توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 482805
انهدام دو باند مسلح مواد مخدر در سیستان
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۳
‌فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از انهدام دو باند مسلح بزرگ مواد مخدر، دستگیری دو قاچاقچی سابقه دار و کشف دو تن و 50 کیلو مواد افیونی در دو درگیری مسلحانه پلیس خبر داد.

‌به گزارش ایسنا- ‌سردار " حسین رحیمی " با اشاره به اینکه مبارزه با مواد مخدر به دلیل موقعیت خاص جغرافیایی اولیت اصلی نیروی انتظامی استان است، از شناسایی یک باند مسلح که از مناطق مرزی، مواد مخدر را به منطقه "‌اسفدک"و "آب انار" شهرستان سراوان منتقل کرده و پس از دپو به عمق کشور جا به جا می‌کردند، خبر داد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: پس از هفته‌ها اقدامات تخصصی شبانه روزی، اعضای این باند مسلح توسط تکاوران انتظامی شهرستان سراوان و پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در ارتفاعات منطقه " آب انار" شناسایی شدند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: قاچاقچیان مسلح پس از مشاهده تیم های عملیاتی پلیس به صورت مسلحانه با آنها درگیر و با توجه به آتش پر حجم پلیس، از منطقه متواری شدند که ماموران در پاکسازی منطقه درگیری 899 کیلو تریاک و 10 کیلو حشیش را کشف و یک قاچاقچی سابقه دار را دستگیر کردند.

سردار رحیمی در ادامه از اجرای یک عملیات موفق پلیسی دیگر خبر داد و بیان کرد: در این عملیات ماموران انتظامی شهرستان های"زاهدان" و "خاش" با پشتیبانی فنی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از دپو مقادیر قابل توجهی مواد مخدر توسط قاچاقچیان مسلح در ارتفاعات شهرستان خاش و یک منزل مسکونی مطلع شده و منطقه را تحت کنترل قرار دادند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: قاچاقچیان مسلح به محض مشاهده ماموران پلیس با آنها درگیر شدند و پس از مدتی درگیری، یگان‌های عملیاتی پلیس ضمن دستگیری یک قاچاقچی 929 کیلو تریاک، 107 کیلو هروئین، 93 کیلو حشیش، 10 کیلو مرفین و 6 کیلو شیشه را کشف کردند.
 
کلمات کلیدی : قاچاق کالا + نیروی انتظامی + گمرگ + قاچاق مواد مخدر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.