نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 436707
خطر از بیخ گوش 15 دانشجو در خوابگاه گذشت
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۰۸
ایران نوشت: ساعت 6:18 دیروز، آتش‌سوزی در یک ساختمان واقع در خیابان انقلاب اسلامی، خیابان 16 آذر به سامانه 125 اعلام و مأموران 2 ایستگاه آتش‌نشانی به همراه نردبان هیدرولیکی و خودروی تنفسی به محل حادثه اعزام شدند.

آتش‌نشان‌ها پس ازحضور در محل حادثه دریافتند شعله‌های آتش از زیرزمین یک خوابگاه دانشجویی 5 طبقه زبانه می‌کشد. ضمن اینکه دود زیادی طبقات را فرا گرفته بود.بنابراین تیم‌های آتش‌نشانی به 2 گروه عملیاتی تقسیم شدند.

نخستین گروه برای خاموش کردن آتش و گروهی نیز با استفاده از دستگاه‌های تنفسی به نجات دانشجویان گرفتار در میان دود غلیظ این آتش‌سوزی شتافتند.

به گفته جلال ملکی، سخنگوی آتش‌نشانی تهران، در این حادثه به فردی آسیب نرسید و آتش‌نشانان موفق شدند این 15 دانشجو را از محل حادثه به سلامت خارج کنند.علت این حادثه از سوی کارشناس‌های سازمان آتش‌نشانی در دست بررسی است.

به گفته وی، این خوابگاه دانشجویی فاقد هرگونه امکانات مناسب ایمنی بود حال آنکه خوابگاه های دانشجویی باید به امکانات مناسب ایمنی از جمله  سیستم خاموش‌کننده و سایر امکانات ایمنی مجهز باشند.
 
کلمات کلیدی : آتش‌سوزی + خوابگاه دانشجویی + دانشگاه تهران
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۳۰ ۰۸:۳۳:۰۸
اگر هم می مردن مگر فرقی میکرد. (4125181) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۵-۱۰-۳۰ ۰۹:۳۵:۱۷
حال آنکه خوابگاه ها باید امکانات داشته باشند (4125247) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.