نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 482705
تحقیق از صندوق ذخیره ۶ ماه تمدید می‌شود/ وضعیت خروج متهمان از کشور
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۳
رئیس کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان با اشاره به تمدید ۶ ماهه تحقیق و تفحص گفت: یکی از متهمان به خارج از کشور رفته است که باید آنها را ممنوع الخروج کرد.

جبار کوچکی نژاد در گفت‌وگو با تسنیم، در خصوص آخرین وضعیت پرونده صندوق ذخیره فرهنگیان اظهار کرد: یک نفر از متهمان این پرونده از کشور خارج شده است و یک نفر نیز در هنگام خروج از کشور بازگردانده شده است.

وی افزود: متهمان پرونده صندوق ذخیره فرهنگیان با قرار وثیقه آزاد می‌شوند که بایدممنوع الخروج شوند و مشخص نیست که چگونه برخی از آنها توانسته‌اند از کشور خارج شوند.

رئیس کمیته  تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان گفت:با اشاره به گستردگی مسائل مطرح در موضوع تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان با توجه به نیمه تمام ماندن برخی کارها و انقضای مهلت 6 ماهه تحقیق و تفحص در آخر اردیبهشت ماه اخیرا درخواست تمدید 6 ماهه این مهلت را به هیئت رئیسه مجلس ارائه کرده‌ایم.

کوچکی نژاد با اشاره به اینکه رئیس صندوق ذخیره فرهنگیان در اصل وزیر آموزش و پرورش است که به عنوان رئیس هیئت امنافعالیت می‌کند، افزود: برای بررسی وضعیت صندوق ذخیره فرهنگیان اعضای هیئت امنای این صندوق از جمله وزیر پیشین آموزش و پرورش را احضار خواهیم کرد.
۱۳۹۶/۰۵/۰۲ ۱۴:۱۲
 
۱۳۹۶/۰۴/۳۱ ۰۹:۳۵
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۲ ۰۹:۱۰
 
۱۳۹۶/۰۳/۱۰ ۱۲:۰۸
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۴ ۱۰:۳۴
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۸ ۱۴:۳۳
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۷ ۰۸:۴۶
 
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ ۱۳:۱۹
 
۱۳۹۵/۱۰/۱۹ ۱۲:۲۷
 
۱۳۹۵/۰۹/۲۳ ۰۷:۵۹
 
 
کلمات کلیدی : صندوق ذخیره فرهنگیان + فساد مالی + آموزش و پرورش
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۴ ۱۰:۳۵:۴۴
مگر یک تحقیق باید چقدر وقت ببرد که باعث فرصت سوزی و خروج متهمان گردد این تعلل ها چنین استنباط می گردد که اراده ای جهت برخورد نیست و با خروج متهمین صورت مسئله را پاک می کنند مثل فرار خاوری (4425685) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.