشت غیر قانونی از بیت المال برای احداث دانشگاه ایرانیان ووو را دیدند امیدشان به صداقت و پاک دستی ها کم رنگ وکم رنگتر نشد ؟! پس لطفا حرف جدیدی بزن ! (3764945) (alef-13)
 
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۲۱:۰۷:۰۳
پیشنهاد من برای حدود حقوقهای ماهیانه
روسای قوای سه گانه: 30 میلیون
وزرا و نمایندگان مجلس و استانداران و مقامهای مشابه: 20 میلیون
سقف پرداختی بقیه مقامها: 15 میلیون
سقف پاداش حداکثر 5 میلیون و کمتر از 50 درصد حقوق.
سقف هرگونه مزایا تا 50 درصد حقوق. (3766312) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۲۳:۵۷:۳۴
اونوقت سقف پرداخت مزایای کارمندان میشه 500 هزار تومن!!! جک گفتی با این حساب و کتابت (3766569) (alef-11)
 
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۲۰:۲۱:۲۵
اتفاقا درسته. برای اینکه باید بجای مزایا حقوق پایه زیاد بشه چون اینجوری بی حساب کتاب یک عده مزایای زیاد برای خودشون درنظر میگیرن بدون اینکه مشخص بشه که حقوقها زیاده. البته اینها یک پیشنهاد اولیه بود میشه یک خورده بالاپایینش کرد. (3768472) (alef-11)
 
Slovakia
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۲۰:۲۲:۵۸
البته اضافه کنم مزایا و پاداش ماهیانه منظورم بود به نسبت حقوق ماهیانه یعنی در یک سال 12 برابر میشه. (3768475) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۹:۵۰:۵۳
فقط هی میگن

۱. پول نداریم

۲. بالاترین پرداختی مال قضات و هیات علمی هاست که این جماعت در حال بازنشسگی هاشون ۹ میلیون بیشتر نمیگیرن بعد فیشا از جای دیگه میزنه بیرون!!!!

۳. مال دولت قبله. بابا ۳ سال گذشته چرا اصلاح نمیکنین.

من اگه ایرانیم و مسلمان حلال نمیکنم و راضی نیستم. (3764987) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۹:۵۱:۰۶
دختر آقای سید صفدر حسینی نماینده مجلس اند یعنی مردم تهران به ایشان رای داده اند. به به یعنی به به (3764988) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۲۳:۰۷:۰۳
رزومه این فرد برید نگاه کنید ! متولد سال 64 است !!!
از خودتان بپرسید که چگونه فردی بدون هیچ سابقه کار اجرایی یا تقنینی به لیست اصلاحات راه می یابد و نماینده مجلس می شود !؟! (3766492) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۰۵:۰۲:۵۹
مردم دلشون خواسته به ایشون رای بدن مشکلیه ؟! اصولا رای مردم به شما ربط داره ؟! (3766762) (alef-11)
 
اراکی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۱۳:۰۳:۰۰
وا اسفا بر رای دهندگان که... به متولد 64 بدون تجربه اجرایی برای امور کلان کشوری رای داده اند.... البته امروزه روابط حرف اول را می زند نه دانش و تجربه!!! (3767601) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۹:۵۲:۵۱
صفدر حسینی
وزیر احمدی نژاد توی این دولت چیکار میکنه (3764997) (alef-13)
 
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۱۲:۰۲:۱۹
نه جانم وزیر دوران اصلاحا ت بود (3767445) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۹:۵۳:۵۶
دوست عزیز منم مخالف حقوق های بالام ولی اگه هست واسه همه باید باشه،این یه بازی کاملا سیاسی هست،وگرنه یه فوتبالیست هفد هجده ساله یا مربی فوتبال سالی حداقل دو میلیارد درامد داره و پولش رو هم از دولت میگیره هیچ کدوم از مردم هم مخالفش نیستن بلکه حق اونا میدونن در حالیکه این ادما واسه پولی که میگیرن کار هم میکنند و درس هم خوندن و حداقل دو سه هزار نفر ادم رو مدیریت میکنن. (3765001) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۰:۰۷:۲۳
هزینه اوغات فراغت فرزندان مدیران را با فروختن عنبیه چشم و کلیه و خون وووووو مردم پرداخت میکنند
چه بر سر مردم میاید مهم نیست, اقازاده ها خوش باشند,
پدرانمان یک اشتباهی کردند و ما باید تاوان دهیم (3765031) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۰:۱۶:۰۵
دولت جرات داره یک بار دیگه بگه پول ندارم یارانه بدم واقعا خجالت اوره هر جای دنیا بود همگی تا حالا استعفا داده بودن یا خودشونو دار زده بود بگین که این اقایان علاوه بر این چیزها خونه و اب و برق و ماشین و راننده دولتی هم دارند بگین دیگه خدا شما رو نابود کنه (3765062) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۰:۱۷:۴۹
یادش به خیر, شعار مردم فریب و دروغ
ما شیفته خدمتیم نه تشنه قدرت و ثروت (3765067) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۰:۳۱:۱۳
ممنون که این بار با شهامت اسامی اقایون یقه سفید رو اعلام کردید . ممنون (3765112) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۰:۳۵:۱۱
اگر فکری برای اقتصاد ایران نشود، در چند ماه آینده شاهد یک بحران عظیم از نوع ونزوئلا خواهیم بود. مدیران اقتصادی فقط به فکر دریافت فیش‌های خود و امروز را فردا کردن هستند و از کوچکترین اقدام مثبت و عملی‌ برای نجات اقتصاد کشور عاجز هستند و با عقب انداختن بحران، هر روز شرأیط بدتر خواهد شد. اقتصاد ایران به سان گلوله برفی است که از چند سال پیش به صورت کوچکی شروع به حرکت کرد ولی‌ حالا با گذشت زمان و این بی‌ عملی‌ ، هر روز بزرگتر و سرعت آن بیشتر، به طرف پایین میرود و اگر واحدهای تولیدی چند سال از ذخیره خوردند، حالا دیگر تمام شده (3765122) (alef-11)
 
France
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۰:۴۰:۰۷
به نظر من هم این حقوقها زیاده ولی نه انقدر که بعضیها سر و صدا میکنن. اگه ما سالی 1000 میلیارد تومن به مسئولان رده بالا بپردازیم ولی در عوض چند هزار میلیارد تومن فساد کمتر بشه بازهم سود کردیم. تازه ضرر یک فساد هزار میلیاردی توسط یک مدیر معمولا چندهزار میلیارده چون یک مدیر فاسد معمولا باعث گسترش فساد در زیرمجموعه اش هم میشه. اینکه مثلا بخواهیم رییس صندوق توسعه ملی که میلیاردها دلار پول داره مثلا ماهی 5 میلیون بگیره قطعا باعث گسترش فساد و ناکارآمدی میشه. (3765140) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۲:۰۵:۲۱
اونقدر مدیر لایقتر از این داریم با ماهی ده میلیون کار میکنن
ضمنا این که پول بدهیم که فساد نکنن خودش باعث فساده (3765343) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۰۵:۰۶:۳۱
شما معرفی کن ! (3766768) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۲:۱۱:۵۶
یعنی اخر ماست مالی و توجیه بود.

مگه حرص بعضیها تمومی داره که شما اینطوری میخوای جلوشو بگیری؟ (3765361) (alef-13)
 
Sweden
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۸:۵۹:۳۰
مساله اینه که اینها نسبی و درصدیه. اینجوری نیست که حقوق کم در مورد همه باعث فساد بشه ولی حقوق مناسب میتونه درصد فساد رو کم کنه. البته حقوق خیلی زیاد هم درست نیست. بعد هم مهمتر از حقوق بحث کارآمد بودنه. به نظرتون بهتره که یک مدیر صندوق توسعه سالی با چند میلیارد دلار دارایی، 20 میلیون بگیره ولی سالی 100 میلیارد به کشور سود برسونه یا سالی یک میلیارد بگیره وسالی هزار میلیارد سود برسونه؟ (3766181) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۲:۲۶:۲۴
آخه مشکل اینجاست که حتی مدیران رده بالای آلمان , ژاپن , آمریکا و... هم ماهیانه پنجاه میلیون حقوق نمی گیرند ! در حالی که مثلا صندوق توسعه ملی مثلا المان چند هزار میلیارد دلاره پس چرا اونجا از این توجیهات نمی آورند؟؟ در حالی که مخارج اروپا چند برابر ایرانه ولی حقوق مدیران اروپایی یک سوم مدیران ماست پس بهتره اگه اینقدر مشکل داریم و بقول شما مدیر سالم نداریم پس بهتره بقول یکی از مسولان از خارج مدیر وارد کنیم هم حقوق کمتری میخوان هم بازدهشون هزار برابر بیشتره هم مسولیت پذیری و... (3765394) (alef-13)
 
Sweden
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۸:۵۳:۲۱
در آمریکا حقوق چند میلیون دلاری در سال برای شرکتهای بزرگ طبیعیه. مقامات بلندپایه هم سالی دویست تا چهارصدهزار دلار میگیرن که حقوق رییس جمهور چهارصد هزار دلار در ساله. البته درآمد همه در اونجا زیاده. (3766167) (alef-13)
 
Sweden
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۶:۰۹:۲۵
ريیس جمهر امریکا حداقل 50 درصد مالیات میده یعنی بعد از مالیات 200000 هزا دلار تقریبان ماهی 17000 دلار یا 58 میلیون ایران دستش میاد رئیس جمهور بزرگترین ابر قدرت جهان و کشوری که 4 برابر ایران جمعیت داره با درامد سرانه حداقل 12 برابر ایران ایا با ایران قابل مقایسه هست تازه از مدیران ایرانی خیلی کمتر میگیره !کم سفسطه بکن برو مطالعه بکن و مردم بی اطلاع را اغفال نکن اقایان در ایران مالیات نمی دهند (3798617) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۰۰:۵۴:۰۵
چي ميگي من يك مهندس معمولا هستم حقوقا ماهاينه چهل ميليون تومن در امريكا. مدير در ان سطح ماهيانه بالاي صد هزار دلار حقوق داره. (3766629) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۰۷:۵۱:۴۱
فرض که شما راست بگی و یک مهندس معمولا در آمریکا باشی
1-آیا کارگر فنی هم در آمریکا ماهی 800 هزار تومان معادل 228 دلار در ماه میگیره؟ البته یه وقت نری سراغ حقوق servant,waiter رو بگیریها ، (اینجا باگومبا باگومبا دیگه نیستا از اینترنت استعلام می گیریم)
2-شما یک مدیر مثا استیو جابز رو داری با کیا مقایسه می کنی؟ اگه اینا قد اونا توان داشتن و سالم بودن که وضع ما با این همه ثروت این نبود که
3-اون وی پی ان رو بذار کنار آقا زاده ی خوشبخت (3766852) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۱۷:۳۰:۳۲
داداش خودت میگی در امریکا
اینجا ایرانه حداقل حقوق کارگر بدبخت 700 تومان است
این مدیر هم در بخش خصوصی کار نمی کنه عمو تو دولت هستش!!! (3768193) (alef-11)
 
شهروند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۲:۴۶:۰۸
با سلام

پس این نهاد های نظارتی (سازمان بازرسی 0 دیوان محاسبات- حراست مجموعه و....) چکاره هستند.مدیر باید طبق قانون حداکثر 7 برابر ( و نه الزاما- گاها دو برابر هم زیاد هست) حقوق پایه حقوق بگیرند و اگر دزدی و یا اختلاس کردند همانند کشور چین اعدام شوند و پول به بیت المال عودت داده شود (به همین راحتی ) (3765440) (alef-13)
 
Sweden
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۸:۵۴:۵۴
کی میخواد روی اون سازمانهای نظارتی نظارت کنه؟ توی همه کشورهای پیشرفته حقوق مدیران رده بالا زیاده. وقتی زمینه فساد باشه وقتی یک مدیری که میتونه بایک تصمیم ساده میلیاردها تومن به یکی سود برسونه حقوق کمی داشته باشه خیلی امکان فساد بیشتره؟ (3766170) (alef-13)
 
امید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۳:۰۸:۵۳
اینها حریص هستند. هرچی بیشتر بگیرن، بیشتر حریص میشن. ضمنا مگه دارن چیکار میکنن که اینهمه باید پول بگیرن. مردم تو بدبختی و فلاکت با یک قرون دو زار روزگار میگذرونن اونوقت این آقایون چه غلطی کردن که اینهمه پول بگیرن. (3765492) (alef-13)
 
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۳:۰۸:۵۴
پس چرا امیرالمومنین(ع) به فرماندارانش دستور میداده که زندگی اشرافی نداشته باشن حتی در میهمانی اشراف هم شرکت نکنن با این استدلال شما پس فساد در دوران امام علی (ع) بی داد میکرده.خواهش میکنم به مساله سیاسی نگاه نکن (3765493) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۳:۱۷:۵۴
این دیگه چه مدل ماست مالیه؟ (3765515) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۳:۲۳:۱۴
این چه حرفیه آقا!!!!! مگه مسولان کین. !!!! مسولان غیر از اینکه مستخدم ملتن هیچ شانی ندارند !!!! حقوق و‌دستمزد مستخدمین ملت باید با رضایت و به مقدار خواست صاحبکارشان که ملت ایران هستند پرداخت شود! تازه این در صورتیه که وظایف شان را درست انجام داده باشند! حالا شما فکر می کنی این حضرات و ظایفشان را درست انجام دادن ؟ اگه این جماعت وظایف شان را درست انجام دادن بودند ما شش میلیون بیکار داشتیم ؟ صد و‌پنجاه هزار کارتن خواب تو تهران داشتیم ؟اگه این جماعت درست انجام وظیفه کرده بودند اینهمه آمار طلاق بالا بود؟؟ اینهمه آمار اعتیاد و افسردگی بالا بود؟؟ اگه این جماعت وظایف شان را درست انجام دادن بودند وضع اقتصاد ما این بود؟؟؟ دوست عزیز تو این مملکت صدها هزار جوان تحصیلکرده و بسیار خلاق و باهوش وجود دارد که اگر این پستهای مدیریتی را با حقوق ماهی دو میلیون به آنها بسپاری ظرف چند سال طوفانی در اقتصاد و اجتماع ما برپا خواهند کرد. مثل نوابغی که ازکشوررفتند و صنعت و اقتصاد کشورهای دیگر را آبادکردند داخل کشور کم نیست .اما این آقایان دست اندر کار معمولا اشخاصی به شدت محافظه کارو با خلاقیت بسیار ضعیف و تر سو هستن که که از ورود هرنیروی نخبه و با استعداد جوان که با عث دگرگونی و نو آوری به مجموعه زیر دستشان شود وحشت ندارند که مبادا ضعف و ناتوانی شان در عرصه مدیریتی آشکار شود .این جماعت فسیل شده آنها به حفظ وضع موجود می اندیشند و تمام همو غمشان چسبیدن به صندلی ریاست و تامین هرچه بیشتر منافع مادی به هر شیوه از بیت المال ملت است . (3765528) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۴:۲۷:۰۲
جقوق 5 میلیونی تمام احتیاجات یک فرد رو براورده میکنه و نیازی به 100 میلیون و..نیست کسی که بخاد سالم زندگی کنه با 5 میلیون هم سالم زندگی میکنه (3765684) (alef-13)
 
Sweden
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۹:۰۱:۳۸
هیچ مدیر لایقی وقتی میتونه بیرون از دولت دهها میلیون ماهی دربیاره نمیاد توی دولت. من موافق حقوق 50 میلیونی نیستم ولی 5 میلیون هم خیلی کمه برای مقامات رده بالا مثل رییس صندوق توسعه ملی. (3766183) (alef-11)
 
شهروند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۲۰:۲۲:۱۱
با سلام
ظاهرا شما مدیری که سنگ اونارو به سینه میزنی .اگه مدیر فکر میکنه خارج از دولت بیشتر درامد داره حتما بره چون در این صورت هم بخش خصوصی تقویت میشه و هم هزینه های دولت کاهش پبدا میکنه و موافق با اصل 44 قانون هم هست. (3766263) (alef-11)
 
جلیلی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۲۲:۱۵:۲۲
بیرون از دولت از این خبرا نیست عمو.کم قصه بگین (3766416) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۱۷:۳۲:۵۱
دقیقا
این قدر بخش خصوصی را به رخ ما نکشید
اگه راست میگی زودتر بیا و برو بخش خصوصی ببینم همچین پولهایی را بهت میدن یا نه؟
بخش خصوصی داره به زور نفس میکشه تا زنده بمونه!! (3768195) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۴:۳۰:۳۷
صفدر حسینی یارانه رو هم میگیری یا نه؟ (3765690) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۴:۴۲:۴۲
این نظر شما هم خودش فساد اوره. به نظرت حقوق 800 هزارتوانی یه کارگر فساد نمیاره؟ به نظرت نباید فساد رو دوباره تعریف کنیم؟ میخوای در بیت المال رو باز کنند و بهشون بگن هرچی میخواین بردارین ولی لطفا دزدی نکنید؟ ایا همه جای دنیا اینجوریه؟ (3765707) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۴:۴۹:۰۶
حقوق بالا مانع فساد نمیشود. بلکه قانون مندی و شفافیت است که مانع فساد میشود. در کشورهای پیشرفته و کم فساد شما چنین تئوری که حقوق زیاد مانع فساد میشود را نمیبینید (3765719) (alef-13)
 
Sweden
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۸:۵۶:۳۶
در کشورهای پیشرفته حقوق مسئولان بالاست. در آمریکا حقوق رییس جمهور سالی 400 هزار دلاره. حقوق شرکتهای خصوصی بزرگ که خیلی بیشتره مثلا حقوق مدیرعامل گوگل در یک سال 20 میلیون دلار بود! البته مشکل اینه که اقتصاد ما دولتیه و شرکتهای بزرگ دولتی هستن. (3766174) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۵:۲۱:۳۰
ادم ساده مگر چه گلی سر مملکت زدن این مدیر به اصطلاح رده بالا؟1/؟! (3765794) (alef-11)
 
ن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۷:۲۱:۵۰
مگر الان تضميني هست كه قساد نباشد اين چه حرف نامربوطي بود ؟ (3766043) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۰:۴۲:۴۳
حالا مشخص شد که کلیدی که حسن روحانی نشون میداد کلید گاوصندوق بیت المال بود که الان دیگه به دست شون افتاد. با همون 'کمک هزینه خرید کتاب' قسط وام 300 میلیون رو میده.. البته اگر بده!
آدم بعضی چیزا رو می بینه یاد زمان طاغوت می افته (3765144) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۲:۲۳:۲۰
من هم با بی حساب و کتاب بودن حقوقها مخالفم ولی مشکل اصلی مردم اول ناکارآمدی مسئولانه و بعد فساد. اهمیت حقوق قانونی بالا خیلی کمتر از فساد و ناکارآمدیه. اگر فرض کنیم هزار مسئول سالی یک میلیارد تومن حقوق بگیرن میشه سالی هزار میلیارد تومن یا چند صد میلیون دلار. در صورتی که سالی صدها میلیارد دلار ما به خاطر ناکارآمدی داریم ضرر میکینم. اگر روشهای درست اجرا بشه و ایران رابطه خوبی با جهان داشته باشه میتونه سالی صدها میلیارد دلار درآمد اضافی داشته باشه. البته ضرر فساد هم مخصوصا ضرر غیرمستقیمش شاید صدها میلیارد دلار در سال باشه. (3765387) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۶:۱۹:۴۵
دقیقا به کار گیری مدیران کار بلد با در آمد بالا به مراتب ضرر کمتری دارد تا به کار گیری مدیران نا شایست وبی تجربه و غیر کار آمد چون ضربه ای که این مدیر نابلد به سرمایه وکادر تحت امرش می زند جبران ناپذیر است وما را سالها به عقب می اندازد مثل آنچه در دولت مهرورز رخ داد ! (3765936) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۳:۱۰:۰۷
مشکل مردم خاورمیانه ایده آل گراییه. اینکه میخواهیم یک شبه مثل آمریکا بشیم. ما نمیتونیم در ایران خیلی فساد رو کم کنیم چون در بین خود مردم هم فساد زیاده. اما مساله اینه که فساد در دولت آقای روحانی خیلی کمتر از دولت قبل شده (3765496) (alef-11)
 
امید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۰:۴۹:۲۳
آيا این پیگیری ها به وزارت نفت هم تسری پیدا میکند? چون در انجا حقوق 20 میلیونی در اختیار مدیران رده میانی و پایین است. این وضعيت به دلیل مبانی دادن حقوق و مزایا در سیستم دولتی است که بر پایه بی عدالتی محض است. در تمام شرکتها و موسسات دولتی و شبه خصوصی است یک عده به عنوان نیروی رسمی در هر اداره وجود دارند و عده ای دیگر با عناوینی مانند شرکتی و یا قرارداد موقت که تفاوت پایین ترین رده نیروی رسمی با نیروی شرکتی پنج به یک میباشد به غیر از مزایایی مانند مسکن و درمان و .... که در فیش قید نمیشود. هیچگونه اراده ای نیز برای برطرف کردن این موضوع نیست چون خود تصمیم گیران از گروه اول میباشند و قاعدتا بر ضد خود کاری نمی کنند. وقتی اساس کار فاسد باشد این کارهای تبليغاتي تاثير خاصی ندارند. (3765158) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۲:۳۵:۳۶
آره وزارت نفت و شرکتهای زیر مجموعه اش باید بررسی بشه،دریافتهای خیلی کلانی دارند. (3765421) (alef-13)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۰۶:۵۸:۰۸
سلام
بنده به عنوان کارمند رسمی وزارت نفت با 10 سال سابقه کار در وسط خلیج فارس امیدوارم حقیقتا وضعیت حقوقی کارمندان این وزارتخانه با مابقی کارکنان دولت کاملا شفافانه بررسی بشه تا یکبار برای همیشه این تصوری که مردم از حقوق بالا در این وزارتخانه دارند کاملا برطرف بشه.
حقیقتا وزارت نفت علی رغم مشکلات بسیار زیاد خطرات کاری و آلایندگی و دوری از خانواده و ..... از نظر حقوق و مزایا وزارتخانه یازدهم یا دوازدهم می باشد. (3766805) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۱:۰۵:۳۴
استعفا چیه باید دار زده بشن (3765190) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۱:۱۸:۱۸
بنزین 300 تومان گران شد, رفت جیب دولت و مدیرانش
مالیات افزایش پیدا کرد, رفت جیب دولت و مدیرانش
پولهای بلوکه شده ازاد شدند, رفت جیب دولت و مدیرانش
فروش نفت دو برابر شد, رفت. جیب دولت و مدیرانش
یارانه مردم را قطع میکنند, میره جیب دولت و مدیرانش
این دولت هیچ کاری برای مردم نکرده است (3765211) (alef-13)
 
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۲:۳۱:۳۰
خوب همین میشه که مردم خاورمیانه همه اش درجا میزنن. میخواین یک شبه بشیم آمریکا؟ یادتون رفته زمان آقای احمدی نژاد وضع چجوری شده بود؟ یادتون رفته فسادهای چندهزار میلیارد تومنی؟ من نمیگم هیچ چی از این پولها توی جیب مسئولان دولتی و غیردولتی نرفته اما هیچ آدم منصفی نمیتونه بگه که فساد در زمان آقای روحانی کمتر نشده. با اینهمه کاهش درآمد نفت، تورم به ده درصد رسیده. خود این نشون میده که فساد خیلی کمه. (3765413) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۶:۲۱:۱۲
دادن حقوق بالا به مدیر کاردان ودلسوز بسیار به جا ودرست است ! (3765939) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۹:۰۳:۴۷
تا قبل از تحریم ، زمان احمدی نژاد وضع هم خیلی خوب بود ( البته ه جزء واردات بی رویه ) ... گرای تحریم ها رو یک عده ی خاص می دادند که بتونند با بر هم زدن اقتصاد کشور ، سال 1392 ازش استفاده ی انتخاباتی کنند ... (3766186) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۲۱:۴۶:۴۷
در اون زمان نفت بالای 100 دلار بود! البته در همون زمان هم عمده تولید کشور نابود شد و چین جاش رو گرفت. (3766382) (alef-11)
 
موذنی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۵:۰۴:۴۱
دولت وقتی شروع به کار کرد گفت خزانه خالی است دولت با خزانه خالی

حقوقهای چند ده میلیونی پرداخت میکند اگر خزانه خالی نبود دولت حقوقهای

میلیاردی پرداخت میکرد. دولت برای پرداخت حقوقهای چند ده میلیونی مرتب

دست در جیبت مردم مکند مگر بازنشسته ها و کار گران با حقوق زیر یک میلیون

تومان چقدر توان دارند که باید جور پرداخت حقوق های کلان مدیران بی لیافت

دولت را بدهند که هیچ کارائی ندارند ووجودشان جز ضرر به حال این

ممکت سود دیگری ندارد دولت نباید یارانه 45500تومانی این مدیران نیازمند را

حذف کند که اگر حذف کند ظلم مضاعفی باین مدیران کرده ولی باید یارانه

فرد باز نشسته را که زیر یک میلیون تومان میگیرد قطع کند تا بتواند حقوق چند ده میلونی مدیران را بدهد.

در این مورد سازمان بازرسی کل کشور و مجلس کوتاهی کردند و اجازه دادند

بیت المال باین صورت غارت شود ..
این مدیر توسعه ملی که طبق لیست همه نوع مزایا را گرفته ولی یک رقم را جا

انداخته و آن حق خواب است که نگرفته (3765764) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۵:۰۶:۵۰
ما كه از ترس ماليات چند ساله جرات نداريم مغازمونو باز كنيم، (3765771) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۱:۴۱:۵۸
ريشه و مجوز اين پرداختها و اين بلبشو در دوران ٨ ساله احمدى نژاد ريخته شده
آن زمان كه سازمان برنامه و بودجه مملكت را تعطيل كردند ...... (3765275) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۲:۱۷:۱۹
اگر در زمان دولت قبل بود, روزنامه های زنجیری, هزار بار افشا کرده بودند, (3765374) (alef-13)
 
Indonesia
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۲:۲۸:۱۷
دوست عزیز برو یک اب به سر و صورتت تبزن سه سال است این دولت مصدر کار است و آن سازمان را هم راه اندازی کرده است ولی دریغ از یکسند که نشان دهد این حقوق ها را دولت قبل پرداخت کرده است عزیز من این قدر نخواب بیدار شو (3765403) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۳:۳۰:۳۲
خوب این دولت بخشکاندش به جای بخور بخور بیشتر (3765556) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۰۰:۳۰:۲۳
دست از سر دولت قبل بردارید؛ بلبشو راه انداخت درست، دولت فعلی چی کار کرده برای حلش؟؟؟ (3766598) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۳:۳۲:۱۱
میلیون‌ها کارگر و کارمندی...!
بیکارن و آنهایی هرگز تو هیچ فهرست حمایتی نیستند گویا ادم بشمار نمیایند! (3765563) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۳:۳۶:۳۰
خدا وکیلی احساس شرم میکنم
خداشاهده برای حمایت از نظام و جمهوری اسلامی صد بار با سایرین بحث کردم.
از شهدا دفاع کردم از امام از رهبری.
ولی الان بیشتر از همه ازخودم شرمنده ام وقتی میبینم از نظامی دفاع کردم که اینگونه کارگزارانش راحت و اسوده بیت المال رابرای خود خرج میکنن.
دلم بیشتر از همه برای شهدامون میسوزه
اونا رفتن که چنین عناصری بر ما حاکم بشن؟
اقای روحانی بعد از برجام سراغ خانواده شهدا نمیری شاید تا قبل از تصویب برجام بهشون نیاز داشتی؟
نمیدونم اعضای دولت یک بار به مناظق جنگی رفتند؟
یکبار یه کتاب درباره هشت سال رشادت مردان غیور این کشور خوانده اند؟
اصلا همه اینا به کنار واقعا مسلمان هستند؟؟
مسلمانی که فقط نماز و روزه وحج نیست. مسلمان واقعی کسی هست که ایمان داره قیامتی هم هست!

من حقوق میلیونی نگرفتم یک مغازه دار جز هستم که هرروز وضع اقتصادیم از روز قبلش داره بدتر میشه اما خدای من شاهده روم نمیشه تو چشم خانواده شهدا نگاه کنم.
از شهدای حرم شرمنده ام که مانند شهید محمد خانی که سرش را از تنش جدا کردند و بدن بی سرش را به خاک سپردند

خانواده همین مسولینی که شب در بستر بدون ذره ای غم واندوه میخوابند وحقوقهای میلیونی میگیرند به صدقه سر همین شهدا امروز امنیت دارند
خدایا کاش میمردم واینهمه ننگ را نمیدیدم
شهدا شرمنده ایم
والله شرمنده ایم (3765571) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۱۰:۰۲:۵۸
شرمندگی دردی را درمان نمی کند ! (3767131) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۳:۵۱:۲۱
روحانی
به احترام ملت
استعفا (3765610) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۳:۵۲:۲۹
کلید گاوصندوق بیت المال جهت رفاه مدیران بالاخره دیده شد (3765615) (alef-13)
 
والله به روحانی رای دادم
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۳:۵۴:۵۰
والله قسم اگه جای روحانی بودم با یک عذرخواهی از ملت ؛ استعفایم را به حضور ملت شریف ایران اعلام میکردم (3765619) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۰۸:۴۸:۳۱
قسم جلاله کفاره داره ها! (3766975) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۲۲:۲۸:۰۵
قسم جلاله کفاره داره یا قسم جلاله دروغ؟! (3768698) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۳۰ ۰۰:۳۱:۰۷
بقیه سه قوه هم باید دریافتی خود را اعلام کنند (3768979) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۴:۰۱:۱۹
مسئولان با رای ملت به قدرت رسیده اند
و با رای ملت ساقط میشوند (3765635) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۴:۱۸:۵۲
دولت باچه رویی از حذف یارانه 45 تومنی حرف میزنه درحالی که مدیرانش حقوق های چنده میلیونی میگیرن!
اینه عمل به اقتصاد مقاونتی که رهبری فرمودند؟ (3765672) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۱۴:۵۴:۰۲
آیا واقعا فکر میکنی که این 5 نفر 45 هزار تومان یارانه در ماه را نمیگیرند؟ (3767852) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۵:۲۱:۵۱
چيزي كه من از تاريخ كشورم و سرنوشت حكومتهاش فهميده ام اينه كه روحيه تبعيض ستيزي ايرانيها بزرگترين چالش و تهديد حكومتها بوده كه متاسفانه دولت فعلي ازش غفلت كرده!!! (3765799) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۶:۲۶:۲۵
یعنی این حقوق ها دراین دولت شروع شده؟وجدانا دردولتهای قبلی نبوده ؟درتمام دولتها بوده فقط برخی سرشان را مثل کبک دربرفکرده بودند والان منافع سیاسی باندی باعث این افشاگریها شده وقطعا هیچ نتیجه هم نخواهد داشت.مثل تمام افشاگریها بعدازچند وقت فراموش میشود. (3765954) (alef-11)
 
پریسا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۶:۴۷:۴۸
تازه دخترش هم امسال از تهرون شد نماینده مجلس (فاطمه حسینی دختر صفدر حسینی) ...اینم لیست امید...واقعا که. این مجلس میتونه جلو فساد رو بگیره؟؟؟؟؟؟؟؟ (3765996) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۷:۴۸:۰۷
ﺻﻔﺪﺭ ﺣﺴﻴﻨﻲ ﭘﺪﺭ ﻓﺎﻃﻤﻪ ﺣﺴﻴﻨﻲ(ﻣﺘﻮﻟﺪ1364) ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺗﻮﺳﻂ ﻣﺮﺩﻡ ﺗﻬﺮﺍﻥ ﺑﻌﻨﻮﺍﻥ ﻧﻤﺎﻳﻨﺪﻩ ﻣﺠﻠﺲ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﺷﺪ...ﻣﺎﺷﺎﺍﻟﻠﻪ (3766076) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۸:۳۸:۱۰
خوش به حالشون هر ماه میتونن یه خونه بخرن
از ماست که بر ماست (3766128) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۸:۱۶:۴۴
اقای روحانی اینو بزارم کجای دلم ، انوقت مسولین می ایند طرفداری هم میکنند فقط میگم متاسفم برای این دولت (3766105) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۸:۴۳:۲۲
گفتن اینکه از بیکار خجالت میکشیم اولا کافی نیست ثانیاً نشانه این است دولت دیگر بهانه ای در این زمینه ندارد...
افراد فوق با حقوق چند میلیونی حتما چند شغل هم دارند که جای چند جوان را بگیرند...

البته دیگه به فکر اشتغال جوانان نباشید!!! چون جوانان از بیکاری پیر شدن و باید به فکر اشتغال پیران بود............ (3766140) (alef-11)
 
جلیلی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۹:۱۹:۱۱
این ربطی به اعتدال نداره در تمام دولتها بوده و هست و خواهد بود.بهونشون هم اینه که اگه به این مدیران این مبالغ رو ندیم میرن بخش خصوصی یکی هم نیست ازشون بپرسه مگه تو بخش خصوصی چه خبره و چند تا مدیر لازم دارن که بخوان از این حقوق ها بهش بدن؟؟اصلا یه بار کل مدیرا رو بفرستین بخش خصوصی تا ببینید چندتاشون رو بخش خصوصی میخواد و چندتاشون اونجا دوام میارن.بعد هم این همه فارغ التحصیل بیکار رو بیارین تو بدنه دولت و مدیران میانی رو جایگزین کنید تا ببینید اتفاقی نمیفته.بعد هم مجبور نمیشین بگین یه گوشه ای یکی یه حقوقی گرفته و ... (3766202) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۹:۴۰:۳۸
تازه خوبه خزانه هم خالیه که این همه ول خرجی می کنید..... (3766224) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۰۸:۰۶:۰۵
بنده فکر میکنم این وضع مال این دهه و دهه قبل هم نیست و قصه سر دراز دارد لذا باید لایحه بودجه کاملا شفاف باشد علی الخصوص در باره حقوق و درآمد مسئولین و به ویژه هزینه های نهادهای حکومتی . (3766879) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۱۰:۳۵:۰۹
فرزند ايشون هم رفتن مجلس
جوانترين عضو مجلس (3767212) (alef-11)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۱۱:۳۵:۳۴
بخدا وقتی این بی عدالتی ها رو می شنوی از دنیا بیزار می شوی . من تو یک اداره با 14 سال سابقه کار مدرک لیسانس و 7 نفر نان خور مبلغ یک میلیون و پنجاه هزارتومان میگیرم . چرا باید اینقدر فاصله و کی باید جواب بده (3767368) (alef-11)
 
حمید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۱۴:۱۹:۵۲
من یک کارشناس خبره دولتی با 25 سال سابقه و مدرک کارشناسی ارشدهستم با حقوق ماهیانه 3میلیون تومان.بسیارمتاسفم که فاصله طبقاتی در نظام اداری بسیاراست.اقایان نمی توانند بگویند نمی دانسیتم که مدیران فعلی اینقدر حقوق میگیرند؟؟؟ اقایان باید اقتصاد مقاومتی را از دفتر خود و مدیران زیر مجموعه شان شروع کنند نه اینکه بدنبال قطع کردن یارانه عده ای کارمند زیر خط فقر باشند؟؟؟ عدالت اسلامی اینست که یک نفر ماهیانه به اندازه دو سال بنده حقوق بگیرد؟؟؟ بیخود نیست خیلی ها شیفته قدرتند تا تشنه خدمت .روحت شاد شهید بهشتی . افشا کردن فیش های حقوق به معنای تضعیف و تخریب این دولت نیست این نا عدالتی سالیان دراز است که بوده و ما نمیدانستیم..... (3767781) (alef-11)
 
از سار کاشان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۱۷:۲۷:۰۳
ما طرفدار اعتدالیم و از این فیشهای حرام ! ناراحتیم . (3768187) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۳۰ ۰۰:۲۷:۴۱
علاوه بر دولت خواهشا فیشهای حقوقی و دریافتی ها و وامها و امکانات در اختیار و ثروت کلیه وابسته ها و مدیران و مسئولان و نماینده ها در قوه مقننه , قوه قضائیه و ارگانهای نظامی و انتظامی , شهرداریها , شرکت نفت , کلیه بنیاد ها , نشریات و خلاصه مسئولین کلیه ارگانهایی که مستقیم و غیر مستقیم از بیت المال دستمزد دریافت میکنند نیز بطور شفاف در اینترنت در رویت مردم قرار گیرد. تا وضعیت صداقت و عدالت و انصاف و مسلمانی روشن شود. الف جان تو را بخدا سانسور نکن تا یک بار برای همیشه لکه های ننگ از نظاممان زدوده شود. (3768972) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۳:۳۲:۲۵
خدا از هیچ کدومتون نگذره، انشالله همه اش خرج دوا و دکتر بشه! (3764653) (alef-11)
 
تبریزی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۸:۱۲:۱۸
نه. بمونه واسه اون دنیا. راضی نیستم یه قرون اضافه تر بره به جیب این پزشک جماعت که همین الانش هم به خاطر امثال اوناست که وقتی نوبت حق و حقوق ما می شه "خزانه خالیه". (3764837) (alef-13)
 
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۸:۳۰:۲۴
انشالله (3764854) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۰:۳۷:۳۹
هیچ کاری از دست ما بر نمیاد. این سبک جدید اختلاس هست منتها بدون مجازات. سه سال گذشته و هیچی نگفتند حالا معلوم نیست که کی سود میبره از این اتفاقات (3765131) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۱:۰۴:۱۰
نقش خود شما مردم چیه؟
شما خودتون به دختر دانشجوی بی نام و نشان وی که به لطف بابا در لیست امید قرار گرفت چشم بسته رای دادین و باز به لطف بابا راحت رفت تو کمیسیون مهم اقتصادی که خیلی نماینده ها نتونستن برن
این فرد که شده تریلیاردر و دخترش و نوه نتیجش و نسلش وضعشون عوض شد از یک روستای کهکیلویه با صفر تومان اومد تهران (3765187) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۲:۰۹:۰۱
هر جای دنیا بود این پدر مدیر دولتی و این دختر نماینده مجلس خودشون استعفا می دادند
نمونه های مشابه فراوونه ولی اینجا چی تازه طلبکارم میشن (3765350) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۱:۱۳:۱۱
مطمئن باش دوا و دکتر این افراد هم رایگان است (3765204) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۱:۱۹:۰۴
خدایا از تو میخواهم که به حق آن کوذکانی که شب ها در این مملکت گرسنه می خوایند و پدر و مادرانی که از فقر و نداری شرمنده فرزندانشان هستند و جوانانی که از بیکاری و نداری سرافکنده شده اند جواب این غارتگران بیت المال را بدهی خدایا صلب پدران و فرزندانشون رو خشک کن تا مقطوع النسل بشن یه حق علی و اولادش و 80 میلیون شیعیان ایرانیش (3765213) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۱۰:۰۷:۱۴
الهی آمین ! (3767143) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۱:۲۵:۴۲
جالبه, هر جا را نگاه میکنی بوی گند فساد زده بالا, ان وقت ریس جمهور میگویید گوشه ای (3765234) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۱:۳۸:۱۳
امیدوارم هرکس پولی‌ به جیب زده که بیشتر از حقش بوده همه را خرج دوا و دکتر کنه به شرطی که شامل "همه" بشه نه فقط دولتی ها. غیر از دولت در این کشور حقوق بگیران دیگری هم (از بیت المال) هستند که هیچ نظارتی بر آنها نیست. (3765267) (alef-13)
 
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۲:۳۵:۲۶
اتفاقا فساد در موسسات وابسته به نهادهایی که زیرمجموعه دولت نیستن خیلی بیشتره. (3765420) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۵:۲۵:۳۴
میبینم که کار به نال و نفرین کشید!!!! (3765811) (alef-11)
 
Japan
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۱:۵۱:۴۰
هههه به خدا تا حالا فكر ميكردم صندوق فقط يه حسابه كه دولت اونجا پس انداز ميكنه همين (3765293) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۲:۲۷:۲۶
دلیل پیشرفت نکردن و گسترش فساد در کشورهای خاورمیانه از همین کامنت شما معلوم میشه. اینکه زود جو زده میشیم و یا اینکه ایده آل گرا هستیم و میخوایم یکدفعه شرایط ایران مثل کشورهای پیشرفته باشه.
الان حقوق 57 میلیونی برای رییس صندوق توسعه ملی که میلیاردها دلار پول توش هست انقدر زیاده که چنین نوشته ای بنویسین؟ آیا خودتون حاضرین اگه یک بانکی داشتین که میلیاردها دلار سرمایه داشت دست مدیری میدادین که ماهی دو میلیون حقوق بگیره؟ البته به نظر من شاید حقوق مناسب برای رییس صندوق مثلا ماهی 20 تا 30 میلیون باشه. (3765399) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۴:۱۸:۳۸
چرند نگو
با عرض پوزش از خوانندگان (3765670) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۱۳:۵۵:۲۰
مسئله اينه كه اونجا يك نفر مدير نداره كه ميفرمايين ٢٠-٣٠ تومن بگيره ، ٥ نفر مدير در اين سطح دارن حقوق ميگيرن، (3767728) (alef-11)
 
هادی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۳:۳۷:۱۱
اگردخترجوان ویاپسری جوان به خاطر عدم تمکن از ازدواج به گناه کشیده شوندقطعا این افراد باید پاسخگو باشند.مردم از سنگینی فشار اقتصادی به خاطر حرمت خون شهیدان و امام شهدا دم نمیزنند و سکوت میکنندومردم سرزمین من در گیر و دار چندغاز وام با سود 20الی30هستند آقایان راحت برای خودشان وام چندصدمیلیونی میگیرند.فرزندان سرزمین من با یک توپ پلاستیکی و یا یک عروسک خوشحال می شونند واین آقایان حق اوقات فراغت برای فرزندانشان میگیرند.نفرین مردم سرزمین من کسانی را که خوی اشرافیگری را بنا نهادند و ترویج کردندآنها را خواهد گرفت.شهدا از روی شما شرمنده ایم (3764655) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۰:۲۱:۴۷
کسانی باید شرمنده شهدا باشند که حقوق میلیونی میگیرند, شرمنده باید نماینده مجلسی باشد که از دیدن این بی عدالتیها چشم پوشی میکند, شرمنده باید کسی باشد که باید نظارت کند و حواسش به مردم باشد (3765080) (alef-13)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۱:۵۸:۵۴
روزی هزاران جوان به خاطر نداشتن توانایی مالی برای ازدواج به گناه کشیده می شوند!
پاسخگویی این فجایع کیست! (3765322) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۳:۴۰:۳۷
فیش حقوقی سازمان مطالعات استراتژیک رو هم اگر کسی دسترسی داره روی سایت ها بذاره (3764662) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۴:۱۰:۵۲
چرا با این حجم بالای فساد مالی هیچکس استعفا نمیده (3765664) (alef-13)
 
حسنی
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۵:۲۱:۴۸
خدایا ریشه ظلم را بخشکان (3765798) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۳:۴۲:۲۲
حقوق پزشکان از همه ناعدلانه تر است. (3764664) (alef-11)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۸:۱۷:۴۹
حقوق پزشکان همانند همه کارمندان بین 2 تا 3 میلیون در ماه است. آنچه آنها اضافه تر از حقوق می گیرند کارانه با حق العمل است که بابتش زحمت و بی خوابی کشیده اند. (3764843) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۶:۱۷:۱۵
چقدر بی خوابی پزشکان گران است ولی بی خوابی یک نگهبان دم مرز که هر لحظه احتمال کشتنش هست فقط ماهی یک میلیون تومان است (3765931) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۰:۱۴:۵۴
واقعا همینطوره! پزشکان باید حقوقشون کم بشه؛ هر پزشکی باید در هر نوبت ویزیت 30 تا مریض ببینه(نه 50 تا 70 تا)و در هفته سه تا عمل کنه( نه 20 تا )؛ مردم هم برن تو نوبت تا نوبت درمانشون برسه؛ هر کسی هم که نمی خواد بره بخش خصوصی؛ اینطوری به نفع همه تموم میشه (3765053) (alef-13)
 
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۱:۰۲:۴۰
پزشكان حقوق دو ميليوني دارند اون كارانه است كه مثلا بعدالظهر و شب و نيمه شب عمل ميكنند كارانه ميگيرند (3765183) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۲:۳۲:۰۴
پزشک حداقل جون چند تا مریض نجات میده فقط مشکل پزشک اینه که بیشتر از استحقاقش حقوق میگیره ولی این آقایون مدیر تو اتاقاشون زیر باد کولر میشینن و چرت میزنن بازدهیشون هم صفره ... اصلا این مدیران دولتی هزار تومان هم زیادشونه... (3765414) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۶:۵۰:۱۸
شما تا حالا مدیریت کردی که بدانی سطح استرس وحساسیت آن چه قدر بالاست ؟ (3766002) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۲۲:۴۰:۴۸
آقای مدیر لطف کنید کمی از استرس و حساسیت شغل خود بگویید تا ما بی سوادان هم بدانیم؟؟ نتیجه چهل سال مدیریت دولتی مثلا ایران خودرو پیکان وانته و نتیجه مثلا مدیریت دولتی صندوق توسعه ملی هم خالی بودن آن هزاران نمونه از این حساسیت ها و استرس ها وجود دارد نمونه اش اختلاس جناب خاوری از بانک ملی !!!! البته دریافت حقوق چند صد میلیونی هم استرس دارد واقعا ....خلاصه بگم آقای مدیر کامنت گزار یک جوان سی ساله بیکار تحصیلکرده سرخورده هستم سال ۹۲ به آقای روحانی رای دادم
و الان بشدت پشیمانم البته ما هم خدایی داریم جواب تان را سال ۱۳۹۶ خواهید گرفت... (3766454) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۰۵:۱۵:۵۲
خوب سال دیگه به احمدی نژاد رای بده تا کارت درست شه ! (3766781) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۳:۵۷:۳۷
همه پست ها در وزارت بهداشت نه بر اساس شایسته سالاری که بر اساس رابطه تقسیم شده .دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی (3765626) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۶:۴۸:۵۹
برادر عزیز من که برای امر تحصیل به هر دلیل وقت نگذاشته ام وسوادم در حد فوقش یک لیسانس نا کار آمد است حق ندارم در مورد در آمد کسی که با خون دل وزحمت شبانه روزی به درجات بالا رسیده انتقا کنم ونق بزنم وحقوق کم خودم را با آن مقایسه کنم ! (3765999) (alef-13)
 
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۳:۴۴:۵۱
آقای روحانی ما از شما انتظار برخورد قاطع رو داریم (3764667) (alef-11)
 
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۹:۰۶:۳۰
پزشکانی هستند که در هر ماه چند صد میلیونی ار بیمارستانها دریافت می کنند. این دریافت ها از زمان وزارت هاشمی با افزایش بی رویه تعرفه ها و انهم از پول بیواستانها، بیمه ها و مردم ودر نهایت جیب مردم تامین می شود (3764909) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۱:۰۲:۴۸
فيش حقوقى خودشو فعلا نمايش بده (3765184) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۶:۵۰:۵۷
لابد انتظار داری مثل فیش جنابعالی ماهی یک ملیون باشه ! (3766003) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۸:۴۰:۲۷
پ ن پ
ما رای دادیم که اینا حقوق 70 ، 80 میلیونی بردارن ؟؟!!! (3766132) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۱:۰۶:۰۲
حالا فهميديد اصرارشون براى مذاكره با امريكا و برگرداندن پولهاى بلوكه شده به چه علت بود؟؟؟ (3765195) (alef-13)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۲:۰۰:۰۳
این پول ها برگردد دوباره تو جیب همین غارتگران بیت المال می رود! (3765327) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۰۵:۱۷:۴۲
اتفاقا خود همین دولت برای جلوگیری از این اتفاق ترجیح داد همان خارج کشور پولها را تبدیل به کالاهای ضروری کند ! (3766782) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۳:۴۱:۴۴
ما را به خیر شما امیدی نیست ....... (3765590) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۳:۵۸:۲۶
ما از شما عذرخواهی و سپس استعفا میخواهیم (3765628) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۳:۴۶:۲۱
تمام افراد جامع خبر دارند از این مسایل ،تمام کارمندان مالی و حسابداری،حتی آبدارجی و تحصیل دار هم از ریز مسایل خبر دارند.حراست خبر دارد.معاون و رییس بالاتر هم خبر دارند.این یکی از مواردی است که همه می دانیم و زیر سبیلی رد می کنیم.مشت نمونه خروار است. (3764671) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۳:۴۸:۱۴
این رشته سر دراز دارد، اگه توی یک کشور دیگه بود ،همه اخراج میشدند،اما تو کشور ما ماست مالی میکنند بره و چیزی هم طلبکار میشن،مگه حرفهای سخنگوی وزارت بهداشت رو نشنیدین؟واقعا که مسخره است.اینا مردمو چی فرض کردن؟ (3764673) (alef-11)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۹:۴۱:۰۲
اگر در چین بود حکم قطعی ایتها فقط و فقط اعدام بی چون و چرا (3764965) (alef-13)
 
Sweden
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۲:۱۵:۳۲
توی کشوری مثل آمریکا حقوق مدیران از ایران بیشتره! (3765371) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۹:۰۹:۲۴
عزیز دلم ، اقتصاد آمریکا به تنهایی بیست تا سی درصد اقتصاد دنیا رو داره ، میزان تولید ناخالص ملی آمریکا XX برابر ایرانه . (3766193) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۲۲:۲۴:۵۹
کارآیی چی؟ آیا حقوق همه ،بالا و پایین اینقدر شکاف است؟ (3766433) (alef-11)
 
به آفرید
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۴:۰۰:۰۷
دمش گرم، نوش جونش، از شیر مادر هم بیشتر حلالشه ، این فیش حقوقیو باید در سازمان ملل ثبت کنیم تا نشون بدیم ما هم بفکر سلامتی روح و روان مردم کشورمون هستیم .
امیدوارم یارانشو هم سر ماه گرفته باشه این عزیز . (3764676) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۴:۰۵:۵۳
این است دولت راستگویان!!!!!!!
کلید رئیس جمهور برای باز کردن قفل بعضیها خوب کار میکند
تازه شانس آوردیم خزانه خالی بود
البته احتمالا مقصر دولت قبله!!!!!! (3764682) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۹:۳۹:۰۷
نه البته که دولت قبل مقصر نیست!! اما راستی با پول اختلاس خاوری و مرحوم مه آفرید و بابک زنجانی وحیف و میلهای فساد خیابان فاطمی و... چند دختر وپسر جوان می توانستند ازدواج کنند ؟ چند نفر خانه دار می شدند ؟ وچند شغل برای جوانان بی کار ایجاد می شد ؟ کسی تا حالا حساب کرده ؟ الف لطفا حساب کن تا ملت درست وحسابی روشن شوند !! (3764963) (alef-13)
 
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۰:۵۳:۴۴
واقعا فکر می کنین فقط در دولت وقت چنین چیزی هست؟
احتمالا صرفا این دفعه لو رفته و سال هاست که همین وضعیت هست، بدون در نظر گرفتن دولت حاضر و قبل و قبل تر! (3765165) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۲:۱۴:۵۲
شما اگر فیش حقوق چند سال اخیر رو مقایسه کنید، در شرایطی که رییس جمهور میگه تورم رو کنترل کرده ولی حقوق مدیرانش بسیار بالا رفته.
اگر دولت قبل بخاطر بیتدبیری باعث فساد شد ولی این دولت از اول شکمشون رو مر میکنه تا لازم نباشه فساد غیرقانونی انجام بدهند. کلید دستشونه دزدی لازم نیست!
از اول انقلاب همین کارگزاران که سفره انقلاب رو جلوی خودشون پهن کردند باعث خوی اشرافی در مسؤولین و فقر و بی عدالتی بین مردم شدند. کاش یکبار برای همیشه از گردونه انقلاب بیرونشون میکردیم تا مردم نفس بکشند. (3765369) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۲:۱۹:۰۲
http://alef.ir/vdciurap5t1aqq2.cbct.html?362604 (3765377) (alef-13)
 
Indonesia
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۲:۳۰:۱۶
عزیز من الان دولت مستقر اگر فیشی در اختیار داشت که نشان می داد دولت قبلی هم به این بلیه مبتلا بدوه شک نکن لازم نبود شماها بیایید ماست مالی کنید خودش زبانش از شما درازتر بودهو هست (3765410) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۴:۰۹:۵۳
یکی جواب بده, نهادهای نظارتی به خصوص حراست ادارات و ذی حساب مستقر در اداره, چکار میکنند دقیقا, فقط وقتی به کارمندان میرسد میگویند بودجه نداریم و اضافه کار و رفاهی را قطع میکنند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (3764688) (alef-11)
 
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۰:۵۴:۱۸
اونا هم خب همین قدر حقوق میگیرن مدیر هاشون... (3765167) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۴:۲۰:۴۰
من مدیر عامل یک شرکت نرم افزاری هستم که ده نفر در این شرکت فعالیت میکنند .
سال گذشته مجموع دریافتی این شرکت چهارصدوپنجاه میلیون تومان بوده و باید بگم که واقعا از عدالت به دور هستیم (3764698) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۴:۲۵:۲۶
چرا مردم باید هزینه ماهانه چند میلیونی اوغات فراغت فرزندان مدیران را بدهند ؟ (3764704) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۶:۲۲:۱۱
چون شهروند درجه دوم هستند (3765942) (alef-11)
 
همسر یک مدیر
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۶:۵۵:۲۵
چون بسیاری از مدیران وقت رسیدگی به نیازهای فرزندانشان را ندارند اکثر مدیران به دلیل اشتغال بیش از حد ساعات رسمی ومسافرتهای کاری وقت رسیدگی به خانواده را ندارند. (3766010) (alef-13)
 
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۱۴:۴۷:۴۸
واقعا هم!
داریم نتایج این فشار کاری سنگین و زحمات مدیران را هر روز در مملکت می بینیم! (3767833) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۴:۲۷:۲۵
پس برای همینه که صندوق توسعه ملی خالیه !
همش را حقوق و هزینه اوغات فراغت دادن به مدیران محترم ! (3764706) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۹:۵۱:۳۴
نه جانم هر عقل سلیمی می داند با چند فیش حقوقی چند ده ملیونی خزانه خالی نمی شود !! احساسی برخورد نکن خزانه را اجرای طرح های غیر کارشناسی که خدا می داند از پرتو آنها چه کسانی خوردند وبردند( که چه خوب است جناب «اسنودن » ایرانی جهت تنویر افکار ملت آن ها را هم افشا کند ) و انواع واقسام اختلاس هامانند خاوری ها و دیگر حیف ومیلهای دولت قبل که معاون اولش هم هم اکنون در زندان به سر می برد خالی کردند ! (3764991) (alef-13)
 
خسرو گار س چی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۴:۳۵:۲۴
با سلام و احترام ..........با توجه به مفاسد حقوق های نجومی موارد ذیل قابل تامل و حایز اهمیت برای اصلاح وضعیت بوجود آمده می باشد ....اکثر کسانی که این حقوق های نجومی را دریافت کردند به این موارد توجه داشتند : 1- قانونگذار راه برای این خطا ناخواسته باز گذاشته است 2- مفسدین به خوبی از این نقطه ضعف قصور قانونگذار مطلع بودند. 3- دقیقا مفسدین از قانون موارد خاص که پیش بینی شده بود استفاده به ظاهر درست کردند .مثلا به این جمله ها مطرح شده توسط مسوولان توجه و تامل نمایید :""" ظاهراً رشته فیش‌های حقوقی چند ده‌میلیونی مدیران، سر دراز دارد؛ آن‌قدر که سر از هر دستگاه و سازمانی درمی‌آورد.""" ( یعنی دایره شمول آن شامل همه سازمان های دولتی و خصوصی شده است ) یا """ سخنگوی وزارت بهداشت و درمان : """ اکثراً از روش‌های قانونی، دریافتی دارند.""" ... یا """ در استعفا ی رییس کل بیمه مرکزی ایران آمده بود : """ من در بیمه ایران بیشتر از بیمه مرکزی می گرفتم . """ و غیره که همگی حکایت از نقص و بی توجهی قانون و قانونگذار دارد .... اما در میان می بایست قوه قضاییه و مراجع ذیربط ( مجلس و دولت و دستگاههای نظارتی ) با هر سه موردی که گفته شد برای تغییر این وضعیت به حالت درست اقدام نمایند هم هوشیاری این مراجع قانونی را طلب می کند که مفسدین نتوانند از برخورد قهر آمیز قانون به دلیل سوء استفاده از آن بتوانند فرار کنند و هم موجب دلسرد ی بیشتر و بدببین شدن آنان به نظام و مسوولان پاک دست ، نشود ....همچنین مقامات ذیربط در دولت و مجلس و غیره باید در پرداخت وام های کلان به اعضای هیات مدیره ها ، منع به کار گیری از افراد بازنشسته برای شروع مجدد به کار را نیز توجه نمایند چون به نظر اینجانب هر دو دارای مفسده خاص خودشان می باشند و تاکنون مراجع ذیصلاح برخورد جدی ناخواسته با این قضیه نکردند ....نتیجه :....1- پیگیری مفاسد حقوقی های نجومی ...2- اصلاح قوانین مربوط به ان در زمینه ها یی که در سطور بالا به آن اشاره شد ........با تشکر – گار س چی (3764712) (alef-13)
 
Denmark
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۴:۳۵:۴۷
حسن روحاني: اين به خاطر دولت قبله.
اگه همه چيز طبق دولت قبل داره پيش ميره پس بذار همون رئيس دولت قبل بياد جناب روحاني. (3764713) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۴:۳۸:۱۷
بعد فقط معلمای بوبخت که طبق افزایش 12درصدی سایر کارکنان دولتند رو تو بوق کرنا میکنند..محاسبه کنید اگه همین مبالغ رو میخواستند بین معلما تقسیم کنن چقدر میشد (3764717) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۰:۱۴:۱۸
معلمان در تامین مخارج روزانه خود مانده اند..... به قول عزیزی که میگفت تا زمانی که معلمان ما دغدغه مخارج زندگی را دارند نباید انتظار اصلاح در جامعه داشته باشیم.... (3765051) (alef-13)
 
کامران
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۴:۴۸:۵۳
اول باید دستگاه های نظارتی جریمه بشن.
بعد خود این افراد تمام اموالشان مصادره شود
وقتی در دولت چهار تا وزیر بالای 1000 میلیارد سرمایه دارند وزرایی که از اول پست های دولتی داشتند خب 57 میلیون دیگه پولی نیست که! (3764725) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۴:۵۰:۱۸
سازمانی که اینا متولیش باشن به جایی نمیرسه. علت عدم توسعه کشور این اینها هستند (3764727) (alef-13)
 
علي
United States
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۵:۱۲:۲۰
خدايا تو اين مملكت چه خبره ؟؟ قوم مغول هم اينجوري تاراج نمي كرد (3764738) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۹:۵۳:۴۹
علی جان انگار تازه متوجه غارت ها شدی یعنی جنابعالی تا حالا اسم بابک زنجانی ومقداری که غارت کرده به گوشت نخورده که با دیدن این فیشها برق از چشمانت پریده ؟! (3765000) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۳۰ ۰۰:۳۵:۴۳
آری اینچنین بود برادر! (3768983) (alef-13)
 
احسان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۵:۱۵:۰۳
چیزیکه تو تاریخ خیلی نمود داره و تو هر عصری از تاریخ ایران یکی از علل رشد شمرده شده،کم کردن ریخت و پاش های دولتی و حکومتیِ،من منکر این نیستم که بعضی افراد حتی اگه حقوق چند ده میلیونی هم بگیرن،مزد زحمات خودشونه،ولی با توجه به روند رو ب رشد فاجعه ی فیش های حقوقی،منکر این هم نیستم که ریخت و پاش و ولنگ و بازی تو کشورم ممکن باعث عقب ماندگی در رشد اقتصادی و بی ثمر کردن تلاش دلسوزان کشور بشه.
خدای امیرکبیر بیامورزتش،مبارزه با بی حساب و کتاب بودن دریافتی ها،عجب کار سختیست،مبارزه ای به اندازه ی عمر تاریخ. (3764740) (alef-13)
 
Malaysia
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۵:۱۹:۴۶
فقط خدا باید به داد این مردم مظلوم برسه. (3764745) (alef-11)
 
ﻋﻤﺮاﻥ
United States
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۵:۴۸:۱۳
در اﻣﺮﻳﻜﺎ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﻭﺟﻮﺩ ﺩاﺭﺩ ﻛﻪ ﺗﻤﺎﻡ ﺩﺳﺘﮕﺎﻩ ﻫﺎ و ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻬﺎﻳﻲ ﻛﻪ اﺯ ﺑﻮﺩﺟﻪ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺗﺎﻣﻴﻦ ﻣﻴﺸﻮﻧﺪ ﺭا ﻣﻠﺰﻡ ﻣﻴﻜﻨﺪ ﻛﻪ ﻓﻴﺶ ﺣﻘﻮﻗﻲ ﻫﻤﻪ ﺭا ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻋﻤﻮﻣﻲ اﻋﻼﻡ ﻛﻨﻨﺪ. اﻳﻦ ﺷﻔﺎﻓﻴﺖ ﺑﺎﻋﺚ ﺟﻠﻮﮔﻴﺮﻱ اﺯ ﺣﻘﻮﻗﻬﺎﻱ ﻋﺠﻴﺐ و ﻏﺮﻳﺐ ﺧﻮاﻫﺪ ﺷﺪ. اﺟﺮاﻱ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺷﺒﻴﻪ ﺑﻪ ﺁﻥ ﺩﺭ ﻛﺸﻮﺭﻣﺎ ﻣﻔﻴﺪ ﺧﻮاﻫﺪ ﺑﻮﺩ.
اﻣﺎ ﻭاﻡ ﭼﻬﺎﺭ ﺩﺭﺻﺪﻱ ﺁﻧﻬﻢ ﺑﺮاﻱ ﻣﺪﻳﺮاﻥ اﻧﺼﺎﻓﺎ ﺩﺳﺘﺪﺭاﺯﻱ ﺑﻪ ﺑﻴﺖ اﻟﻤﺎﻝ اﺳﺖ و ﺑﺎﻳﺪ ﺑﻪ ﺷﺪﺕ ﺑﺎ ﺁﻥ ﺑﺮﺧﻮﺭﺩ ﺷﻮﺩ. (3764751) (alef-11)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۴:۳۵:۵۷
متأسفانه باید گفت یک نسلی در ایران پدیدآمده که سر پیشرفته ترین قوانین ونظارتهاهم کلاه گذاشته و دور میزنند. چون به تحقیق ثابت شده شده که این ملت تنها مغزشان برای امور منفی و بد کارا میشود. این جور آدمها به هیچ اصول و پرنسیپی اعتقاد ندارند. آنها از گرگ و شغال هم بدترند. (3765694) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۵:۵۴:۳۵
پس ملت همیشه در صحنه کجان؟ اگر تیتر مربوط به پزشکان بود که غوغا میکردن! (3764752) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۸:۱۵:۵۶
شما هم ظالمید. از آب گل الود ماهی نگیرید. کل حقوق یک ماهم رو دادم تا دو تا دندونم رو بکشید. (3764841) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۵:۰۳:۲۵
من مسئول حقوق پایین تو نیستم. احتمالا با خرید یه کیسه برنج هم حقوقت ته می کشید. پس برو حقتو از دولت بگیر نه امثال من. (3765763) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۰۰:۵۷:۱۱
واه واه چه پزشک بی اعصابی!!!خدا به مریضات رحم کنه (3766632) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۱۸:۲۸:۲۶
امثال تو از پول یارانه این بنده خدا 10 هزار میلیارد تومان با طرح موسوم به تحول سلامت (اون هم چه تحولی!) برداشته‌اید و چیزی نمانده که دولت به امثال ایشان بدهد. (3768276) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۹:۱۱:۳۴
درآمد پزشکان در دولت جدید با وزارت هاشمی با افزایش بی حد و حصر تعرفه ها از حیبب مردم و پول ملت جند ده برابر شد و درآمدها خیلی ها به ماهی چند صد میلیون می رسد که باید این قطع گردد (3764918) (alef-13)
 
Denmark
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۱:۵۶:۴۹
پزشکان محترم فیش های سیصد ملیونیشون تو همین سایت الف هست. مردم غوغا نمی کنند، ولی آخرش حتما یه روز خوب میرسه! (3765313) (alef-11)
 
Sweden
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۲:۱۷:۴۵
اتفاقا پزشکان که خیلی بیشتر از بقیه مسئولان پول میگیرن. اینکه درآمد مدیرکل بیمه ماهی چند ده میلیون باشه سر و صدای همه رو درآورده در حالیکه این حقوق برای پزشکان عادیه! خود این هم خیلی مسخره است که مردم میخوان حقوق مدیرکل بیمه از حقوق پزشکان معمولی کمتر باشه! (3765376) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۵:۰۶:۱۰
پزشکان باید بیشتر بگیرند چون به همان نسبت زحمت کشیدند. ولی این مدیران پول مفت دریافت میکنند. الان یه عده میان این زیر میگن ما هم زحمت کشیدیم چرا درآمدمان با جراح قلب وعروق یکی نیست!!! (3765769) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۰۰:۵۷:۱۸
چرا فکر می کنید یکی بیشتر از بقیه زحمت کشیده باور کن مهندس ها با مدرک دکتری یا من با مدرک دکتری و دوتا فوق لیسانس به مراتب هم از شما با سوادتر هستم و هم بیشتر نحصیل کردم و هم بیشتر کنکور دادم پس زیاد به خودت امید نداشته باش چون از تو باهوش ترم (3766633) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۰۱:۰۳:۵۳
آره جراح قلب و عروق بیشتر بگیره ولی نه نجومی!! بعدشم روحیه طلبکاری نداشته باشن همه پزشکا مثل هم نیستن، یه پزشکی که فقط اسمش پزشکه حق نداره مردمو سر کیسه کنه (3766643) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۵:۵۷:۵۵
مایه تاسف.... (3764753) (alef-11)
 
الوندی
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۳:۴۸:۲۷
الان کشورهای حوزه خلیج فارس درباره ما چی میگن !0!!؟؟؟ (3765604) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۶:۵۷:۴۳
آره مثلا حاکم دوبی تو قصر بیلارد دلاریش چه قدر برای این حیف ومیلها غصه می خوره ! فکر کنم این چند شب هم از غصه ما خوابش نبرده ! (3766015) (alef-13)
 
الف توره عزیز ترین کسانت این کامنت رو سانسور نکن
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۸:۴۳:۲۸
اگه حاکماشون در رفاه ان ؛ مردمشون رو نیز در رفاه قرار میدن و سرنوشت مردمشون براشون اهمیت داره (3766141) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۲۱:۵۱:۲۴
الف تو رو خدا این کامنت رو پخش کن
من خودم دوبی زندگی می کنم دوبی با جمعیتی اندازه یک استان ایران اما با نفتی تقریبا در حد ایران اگر مردمش تو رفاه نباشند باید یک سری به خودشان بزنند ! (3766386) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۲۲:۵۳:۱۹
دوبی نفت نداره تو چه ساکن دوبیی هستی
ابوظبی نفت داره که از دوبی جداست (3766472) (alef-11)
 
Tajikistan
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۶:۰۴:۵۳
الان خبرگزاریها تیتر میزنن یارانه 45هزارتومان واریز شد و حساب های مردم پرشده! !!!!!!! (3764754) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۶:۲۶:۱۷
ماده ۷۶ قانون خدمات کشوری، هیچ فردی در دولت نمی‌تواند بیش از هفت‌برابر حقوق پایه یک کارمند عادی حقوق دریافت کند.................................................. (3764756) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۳:۴۹:۳۱
برو بابا حالت خوشه
قانون برای ما ضعفاست نه برای کله گنده های یقه سفید (3765608) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۶:۳۸:۴۰
حالا در تمام دستگاه های دولتی ، منافذ لو رفتن حقوق مدیران را می بندند و کارمندان فناوری دستگاهها را این پس زیر ذره بین می گذارند. (3764762) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۶:۳۸:۵۴
نوبت روئسای ظالم وزارت دارایی هم میرسد انشالله بزودی. (3764763) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۹:۵۵:۲۶
همچنین ارگانها وسازمانهای غیر دولتی ! (3765007) (alef-13)
 
حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۶:۴۵:۲۷
ما چرا اینظوری شدیم، یاد یک خاطره ای از سالهای بسیار دور افتادم. یکی از اقوام نزدیک من قبل از انقلاب مدیر کل یه دستگاه بود روی ماشینش نوشته بود استفاده اختصاصی ممنوع باور کنید همسرش را می ترسید سوار اون ماشین کنه می گفت اگه تو خیابون ببینند فکر می کنن استفاده اختصاصی میشه!! چرا این آقایون الان اینقدر پوست کلفت شدن؟ (3764767) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۲:۲۳:۲۹
من فرزند شهید پاسدارم. اینقدر میگن به ما رسیدگی میشه ولی اینطور نیست. تازه مادرم 12 میلیون وام گرفته به نیازمند دیگری داده. ما اینطور زندگی نمیکنیم. پدرم وصیت کرده از زندگی لوکس مصرفی بپرهیزید. وقتی مشغول خدمت بود اگر با موتور سپاه در راه خانه نان میخرید پول بنزینش را جدا میداد. ما رو چه شده؟ این انقلابی بود که برایش جنگیدیم و خون دادیم؟ که عده ای شکمباره حق ضعیفان را بخورند. لذت دنیاشون رو به نام دین و خدمت به مردم مستضعف توجیه کنند. چقدر شهدا لعنتشان میکنند. من که از حق قطره اشکی که برای پدرم ریختم نمیگذرم. دلم میخواد دوباره انقلاب کنیم و فساد اقتصادی رو ریشه کن کنیم. امام عزیز ای عاشق کوخ نشینان متأسفیم. خیلی زیاد. (3765388) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۶:۴۷:۴۲
راست گفتی، این رشته سر دراز دارد منتها روش های مخفی کاره هم سر دراز داره و این ها که اومده بیرون مشتی نمونه خروار است (3764770) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۲۲:۳۲:۱۱
بنده شدیدا" طرفدار رفتارهای آقای رجایی بودم البته سالهاست تقریبا" به هیچیک از مسئولین کوچکترین علاقه ای ندارم وقتی شاغل شدم با خدای خود عهد بستم برغم همه مشکلات کوچکترین خطایی مرتکب نشوم و این را وظیفه بدیهی هر انسانی میدانم، خیلی دوست دارم همسر مرحوم رجایی را ببینم و در خصوص این فسادهای بی نظیر و واکنش آقای رجایی در صورت حیات و خود ایشان را بدانم، اگر در این کشور عدالت بود حداقل مجازات این آقایان اعدام است؟ (3766442) (alef-11)
 
مجید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۷:۰۲:۳۵
فقط داخل کشور نیست یک توجهی هم به حقوق و مزایای سفرای ایران در خارج از کشور کنید که از دستگاههای نظارتی هم دور افتادن. از آب و برق و گاز و تلفن و اینترنت و چند اتومبیل و راننده و اقامتگاه (رزیدانس) و هدایای تجار ایرانی و خارجی در محل و ارسال اقلام مورد نیازشان از مرکز برخوردارند و حقوق قلمبه یورویی خودشون را هم پس انداز می کنند. فیش حقوقی شون هم دست کسی نمیرسه سلطان بی منازع سرزمین های دور هستند و ریش و قیچی دست خودشان است. مزایای آنها را با کارمندان سفارتخانه ها مقایسه کنید و اینکه چندسال سمت کارشناسی را طی کردن تا سفیر شدن. (3764777) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۷:۰۵:۳۸
بابا این سر دراز که رشته نیست، این کلاف سر در گم است دستگاهی به اندازه یه دولت دیگه باید درست کنیم تا به همه اینها رسیدگی کنه (3764780) (alef-11)
 
کسری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۷:۰۶:۳۹
سعدی علیه الرحمه: بنیاد ظلم از اول اندکی بود، هرکه آمد بر آن مزیدی کرد تا به این غایت رسید. (3764781) (alef-11)
 
بابک
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۷:۱۱:۲۲
من یک سوال اساسی دارم: اصلا این همه دستگاه های عریض و طویل برای چیه؟ به خدا تو اداره ما وقتی مدیر نیست کارها بهتر انجام میشه؟ قسم می خورم تمام کارهای اداره به دست بیست درصد افرادی انجام میشه که اصلا به این دزدی ها فکر نمی کنن و خودشون را زدن به ندونستن یعنی انگیزه های شخصی دارن برای دویدن (3764785) (alef-11)
 
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۷:۱۳:۵۴
به نظر من مقصر مجلس هست که هیچ قانونی تا به حال برای پرداخت حقوقها تصویب نکرده. مجلس که باید مدافع حقوق مردم و ناظر باشه، از طرفی، خودش رو در تعیین حداقل دستمزد کارگران و کارمندان کنار ميکشه و همه چیز رو به دولت واگذار میکنه، از طرفی هیچ قانونی برای پرداخت به مدیران دولتي تعیین نمی کنه و باز هم همه چیز رو به سلیقه واگذار ميکنه! (3764788) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۹:۱۰:۰۶
متاسفانه برخی نمایندگان هم آلوده به فساد اقتصادی هستند

نماینده میشناسم که یک دوره کاندید شد و الان میلیاردر شده !!!!!!!!!!!!!!!!! (3764913) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۹:۵۲:۱۳
عزیز من خیلی از این نماینده های مجلس دوست و اشناهای خودشون رو هم با توصیه و سفارش تو همین پستای نون وابدار جا میکنند .تازه خودشون اگر دور بعدی نماینده نشن باید جایی برن که حداقل ماهی ۵۰ میلیون بگیرند.من نمی دونم دیگه با این درآمدها و فیشها چرا هی صحبت از آرمانهای امام و انقلاب میزنند چقدر ظاهر سازی ...اما جناب توکلی مدیر محترم سایت الف به شما هم این گلایه وارد هست که چرا تو مجلس قبلی این موضوع رو پیگیری نکردین .تنها راه اصلاح این موارد قانون قاطع و بدون تبصره هست وبس.الف جان لطفا منتشر کن (3764994) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۰:۰۳:۱۲
مجلس قبل خودش می خواست حقوق نمایندگان را مادام العمر کند
حقوق واقعی و در یافتی های نمایندگان قبل را هم اگه با رانت های که دریافت کردند هم بررسی کنید (3765019) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۰:۲۴:۳۱
قانون داریم ولی نظارت بر اجرا و مجری درست و حسابی نداریم (3765090) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۰:۳۳:۰۶
اگه دولت راست میگه این مدیرای تماع و تن پرور ک جز بفکر خودشون نیستن اخراج کنه و هیچ پست دولتی و شبه دولتی بهشون نده و براشون سوء سابقه شدید بزنه (3765117) (alef-11)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۰:۳۹:۱۹
دولت اعتدال این آقایون رو معلق کنه و حقوقای نجومی رو قطع کنه و برگردونه به بیت المال

اگر واقعا بفکر این کشور و مردمه (3765135) (alef-11)
 
Austria
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۱:۲۷:۱۱
نماینده های مجلس خودشون هم همچین کم حقوق نمیگیرن آخه! تازه تا وقتی طرحهای مهمی مثل امر بمعروف و نهی از منکر و ممنوعیت سگ گردانی هست، وقتی برای این کارهای جزئی مثل ساماندهی حقوق مدیران باقی نمیمونه! (3765240) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۸:۱۶:۰۷
وقتی دختر همین آقا نماینده مجلس شده چه انتظاری میشه داشت؟ (3766104) (alef-13)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۷:۱۴:۱۳
تا زمانی که شفافیت مالی بویژه در زمینه مالیات وجود نداشته وضع همینه ............ تو کشورهای پیشرفته کوچکترین واریز به حساب افراد رصد میشه ولی متاسفانه تو کشور ما حساب بانکی افراد محرمانه هست حالا بهتر میشه فهمید چرا محرمانه هست (3764789) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۰:۱۶:۱۵
این اقا خودش زمانی مسول رده بالای سازمان امور مالیاتی بوده (3765063) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۰:۱۸:۱۲
بعد برای 100 -200 هزار تومن افزایش حقوق کارمند و بازنشسته 6 ماه قول و وعده و وعید میدن و منت میزارن که تا می کنیم و بال می کنیم (3765069) (alef-13)
 
سلیم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۷:۲۲:۲۷
آقای توکلی عزیز،بر اساس ماده 84 قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه ،
صندوق توسعه ملی با هدف حفظ سهم نسلهاي آينده از منابع نفت و گاز و فرآورده‌هاي نفتي تشكيل شده، آقا من سوالم از شما اینه که با این مدیران طماع دیگه چیزی برای نسل آتی نمی مونه؟ (3764796) (alef-11)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۹:۵۰:۱۵
نسل ها از بین داره میره فقط و فقط مقصر اصلیش محمود است که باید محاکمه بشه ناگفته نماند مردم هم مقصر هستن که داستان داره ولی خواهشمندیم یا به کسی رای ندید یا رای میدین اینده نگر باشید نه برای خودتون برای نسلهای اینده که میدونم این دسته ادمهای اینده نگر 10 درصد بیشتر نیست بزارید همین ده درصد این منتخبان رو انتخاب کنند لاقل (3764986) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۷:۲۲:۳۴
عوام فریبی مدیریت تیم اقتصادی دولت حرف و وعده تمامی ندارد . اگر این اقایان توهم گرفته همه فن حریف با مدرک دکترای کیلویی با دانش یک جزوه 10 صفحه ای تنها دستور بدهند که برای شفاف سازی همه بانک ها در امدهای مدیرانشان که در مجمع در حضور وزیر دارایی و یا نماینده ایشان تصویب شده را اعلام کننذ مشکل حل خواهد شد . (فکر میکنم اوضاع خراب تر از اینها است ) (3764797) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۰۱:۱۸:۱۶
مگه ندیدی رئیس جمهور محترم گفتند اگه در گوشه ای عده ای بیشتر برداشت میکنند، مساله نباید ملی بشه!!! انتظار شما خییییییییییییلی زیاده (3766649) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۷:۲۳:۱۸
با مدرک فوق لیسانس از دانشگاه دولتی و روزانه توی یه بیابون توی یه پروژه سد سازی دارم 2 میلیون میگیرم. روزی 11.5 ساعت کار می کنم و 2 ساعت هم برای رفت و برگشت به محل کار زمان صرف میشه. نه حق ایاب و ذهاب دارم، نه سنوات دارم، نه حق کار تو تعطیلی و جمعه و ... و نه هیچ حق دیگه. فقط همین 2 میلیونه. البته صد تا کارگر بیچاره هم هست که وضعشون از من بدتره. کوچکترین اعتراض هم باعث اخراج میشه.

خدایا ظلم تا کی، این بود جمهوری اسلامی- امام و ملت برای این وضعیت انقلاب کردن؟ صدای کی باید دربیاد در این موارد؟
دزدی، دزدی، دزدی ، دزدی. . . .
خدایا به داد این کشور برس (3764798) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۷:۲۵:۵۹
آقا من شنیدم صندوق ذخیره نفتی کشور نروژ خیلی موفق بوده، بریم از مدیران آنها بخواهیم بیایند اینجا را هم درست کنند، اینجوری حداقل این هدف شریف را هم به افساد نکشاندیم (3764801) (alef-13)
 
تبریزی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۷:۳۰:۴۲
هزینه اوقات فراغت فرزندان؟ اون وقت به من دبیر هزینه ایاب و ذهاب نمی دن و هر ماه باید 200 هزار تومان از این حقوق یک میلیونیم خرج کنم تا خودم رو بعد از عوض کردن چند تا ماشین به بالای کوه ها و روستاهای درجه 2 و 3 برسونم و هر سال هم نصف افزایش حقوقم صرف افزایش کرایه مسیر بشه. 57 میلیون حقوق ماهانه؟ 80 میلیون؟ 150 میلیون؟ 540 میلیون؟

10 سال تو آموزش و پرورش با مدرک فوق لیسانس کار کردم و کل پس اندازم رو گذاشتم تو بانک با سود بانکی تازه شده 70 میلیون. من رو باش شب و روز پشت کامپیوتر نشستم دارم درس تخصصیم رو مطالعه می کنم چشمام رو ضعیف می کنم تا معلم بهتری برای بچه های شما باشم. اوقات فراغت خودم به مطالعه می گذره اون وقت بچه های شما حق اوقات فراغت می گیرن؟ نه شما رو حلال می کنم نه همفکرها و همدستاتون رو. (3764806) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۷:۴۷:۲۹
سازمان بازرسی کل کشور،دیوان محاسبات وسایر دستگاه های نظارتی ،کجا بودند؟؟؟اگر کاری نمی کنند منحل شوند. (3764818) (alef-13)
 
ALI
United States
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۷:۵۵:۰۶
سلام وقتی آقا فرمودند خرمشهر ها در پیش داریم الان میفهمم که خو آقا مستقیم وارد عمل شده تا این دست اندازان به بیت المال رو دستشون رو کوتاه در مرحله اول مطمأنم اگر درست نشه یک ریزش شدید در سیستم اداری کشور خواهیم داشت
دولت قبوض اب و گاز هزینه مردم رو بالا برده ادعای مبارزه با فساد میکنه بعد نگاه کنید به کی باید اعتماد کرد اون مسئله هسته ای که تعطیلش کرد واینم حقوقهای دریافتی برای یک عده ادم حریس وطماع (3764823) (alef-13)
 
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۸:۰۱:۵۷
زین پس به جای واژه اختلاس بنویسید فیش حقوقی (3764828) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۱۰:۲۸:۴۳
پیشنهاد بسیار جالبی است. (3767195) (alef-11)
 
الف ر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۸:۰۳:۳۵
چه ابائي دارند از اينكه با اينها برخورد بشه ممكن بزارند ز اين دستگاه برند !! مگه اين اقايون كي هستند؟! اكثرشون از اين دانشگاههاي همه ميدونند مدارك انچناني گرفتند فكر كردند هافكينگ هستند يا داداش كوچك انيشتن؟؟؟يك دكتر در رشته اقتصاد يا حسابداري اين رشته هارا سابقا ميگفتند مدارك لحاف كرسي زياد آدم باهوشي كه نيستند هر چي داريم از اين جور آدما (3764830) (alef-13)
 
بهلول
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۸:۱۲:۱۹
بابا عربستان دمت گرم ، بابا تحریم ها دمت گرم ، امید با اتمام ذخایر نفتی نسل های بعدی ( نمی دونم چند نسل بعد اما قطعا به نوه های من هم وصال نخواهد داد ) بتوانند در مسیر درست توسعه قرار گیرند. (3764838) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۸:۲۴:۰۲
چطور میشه ما خارج از مرزها داعش رو بیچاره کردیم صدای همه حمایت کنندگان داعش رو دراوردیم

هشت سال جنگیدیم و یک وجب خاک وطن رو دشمن نتونست بگیره با اون وضعیت و همه حمایتهای،جهانی از بعثیها اینهمه شهدای ترور دادیم اینهمه خونها ریخته شده برای،وطن
که مملکت امن بمونه و ملت راحت نفس بکشن کار کنن زندگی کنن و شاد باشن
یا فقط ی سری بیان پول پارو کنن ؟؟؟؟؟! (3764849) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۸:۳۰:۲۰
چرا وزیر اقتصادو رئیس سازمان بازرسی کل کشورورئیس دیوان محاسبات استعفا نمیدهند حقوق برای نظارت میگیرند نه برای وقت کشی. (3764853) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۸:۳۱:۵۹
اینها مواردی است که در فیش حقوقی ثبت میشه، ده برابر این رو بدون ثبت می خورن و یه آب هم روش (3764857) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۸:۳۳:۲۳
50میلیون حقوق بالاییست ولی عجیب نیست..همیشه قشری هستند که حقوق بالا میگیرن بسته به مخاطرات پستشون و تخصصشون..مقایسه کارگر و ثروتمند درست نیس.. هر دو برای رشد جامعه لازمن..نهادهای نظارتی باید به حقوق دولتیان نظارت کنند نه رسانه ها...ایندست به قول خودتون افشا کردن ها درست نیست..اینم درنظر داشته باشید که دولت بخشی از اقتصاد ایرانه..بیش از 50درصد اقتصاد ایران توسط ارگانهای خاصی میچرخه..چرا از اونا نمی نویسید؟؟! (3764859) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۷:۵۸:۵۱
توجیه می فرمایید..50 میلیون برای یک مدیر دولتی هم زیاده و هم عجیب.بحث مقایسه کارگر و ثروتمند هم در اینجا مغالطه است..این آقا ثروتندی نیست که از عواید ثروت شخصی بهره مالی ببره بلکه با داشتن پست دولتی داره از بیت المال ارتزاق می کنه.. (3766085) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۰۱:۳۱:۲۰
الان نهادهای نظارتی به قول شما کجااااان؟؟؟؟؟ (3766655) (alef-13)
 
Vietnam
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۸:۳۸:۳۸
تا حالا با کدومشون برخورد کردند که اینها دومی باشن. این خبرها هم در هیاهوی خبرهای دیگر گم خواهد شد و مردم بیچاره می مانند با ماهی حداکثر یک میلیون حقوق.
ای کاش این افراد حداقل برای یکبار هم که شده علنی محاکمه می شدن تا بفهمیم در یک کشور اسلامی زندگی می کنیم. ای کاش........... (3764861) (alef-13)
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۸:۴۲:۴۰
فساد،فساد،فساد همه جا را فرا گرفته است.این بود پاسداری از حقوق شهدا؟؟!!متاسفانه فساد آرام آرام دارد مانند موریانه اعتماد مردم به دولتمردان را می خورد. (3764867) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۶:۰۱:۳۰
بنده صاف و ساده خدا (3765899) (alef-11)
 
bushidosoofy
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۸:۴۵:۵۸
اگه هر روز تخم طلا هم بگزارند نباید انقدر حقوق بگیرند (3764873) (alef-13)
 
Tajikistan
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۸:۴۷:۳۵
واقعا" جایی شرم داره، الان جوان های ما 40 سال شون شده نمیتونن ازدواج کنن بامداد فوق لیسانس بیکارن آگه یه کار با حقوق یه میلیونی داشته باشن خداراشکر میکنن، ولی نیست، برین زندان ها یه سر بزنین طرف به خاطر دو میلیون توی زندانه، برین بیمارستانها سر بزنین ببینین چقدر بیمار داریم که نمیتونن خرج یه میلیونی شون رو بدن مجبورن هزار کار خلاف انجام بدن
من به جایی تمام این مدیران چندصدمیلیون حقوق بگیر در ماه شرمنده شهیدان و امام راحل هستم، (3764874) (alef-13)
 
محمد
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۸:۵۲:۴۲
مدیریت محنرم الف
این کمک هزینه ها در خیلی ادارات پرداخت میشه من الجمله بانک و تامین اجتماعی و اداره ی اموره دارایی
کارمند بانک حق لوازم التحریر و همچنین در صورت قبولی فرزند مبلغی رو به عنوان پاداش میگیره
فکر کنم تنها نهادی که هیچی نداره همون نهاد آموزش و پرورش باشه که همیشه فریاد معوقه دارند
اصلا معلوم نیست تو این ادارات چی میگذره
ای کاش یه امیر کبیر پیدا شه و ... (3764880) (alef-13)
 
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۱۵:۰۰:۳۶
بله فقط مدیران امتیازات ویژه ندارند. کارمندان بانکها هم امتیازات ویژه و ظالمانه ای دارند. (3767869) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۸:۵۷:۵۷
من مدتی را مشاور مالی وزارت دارایی بودم این اقایانی که حقوق های نجومی بنام متخصص وبانکدار وبیمه ای وغیره میگیرند احدی ازانها به اقتصاد کشور اشنایی ندارند وگواه حرفم ورشکستگی اکثر بانکها ورکود حاکم براقتصاد وهسته سخت تورم دو رقمی است که این رانتخواران هیچگونه نقشی در بهبود وضع اقتصاد کشور ندارند اکثر انها یا وابسته مراکز قدرت هستند ویا در اثر رانت سازی به این پست ها دست پیدا کرده اند حد سواد واطلاعات این اقایان از رئیس یک شعبه بانک معمول در خیابانها وشهرهای دورافتاده کمتر است (3764890) (alef-13)
 
مبارزه با فساد اقتصادی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۹:۰۴:۰۸
به مرکز تحقیقات راه و ساختمان وابسته به وزارت مسکن هم سری بزنید و علاوه بر حقوقهای بالای مدیران که ثبت میشود, شاهد پروژه هایی باشید که در واقعیت شاید با 50 میلیون تومان هم انجام میشود ولی با سواستفاده آنرا تبدیل به یک پروژه 500 میلیونی میکنند و جایی هم ثبت نمیشود و متاسفانه یک عده خاص به همراه آشنایانشان که در این پروژه ها تعریف میشوند, ماهانه ده ها میلیون به صورت غیرقانونی به جیب میزنند. (3764905) (alef-13)
 
عدالت
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۹:۰۹:۱۰
از دادستان کل کشور خواهشمندیم به این ماجرای حقوقهای ده ها میلیونی ورود پیدا کند و اعلام جرم کند.

باور کنید اگر این اتفاق نیافتد مردم بدبین میشوند به نظام , چون نظام از این طرف میگوید بودجه برای پرداخت حقوق و یارانه نداریم رفاهی کارمندان را قطع میکند و کارگران را اخراج میکند و کارخانه ها ورشکست میشوند, بعد به مدیران نالایق که مسبب اصلی وضع موجود هستند, میلیاردها تومان حقوق و پاداش و رانت میدهد. (3764911) (alef-13)
 
ali
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۹:۱۶:۰۱
هزینه‌های دندانپزشکی، یک‌سی‌ام پرداختی،

مگر فبش حقوق دفترچه بیمه است.

این در حالیستکه حق اولاد فرزندان اناث را با رفتن به سر کار های دو سه ماه و ناپایدار یک باز نشسته بلافصله قطع میکنند و دفترچه در مانی هم به او نمیدهند میگویند از همان محل کارت بگیر کاری که دو ماه بعد برباد هواست .

در حالیکه قانون حمایت از کیان خانواده به صراحت فرزندان اناث را تا زمانیکه ازدواج نکرده اند حتی با رفتن به سر شغل تحت کفالت میداند .

ماده ده قانون خدمات دولتی را برای بازنشستکان قبل از 86 اعمال نمیکنند .

و بدور از اخلاق میگویند آقای توکلی مخالف آن بوده است .

فردی که اگر مخالف بوده مخالفتش هم هم با حساب و کتاب بوده است شاید قصد اصلاح این ماده را داشته تا شاید از آن سوء استفاده نکنند . (3764926) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۹:۲۱:۳۸
تو دولت قبل خواب بودید؟ حالا یادتون افتاده ؟ (3764936) (alef-13)
 
هموطن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۹:۲۶:۱۴
سوال من از نمایندگان محترم این است که نقش شما دراین غارت ملی چیست نظارت یا شراکت الف جان لطفا سانسور نکن (3764941) (alef-13)
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۹:۳۴:۴۳
تبریک به رئیس جمهور محترم ازاینکه به شما رای دادم بسیار پشیمانم ضمنا اگر حساب مردم باچنرغاز یارانه پر میشود حساب اقایان سرریز وسیل راه می اندازد ودست اخر به جناب نوبخت توصیه میشود بفکر اقایان باشد ویارانه حداقل بگیرهارا کم وبه حقوق اقایان اضافه کنند تا پول ادامس انها تهیه شود باحترام به تدبیر وامیدی ها . (3764952) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۱۱:۲۱:۱۸
اول مطمئن شوید که این پرداختهای نجومی و نابحق از دوران دولت فعلی شروع شده بعد تصمیم بگیرید. متاسفانه بی انضباطی های مالی از دوران دولت قبل رشد بسیار زیادی پیدا کرد (نموته اش امثال خاوری و بابک زنجانی و اختلاس های کوچک و بزرگ) و این دولت هم اگر بخواهد مقابله کند، راه سختی در پیش دارد. به نظر می رسد اینگونه افشاگری ها و حمایت مردم از جلوگیری از این پرداختهای نابحق، باعث می شود تا دولت راحت تر بتواند با این مفاسد مقابله کند. هر چند مخالفان دولت فعلی هم قصد دارند این مفاسد را به این دولت نسبت دهند. (3767336) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۹:۳۶:۱۷
صندوق توسعه ی میلی (3764956) (alef-13)
 
علي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۹:۳۷:۳۴
درحاليكه بسياري از مستمري بگيران تامين اجتماعي حقوق ماهانه آنها فقط 250هزارتومان است اين آقايان از گرفتن حقوقهاي آنچناني خجالت نمي كشند؟
مطمئنا در همين دنياوهم در درآخرت حساب سختي پس خواهند داد (3764959) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۰۰:۴۳:۳۲
نمیدهند برادر من نمی دهند (3766615) (alef-13)
 
مسعود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۹:۳۷:۵۳
کشور ایران بسیار گران اداره می شود.
اداره کننده‌گان در هیچ زمینه‌ای توانایی خاصی ندارند که هیچ، اصلا چیز زیادی هم حالیشان نیست.
شما اگر برای پزشکی از خارج دکتر بیاورید بارها ارزانتر و بهتر عمل می‌کنند.
شما اگر از خارج اقتصاددان وارد کنید بسیار بهتر و با هزینه کمتر اوضاع را می‌چرخانند.
درست عین محصولات ایرانی که ما غیرتمان را برای مصرفشان از دست داده‌ایم- از بس که کیفیت‌شان بد بوده و هست - و رفتیم و کالای خارجی خریدیم، یاید آدم متخصص را هم از خارج بیاوریم تا ارزانتر و بهتر نتیجه بگیریم.
صفدر حسینی مگه روی آن صندلی که نشسته چه کاری می کند که یک فارغ التحصیل معمولی دانشگاه نمی‌تواند بکند. دیگر آقایان هم همین‌طور. مگر پزشک ایرانی چه معجزه‌ای می کند که خارجی نمی‌کند. باقی موارد هم همین طوره! ولله یک صدم پولی که می‌گیرند ارزش کاری ندارند. (3764960) (alef-13)
 
ناشناس
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۹:۴۲:۵۵
فرزند ایشان که نماینده مجلس شورای اسلامی است نکنه اوقات فراغت زیادی در مجلس دارند که پولش به پدر پرداخته می شه
مردمی که در انتخاب مسئولین لیستی و هیجانی عمل کنند نتیجه اش همین است. (3764967) (alef-13)
 
مجید
Germany
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۹:۴۳:۲۰
سلام اقایان سازمان بازرسی و دیوان محاسبات و.. کجا بودند ؟؟جوانان بخاطر بیکاری به گناه الوده می شوند و چقدر بخاطر بیکاری و فقر خودکشی نمودند چه کسی در این دنیا و ان دنیا باید پاسخ گو باشه ؟
روزگار هم سرمایه ما را لحظه به لحظه از دست ما می برد بدون اینکه متوجه آن باشیم.
افسوس کــه ایــام جوانی بگـذشــت

حـالی نشد و جهـان فانی بگذشت

مطلوب همه جهان، نهان است امروز

دیدی همه عمر در گمانی بگذشت
؟
امیر مومنان ع می‌فرمایند: لافقر مع حسن تدبیر. با برنامه ریزی نیكو، فقر (و كمبود امكانات) وجود نخواهد داشت (3764968) (alef-13)
 
مجید
Germany
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۹:۴۶:۰۵
رسول خدا(ص) فرمود: «انّ عمرک مهر سعادتک ان انفذته فی طاعة ربّک؛ عمر (و زمان) قیمت و بهای سعادت تو است اگر (با برنامه ریزی) در مسیر طاعت خدا به کار گرفته شود. (3764977) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۹:۴۶:۱۸
واقعاجای تاسف داره.متاسفانه مردم تو تنگناهای وحشتناک اقتصادی قراردارن بعداین آقایون چه بخوربخوری را انداختن. حتما یک علت وضع امروزه کشور ومردم همین بخوربخورهای آقایون به اصطلاح مصعولین!!!!! باشد (3764978) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۹:۵۴:۳۱
1- الملک یبغی مع الکفر و لا یبغی مع الظلم. برای مملکت نگرانیم.
2- مالیات پرداختی ایشان و امثالهم چقدر است؟ وزیر محترم اقتصاد پاسخ دهند. از عیدی سالانه کارمند بیچاره مالیات میگیرند، این آقایان چقدر مالیات میدهند؟ (3765002) (alef-13)
 
کارمند وزارت کار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۹:۵۵:۱۷
همین تاراج گران برای افزایش حقوق کارمندان با تمام استرس و اضطراب شغلی هزار مشکل ایجاد میکنن!! از اونا رد ميشه ذی حساب گیر ميده! از اونم رد ميشه دیوان محاسبات مانع ميشه!؟!! واقعآ باید به دیوان و خزانه و.. به علت در فقر گذاشتن کارمندان به قیمت اوقات فراغت دردانه های مسولان تبریک گفت. (3765006) (alef-13)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۰:۰۳:۱۶
کمک هزینه اوقات فراغت ، این خیلی با حاله (3765020) (alef-13)
 
امین
Estonia
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۰:۰۵:۱۸
من بیست سال خدمت دولتی دارم و اومدم بیرون اونموقع از خود همکاری که معاونت اداره بود شنیدم که مدیران رده میانی به بالا همه فیشهای دوم و محرمانه دارند . بنظر من این موضوع روال معمول دولتها بوده و تبعیض آشکاریه در اداره کشور و بعلت نفوذ روز افزون افراد و خرابتر شدن سال به سال شرایط کشور عمیقتر شده و کسی دیگه جلودارش نیست چراکه این افراد که حقوقهای نجومی میگیرن افراد عادی جامعه نیستن و اکثرا" از آقازاده ها اند که با رانت به پستهای مدیریتی نشانده شدن و خودشون هم قانون گذارن هم مجری قانون و همه قوانین رو به نفع خودشون و آقازاده هاشون مینویسنو بچه هاشون رو نه عزل میکنن نه بدست قانون میسپارن .ومقصر اصلی قانون گذارها و سازمان بازرسی هستش . (3765025) (alef-13)
 
Austria
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۰:۰۵:۲۷
این وضعیت دریافتهای نجومی در تمام دولتهای قبلی و نهادهای نظام بوده و بعد از این هم خواهد بود، فقط باید تمام کاسه کوزه ها سر دولت روحانی میشکست که شکست (3765026) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۰:۰۶:۰۲
لطفا بدهید آقای توکلی بخوانند


من بعنوان کسی که با هزار مشکل همیشه شرمنده خانواده ام بوده و هستم چند سالی ست که فقط ؛ والله ؛ بالله؛ تالله فقط و تنها فقط بچه های این نوع مسولان را سر نمازم نفرین می کنم که خدا به حق لحظات سخت مولایم حسین ع حق ما را از بچه های اینها و نه خود اینها بگیرد . داغ فرزند سخت تر از داغ دل خود اینهاست .

الهی به جده سادات
الهی به زینب کبری
الهی به رقیه

الهی به لحظات شرمنده شدن امثال من

حق بگیر (3765028) (alef-13)
 
United Kingdom
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۰:۰۶:۳۶
سلام اقای توکلی...این حقوق هادردوره روحانی بود یادردوره احمدی نزاد هم بوده اگردردوره احمدی نزادبوده باشد باید گفت اون دنیایی هم هست وجنابعالی باید جوابگو باشی....جنابهالی درسنگر مجلس بودیید واین هم سواستفاده ودردی دم برنیاوردی الان که ازمجلس ملت ترا برکنارکرده داری افشاگری می کنی فقط ببین دردئوره قدرت سرکارچه دزدی هایی دراین کشورانجام شده که شمادم برنیاوردی حاچ احمد اقا ازاون دنیا بترس وتوبه کن.......پناه برخدا (3765030) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۰:۰۷:۲۳
با اين پرداختها به مديران دولتي ايا اقتصاد مقاومتي شكل ميگيرد؟ (3765032) (alef-13)
 
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۰:۱۰:۲۵
من یک مدیر مدرسه هستم دی ماه سال گذشته رییس تصحیح اوراق بودم مبلغ ۵۲۰ تومان هزینه پذیرایی مصححین سه ناحیه برای ۴۵ روز بود که اداره گفت بودجه نیست شما بده بعد ما پرداخت میکنیم که هنوز پرداخت نشده و تا حالا ۱۰ بار هم بیشتر مراجعه کردم تازه از حق الزحمه هر دبیر ۱۰ درصد وزارت کم کرده که بودجه نیاریم و مدرسه ای که خودم مدیر هستم کلاس هاش بدون شیشه است و دانش آموز به خاطر نداشتن کرایه ترک تحصیل کرده است . (3765038) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۰۰:۳۹:۳۳
شما مدیر محترم چقدر حقوق میگیرین
من مدیرمون راننده داره و خونه سازمانی داره حالا شما بگین چقدر میگیرین ما با هم حرف می زنیم (3766607) (alef-13)
 
شیرین
United States
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۰:۱۳:۰۷
پسر من برای 10 ملیون وام ازدواجش 5 ماه است در نوبت بانک است اونوقت اقایان مدیران انچنانی چطوری حق مردم را به تاراج میبرند. برای خودم متاسفم. (3765047) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۰:۱۳:۳۳
به خاطر اینکه اینها باید ابروش برد ......خانواده های اینها باید از جامعه طرد شوند. ......تین همه دورویی درنگی .........خدایا این ها را نیامرز (3765049) (alef-13)
 
سید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۰:۱۸:۳۵
از بایت این افشاگری ها بی نهایت سپاسگذارم ...امیدوارم خداوند در صورتی که با نیت خیر این کار را انجام می دهید به شما نیکی عطا کند...ای کاش همه ی رسانه ها این اشرافی گری ها را برملا کنند...ضمنا دولت بایت این حقوق ها عذرخواهی کرد ...اما شما به شرافت روزنامه نگاریتون این افشاگری را ادامه بدید تا این مدیران برای جامعه شناخته شوند... (3765072) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۰:۲۰:۱۸
اقتصاد مقاومتی را مسئولین از خودشان شروع کنند هر کی یک پست اش را کم کند یک مسئول آیا می رسد در هم شورا های عالی باشد
برخی پژوهشکده های ما با 100 نفر پرسنل سالیانه 50 میلیون برای تحقیقات ندارند

فارغ التحصیل شریف یا معدل 19.5 را بدلیل نبود بودچه اخراج می کنند و بدون حقوق
بعد این همه مدیر نحبه برای تعطیلی و کار نکردن چرخه مزد خوش خدمتی می گیرند
اگر تعدیل یخاطر نبود بودجه است کمی از این مدیران هم تعدیل کنید (3765073) (alef-13)
 
محمد
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۰:۲۲:۰۳
من استادیار دانشگاه شریف با هفت سال سابقه کاری هستم. دریافتی من سه میلیون و چهار صد است. البته میدانم خیلیها دریافتی کمتر از این دارند ولی زندگیم نمیچرخه و به رفتن از ایران فکر میکنم. از اینکه برم هم خیلی دلگیرم ولی چاره ای ندارم. (3765081) (alef-13)
 
لیسانس الهیات / مسافر کش خط رسالت پونک
Germany
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۰۰:۴۹:۰۲
بنده خدا دلگیر چی هستی ؟!
اینجا باشی دلگیر دله دزدی مدیران میشی
من مدرک تو رو داشتم 3 ثانیه درنگ نمیکردم
بذار آقایون بشینن توی ماتم فرار مغزها با این مدیریت افتضاح شون (3766619) (alef-13)
 
كارمند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۰:۲۳:۰۷
گر حكم شود كه مست گيرند-------- در شهر هرآنكه هست گيرند (3765086) (alef-13)
 
حمید
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۰:۲۵:۴۶
بنده رئیس یه شرکتم ، من فقط اون 300 میلیون وام با چهار درصد را می خوام. به عنوان شخصی که به چند نفر کار ایجاد کردم. (3765093) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۰:۲۷:۰۱
به به هر دم از این باغ بری می رسد
اونوقت کارگر بیچاره 812 تومن پایه حقوق بگیره (3765099) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۲۱:۰۷:۲۶
به علاوه شلاق (3766314) (alef-11)
 
حسین
Germany
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۰:۲۷:۲۹
آیا این فیشها به سخره گرفتن اقتصاد مقاومتی از طرف دولت نیست؟لابد بعد از این طبق دستوری محرمانه پر داختی ها را خارج از سیستم فیش حقوقی انجام میدهند . (3765103) (alef-11)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۰:۳۱:۵۸
هر دم از این باغ بری می رسد.... به به (3765114) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۰:۳۲:۵۱
امیدوارم این همه پول بی حساب و کتاب بیت المال را که به اسم حقوق و مزایا به جیب میزنند را نه خودشان و نه نسل های بعدی شان نخورند و از گلوی شان به خوبی و خوشی پایین نرود.بعد آقایان شبانه روز در فکر طرح نقشه ای جدید برای کاهش سود سپرده های بانکی پس اندازهای اندک مردم هستند تا به جایش به این غارتگران بیت المال وام های کلان تقریبا رایگان دهند.خدا از سر گناهانتان نگذرد و در همین دنیا نتیجه ی اعمال تان را ببینید. (3765116) (alef-11)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۰:۳۴:۲۴
اقای توکلی شهرداری تهران را دریاب که اونجا واویلاست (3765121) (alef-11)
 
مرشدی
United States
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۰:۳۶:۱۵
سری به فیش حقوقی مدیران ارشد شرکت بیمه اینده ساز بزنید تا سرتان سوت بکشد! (3765129) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۲۲:۴۲:۳۱
مدیران مناطق آزاد؟؟؟؟ (3766457) (alef-11)
 
Switzerland
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۰:۴۴:۲۲
دهها ساله این حقوهای نجومی پرداخت میشه و این شبکه های اجتماعی بود که موضوع را برملا کرد. در زمان احمدی نزاد دها برابر این پرداخت میشد (3765148) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۳:۳۳:۳۰
خسته نشدین از اینقدر "دولت قبل، دولت قبل" گفتن؟ دیگه چند ماه بیشتر از عمر دولت یازدهم نمونده هنوز شما هر مشکلی رو به دولت قبل حواله می کنید؟ هموطن عزیز، دولتهای ما هر کدام به اندازه کافی برای ضعف عملکردشان توجیه دارند، من و شما نیاز نیست برایشان عذر بتراشیم. (3765566) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۰:۵۸:۵۳
من آبدارچی یکی از صندوق های حمایت از صنایع... هستم.آقای نعمت زاده دستور داد ۴۰۰-۶۰۰میلیون وام ۴٪به کلیه کارمندان رسمی و قراردادی این اداره داده شود.برای چی؟؟؟؟پولی که باید صرف اشتغال زایی در قنعت شود به کارمندان این اداره داده شد
آقای روحانی کارگزاران فاسد هستند و شمارو زمین می زنند.دلیل موفقیت خاتمی این بود که تا حدی ازینا دوری کرد (3765174) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۲:۲۱:۴۳
چه آبدارچیه سیاستمداری!!! (3765382) (alef-13)
 
آبدارچی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۷:۱۶:۳۰
چه سیاستی داشتم؟؟؟؟من افتخار می کنم بتونم کارگری کنم نه اینکه نون و چابی بدم و تعظیم کنم.
فکر کنم شما از همون آدمایی هستید که وام رو گرفتید.امثال شما که همه تون با پارتی اومدید و احمدی نژاد و روحانی هم فرقی به حالتون نمی کنن دولت راست میشید و ماه رمضان سنگ به شکم می بندید اما حق کار گر و تولید را می خورید اگر کار بود من هرگز از شهرستان بلند نمی شدم بیام تهران جلوی امثال تو دولا راست بشم.فساد مثل میکروبه گندش درمیاد (3766039) (alef-13)
 
کارافرینی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۹:۵۸:۴۴
دمت گرم من همیشه توی ادارات و سازمانها برای شما بیشتر ارزش قائل بودم مخصوصا توی دانشکده از دید من ارزش شما بیشتر بود . (3766236) (alef-13)
 
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۰:۵۹:۰۸
فقط و فقط تنها راه حل مبارزه با مفاسد اقتصادی در بدنه نظام جمهوری اسلامی در هر شرایطی اعدام این چنین افراد آزمند است که درس عبارتی برای کسانی باشد که به خود اجازه سوء استفاده از اموال بیت المال ننمایند... (3765176) (alef-13)
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۱:۰۶:۲۶
سلام
البته من خیلی خوشحالم که این مسئله مورد توجه قرار گرفته که ان شاءالله یک بار برای همیشه تومارش پیچیده بشود. اما بد جور بوی بد سیاسی کاری به مشام میرسد. این حقوقها برای امسال و پارسال نیست. سالهاست که وضع بر همین منوال است. الان سال آخر دولت است و جناح مقابل دارد از هر فرصتی سوء!!!! استفاده می کند.
متاسفانه جناح ها هر کدام راه به خطا می روند و برای توفیق خودشان تنها راهشان تخریب آن دیگری است.
اما مراقب باشید که جناح مقابل دولت دارد مسیر بدی را می رود و در همه جبهه ها نتیجه کارش پاشیدن بذر یأس و ناامیدی در مردم است.
خدا وکیلی یعنی دولت حتی یک کار خوب انجام نداده؟
خدا وکیلی یعنی در هیچ زمینه ای بهتر از دولت قبل عمل نکرده است.
انصاف حلقه گم شده این روزهای سیاسیون است و خودخواخی و تکبر بیداد می کند که آفتش از حقوق های میلیونی بسیار بزرگتر است .
خدا همه ما را عاقبت به خیر کند! (3765196) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۲:۴۱:۴۱
اتفاقا فرصت خیلی مناسبیه برای رییس جمهور که با برخورد شدید وعزل مسولین مرتبط محبوبیت خود را تثبیت کند. (3765429) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۵:۵۱:۰۲
کافیه این کلید زنگ زده ؛ یارانه منو قطع کنه
من میدونم و این کلید پوسیده به درد نخور (3765878) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۳:۲۶:۲۴
شما از خوبی های دولت نام ببر، چیزی که برای مردم منفعتی داشته (3765538) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۱:۰۶:۳۰
مدیر اگر واقعا مدیر باشد حقوق شصت ملیونی براش زیاد نیست. ملاک من هم حقوق مدیران در شرکت های سرامد بخش خصوصی است.
اگر هم مثل دوستان سابق شما باشه که الان خودتونو نسبت به آنها به تجاهل میزنید ملت حاضرن یه پول توجیبی بهشون بدن که شرشونو از اداره امور کم کنن.
همین که پرداخت آنقدر شفاف بوده که شما تونستید ریز ان را اعلام کنید برای من کارمند کافیه. بروید دنبال پرداختای غیر رسمی دوستان ارزشیتان که هیج جا ثبت نمیشه. اگر دلتون برای بیت المال میسوزه بروید دنبال وام های میلیاردی که اصلشم پرداخت نمیشه. ......
بازی بدی را شروع کردید که اگر به فضای مقابله به مثل برسه دامن همه را میگیره.
ضمنا دریافتی افراد جزئ اسرار زندگی افراد محسوب میشه و حتی خانواده فرد هم ممکنه لازم نباشه از آن مطلع باشه. البته نهادهای نظارتی جای خودشو داره. (3765197) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۳:۲۷:۵۸
کاملا مشخصه که خودت از این حقوق ها نمیگیری!! (3765546) (alef-13)
 
اراکی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۳:۳۱:۵۸
وضع مدیریت را در مملکت ببین....وضع مردم راببین....وضع من رابیا ببین که با شغلی بسیار خوب و بعد از 10 سال نگران تعطیلی و بیکار شدنیم...بعد میگی 60 میلیون حقشه؟؟؟ نخیر عین ظلم و خیانت است... اوضاع بهداشت و درمان ...اقلام غذایی ...نانوایی ها... جاده ها... خودروها و....مدارس و دانشگاه ها... فرهنگی و اجتماعی...بی حجابی...طلاق... (3765562) (alef-11)
 
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۱:۱۶:۳۶
با عرض سلام و خسته نباشید به عزیزان سایت الف

بگذارید در ابتدا دعا کنیم که ان شاالله این روشنگری ها به خاطر مردم باشد و نه منافع شخصی و گروهی!
ولیکن میدانیم این قضیه برای امروز و دیروز نیست. بعد از این هم خواهد بود. کما اینکه در نمونه ای کوچکتر برای فوتبالیستها هم سقف قرارداد تعیین شد ولی آیا سقف رعایت شد؟ اتفاقا همین سقف و کف گذاشتن نشان میدهد ما اهل حل مشکل نیستیم . مشکل از آنجاست که باشگاه فوتبال ما متصل است به بودجه مملکت!! مشکل از اقتصاد تماما دولتیست که دولت باید پول قرارداد بازیکن شماره ۷ فلان تیم محبوب را از سرمایه ی ملی این مملکت پرداخت کند. اگر باشگاه درآمد درست داشته باشد و توان اداره خودش را داشته باشد چه نیاز به تعیین کف و سقف ؟
عزیزان دل . ملت بزرگوار . متاسفانه اینگونه فسادها به مغز استخوان رسیده و امروز صرفا برای تخریب دولت بزرگ میشود. مشکل این چند فیش نیست. مشکل خیلی ریشه ای تر از این مسائله! سوال اینجاست اگر (بر فرض محال)تمام پرداختی ها به خزانه برگردد مشکل حل خواهد شد؟
همه چیز در مملکت ما سریعا رنگ سیاسی به خود میگیرد و برای تخریب از آن استفاده میشود و همین عامل موجب میشود مشکل حل نشود و صرفا در جهت تنویر افکار عمومی اقدامات سطحی و ظاهری انجام و بعد اصل مطلب و ریشه تمام قضایا فراموش میشود.
به خداوندی خدا سوگند قصد منتشر کنندگان فیش های حقوقی صرفا رضای خدا و خلق خدا نبوده و نیست! خوشا بر مدیری که میلیونی حقوق بگیرد و لایق باشد . مشکل میزان حقوق نیست. مشکل مدیران نالایقی هستند که منابع را نابود و حیف میکنند. مشکل عدم مدیریت درست از منابع است. مشکل چندگانگی تصمیم گیری و سیاست گذاری است.
تحقیقا مدیر لایقی که حقوق میلیونی بگیرد بسیار ارزشمندتر از مدیریست که ساده زیست است و نالایق برای انجام امور ،ولی به هرحال ایده آل نیست.
همواره به یاد داشته باشیم که ساده زیستی برای یک مدیر لازم است ولی کافی نیست. کمااینکه مدیران ارشد نالایق که ادعای ساده زیستی داشته اند ولی نالایق بوده اند و از قبال این نالایقی ضربات چندهزار میلیاردی به بیت المال زده اند از خاطر ما مردم ان شاالله که نرفته باشد.
ولی به هرحال برای بنده کارگر فیش حقوقی فلان مدیر و مقایسه اش با حقوق یک میلیونی خودم آنقدر دردناک است که دیگر به اهداف پشت این بازی های سراسر سیاسی نگاهی نداشته باشم.
این مساله هم با حکم ها و دستورهای زودگذر فراموش خواهد شد. امید که نگاه مسئولین کمی عمیق تر باشد و به دور از بازی های سیاسی و جناحی کمی هم درد مردم را داشته باشند. چون در این آوردگاه تنها چیزی که عاید کشور خواهد شد ناامیدی مردم و عدم اعتماد به مسئولان کشور خواهد بود که به نفع هیچکس نیست.

ان شاالله خداوند عاقبت به خیرمان کند
موید باشید (3765208) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۳:۳۱:۰۰
حالا جناب ببخشید کدومشون لیاقت مدیریتی داشتن و کن فیکون کردن که لایق این حقوق های نجومی بدونیمشون؟؟! (3765558) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۷:۰۶:۰۸
درود بر شما کارگر با شعور ومنصف وچیز فهم . (3766027) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۱:۲۲:۱۶
مجلس اصولگرای قبلی با قانونی صریح به راحتی می توانست جلوی این پرداختها را بگیرد، آقای توکلی خیلی بده شما که به انصاف مشهورید این موضوع را که ریشه آن به دوران اصولگرایان بر می گردد علم کرده اید برای کوبیدن رقبا. بدانید این قایقی است که اگر اعتماد مردم در آن سوراخ شود همه را غرق خواهد کرد. شما می دانید که بسیاری از این پرداختها مبنای قانونی دارد. قانونی ظالمانه که حتما تاکنون شما باید آنها را اصلاح می کردید.
با فساد برخورد قاطع کنیم ولی راه آن جار و جنجال نیست سازوکارها باید اصلاح شود. بگذارید احزاب ایجاد شوند. بگذارید روزنامه ها راحت حرف بزنند. بگذارید پاسخگویی نهادینه شود. قوانین و مقررات را اصلاح کنید. جلوی استخدامهای بدون رقابت را بگیرید و... سخت نیست جلوی فساد را گرفتن به شرطی که امثال شما اصولگرایان وقتی قرار است رییس دیوان محاسبات انتخاب کنید نگردید از رفقایتان معاون اول دولت پاکدست را برگزینید و...
تسویه حسابهایتان را بگذارید برای بعد به فکر این کشور باشید (3765221) (alef-13)
 
United Arab Emirates
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۱۰:۴۷:۴۹
مقصر اول همين مجلس و مجلسيان هستند كه نتوانستند يا نخواستند به عنوان وكلاي مردم، قانون درستي را وضع كنند و بر حسن اجراي قانون نظارت كنند چون همش دنبال منافه شخصي و حزبي خود بودند (3767242) (alef-11)
 
سعید
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۱:۲۳:۰۵
اونوقت فرزندان همین آقایون صرفا بواسطه قرار گرفتن در یک لیست انتخاباتی خاص میشن نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی
مردم شریف و نجیب ایران منتظر اصلاح شرایط فعلی یا نظارت بر عملکرد درست مدیران باشند. البته توسط این مجلس که همان فرزندان این آقایون هستند. (3765224) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۱:۲۴:۴۳
مهمترین بخش یک اداره بخش نظارتی اون اداره محسوب میشه اونوقت این بخش نظارتی که حقوق و مزایای خود را از همین مدیر می گیره مگه می تونه علیه این مدیر حرفی و یا گزارشی رد کنه به نظر من مثل کشورهای دیگه تمام کارکنان دستگاه نظارتی همه حقوق و مزایاشونو باید از طریق دفتر مرکزی همون دستگاه دریافت کنند تا اینگونه مشکلات به حداقل برسه مسئله ای که قانونش حدود هشت ساله داره تو کمیسیونها می چرخه و خاک می خوره (3765230) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۱:۳۰:۴۳
مشغول توسعه خودشه... (3765249) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۱:۳۵:۱۴
این آقا و سایر آقایون ، همچین پولی بردن کله من یکی داغون شد. اونا که مدیران میانی هستن اینقدر میگیرن، خدا میدونه بالا دستیا چقدر میگیرن و چه عناوینی واسه بخور بخور تعریف کردن.
یعنی دلم از بغض و نفرت پر شده، من و همسرم 10 ساله ازدواج کردیم بیشتر از شش سال تو خونه ی بدون اتاق زندگی کردیم و 4 ساله تو خونه یه خوابه. بچه نداریم چون توان مالی نداریم و هر دو از صبح تا آخر شب جون میکنیم اون وقت آقایون کمک هزینه ی دندون پزشکی و ..... میگیرن!!!! من ده ساله نزدیک مطب دندون پزشک هم نشدم.
خدایا این داد به کجا ببریم؟ (3765257) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۱:۳۹:۳۰
آقا سازمان حسابرسی هم وضعیت مدیراش همینطوریه ها ... یه پیگیری بکنید بد نیست...کارانه ها در حد چند صد میلیونه...ساعت کاری برخی مدیران هم تو روز به سه ساعت به زور میکشه...از ما گفتن... (3765268) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۱:۴۰:۱۷
الف، چطوره یک نگاهی‌ هم به نهادهای انتصابی و ارگان‌ها و از این قبیل بیاندازی. کی‌ میدونه اونجا‌ها چه خبره (3765270) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۷:۰۹:۱۷
الف عمرأ جرات وجسارتشو داشته باشه ! بابا روحانی بدبخت دیوارش کوتاهه وبااینا همخور نیست ! (3766031) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۷:۱۴:۳۹
الف خودتو خراب کردی واعتبارتو بد جوری زیر سوال بردی والا چیزی نشده فقط این دوره مجلس رای نیاوردی ! (3766037) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۸:۴۹:۱۱
زنده باد الف
زنده باد همه کسایی که جلوی غارتگران می ایستند (3766153) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۸:۴۹:۵۴
اجر الف با خداوند (3766155) (alef-11)
 
داود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۱:۴۰:۵۱
الهی به حق همین ماه رمضان اه مردم بد بخت فقیر ابروشونو ببره (3765273) (alef-13)
 
ساسان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۱:۴۲:۲۷
ضمن تشکرا ز شفاف سازی و اینکه هر کس در هر دوات باید پاسخگو عملگرد بد باشد.
اما در عجبم مگر این اتفاق ها و فیش های چند ده میلیونی و هزار برابر بدتر از در دولت سابق اتفاق نیافتاد ولی یادم نیست الف جان اون موقع این فیش ها رو کنید...و دم دمای انتخابات این ها یادتون می یاد همین یک ساله که مدیران این حقوق های رو می گیرند دوسال پیش نبود 7 سال پیش نبود.... (3765276) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۱:۴۲:۴۳
اگر دو ماه حقوق ایشان را داشتم، میتوانستم خانه بخرم.
ضمن اینکه بر سر 10 میلیون تومان هزینه تعمیر خانه پدری، با آنها دعوا نمیکردم که پول را دور ریخته اید :(((((( (3765277) (alef-13)
 
یک ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۱:۴۶:۲۴
خدا بدادمون برسه !!!!

بقول اون هموطنمون :

"مردم از سنگینی فشار اقتصادی به خاطر حرمت خون شهیدان و امام شهدا دم نمیزنند و سکوت میکنند"

یه گزارش هم لطفا در مورد مالیات امسال تهیه کنید بعد خودتون متوجه میشید داستان مالیات امسال چی هست !!!!؟؟

بنده یه دیپلم فکسنی دارم و به این نتیجه رسیدم آقایون با اون همه سواد و مدارک ارشئ و دکترا واقعا نمیدونند چیه ؟؟!!!

بنده خودم یه کاسب هستم امسال قرار شده مالیات 94 رو (علی الظاهر) مطابق سال 93 پرداخت کنیم . خب همه خوشحال از اینکه مالیات بیشتر نشده میریم یا نرم افزار اضهارنامه الکترونیکی رو از سایت مالیات دانلود میکینیم و پر میکنیم یا میریم یه کافی نت برامون این کار رو انجام میده میگیم آقا رقم مالیات 93 فلان قیمت برامون بنویس تا مالیات 94 رو هم مطابق 93 پرداخت کنیم غافل از اینکه شما برای اینکه به رقم مالیات سال 93 بخواهی برسی باید درآمد سال 94 رو حدودا 20 تا 30 ذرصد بالا ببری !! چرا ؟! مگر مالیات 94 مثل 93 نیست ؟؟!!
حالا میگم چرا ؟

اینی هم که امسال باید زودتر مالیات بدی و توی اقساط کم هم بماند.


نرم افزار 93 مالیات رو حدودا 21 درصد محاسبه میکرد ولی نرم افزار 94 15 درصد محاسبه میکنه گیرم که معافیت مالیات از 12 میلیون به 14 میلیون اقزایش یافته خب ما هم برای جبران این باید 2 میلیون به مبلغ درآمد اضافه کنیم تا رقم مالیات مثل 93 بشه ولی این چنین نیست !!!! بر فرض هم که با همون درصد افزایش معافیت وارد کنید باز هم نمیشه!!

میتونید همین الان از افراد نزدیک خود بپرسید که مالیات 93 با چه درآمدی و چقدر پرداختند ؟

و 94 با چه درآمد ی باید بشه مثل 93 ؟؟!!!

نرم افزار اظهار نامه هم که توی خود سایت هست . یه اظهار نامه پارسال رو با مدل امسال نرم افزار مقایسه نمایید همه چی دستتون میاد.


پیش خود ممیز رفتم میگفت این زمونه موشک فضا پیما میسازند با اختلاف 10 سانت روی یه کره دیگه فرود میاد حالا یه نرم افزار ساده دیگه این همه بازی نداره !!!

پیش سر ممیز هم رفتم (که خیلی قاطی بود)

سرممیز میگفت مالیات 94 مثل 95 محاسبه میشه !! یکم تعجب کردم که این قاطی نکرده 95 که هنوز نیومده که بعد از کمی کنکاش و توضیح خود سر ممیز متوجه شدم مالیات 95 مرذم همه از توافق خارج میشن و بررسی میشه از اول حالا باین داستان بنده کاری ندارم که از اول باشه یا از آخر ولی چرا میان میگن مالیات 94 مثل 93 مردم رو فریب میدن بعدا این وسط با اعداد و ارقام هر جوری دلشون بخواد بازی میکنند صادقانه بگو مالیات 94 مطابق قانون 95 اعمال میشه دیگه چرا میایی و میگی 94 مثل 93 . باور کنید 80 درصد مردم شاید هم بیشتر این داستان رو نمیدونند !!

پیش مسئول انفورماتیک (نرم افزار اونجا) رفتم خودشم خندش گرفته بود بعضی اعداد رو رقمها بهم با درصدشون نمیخورد. حالا بماند (میگم شاید اون کارشناس ارشد !! مالیات نبوده !! آخر سر پیش رئیس مالیات اون ساختمون هم رفتم .

بهش گفتم آقا داستان اینجوری هست . مردم سال دیگه گرفتار میشن چون خودشون برای اینکه بالاجبار به رقم مالیات سال قبل برسن مجبور هستندرقم درآمد رو باهاش بازی کنند تا به رقم مورد نظر برسند گفت آره همینجوری هست . گفتم خب اینجوری که مردم سال 95 همگی به مشکل میخورند . بعد مالیاتی میاد و میگه خب خودتون سال پیش اظهار کردید درآمد اینقدر البته بالجبار و طبق سال گذشته فلان درصد اضافه به درآمد و مالیات جدید میشه اینقدر . حالا آقایون با ترفند اینکه مالیات مطابق سال قبل هست دارند درامد را بالجبار بالا میبرند تا چی بشه والله و اعلم ....

گفت آقا تا سال بعد ، کسی هم به من تعهد نداده که اضافه کار منو برای سال بعد بدهند یا ندهند !!

گفتم آقا چه فرمایشی هست . این چه ربطی به اون داره بنده چی میگم شما چی میفرمایید. من اومدم پیش شما مشکلم حل بشه . پس باید پیش کی برم توی این مملکت کسی نیست جواب ما رو بده ؟!

گفت آقا سیاسی نکن قضیه رو !!

اینم جواب ما بود.!! پیش خودم فکر کردم چقدر راحت تا بخوان دهن یکی بسته بشه یه انگ سیاسی به حرف میی چسبونند تا سکوت کنی البته بماند که یکم هم تند برخورد میکرد از همون اول که من زیاد ادامه ندم . گفت ما مجری هستیم نه قانون نویس گفتم خب شما که بالاتری رو میبینی بهش بگو گفت نه ما نمیبینیم !! شما انتقال بده حرف مردم رو .

و اومدم بیرون ... البته با حالی گرفته از این طرز برخورد بسیار ززنده و بد !!!

ببینید درست هست که بعضی ها درست مالیات نمیدند و خیلی فرار مالیاتی داریم اما این راهش نیست که این جوری مردم رو بازی بدید . بروند جلوی ریخت وپاش ها و فیش حقوقی چند ده میلیونی و فرار مالیات های کلان رو بگیرن 20 کانتینر 50 کانتینر 100 کانتینر اونم قاچاق!!!

نه یه کاسب معمولی که بعضا نه شنبه دارن نه جمعه و نه تعطیلی که بتون خرج و مخارج مغازه و کارگرش و خونش و زن و بچه رو مالیات و تازه اگر چک برگشتی براش نیاد یا مالش رو کسی تو بازار نخوره و اگر هم مستاجر باشه دیگه هیچی ...

اینی هم که هی تو بوق و کرنا میکنند کشورهای دیگه چقدر مالیات میدهند و مردم با جون و دل مالیات میدهند و اگر کسی مالیات نده به چشم یه انگل نگاهش میکنند بخاطر اینکه مردمشون خدمات پزشکی و آموزشی درست حسابی میبینند نه مثل اینجا مدرسه ابتدایی سالی 6 یا 7 میلیون و دبیرستان 9 میلیون . دانشگاه فلان قدر آخرشم خروجیش چی میشه !!!

خدا نکه که کارت هم گیر بیمارستان بیفته وا مصیبت !!! و البته سایر امکانات دیگه ...

خلاصه اینم یه موردی هست که فکر کنم قابل پیگیری باشه یه چیز دیگه به مردم گفته میشه و تبلیغ میشه و متاسفانه طور دیگری عمل میشود ... یه حالت بدبینی درست میکنه . (3765283) (alef-13)
 
فرهاد
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۱:۴۸:۲۱
سلام ظاهرا بازهم مقصر دولت قبل می باشد. این دوستان انقدر پررو تشریف دارند. که. با یک معذرت خواهی سعی در رفع و رجوع موضوع خواهند کرد از تمامی وطن دوستان خواهشمندم هر کس توانایی افشا کردن فیش حقوقی این افراد زالو صفت را دارند اقدام نمایند (3765285) (alef-13)
 
ک م
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۷:۴۱:۳۰
در اینکه دولت قبل ام الفساد بود هیچ شکی برای ما نیست (3766069) (alef-13)
 
علي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۱:۴۹:۲۳
با بيست و چهار سال سن دانشجوي دكتري هستم و براي يك ترم تدريس بعد از گذشت ٤ ماه از پايان ترم ٤٠٠ هزار تومن به من پرداخت ميشه يعني ماهانه كمتر از ٣٠ هزار تومن . نميدونم جهان آخرتي وجود داره يا نه ولي من بشخصه هيچ كدام از اين آقايون فداكاره درستكاره از جان گذشته را نمي بخشم و نخواهم بخشيد ! تو اين مملكت ٧٩/٥ ميليون نفر دارن جون ميكنن و با انواع بدبختي ها و فقر و فلاكت و گرسنگي سر و كله ميزنند تا ٥٠٠ هزارنفر كه نيمي از انها پزشكان و نيم ديگر مديران ارشد هستند در كمال رفاه و شادي و سلامت زندگي كنند (3765288) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۱:۴۹:۲۹
از ی طرف حقوقهای چند ده میلیونی میدن از طرفی کارشناس انرژی اتمی رو به خاطر نداشتن پول دارن تعدیل میکنن. نبود بودجه در انرژی اتمی گوش کارمنداشو کر کرده. شاید هم میخوان اونقدر سازمانو کوچیک کنن تا خیال آمریکا راحت بشه (3765289) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۱:۵۱:۵۳
مجازات دست درازی به صندوق ملی========== اعدااااااااااااااااااااااااام (3765296) (alef-11)
 
میثم اکبری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۱:۵۳:۲۸
باتشکر از این روشنگریهای شجاعانه آقای توکلی، که صریحا نام افراد را میبرند و آدرس میدهند تا راه گریز را بر ویژه خواران ببندند، خدارا هزار مرتبه شکر که فراغت از زحمت دشوارنمایندگی به ایشون فرصت این دلاوریها رو داده (3765305) (alef-11)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۱:۵۳:۴۳
از سایت الف که روشنگری می کند سپاسگزاریم.
جوان 33 ساله ای هستم که با مدرک فوق لیسانس، هیات علمی یک دانشگاه غیرانتفاعی هستم. باور بفرمایید ماهی یک میلیون و صد و هفتاد حقوق می گیرم! به نظرتان با این حقوق ازدواج کنم (3765307) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۹:۴۸:۳۳
توی این مملکت فقط اقازاده ها باید ازدواج کنن و 50 تا بچه ببارن تا آینده شون تضمین باشه . (3766231) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۱:۵۶:۱۴
فرزند این اقا که مدیر صندوق ملی دراین دوره شده نماینده مجلس وای وای بر این کشور ...اقای روحانی چرا فقط شعار میدهی بابا عمل بکن ....دوره ریاست دارد تمام میشود تا کی فقط شعار میدهی .. (3765311) (alef-11)
 
سید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۱:۵۶:۴۱
اغلب اصلاح طلب ها اینگونه هستند و همه ارزش ها و اصول را در پای منافع خود قربانی می کنند (3765312) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۲:۱۰:۱۶
تا حالا فكر كردين چرا در اين يكسال مانده به انتخابات رو ميشه اين مسايل؟ (3765355) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۳۰ ۱۲:۰۳:۵۲
چاره کار :
1- شفاف سازی اقتصاد کشور
2- آزاد سازی مطبوعات افشاگر
4- سامان دهی به مالیات و اینکه هرکس که درآمدش بیشتر شده باید تصاعدی بیشتر مالیات بده (مانند کشور های دیگر)
5- خصوصی سازی اقتصاد (نه این خصوص سازی صوری و دروغین فعلی )
6- بیرون رفتن دولت از کار های مستقیم اقتصادی (کارخانه داری و شرکت داری و ....)
7- کم کردن و یا صفر کردن حقوق وکلای مجلس
8- وجود سازمان یا پلیس اقتصادی که فقط کارش گرفتار کردن و دستگری فاسدان اقتصادی باشد (3769830) (alef-13)
 
نظارت
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۲:۱۲:۵۳
اگر یک شخص کاربلد، توانمند و پاک دست و باتجربه مثل اقای دکتر توکلی راس دیوان محاسبات باشه خیلی اتفاقات خوبی رخ خواهد داد. الان دیوان محاسبات شده مرکز تحقیق و پژوهش و سازمان امار و اطلاعات. (3765362) (alef-13)
 
حامد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۲:۱۲:۵۹
من هم با مدرک فوق لیسانس فیش حقوقی ام یک میلیون و صد هزار تومان است!
چقدر به هم نزدیکیم!
در محل کار من چای می دهند. البته پول چای و قند رو هم خودمون باید بدیم.
روزی 4 هزار تومان هزینه رفت و آمد من است که از جیب خودم است! (3765364) (alef-13)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۲:۱۶:۰۴
اين شكاف عظيم درآمدي درشرائطي چهره هولناكش را نشان مي دهد كه مسئولان مالي واقتصادي به بهانه واهي كاهش تورم، باقلع وقمع سودسپرده جمعيت پرشماري از بازنشستگان واقشار ضعيف زير متوسط كه كسري معاش خود وخانواده نوعا مبتلابه دههامشكل را ازمحل همين وجوه ناقابل سودسپره تامين مي كنند، هرروز وهرلحظه بيشتر به تشديد اين شكاف اهتمام مي ورزند. يعني بار سنگين جبران اين بريز وبپاش هاو حضور غيربهره ور دهها بانك متورم از شعب بي شمار وكاركنان زائد بعهده شانه نحيف همين جمعيت مظلوم ودرتنگناي مدام است. (3765372) (alef-13)
 
رضاکردستانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۲:۲۱:۱۵
سلام آقایان من یک جانباز45%درصد مصدوم شیمیایی عملیات والفجر8 با 1100روز خدمت داوطلبانه در جبهه های حق علیه باطل هستم که طبق رای کمیسیون پزشکی ستادفرماندهی کل قوا در سال 82بعلت مشکلات تنفسی از کار افتاده شده وتابع قانون حالت اشتغال شدم در اسفندماه گذشته در کمال بی حرمتی ریئس سازمان جهادکشاورزی استان کردستان حکم بازنشستگی مرا را اعلام کرد . الان 3ماه بازنشسته اعلام شدم نه از پاداش پایان خدمت خیری هست نه وضعیت حقوقی من مشخص شده ؟ باافزایش سال95 حقوق بازنشستگی مرا دومیلیون وصدهزار تومان اعلام کردن ؟؟ به استاندار وبنیاد شهید وتمام مراجع نظارتی هم مراجعه کردم میگن دولت پول نداره ؟؟ بس این حقوق های چندده میلیونی از کدام محل بودجه دولت هزینه میشه . یکبار دیگه هم راجب حقوقهای ریئس سازمانهای جهاد و مدیران وزرات جهادکشاورزی را بررسی کنید آنوقت درک میکنید به اسم ایثارگران چه امتیازها ووام های کلانی از محل سهم ایثارگران آقایان منتفع شده اند سرس به صندوق حمایت کشاورزی وصندوق ضمانت وبیمه محصولات کشاورزی و پشتیبانی اموردام وشرکت های اقماری جهاد از جمله تعاونی فجراعتباروموسسه جهادنصر وجهادتوسعه وجهاداستقال بزنید ببینید درتمام این مجامع اقای وزیر اختیارات خودرا به یک نفر واگذارکرده وآن فرد معاونت توسعه نیروی انسانی وزرات جهادکشاورزی آقای جوادی است مگرقانون ممنوعیت تصدی بیش از یک شغل نداریم ؟؟ کجای قوانین حکومت این انتصابها تعریف شده است . مشکل مملکت ما عدم نظارت دستگاههای نظارتی اعم از دیوان محاسبات وبازرسی کل کشور واداره حراستهای وزراتخانه ها وسازمانها است وقتی به مدیران حراستها اعلام میشود در مسایل وانتصابهای انتصابها ازسوی ریئس سازمانها دخالت نکنید اوضاع از این هم بدتر میشود .چرا باید اموراداری وزرات جهادکشاورزی بخشنامه های حقوق ودستمزد کارکنان ومدیران را بصورت محرمانه وتحت برنامه فشرده {زیپ شده }کدگذاری شده به استانها ارسال کنه .چه چیزی در این بخشنامه ها هست که محرمانه است ؟؟ بااحترام رضاکردستانی ازسنندج (3765381) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۲:۲۹:۴۹
مملکت خدا بهش رحم کنه (3765407) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۱۳:۰۴:۲۷
وافعا (3767606) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۱۳:۰۹:۱۷
اقای دکتر توکلی با سپاس از شجاعت شما اگر مدرکی داری ورو نکنی مدیون همه مردم ایران هستی وخونهایی که ریخته شد برای سربلندی ایران وایرانی وسرافراز باشی . (3767619) (alef-11)
 
کارمند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۲:۳۲:۵۵
با سلام و عرض احترام به سایت مردمی الف
من کارمند برای گرفتن وام دو میلیونی به بانکی که حقوق میگیرم مراجعه کردم ولی با کمال ناباوری رییس بانک بهم گفت شرمنده اعتبار نداریم من هم مثل همیشه پیش دختر دانشجوم خجالت کشیدم .میخوام بگم ازهمه چیزوهمه...خسته شدم بخدا بخدا بخدا اون دنیا جلو همه اوناییکه حقم. را خوردند میگیرم حق من بدبخت خوردن نداره (3765417) (alef-13)
 
شهراد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۲:۴۱:۵۶
,, 5 نفر اعضای هیئت عامل صندوق توسعه ملی REZA مقامات مافوق شان هم همگی REZA نهادهای نظارتی هم کمافی السابق REZA ,, پس در نهایت خواهند گفت این دریافتی ها ارتباطی نداره به ملت NAREZA . (3765430) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۲:۴۲:۲۷
صفدر حسینی پدر فاطمه حسینی (دختر سی ساله و نماینده تهران)؟ (3765432) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۲:۴۵:۱۵
کاش روزی جامعه ایران و شرایط اقتصادی به آن حد از رفاه و تموّل برسد............
نه به آن حد از عدالت برسد............ (3765438) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۲:۴۶:۰۲
همش تقصیر احمدی نژاده ...باور کنید (3765439) (alef-13)
 
علي
Australia
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۲:۴۸:۴۰
اين چيز عجيب و غريبي نيست همه كساني كه با سيستم دولتي كار اكرذه اند از اين پرداختهازخبر دارند، كارمندان جز هم با رشوه خودشان را بالا مي كشند. فساد سيستماتيك كه اقاي دكتر توكلي مي گقتند همين است.
فقط دوست دارم ببينم از سپاه و سيستمهاي نظامي و دفاعي چه بيرون خواهد امد. (3765443) (alef-13)
 
mostafa
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۲:۵۰:۳۶
اگه مولانا بود میگفت:دنیا همه هیچ و مال دنیا همه پیچ..ای هیچ برای پول همه رو درهم بپیچ.. (3765447) (alef-13)
 
هادی
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۲:۵۶:۱۴
گر نه موشی دزد در انبان ماست
گندم اعمال چل ساله کجاست؟؟

مولانا (3765460) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۲:۵۸:۰۲
اگر بقول این آقایون مقصر دولت قبل است شما تو این 3سال چکاره بودید وچرا عرضه نداشتید جلوی این کار را بگیرید؟ وباز چرا فلان مدیر استعفا بدهد؟استعفای اون چه ارتباطی به دولت قبل دارد؟وباز چرا فلان مسول معذرت خواهی کند؟ پس همه این گندکاریها در همین دولت اتفاق افتاده است همانطوریکه یکی از مسولان قضایی اعلام کرده که این پرداختها از سال 93اتفاق افتاده است راستی اقای روحانی مگر نگفته بود بیت المال خالی است پس از کجا این پرداختهای میلیونی را انجام می دهند؟ مردم در سال 96 با این دولت یک دوره ای خداحافظی خواهند کرد که اینقدر ادعای تدبیر وامید نداشته باشد (3765463) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۲:۵۹:۲۲
ای کاش کل دولت یکجا استعفا بدن مانند کره جنوبی ملت ما نجیبن میبخشن
بیایید بگید غلط کردیم نشد اون چیزی رو که میخواستیم بشه (3765466) (alef-13)
 
سامان
Germany
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۳:۰۸:۴۳
سلام به نظرم باید کمپین مبارزه با حقوق بالای مدیران راه انداخت من اعلام آمادگی میکنم هر کی دوس داره اعلام آمادگی کنه (3765491) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۴:۵۲:۰۲
کمپین مدیران مفت خور زندگی شاهانه (3765726) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۳:۲۴:۰۵
فقط یک سوال: اگر در زمان شاه یکی از این موارد دیده می شد مردم چکار می کردند؟

خواهشن پخش کنید (3765530) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۳:۲۹:۰۵
آقا اين اموال مملكت بلوكه بمونه تو بانكهاي خارجي جاش امن تره
خدا كنه آزاد نكننن بدن به اينا (3765551) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۳:۲۹:۲۷
خیلی مشتاقم که بدانم آیا این حقوق ها فقط در این دولت است و از قبل هم بوده؟ (3765553) (alef-11)
 
سامان
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۳:۳۴:۳۷
دیوان عدالت اداری و دیوان محاسبات پس تا حالا چیکار میکردند؟ در این سازمانها را ببندید مردم باید خودشان نظارت کنند (3765568) (alef-13)
 
بازنشسه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۳:۳۶:۰۷
به نظر من باید حق عطسه وحق سلفه و حق روهم به فیش این مدیران اضافه شود (3765569) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۳:۵۴:۴۷
حق مسكن كارگرا 20 هزارتومان اينو كجاي دلم بذارم (3765618) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۳:۵۵:۴۶
آقای ریئس مقننه ، آقای رئیس مجریه و آقای رئیس قضائیه ، ؛ بنده بیش از 10 ماه است بیکارم و شرمنده ی زن و بچه هایم هستم و به هر دری میزنم ، میگویند جوان های باسواد و تحصیل کرده بیکارند ، تو که هیچ !!!! بهتر است بروی و سماق بمکی !!!!!!! یا راهی برای دزدی پیدا کنی و یا مرگ موش نوش جان کنی !!! اگر ماهانه به بنده و امثال من مبلغ 1/5 میلیون در قبال کار سالم و حلال بپردازید ، اموراتمان اداره میشود . تدبیری بیاندیشید ، امیدوارمان کنید ، ای راستگویان و ژنرال های اعتدالی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (3765621) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۴:۰۰:۱۱
حقوق من کارمند از ساعت 8 صبح تا 4 عصر هم دو میلیون و صد و بیست چهار هزار تومان است که مبلغ 65579 تومان مالیات، 160 هزار تومان بیمه، 150 تومن قسط وام. نهایت یک و ششصد تقریبا دستم را می گیرد. اونم باید اقساط مختلف را بپردازم روز پنجم برج که میرسد مبلغ 300 دارم تا آخر برج باهاش سر کنم....
اگر میشه فیش یکی از کارمندای همین سازمانها رو بذارید کنار فیش روسای میلیونی تا بیشتر متوجه ظلم به طبقه کارگر و کارمند بشویم.
روز به روز دارن رسواتر می شوند. به حق مولا علی خدا ازشون نگذره. این همه جوان بیکار منتظر شغل که به خاطر بیکاری نمیتونن ازدواج کنند به هزار فحشا مبتلا می شوند. اونوقت آقایون حق سفر هم می گیرند....
واگذارشان به امام زمان و حضرت حق (3765633) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۰۰:۱۱:۲۳
شما کارمندان اگر کار می کردین مملکت الان اینجوری نبود شما کارمندان و معلمان و پزشکانو مستخدیم دولت فقط غر می زنید و ناله می کنید برادر من من بیکارم با فوق لیسانس از دانشگاه دولتی حالا کجا است این پرتغال فروش رو کن (3766580) (alef-13)
 
امیراسد
Germany
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۴:۰۴:۲۹
میدونید این وضع اسف بار از کجا اومد!!؟؟
از اونجایی که این تخم لق تو دهن مسئولین اون سالهای اول بعد جنگ افتاد که "اگه به مدیر نرسیم دزد میشه!!! اگه به قاضی نرسیم دزد میشه!!!"
غافل از اینکه اگه مدیری سالم فکر کنه اگه قاضی ای سالم باشه هیچ وقت دزد نمیشه و اگه خودش ناسالم باشه اگه 400 میلیونم بهش حقوق بدی دزدیشو میکنه.
ما هم هر جا رسیدیم و به هر کی فکر میکردیم آدم موثریه نامه دادیم که این فکر و کار کاملا غلطه و مصیبت باره اما کو گوش شنوا!!! (3765646) (alef-13)
 
شهرام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۷:۳۴:۱۳
به این ماه مبارک قسم که هیچ اتفاقی رخ نخواهد داد ، چون اگر بنا بود اتفاقی رخ دهد میبایستی سالهای سال قبل توسط همین مسئولان امروزمان ،، که معادل عمر انقلاب سابقه وزارت و وکالت و مسئولیتهای بسیار کلیدی داشته و دارند ،، به وقوع می پیوست . (3766060) (alef-13)
 
اشنا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۴:۰۴:۵۷
این اعداد و ارقام از بی حساب و کتاب بودن دولت و دستگاه های دولتی و حاکمیت خبر می دهد. همچنین از نجابت مردم شریف و نجیب ایران که توسط مدیران دولتی در حال استثمار هستند و فقط نظاره گر هستند... واقعا باعث تأسف است...ببینیم این بار دولت چه جوری ماست مالی می کند... این هم از دولت راستگویان.. (3765649) (alef-13)
 
Canada
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۴:۰۸:۱۲
سرى هم به دريافتى هاى مديران گروه هاى واحد علوم و تحقيقات دانشگاه ازاد بزنيد.
به هر بهانه اى از راهنمايى مشاوره داورى نظارت و. پايان نامه ها خوب نونى بى سرو صدا مى خورن. هيچ كسى هم متوجه نمى شه. تازه اين غير از رانتى هست كه براى نمره از بعضى از ما دانشجويان مى گيرن. كافيه بفهمند خودت يا بابات چيكاره است؟ (3765659) (alef-13)
 
ناشناس بمونم بهتره
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۴:۲۰:۴۷
سری هم به بنیاد شهید بزنید، تحت عنوان LOP- جانشین پروری، مدیریت رشد، هزینه هاشون کجا رفت، نتایج این پروژه ها چی شد؟ اخیرا هم مبین یک و مبین دو و ... (3765674) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۴:۲۱:۴۷
واعظان كين جلوه بر محراب و منبر مي كنند
چون به خلوت مي روند آن كار ديگر مي كنند
گوئيا باور نمي دارند روز داوري
كين همه قشر و دغل در كار داور مي كنند (حافظ) (3765676) (alef-13)
 
بيان الحق
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۴:۲۴:۰۰
حقوق و مزاياي مسئولين دستگاه هاي نظارتي نيز انتشار يابد. (3765677) (alef-13)
 
مازندرانی
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۴:۴۱:۱۳
تو کشور چین مفسد اقتصادی رو گردن میزنند ولی تو کشور اسلامی ما مفسدان اقتصادی اینقدر زندگی میکنند تا برن جهنم .کدوم بهتره ؟ (3765702) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۴:۴۱:۲۱
حقوق مدیران سازمان انرژی اتمی را بررسی کنید در حالی که صدها نفر از جوانان در حال تعدیل هستند و حراست سازمان انها را تهدید کرده که در صورت اعتراض در خارج سازمان هزینه سنگینی میدهید میدرانی در سازمان انرژی اتمی هستند با حقوق 50 میلیون تومان کاش آزادی پس از بیان بود تا براتون ارسال میکردم (3765703) (alef-13)
 
یک ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۴:۴۱:۳۹
ماشا لله بخاطر همین مدیران لایق است که چرخ مملکت می چرخد. بهتر است که به فیش حقوقی این مدیران حق عطسه وحق سلفه وحق رو راهم اضافه کنند که عدالت بیشتر رعایت شود (3765705) (alef-13)
 
یوسف
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۴:۵۷:۴۳
واقعا مسخره است ، من مهندس مخابرات ارشد یکی از بهترین دانشگاه های ایران با کلی سختی درس خوندم کلی سختی میکشم تا کد نویسی کنم و با خلاقیتم پروژه انجام بدم ، بعد طرف به خاطر حق امضا و جایگاهش بدون هیچ زحمتی صرفا یا رانت این همه حقوق میگیره

تازه با کلی بدبختی وام 3 میلیونی دادن بهمون که به هیچ جا نمیرسه

من که نمیگذرم ازشون (3765744) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۵:۱۵:۱۷
فقط با انحلال کابینه ؛ مردم آرام میشوند (3765781) (alef-11)
 
مسعود
Canada
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۵:۲۳:۵۹
باز هم بازي سياسي. اگر واقعا صحت داشته باشه ولي مدير لايق باشه چرا كه نه؟؟؟دو برابر اين هم حلالش به شرط لياقت. (3765804) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۵:۲۷:۲۴
کاش یکی درآمد نه فیش حقوقی مدیران عامل خودروسازی دولتی را برملا کند. (3765817) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۵:۴۵:۵۳
سازمان بورس (3765865) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۵:۴۸:۳۲
بازهم شرمندگی!!!!!!! (3765871) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۶:۰۴:۲۲
با سلام خدمت الفی ها واقای توکلی درخواستی دارم
درحال حاضر بحث دریافتی مدیران بانکی بیمه ودیگر مسوولان مطرح است چه خوبه که اقای توکلی میزان دریافتی همه مدیران دربخش های سه قوه را فراتر از دولت بررسی کنند وراههای قانونی که منجربه سو استفاده می شودرا مطرح کنند تایک عزم ملی برای حل این موضوع شکل بگیرد. ممنون (3765907) (alef-11)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۶:۱۳:۱۱
یک سوال حقوق این هااز کجا تامین می شود؟
بیت المال
نفت
مالیات
ازمالیات کارمندان جز تامین می شود؟
از پول نفت ملت تامین می شود؟
این اقابه اندازه 60 کارگر که حقوق یک میلیونی می گیرند کار می کند؟
اقا جان زودترظهورکن (3765919) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۶:۳۰:۱۵
اقای توکلی عزیز، طنز تلخ ماجرا اینجاست که به خاطر درخواست دومیلیون تومان وام قرض الحسنه بانک ها که اصلا زیر بارنرفتـــــــند درپی نامه نگاری به مدیر کل کمیته امداد ازاین نهاد امدند محل زندگی -اسباب واثاثیه -اســامی فرزندان -شغل و... مارا وارسی کردند پس از تائید گفتند هفته بعد برای اعلـــــام نتیجه با مدارک مراجعه نمایم رفتم تشگیل پرونده دادند اخرسر گفتند فعـــلا اعتبارنداریم هفته ای یک بارتماس بگیرم درصورت تامین اعتبار پرداخت می کنیم حالا من علاوه بر بیماری مزمن استخوانی بیمار سرطانی و چهار بارعمل جراحی شدم هــــــمه دارائی ام ازدست رفته ومستاجر هستم وقتی می بینم مدیرانی که دست اوردشان وضعیت موجود جامعه است حقوق های چند ده میلیـــونی می گیرند به همه چیز شک می کنم ایا حق دارم یا خیر؟ (3765962) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۶:۳۲:۴۵
نخورین ایشالا. از وقتی این خبر را خوندم حالم بد شده و از بس حرص خوردم دارم میمیرم. پس حق ما مردم بدبخت چی میشه؟بیخود نیست هر روز که میگذره زندگی مون بدتر و سخت تر میشه. ای خدا خودت به داد ما مظلوم های بی کس برس.من هم از هیچ کدوم از این غارتگرها نمیگذرم. (3765966) (alef-11)
 
مهندس ضیاییان
Canada
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۶:۳۸:۵۲
وقتی انجام کارهای عمرانی بدلیل نداشتن بودجه کند و یا متوقف شده دیگه پرداخت اضافه کار و کارانه به مدیران معنی ندارد بودجه جاری هم باید کاهش داده شود نه افرایش تا از پرداخت حقوق های چندین ملیونی جلوگیری شود (3765974) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۲۰:۰۰:۰۹
یعنی می فرمائید ازیارانه مردم بگذرند !حقوق های نجومی خودشونو قطع کنن . (3766237) (alef-11)
 
سامان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۶:۴۱:۳۶
حقوق معاون اداری و مالی سازمان انرژی اتمی را نگاه کنید.... (3765980) (alef-13)
 
وحید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۷:۰۰:۰۸
کلید حسن روحانی به داد مردم و گشایش اقتصادی ملت که نخورد چون کلید زنگ زده ای بود که فقط وعده و وعده می داد دریغ از عقب افتادگی حقوق شش ماهه کارگران و تعطیل واحد های تولیدی ولی این کلید برای مدیران دولت حسن روحانی که خیلی کارساز بوده و حقوق های 70 تا 80 میلیونی و وام های 300 تا 600 میلیونی و پاداش و سفرهای خارجی و حتی هزینه خرید پفک کودکان و نوه هایشان را در فیش حقوقی قرار داده اند. همه این ها نیز مثل مسکن مهر است که بجای تحویل آن به آدم های فقیر و مستضعف پس از 3 سال هنوز وعده تامین مسکن اجتماعی می دهند و آنهم روی کاغذ . (3766019) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۷:۰۹:۵۲
سلام لطفا" قوه قضائیه دست بکار بشه واین کارگرهای از همه جا بی خبر واونهائیکه به دریافتی این مدیران محترم زحمت کش ومظلوم گیر میدن رو به اشد
مجازات محکوم ودروهله اول حداقل هزار ضربه شلاق واگر زنده موندن حبس ابد براشون ببره. اگر چه میدونم سایت الف منتشر نمیکنه. (3766033) (alef-13)
 
ایرانی اگاه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۷:۳۲:۱۴
سایت الف چقدر بدبخت شدی که می خواهی با فیش حقوقی رای جمع کنی (3766058) (alef-13)
 
متنفر از غارتگر بیت المال
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۸:۵۷:۱۱
زنده باشی الف
استوار و ثابت قدم پا برجا با روحیه ضد مفت خوری
همیشه اطلاع رسانی کن تا من بدونم به کی میخوام رای بدم (3766176) (alef-11)
 
شهرام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۰۰:۱۸:۲۵
خواهشمندم از نام دیگری استفاده کنید تا با متن هماهنگ باشد . (3766591) (alef-13)
 
مجیدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۷:۴۰:۱۷
به نظرم چیز طبیعی است ساده انگاری است که پنداریم که در این مملکت اکثر مسئولین به نوعی از بیت المال به ناحق متنفع میشوند هر کی دستش برسه به همون انذاره دزدی و غارت میکنه . من تعجب می کنم چرا هی به آمریکا گیر می دهیم قطعا شیطان های بزرگ در اینجا هستند اول اینها رو شکست بدهیم بعد بروی سراغ دشمن خارجی . جناب توکلی عزیز نمی خواهم مطلبم را چاپ کنی من عقلم نمیرسه شما بفرمایید حقیقتا در این نظام بویی از اسلام دیده میشود من خودم رزمنده برادر شهید م ولی دلسرد دلسرد هستم اونچه از مسئولین در رابطه با حساسیت گروه ها و امریکا لعنتی می بینیم در رابطه با مبارزه با مفاسد نمی بینیم شاید اینها برای سرگرم کردن مردم و از طرف دیگر چپاول بیت المال باشد می ترسم از اینکه تاریخ تکرار شود و قضییه عثمان بشود (3766066) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۷:۴۹:۳۶
به اين ميگن عدالت اجتماعي -بچه هاي ديگر كارمندان و ساير افراد جامعه پولي بابت هزينه اوقات فراغت نبايد مصرف كنند اصلآ حق ندارد اوقات فراغت داشته باشند هزينه اياب و ذهاب هم كه نمي خواهند وام كمتر از 27درصد نبايد بگيرند آن هم با چندين ضامن .آقا عدالت يعني همين اين عين عدالت است (3766078) (alef-13)
 
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۸:۰۴:۰۸
چرا روی زخمهای مردم نمک و فلفل می پاشید! وقتی که اراده ای برای برخورد وجود ندارد. هر روز گوشه ای از این پرده کنار زده شد اما کو نتیجه اش. (3766090) (alef-13)
 
حمیدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۸:۰۶:۳۶
خواهشا ببینید این مدیران یارانه ماهانه هم میگرفتن یا از اون گذشت کردن (3766093) (alef-13)
 
فرزاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۸:۲۰:۱۹
بنده با مدرک دکتری برق قدرت از دانشگاه دولتی بیکار هستم و دولت بعد از سه سال بورسیه من رو لغو کرد و گفت ردیف بودجه نداریم. اون وقت چطور یه نفر همچنین حقوقی میگیره!!!! (3766109) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۸:۵۸:۰۵
خدا از سر اینا نگذره (3766178) (alef-11)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۲۱:۵۶:۳۷
با مدرک دکتری برق بیکاری؟
منت سه چهار میلیون دولت را نکش. برو پی کاری برای خودت (3766391) (alef-11)
 
محمدامین
Germany
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۸:۳۹:۱۳
آقای توکلی لطفا به بنیاد شهید هم بپردازید.
برادر بنده معلم رسمی آموزش و پرورش بوده بعد از شرکت در چندین عملیات بعنوان یک بسیجی خالص در عملیات کربلای 5 شهید شد و مادر تنهایم مستمری بگیرش بوده. حالا طبق قانون ، شهید بازنشست باید بشه و باید به مادرم پاداش پایان کار و حقوق بازنشستگی شهید رو بدهند، اما این کار رو که نکردند هیچ ، حقوق مادرم رو هم نصف کردند!!! نه آموزش و پرورش جوابگو هست و نه بنیاد شهید.
اول که حقوقشو کاملا قطع کرده بودند اما تازه با دوندگی های بنده و ارائه مدارک که هیچکدام را نپذیرفتند( بصورت مضحکی منکر شاغل بودن شهید هستند!!! میگن اگرم شاغل بوده باید آموزش و پرورش بازنشستش کنه!! مضحک تر اینه که تا حالا حقوق شهید رو با احکام سالانه آموزش و پرورش میدادند!! منکر تحت تکفل بودن مادرم هم علیرغم ارائه مدارک هستند!!!) صرفا مستمری شهدای غیر شاغل رو که نصف حقوق شهید شاغل ما بوده رو به مادرم میدهند. که مبلغ ناچیزیه.
منم برای رئیس بنیاد شهید نوشتم مشکل و گناه شهید ما اینه که شهید شد. چون اگه زندگی طبیعی کرده بود و بعد سی سال به مرگ طبیعی مرده بود الآن حقوقشو به مادرم که تحت تکفلش بود می دادند! اما اشتباه کرد شهید شد!!!
البته خوب بودجه ای میاد تو بنیاد به نام شهید و جانباز که یا باید به خانواده شهدا و جانباز بدند یا مدیرا دیگه!!!!! (3766129) (alef-13)
 
Sweden
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۹:۰۷:۴۱
دولت احمدي نژاد هم قطعا بدتر اين بوده
ولي من سال اينده به روحاني راي نمي دم
وقتي اطرافيانم رو ميبينم كه براي روزي ٣٠٠٠٠ تومان از صبح تا شب زحمت مي كشن و اين مديران اينطور از جيب مردم حقوق بر مدارن ، ..... واقعا نمي دونم چي بنويسم از ناراحتي (3766191) (alef-13)
 
امین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۹:۱۹:۱۵
شرم آوره (3766203) (alef-13)
 
امین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۹:۱۹:۴۹
اگر هر کشوری بود اینارو زنده نمیذاشتن (3766206) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۹:۵۲:۰۲
این ماجرا از زمانی شروع شده که سازمان برنامه و بوجه حذف شد .
پس بیخودی دولت آقای روحانی رو متهم نکنید (3766232) (alef-11)
 
هموطن
Australia
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۲۱:۱۷:۴۲
فساد در سازمان مدیریت از جاهای دیگر هم بیشتر است کلی فوق العاده های خاص برای خودشان دارند ! (3766329) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۲۰:۰۴:۱۹
زنده باد سایت الف که شجاعانه پرده از دزدی های کلان و در روز روشن آقایان مدعی تقوا بر میدارد. دوست دارم ببینم باز هم رویشان میشود که روز پرداخت یارانه ها به مردم بدبخت ماتم بگیرند و بگویند نداریم؟؟؟ اف بر شما که اینطور مظلوم کشی میکنید.جواب این غارتگران در این ماه مبارک با خود مولا علی(ع)... آمین (3766242) (alef-11)
 
ناشناس
Canada
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۲۰:۳۷:۵۸
چه خبره توی این مملکت. واویلا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111 (3766287) (alef-11)
 
ali
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۲۰:۴۱:۱۸
میگویند عیب از قانون خدمات کشوری است .

همین قانون با همه عیبش اولا آزمایشی یوده ثانیا در همان بدو اجرا تا 200 درصد به حقوق بازنشستاکاناضافه گردید.

خود من حقوقم 300 هزار تو مان بود به یکباره 600 هزار تومان اضافه گردید.

حال با گذشت ده سال جز همان اضافات سالانه به اصطلاخ معادل تورم چیری اضافه تر و در یک بازنگری اضافه ننموده اند .

یارانه مرا هم بدون دلیل و منطبق با مصوبه مجلس فقط با داشتن یک خودرو مدل 82 و یک آپارتنان 80 متری که با وام و 1200000 تومان قسط خریداری نمودهام که تا 4 سال دیگر باید قسط دهم را قطع کرده اند .

سایت مربوطه هم گویا که شکاری را شکار کرده باشد . هیچ پاسخی نمیدهد .

پیشنهاد میشود بازنشستگانی را که قطع کرده اند و یا میخواهند قطع کنند.

این سایت رسیدگی به اعتراضشان را به کانون های یاز نشسنکی ارجاع دهند.

تا مجبور نباشند از طریق تلفن سایت و بر خلاف شانیتشان که خود منصبی داشته اند . ریز تا پیز خصوصی زندگیشان را با هر کس و ناکسی پشت تلفن مطرح نمایند.

چگونه سزک کشیدن به حساب افراد زشت است ولی دادن اطلاعات خانوادگی پشت تلفن به این و آن زشت نیست.

در همه کانون های بازنشستگان نهادی بنام بازرسی هست . یا قبل و یا بعد از قطع از این نهاد نظر سنجی نمایند. تا ابروی طرف محفوظ بماند .

بخصوص از نظر امنیتی صحیح نیست که پرسنل نیروهای مسلح همیتشان به هرکسی و تلفی در میان بگذارتد. (3766290) (alef-11)
 
reza
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۲۱:۱۴:۳۳
کسانی رو در شرکت نفت و همچنین دارایی می شناسم که حقوق ماهیانه 800 میلیونی دارند .. اونوقت اینجا میگن فلان جراح متخصص که ماهی 50 تا عمل جراحی می کنه 100 میلیون زیادشه..
رییس خود بنده در اداره دارایی شهرستان حقوق 800 میلیونی میگیره.. اگر راست می گید برید سراغ.. شرکت ..نفت و دارایی و ... (3766322) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۲۱:۱۵:۰۰
اینها بیت المال را ارث پدرانشان میدانند/؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟1!!!!!!!!!!!!!!!!!! (3766324) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۲۱:۵۴:۱۸
بنده هم امسال دچار مشکل مالیاتی شدم که واقعا غیرمنصفانه پایه ی مالیاتی ما را بالا بردند و حتی اجازه ی اعتراض هم ندادند و خیلی هم رفتار زننده ای با من شد یعنی در شرایطی قرار دادند که برای اینکه دست قطع نشود رضایت دادیم انگشت قطع شود آن هم در این رکود افتضاح .البته این برای سال 93 بود !! و برای 94 گفتند مطابق همین 93 بده !! گفتم قطعی ما را که اضافه کردید . میفرمایند خب خودت توافق کردی امضاء کردی !! اونوقت شما بفرمائید این کار کلاهبرداری و حقه بازی نیست؟؟ چون دیدم راه چاره ای نیست چند میلیون از یکی از نزدیکان قرض گرفتم به خدا... واقعا برای مملکت عزیزمان نگرانم ...... (3766388) (alef-11)
 
حکیم زاده
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۲۱:۵۸:۴۰
اصلا ای معیار هفت برابری حقوق از کجا در آمده .این قانون باید در زمانی که ۵ میلیون جوان تحصیلکرده بیکار داره برای ۵۰۰ مدیر که متعهد به انجام وظایف خود به خوبی هستند اجرا گردد؟؟؟؟ (3766397) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۲۲:۰۰:۱۱
باعث تاسفه هم این دولت و هم دولت قبل واقغا نتایج بدی بر جا گذاشتن و این دولت هم دیگه فایده نداره (3766400) (alef-11)
 
Canada
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۲۲:۲۵:۱۸
چقدر جای تاسف و نا امیدی داره دیدن و شنیدن این همه ریخت و پاش و از طرفی شاهد درماندگی یک کارمند شریف بازنشسته در تهیه حتی یک عینک برای رفع مشکل پیر چشمی ! (3766436) (alef-11)
 
حسن
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۲۳:۲۵:۴۶
حسینی در فاصله سال‌های ۱۳۷۶ تا ۱۳۷۹ استاندار چهارمحال و بختیاری بود. وی از سال ۱۳۸۰ تا ۱۳۸۳ در دولت دوم سید محمد خاتمی وزیر کار و امور اجتماعی بود و از ۱۳۸۳ تا ۱۳۸۴ نیز بعنوان وزیر امور اقتصادی و دارایی فعالیت می‌کرد. حسینی دارای گرایش اصلاح‌طلبی می‌باشد. او پدر سیده فاطمه حسینی نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی است (3766519) (alef-11)
 
بگویم بدبخت بهتر است
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۲۳:۵۵:۴۶
واقعا برای خودم و امثال خودم که سعی میکنیم درست کار کنیم و بدتر از همه کسانی که در راه حفظ وطن جان دادن متاسفم (3766564) (alef-11)
 
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۰۰:۱۸:۲۲
لطفاا دیگه افشای حقوقهای بالا چند ده میلیونی کافیه اگه اینارو ندونیم بهتره (3766590) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۱۱:۳۱:۱۶
راست میگی اخوی.چه دردی دوامیشه با این کارا.جز اینکه اعصاب و روح وروان ماملت بدبخت فرسوده بشه هیچ سودی نداره چون دولتیها اصلا و به هیچ وجه من الوجوه حتی یک ذره هم ککشان نخواهد گزید (3767351) (alef-11)
 
اراکی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۱۳:۱۲:۵۶
بله دیگر بس است....اولا- مشت نمونه خروار است
ثانیا-اگر درخانه کس است، همین چند فیش بس است
ثالثا-آنچه البته به جایی نرسد فریاد است!!! (3767634) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۳۰ ۰۰:۵۵:۲۶
خب تا الان مردم نمیدونستن و آگاه نبودن اینا اینجور خوردن دیگه، اگه خودمونو به ندونستن بزنیم اینا همینطور ادامه میدن، ما هم تو فقر و نداری عمری که یه بار فقط بهمون داده میشه، هدر میشه..پس از یه جایی باید برای تحولات سازنده انقلابی صورت بگیره، به لطف شبکه های اجتماعی و گسترش ارتباطات همه به نحوی باید کنترل بشن (3769008) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۰۱:۰۲:۵۱
من حقوق فروردین ماهم رو هنوز نگرفتم!!!!!!
اصلا معلوم نیست چقدر باید بگیرم اون وقت اقایان یقه سفید......
بباید ما هم کمپین فیش های حقوقی خودمون را راه بیندازیم (3766639) (alef-13)
 
نان و نمک
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۰۲:۰۴:۳۴
ظاهرا در حمایت از روحانی باید تجدید نظر کنیم
پدرم سرمایه عمرش یک مغازه در طبقه اول پاساژ کوچه کلانتری است مالیات نزدیک به دو میلیون تومان را هشت میلیون کردند هشت ماه در سال قبل مغازه تعطیل شد و امسال هم از بعد از سال نو تعطیل می باشد و کسی هم با این وضعیت مالیات، کرایه هم نمی کنند {کرایه ۲ تا ۲/۵ میلیون می باشد } این شد جواب ۵۰ سال کار و تلاش !
خداوند از سر اداره مالیات نگذرد.
این هم از فیشهای حقوقی اینان
نه به احمدی نژاد دل خوشیم نه به آقای روحانی
مگر آنکه دولت به خودش بیایید (3766674) (alef-13)
 
ایرج میرزا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۰۴:۴۳:۳۶
از آن گویند گاهی نام قانون
که حرف آخر قانون بود نون (3766746) (alef-11)
 
reza
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۰۸:۲۷:۱۵
سلام با توجه به سن اقای صفدر حسینی حق اولاد و اوقات فراغت کمی عجیب به نظر میرسه (3766922) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۰۸:۵۲:۰۹
فساد داره بیداد میکنه. کیه که اینو ندونه. ولی کاری هم نمیشه کرد. بعد از این تو فیش حقوقی هیچی نمی نویسند و نقدی و بدون فیش پول هاشون رو دریافت می کنند (3766989) (alef-11)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۰۹:۰۰:۲۴
کاش روزی جامعه ایران و شرایط اقتصادی به آن حد از رفاه و تموّل برسد که در تمام فیش‌های حقوقی این امتیازات و حق و حقوق برای هر کارگر و کارمندی لحاظ شود
من الان حداقل دو ساله به خدا قسم می خوام برم چکاب پول ندارم / دندانم هم شکسته و هر از گاهی درد میکنه پول کنار مونده یا پسنداز ندارم برم اونوقت مسئولین محترم .... خدایا خودت به دادمان برس که فریاد رس بیکسانی . (3767011) (alef-11)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۰۹:۲۲:۳۰
دختر آقای صفدر حسینی نماینده مجلس هستن از حوزه تهران ....
چه قشنگ میگه شاعر
ازماست که برماست! (3767055) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۱۰:۱۳:۳۴
جانا سخن از زبان ما می گویی. دلمان خوش بود که سرمایه های زیرزمینی ما ملی شده، غافل از آن بودیم که میلی شده و به هر کسی که میل شان اراده کنند می دهند. و به ما می گویند که اقتصاد مقاومتی داشته باشیم. به چه قیمتی برادر. ما صرفه جویی کنیم و .... خدا به فریاد ما برسد. (3767156) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۱۱:۱۸:۴۷
با سلام و قبولی طاعات و عبادات دوستان
باید به عرض هموطنان عزیز برسونم این وضعیت از دولت های قبل وجود داشته شک نکنین . فقط و فقط یه فرق داره با این دولت که اطلاع رسانی و محیط مجازی به این گستردگی در اختیار نبود و ضعف همه این عوامل بر میگرده به مجلس ها نه دولت اگر مجلس بازدارنده ای وجود داشت و شفاف و مردم گرایی بود الان وضعیت این چنین نبود (3767332) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۱۱:۲۹:۲۱
اینکه دیگر مسوولان از مردم خجالت نمی کشند یعنی امیدی به اصلاح و انتخابات و تغییر افراد نیست! (3767347) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۱۲:۲۳:۵۰
لطفا به حقوقهای ارگانهای غیردولتی و سایر قوا نیز رسیدگی کنید (3767511) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۱۲:۳۸:۴۸
شیر مادرش حلال کسی که این فیشها رو رو میکنه من دستش رو میبوسم مگر اینجوری جلوی فساد گرفته بشه وشاید خجالت بکشند از خون شهدای قواص که دست بسته زنده بگور شدند . الف جان در مورد سازمان مردم نهادی که دکتر توکلی برای مبارزه با فساد شازمان یافته گفته بود اگر کسی بخواهد همکاری کند باید چیکار کند (3767552) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۱۲:۴۴:۲۸
اقای توکلی خدا به شما عمر با عذت بده (3767562) (alef-3)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۱۴:۰۴:۱۷
اونوقت من بدبخت که به خاطر گرانی و حقوق کم یک ماه قسط وام ازدواج سه میلیونیم عقب افتاده.بانک فقط مامور نیاورده دم در.زنگ زدن و تهدید کردن (3767748) (alef-11)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۱۶:۱۳:۴۹
جهت استحضار! فقط خبرنگارهای محترم.، سری به بقیه سازمان ها و برداشت مدیران و وام ها بزنید! خواستید سازمان حج هم برید. البته پرونده چند ساله، نه فقط 1-2 سال. گاهی یه تیم اومدن و خوردند و رفتند. ولی مدیر در جای دیگر هنوز مشغول خوردنه! لااقل ردشو پیدا کنید. (3768043) (alef-11)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۱۶:۵۸:۵۱
سری هم به کشتیرانی بزنید (3768135) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۲۱:۱۴:۱۷
حالا فهمیدم چرا تو این مملکت مدیر زیاده !!!! (3768540) (alef-11)
 
حسن
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۲۳:۲۲:۴۲
حساب کن تا الان دخترش حق اوقات فراغت تو فیش باباش داشته و از این به بعد می خواد حقوق نمایندگی مجلس دریافت کند واقعا که ما با حقوق 800000تومان معجزه می کنیم زنگیمان را اداره می کنیم (3768826) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۳۰ ۱۱:۳۳:۴۴
من به اتاق فكر عليه دولت تبريك ميگم كه با هداف شوم خود توانستند به متشنج كردن فضاي عمومي جامعه و كم كردن اعتماد ملت به حكومت برسند. (3769734) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۲ ۱۳:۰۵:۰۲
مثل بانک مسکن که تمامی هزینه های وام از متقاضی دریافت میکنه و اول 22 در صد سود حساب میکنه بعد با 16 درصد قسط بندی میکنه این هزینه ها فکر کنم میگیه که به این نورچشمیها وامهای وام 4 درصدی بدون ضامن پرداخت کنه چون اکثرا یقه سفیدند (3776237) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.