توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 506204
این شبکه اجتماعی برای کاربران ایموجی مخصوص می سازد
بخش دانش و فناوری الف،6 شهریور96
به تازگی شبکه اجتماعی جدیدی ساخته شده که به کاربران خود اجازه می دهد با توجه به حالات صورتشان، ایموجی های مخصوص خود را تولید کنند.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۹
به گزارش خبرگزاری مهر، به تازگی شبکه اجتماعی جدیدی ساخته شده که ویژگی های هوشمند و جالبی دارد. این شبکه که Polygram نام دارد، قابلیت ردیابی حالات صورت را دارد. به این ترتیب کاربران آن می توانند هر پیام را با توجه به حالات صورت خود پاسخ دهند. در این شبکه اجتماعی افراد به جای گزینه «پسند» (لایک) می توانند میان مجموعه ای از عکس العمل ها، گزینه مورد نظر خود را انتخاب و منتشر کنند.

پلی گرام  ایموجی های مبتنی بر حالات صورت را به وسیله یک شبکه عصبی مصنوعی می سازد. این شبکه حرکات صورت کاربر را ردیابی و ایموجی همخوان با عکس العمل آنان را  انتخاب می کند. جالب آنکه کاربران می توانند از ایموجی هایی که ساخته اند در شبکه های اجتماعی دیگر استفاده کنند.

ویژگی دیگر این شبکه اجتماعی شامل فیلترهایی است که فرد را زیباتر می کند یا صدای او را تغییر می دهد. این ویژگی ها توسط جراحان زیبایی ساخته شده اند. همچنین پلی گرام به کاربران خود گزینه های تحلیلی مانند مکان را نشان می دهد.

هرچند شبکه های اجتماعی جدید رقابت سختی پیش رو دارند، اما به نظر می رسد پلی گرام با وجود ویژگی های تازه و جذابش، مخاطبان را به خود جذب کند. نسخه iOS این اپلیکیشن به تازگی عرضه شده است.

 
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری+شبکه‌های اجتماعی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.