نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 399204
دعوای یک جگرکی و کبابی برسر چرخ کردن گوشت/ یکی کشته شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۳۱
«بر سر چرخ کردن گوشت با هم درگیر شدیم و من او را با ضربات چاقو به قتل رساندم.» اینها بخشی از اعترافات جوانی است که صاحب یک کبابی را با چاقو به قتل رسانده است.
 
به گزارش خبر جنوب، چندی قبل به دنبال تماسهاي مردمي با فوريتهاي پليسي ١١٠ ماموران در جريان وقوع يك فقره درگيري منجر به قتل قرار گرفته و تيمي از كارآگاهان را براي رسيدگي موضوع به محل حادثه اعزام كردند.

با حضور پليس در محل حادثه مشخص شد يك جوان دقايقي پيش در جريان نزاعي فردي بهشدت دچار خونريزي و به بیمارستان منتقل شده اما در بیمارستان فوت کرده است.

تحقيقات ماموران نشان ميداد كه نزاع خيابانی بين دو جوان که یکی صاحب کباب فروشی و دیگری جگرفروشی بودند اتفاق افتاده است.

در حالي كه تعدادي از اعضاي خانواده مقتول براي طرح شكايت در پليس آگاهي بودند، سرنخ های دیگری به دست آمد.
به اين ترتيب پروندهاي با موضوع «قتل عمد» تشكيل شد و براي رسيدگي در اختيار شعبه ويژه قتل پليس آگاهي قرار گرفت. ماموران در گام نخست، تحقيقات از شاهدان جنایت را آغاز كردند كه در جريان آن مشخص شد مقتول در زمان حادثه با مغازه ای که در همسایگی اش بوده درگیر شده و متهم با ضربات چاقو او را به شدت مجروح كرده و بلافاصله از محل متواري شده است.

به اين ترتيب دستگيري این جنایتکار به عنوان متهم اصلي پرونده در دستور كار قرار گرفت با اين حال مراجعه به خانه او سودي نداشت و متهم پيش از اين خود را پنهان كرده بود. با اين حال تحقيقات ماموران براي دستگيري او ادامه داشت تا سرانجام متهم دستگیر شد.

متهم در جريان بازجويي انگيزه خود از ارتكاب به قتل را اختلافات جزیی با مقتول اعلام كرد و در شرح جزئيات حادثه گفت: روز حادثه قربانی برای چرخ کردن گوشت به مغازه ام آمد و از من خواست گوشت را چرخ کنم اما قبول نکردم با هم درگیر شده و من او را با چاقو به قتل رساندم.این پرونده هم اکنون در دست بررسی است.
 
 
کلمات کلیدی : دعوا +قتل+نزاع
 
United States
۱۳۹۵-۰۷-۱۴ ۰۹:۲۶:۱۲
اینها همه نشانه این است که سطح سلامت روانی ایرانیان بسیار پایین آمده است وبا کوچکترین تنشی شخص دست به حتی قتل میزند که یکی کشته میشود ودیگری هم اعدام و چندین خانواده هم فرو می پاشد.
ایکاش مسئولین متوجه اوضاع وخیم اقتصادی و اجتماعی مردم ایران باشند. (3963392) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۷-۱۴ ۱۳:۲۰:۴۰
رقبای کاری بودند از حسادت اینکه او بیشتر از خودش فروش داشته اینکار را کرده (3963725) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.