توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 427103
آخرین وضعیت عملیات اجرایی فسخ واگذاری مخابرات
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۳۴
مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی می‌گوید شرکت توسعه اعتماد مبین دادخواستی داده که عملیات اجرایی فسخ قرارداد واگذاری بلوک ۵۰ درصد به علاوه یک سهم مخابرات به این شرکت موقتا متوقف شود که در این مورد هیات داوری تشکیل شده است. او تاکید می‌کند که موضوع جلسه داوری به هیچ وجه راجع به لغو یا عدم لغوِ فسخ قرارداد نبوده است.

سید جعفر سبحانی در گفت و گو با ایسنا در پاسخ به اینکه آیا امروز برای بررسی موضوع  فسخ قرارداد بلوک ۵۰ درصد به علاوه یک سهم مخابرات هیات داوری تشکیل شده است، اظهار کرد: شرکت اعتماد مبین درخواست کرده که مراحل اجرایی فسخ قرارداد موقتا متوقف شود که برای بررسی این موضوع امروز هیات داوری تشکیل شد ولی هنوز رایی در این مورد صادر نشده و مراحل اجرایی فسخ قرارداد متوقف نشده است.

وی افزود: سایتی امروز اعلام کرده که فسخ قرارداد کان لم یکن است اما این خبر از اساس تکذیب می‌شود چرا که جلسه‌ای برای لغو یا عدم لغو فسخ برگزار نشده است که بخواهد چنین رایی صادر شود. جلسه هیئت داوری فقط برای این تشکیل شده که دادخواست اعتماد مبین را که در آن درخواست کرده عملیات اجرایی فسخ متوقف شود را بررسی کند.

سبحانی تاکید کرد: تا زمانی که رای هییت داوری در این باره اعلام نشود عملیات اجرایی فسخ طبق روال عادی جلو می‌رود.
 
کلمات کلیدی : مخابرات+واگذاری مخابرات+خصوصی سازی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.