توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 479403
دستور وزیر بهداشت برای بررسی فوری اعتراضات داوطلبان آزمون دستیاری
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۹
نظر به درخواست تعدادی از شرکت کنندگان در چهل و چهارمین آزمون دستیاری پزشکی در خصوص نتایج آزمون اعلام شده، وزیر بهداشت، در نامه ای به معاون حقوقی وزارت بهداشت از وی خواست ضمن بررسی موارد مطرح شده ظرف مدت یک هفته نتایج را به وی گزارش کند.

به گزارش وبدا، متن نامه وزیر بهداشت به شرح زیر است؛

جناب آقای مهندس موهبتی
 معاون برنامه ریزی، هماهنگی، حقوقی و امور مجلس

نظر به درخواست تعدادی از شرکت کنندگان محترم در چهل و چهارمین آزمون دستیاری پزشکی در خصوص نتایج آزمون اعلام شده از سوی مرکز سنجش، ضرورت دارد با قید فوریت نسبت به تشکیل کارگروهی با عضویت معاونت آموزشی، دبیرخانه آموزش پزشکی و تخصصی و مرکز بازرسی و رسیدگی به شکایات وزارت متبوع، اقدام و ضمن استماع توضیحات نمایندگان محترم شرکت کننده در آزمون مذکور و بررسی دقیق و همه جانبه مستندات موجود، نتیجه جمع بندی کارگروه را ظرف مدت یک هفته به اینجانب گزارش نمایید.

گفتنی است، جمعی از داوطلبان چهل و چهارمین دروره آزمون دستیاری روز شنبه 13 خرداد در اعتراض به نتایج این آزمون در مقابل وزارت بهداشت تجمع کرده بودند.
۱۳۹۶/۰۵/۰۳ ۱۰:۵۵
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۹ ۲۳:۳۱
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۶ ۱۴:۴۵
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۸ ۱۰:۱۱
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۲ ۱۲:۰۲
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۸ ۲۳:۴۸
 
۱۳۹۵/۱۰/۰۵ ۱۹:۳۱
 
۱۳۹۵/۰۹/۱۴ ۱۰:۳۷
 
۱۳۹۵/۰۸/۲۹ ۲۳:۰۰
 
۱۳۹۵/۰۸/۲۶ ۱۱:۳۵
 
 
کلمات کلیدی : دستیاری پزشکی + وزیر بهداشت
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.