توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 465101
دورخیز سروش رفیعی برای لیگ قطر!
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۰
سروش رفیعی از مرتضی پورعلی گنجی و پژمان منتظری چیزهایی درباره این لیگ شنیده که حالا وسوسه شده به لیگ قطر برود و در آنجا بازی کند.

به گزارش خبرآنلاین؛ سروش از پیشنهادهای اروپایی به هیچ وجه راضی نیست. او برای آنکه به اروپا برود باید قید پول های کلان را بزند. هافبک قرمزها در صورت انتقال به این قاره، باید رقمی زیر 200 هزار دلار بگیرد و قانع باشد. این اما خواسته رفیعی نیست و می داند باید تا زمانیکه در اوج است، پول هایش را در بیاورد. 

یکی مثل مرتضی پورعلی گنجی همین کار را کرد. او در حالی که می توانست به اروپا برود و شانس خود را برای پیشرفت بیشتر امتحان کند، تصمیم گرفت در لیگ چین و سپس قطر توپ بزند. مرتضی هر چند نتوانست به اروپا برسد ولی از نظر مالی خودش را تامین کرد. او هم در چین و هم در لیگ قطر پول های زیادی به جیب زده و حالا یک بازیکن خوشبخت به حساب می آید. احتمالا این راهی است که سروش رفیعی هم در پیش می گیرد. 

سروش در حال حاضر به مسئولان پرسپولیس برای تمدید قرارداد چراغ قرمز نشان داده است. او می خواهد ابتدا پیشنهادهای قطری اش را بررسی کند و سپس تصمیم نهایی را بگیرد. گویا مدیر برنامه های این بازیکن دو پیشنهاد برای او آورده و سروش هم مشغول بررسی این پیشنهادات است. او از بازیکنانی که در لیگ قطر هم بازی می کنند، مشورت گرفته و می خواهد بهترین تصمیم را بگیرد. رفیعی به نزدیکانش گفته فعلا که هدف اولش بازی در لیگ قطر است مگر اینکه آنجا به توافق نرسد.
 
کلمات کلیدی : سروش رفیعی+باشگاه پرسپولیس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.