توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 168804
کارخانه تولیدکننده همبرگر با بند انگشت پلمب شد
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی قم از تعطیلی و پلمب کارخانه‌ای که در همبرگر تولیدی آن انگشت انسان پیدا شد، خبر داد.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۱ ساعت ۱۵:۲۳
مجتبی احمدزاده در گفتگو با مهر، اظهار داشت: پس از حضور کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی و نمایندگان مراجع قضایی، دستور پلمب کارخانه تولید کننده همبرگر که در محصول تولیدی آن بند انگشت انسان پیدا شده بود، صادر شد. وی ادامه داد: دستور پلمپ این کارخانه تا انجام بررسی‌های تکمیلی پیرامون این موضوع پابرجا خواهد بود.

یک شهروند قمی شامگاه پنجشنبه قصد استفاده از همبرگر را در خانه خود را داشت که با برجستگی عجیبی در همبرگر مواجه می‌شود.یکی از نزدیکان این فرد در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: خواهر زاده‌ام پس از کمی دقت متوجه شد که برجستگی در همبرگر، قطعه‌ای از بند انگشت انسان همراه با ناخن بود.این شهروند تأکید کرد: پس از مشخص شدن موضوع حال خواهر زاده‌ام بسیار بد و در واقع دچار نوعی شوک شد.وی با بیان اینکه برای رسیدگی با این موضوع به مراکز بهداشتی و نظارتی استان اطلاع داده‌ایم، گفت: امیدواریم این موضوع رسیدگی شود و دیگر شاهد چنین مواردی نباشیم.
Share/Save/Bookmark
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته