نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 235601
آیت الله آملی لاریجانی:
رژیم ضد بشری صهیونیستی با همت امت اسلامی از صحنه تاریخ محو می شود
بخش داخلی الف، 3 مرداد 93
تاریخ انتشار : جمعه ۳ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۲۹
رئیس قوه قضاییه گفت: کشورهایی که در برابر جنایات رژیم صهیونیستی سکوت کرده و از این رژیم ضد بشری دفاع می کنند در جرائم صهیونیستی ها شریک هستند.

به گزارش مهر، آیت الله آملی لاریجانی در حاشیه حضور در راهپیمایی روز قدس در تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: راهپیمایی بزرگ قدس امسال در شرایط ویژه ای انجام می شود و مردم بی دفاع غزه زیر حملات ضد بشری و سفاک رژیم صهیونیستی قرار دارند لذا راهپیمایی امروز پیام ویژه ای دارد.

وی افزود: ملت ایران همیشه در دفاع از مظلومیت فلسطین پیشرو بوده و امسال نیز سیل خروشانی را می بینیم که این جمعیت در همه کشورهای اسلامی شکل خواهد گرفت.

رئیس قوه قضاییه تاکید کرد: راهپیمایی امروز پیام ویژه ای به رژیم ضد بشری صهیونیست دارد و آن این است که مردم مظلوم فلسطین و غزه تنها نیستند.

آیت الله آملی لاریجانی در ادامه خاطر نشان کرد: این سیل خروشان انشاء الله به زودی این ظلم را از جا برخواهد داشت و رژیم صهیونیستی که رژیم ضد بشری است با همت امت اسلامی از صحنه تاریخ محو می شود.

رئیس دستگاه قضا درباره سکوت جوامع مدعی حقوق بشر در برابر جنایات رژیم صهیونیستی نیز گفت: نوعی نفاق در رفتار کشورهایی مانند آمریکا وجود دارد و آنها حقوق بشر را برای دفاع از عده ای که در بعضی کشورها همجنس باز هستند، می خواهد. اما در برابر ملت فلسطین که زیر هجوم و بمباران وحشیانه رژیم صهیونیستی قرار دارد، سکوت کرده اند و از اسرائیل دفاع می کنند. این کشورها در جرائم رژیم صهیونیستی شریک هستند.
 
محمد
۱۳۹۳-۰۵-۰۳ ۱۶:۱۵:۴۷
فعلا كه فقط ايران در مقابل اسرائيل جبهه گرفته و اعراب گوشه عافيت انتخاب كرده اند و مردم ايران فقط به خاطر دشمنى با اسرائيل مورد تحريم قرار گرفته است و مردم در سختى هستند بعيد ميدانم ايران به تنهايى براى اين مشكل چاره باشد (2271528) (alef-10)