نظر منتشر شده
۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 400409
درگیری یک اوباش با پلیس در شیراز/ سه مامور زخمی و انگشت یک شهروند قطع شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۰۵
یک اوباش در شیراز سه مامور نیروی انتظامی و یک شهروند را با قمه و اسلحه زخمی کرد.

به گزارش خبرجنوب، بامداد گذشته زمانی که ماموران پلیس استان فارس برای دستگیری یک اوباش مراجعه کرده بودند با وی درگیر شدند. این اوباش پس از درگیری با ماموران با اسلحه يك نفر از ماموران را با اسلحه زخمی می کند. سپس با قمه و چاقو دو مامور دیگر را نیز زخمی کرده و در نهایت با زخمی کردن یک شهروند از محل متواری می شود. بر اساس پیگیری ها سه مامور نیروی انتظامی و یک شهروند که در این ماجرا زخمی شده اند به بیمارستان
انتقال یافته اند.

شهروندی که در این درگیری زخمی شده یکی از انگشتان دستش قطع شده است.در حال حاضر پرونده ای در این خصوص در دادسرای جنایی شیراز تشکیل و تحقیقات برای دستگیری این اوباش فراری ادامه دارد.
بر اساس اخرين پيگيري خبرنگار ما تاكنون ٢١ نَفَر در اين رابطه دستگير شده اند.
 
کلمات کلیدی : درگیری + دستگیری+ اراذل و اوباش
 
Romania
۱۳۹۵-۰۷-۱۸ ۰۸:۴۲:۵۶
سه نفر پلیس آموزش دیده مسلح حریف یه اوباش قمه به دست نشده اند!!!! (3967521) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۸ ۰۹:۰۴:۱۸
پلیس میتوانست از قانون بکارگیری سلاح استفاده نموده و با هدف قرار دادن نقاط غیر حساس بدن فرد شرور را زخمی و بازداشت نماید.در اینصورت به هیچ کدام از پلیسها آسیب نرسیده و انگشت شهروند هم قطع نمیبشد (3967542) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۸ ۱۰:۲۶:۰۲
لینچان بوده! (3967623) (alef-13)
 
هادی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۰۳ ۰۷:۲۰:۲۱
ایشون شرور سابقه دار و معروفی هستند بعد از چند سال حبس و عفو بدتر از بدتر شد و چندین فقره درگیری با سلاح گرم.و سر.انجام.داد و این اخری که سرامدش بود . سو سابقه بسیار سنگین. ایشان بی شک خطرناکترین فرد حال حاضره کشوره. . یارو ریگی انگشت کوچیکش هم نیست. اگر با این همه سابقه این شرور اعدام نشه باید به تمام حکم های صادره شک.کرد. (4078234) (alef-1)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۰۶ ۰۴:۱۶:۰۲
وقتی زورگیران رو بخاطر یه سرقت اعدام میکنن این باید 100 بار اعدام بشه. کل شهر ازش میترسیدن. مگه قرن 21 تو کشوری.بجز ایران همچین چیزی داریمم. اوباشگری به این شدت. شرارت در مرکز شهر شیراز به قصد کشت ماموران . الله اکبر. بابا یه قاضی دلیر حکم بدون اغماض بده. محارب (4083511) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۰۹ ۱۹:۳۶:۲۲
درود بر مدافعان مرز و بوم و مدافعان حرم. مرگ بر دشمنانی همچو این اشرار. اشرار باید نابود گردند (4090785) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.