۵۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 48390
تحيل علي اکبر ولايتی و صادق محصولي از انتخابات 22 خرداد
تاریخ انتشار : جمعه ۵ تير ۱۳۸۸ ساعت ۱۶:۰۶
در ادامه حضور شخصیت‏های صاحب نظر سیاسی در برنامه گفتگوی ویژه خبری و نقد تحولات صورت گرفته در جریان انتخابات ریاست جمهوری دهم در کشور، آقایان دکتر علی اکبر ولایتی و صادق محصولی به تحلیل این وقایع پرداختند.

آقای دکتر علی اکبر ولایتی در روز چهارشنبه سوم تیرماه مهمان این برنامه بودند. ویدیوی سخنان ایشان را ببینید:

آقای صادق محصولی نیز پنجشنبه چهارم تیر مهمان دیگر مهمان گفتگوی ویژه خبری شبکه 2 بودند. ویدیوی سخنان وزیر کشور را ببینید:

بخش فنی الف: به کاربران گرامی داخل ایران توصیه می شود به دلیل سرعت پایین اینترنت، بطور هم زمان از پلیرهای ویدیو استفاده نکنند.
Share/Save/Bookmark
 


۱۳۸۸-۰۴-۰۵ ۱۶:۳۱:۱۸
سخنان جناب آقای دکتر ولایتی برای همه درس است پیشنهاد می کنم سخنان این بزرگوار را چندین بار گوش دهید و آویزه گوش کنید. (164550)
 
الف خوان
۱۳۸۸-۰۴-۰۶ ۰۰:۰۹:۲۸
ضمن تشکر از \"الف\" بویژه دوستان فنی بخاطر انتشار این ویدیوها؛ اظهارات هر دو بزرگوار را به دقت گوش دادم. از اظهارات آقای ولایتی این نکنه برایم بیشتر جالب توجه بود که انگلیسی ها چه جنایت هایی در حق مردم ایران روا داشتند و همچنین اگر -به فرض-انتخابات باطل شود و انتخابات دیگری برگزار شود و مردم مثلاً کس دیگری را انتخاب کنند و بازنده در انتخابات هم مجدداً ادعای تقلب و درخواست ابطال انتخابات را داشته باشد کشور چه میشود؟!
از اظهارات آقای محصولی هم این نکته جالب توجه بود که در جاهایی که درصد آراء بیشتر از واجدین شرایط بود - مثل شمیرانات و ... - تقریباً 2به 1 نتیجه آراء به نفع میرحسین موسوی بود! پس اگر تقلبی هم شد.....
ضمن اینکه ملاک بالا بودن درصد آرا نسبت به واجدین شرایط؛ محل صدور شناسنامه است که اصلاً وجه منطقی ندارد چون اکثر ملت ایران محل اقامت شان با محل صدور شناسنامه آنها متفاوت است. (مثل خودم یا آقای دکتر توکلی و خود میرحسین موسوی،کروبی،احمدی نژاد و حتی محسن رضایی) بنابر این اینکه ایراد گرفته شود چرا مثلاً در مازندران که استانی سیاحتی است یا شهر ری درصد آراء بیش از 100 در صد است محکمه پسند نیست. ضمن اینکه در انتخابات های گذشته هم همین وضعیت کم و بیش وجود داشته است. (164810)
 
saleh
۱۳۸۸-۰۴-۰۵ ۱۶:۴۶:۵۸
صحبت هاي خوب و منطقي صورت گرفت.هر انسان متفكري با تحليل اين سخنان و سخنان كساني كه بطلان انتخابات را مي خواهند متوجه صداقت يا عدم صداقت وزارت كشور و شوراي نگهبان مي شود (164558)
 
۱۳۸۸-۰۴-۰۵ ۱۷:۵۰:۵۵
قابل پیس بینی بود .... (164591)
 
۱۳۸۸-۰۴-۰۵ ۱۷:۵۶:۰۶
اگر صداقت دارید اجازه دفاع به طرف مقابل هم بدهید (164594)
 
هادی
۱۳۸۸-۰۴-۰۵ ۲۱:۳۲:۳۱
طرف مقابل اگر منطق و دفاع منطقی داشت حداقل یک سند ارائه میکرد.فرصت دفاع دادن به طرف مقابل مثل دادن اسلحه به یک شخص شیرین عقله در شرایط حاضر (164728)
 
علی
۱۳۸۸-۰۴-۰۶ ۱۳:۱۳:۲۴
خیلی مثال جالبی زدی ف البته به جای شیرین عقل اگه میگفتی گرگ بهتر بود ، چون یک آدم شیرین عقل هدفی از کشتار نداره ، اما اینا هدف دارند. (165386)
 
محمدرضا
۱۳۸۸-۰۴-۰۸ ۰۲:۲۰:۰۷
اگه احمدي نژاد اين حرفها رو زده بود حرف شما صحيح بود ولي وقتي طرف سوم اين حرف ميزنه مثل اينه كه دو طرف يك دعوا از قاضي دعوا بخواهن اول خودت رو ثابت كن (167929)
 
۱۳۸۸-۰۴-۰۵ ۱۸:۰۴:۱۲
لطفا ویدوها را بصورت (zip) برای دانلود قرار دهید (164601)
 
۱۳۸۸-۰۴-۰۵ ۱۸:۰۷:۵۷
از آقايان ممنونيم اما كاشكي زودتر اينكار را ميكردند. (164603)
 
جاماسب
۱۳۸۸-۰۴-۰۵ ۱۸:۱۳:۳۱
1-صحبت های دکتر ولایتی بسیار ارزشمند و تامل برانگیز بود و نشان داد که ایرانیان باید بیشتر به تاریخ گذشته شان توجه کنند تا فریب خدعه ها و نیرنگ های استعمار نوین را نخورند. همچنین این جمله آقای ولایتی برای من خیلی جالب بود وقتی ایشان سوال کردند: \" آیا در جنگ ایران با صدام آدمهای پرمدعا ایران را نجات دادند یا مردم بی ادعا؟\".که پاسخ به این پرسش، خیلی از واقعیت ها را برای بیننده تلویزیونی آشکار می کرد.
2- صحبت های آقای محصولی هم در برطرف کردن شبهه ها بسیار کارساز بود (164605)
 
بهمن معارف وند
۱۳۸۸-۰۴-۰۵ ۱۸:۲۱:۰۲
بسم تعالی,

نصیحت کردن کار پسندیده ایست اما باید راهکار روشن ارائه شود نسل جوان بیشتر از این‌ها برای خود عقل و اعتبار قائل است باید با قبول واقعیت و ارائه راهکار روشن و مرحله به مرحله و بر اساس قوانین موجود صحبت کرده و از کلی‌ گویی پرهیز کرد، (164608)
 
م.مرگان
۱۳۸۸-۰۴-۰۵ ۱۸:۳۲:۳۳
در مورد سخنان آقای محصولی می خواستم بگم این حرفها را ایشون، آقای کامران دانشجو و آقای کدخدایی بارها گفته اند. ولی یکطرفه!
چرا از نمایندگان موسوی دعوت نمی کنند بیایند و با این آقایون مناظره کنند؟
جایی خونده بودم که محتشمی پور و موسوی لار آمادگی خودشون را اعلام کرده بودند
چه اشکالی داره همین آقای محتشمی پور که البته خیلی هم زود عصبانی میشن و تند و تیز حرف می زنند بیان و مناظره کنند با اقایون وزارت کشور! (164616)
 
هادی
۱۳۸۸-۰۴-۰۵ ۱۹:۰۸:۳۹
حبتهای اقای ولایتی بسیار دقیق بود علی الخصوص تسلط ایشان درتاریخ ووقایع ان که بارها در همین برنامه دو قدم مانده به صبح ایراد کرده بودند واقعا اینشخصیت های ابروی نضام ما هستند ولی کو گوش شنوا اقای موسوی که دوباره بیانییه داده اند من نمیدانم یا ایشان نفهمیده یا اینکه فکرکرده مردم نفهمیدند که مهره غربیها شدهاند شاید وقتی سوخته شد انوقت بفهمد (164632)
 
دوست
۱۳۸۸-۰۴-۰۵ ۱۹:۳۸:۳۹
سلام لطفا لينك دانلود اين ودئو ها رو هم بذاريد چون زماني كه سرعت كم باشه ديدن اونها واقعا عذاب آوره ولي بعد از دانلود كردن هرچند زمان بر باز بهتر ميشه ديد.ممنون. (164653)
 
دردمند
۱۳۸۸-۰۴-۰۵ ۱۹:۵۶:۴۱
واقعا چه کارشناسان بی طرفی چون آقای محصولی تازه تو این یک سال اخیر شده کارشناس که خوب موضعش معلومه نمیشه بهش ایرادی گرفت لطفا نگید که صدا و سیما کارشناس اورده دکتر لاریجانی بنده خدا که با انصاف صحبت کرد کارشناس نیست و اب به اسیاب دشمن ریخت به قول اقایون اما صادق محصولی شد کارشناس واعجبا ! اما در مورد دکتر ولایتی ایشون شخصیت محترم و از بزرگان انقلاب هستند و همینکه اومدن در رشته دیگه ای گام میزنند جای تحسین داره اما باید پرسید چرا در حالی که اینقدر استاد مسلم تاریخ و سیاست و روابط بین الملل در کشور در دانشگاههای مختلف داریم چرا از اونها دعوت نمیشه چرا ! دوست عزیزی که میگه سخنان اقای ولایتی باید آویزه گوش باشه بهش میگم لابد تاریخ نخوندی ولی منکه رشتم و مطالعات دیروز و امروزم تاریخ بوده و هست میفهمم که برداشتهای اقای ولایتی چه طوریه و وای به حال ما اگر بخوایم این برداشتها رو اویزه گوشمون کنیم چون برداشتهای علمی و بی غرضی نیستند واسه هدف خاصی و با جهت گیری خاصی این برداشتها ارائه میشه .... بگذریم کاش بچه های سایت نظرم رو تایید میکردند تا مردم کمی بیشتر بیندیشند کاش..... (164665)
 
۱۳۸۸-۰۴-۰۵ ۲۰:۴۸:۰۵
دردمند جان اگر گوش هایت را باز می کردی و دست از لجاجت موسوی گونه برداری و بی منطقی موسوی گونه را کنار بگذاری و کمی منطق را چاشنی سیاست خود کنی می فهمی محصولی نه به عنوان کارشناس بلکه به عنوان وزیر کشور آمد و شبهات و سئوالات مطرح شده ی موسوی بی منطق و لجوج را پاسخ داد به همین دلیل بی جهت بهانه نیار که محصولی کارشناس یک طرف است. در ثانی لاریجانی را هم کسی نکشت اما همانطور که جنابعالی منتقد هستی برخی هم به لاریجانی منتقدند نکند همه باید از شما و موسوی برای انتقاد اجازه ی کتبی داشته باشند؟ (164702)
 
هادی
۱۳۸۸-۰۴-۰۵ ۲۰:۵۴:۵۵
دوست عزیز ما اینجا محل نقد گفته های آقای محصولی هستش نه مقایسه با آقای لاریجانی.
بعدم سخنان لاریجانی همچین بیطرف هم نبود و اومده بودن تا وجهه تخریب شده موسوی رو بازسازی کنن.آقای لاریجانی بعنوان کی از روسای سه قوه نبایستی شورای نگهبان رو زیر سوال میبرد چون خود ایشون هم از همین کانال و قانون به ریاست مجلس رسیدن.
پس خواهشاً نگید که صدا و سیما متعلق به دولته و میبینید که سخن مخالفان هم پخش میشه. (164710)
 
دانشجو
۱۳۸۸-۰۴-۰۵ ۲۳:۴۵:۱۷
اولاً شما یا هر استاد بظاهر علمی امکان نداره پس از سالها از خودش موضعی نداشته باشه و غرض شما هم در این باره کاملاً پیداست. من استادی بهتر از اون نمیشناسم واو حق را میگوید هر چند بنفع شما نیست. آقای محصولی هم کارشناس نیست درسته ولی بعنوان بالاترین مسؤول انتخابات صحبت کرد. پس اشتباهی صحبت نکنید. ممنون (164794)
 
جاماسب
۱۳۸۸-۰۴-۰۶ ۰۰:۲۹:۵۳
دوست عزیز! چون من تاریخ خوندم دکتر ولایتی رو خوب می شناسم . تعجب می کنم که چطور شما، مطالعات دیروز و امروزتان تاریخ بوده و تا حالا آقای دکتر ولایتی را نشناخته اید! و برداشتهای ایشان را علمی نمی دانید! . بهتر است که به سایت شخصی دکتر ولایتی هم سری بزنید هم بیوگرافی ایشان را مطالعه کنید و هم کتابهای ایشان در زمینه تاریخ و فرهنگ ایران زمین را! (164831)
 
۱۳۸۸-۰۴-۰۵ ۱۹:۵۸:۰۲
هوچی گری را با سکوت وآرامش ومنطق جواب گفتن ,کار بسیار سختی است.ولی عاقبت خوب وخوشایندی دارد . (164666)
 
۱۳۸۸-۰۴-۰۵ ۲۰:۰۰:۲۷
جوانان عزیز ما که بسیار عاقلانه فکر می کنند دریافتندکه از احساساتشان چند روز ی سوء استفاده شد. (164668)
 
۱۳۸۸-۰۴-۰۶ ۰۰:۳۳:۳۵
موسوی و حامیانش باید بخاطر این کار اول از خدا و بعد از مردم عذرخواهی کنند (164835)
 
۱۳۸۸-۰۴-۰۵ ۲۰:۰۳:۳۲
از خصوصیت حق آن است که باقی می ماند و ظاهر می شود ولی باطل ممکن مدتی کوتاه خود نمایی کند, سرانجام از بین رفتنی است. (164672)
 
م ا رستمی
۱۳۸۸-۰۴-۰۶ ۰۰:۳۵:۲۶
من به عنوان کسی که از لج آقای احمدی نژادبه موسوی رای دادم، اقرار می کنم که اشتباه کردم ولی این به معنی حمایت من از احمدی نژاد نیست رجانیوزی ها زیاد خوشحال نشوند (164836)
 
رضا
۱۳۸۸-۰۴-۰۵ ۲۰:۰۸:۳۳
چنان جو تبلیغی بر علیه محصولی راه انداخته بودند که آدم خیال می کرد ایشان یک غول بیابانی است.اما وقتی صحبت های منطقی ایشون رو گوش کردم متاسف شدم از اینکه کسانی این طور بی هیچ مراعاتی دیگران رو تخریب می کنند. (164677)
 
مهرداد
۱۳۸۸-۰۴-۰۶ ۰۱:۳۶:۰۶
سلام و خسته نباشيد دوستان الف گرامي
با زحمتهاي ما
ميدونم توقع زياديه، ولي اگر بشه فيلمها رو توي يه سايتي جايي آپلود كنيد خيلي بهتره، من خودم همش پاي كامپيوترم، ديگه وقت نشستن پاي تو وي رو ندارم
فكر ميكنم بشه اينكار رو با توجه به پهناي باند مناسب تر شما انجام داد
يك بخشي ايجاد كنيد بارگزاري فيلمها با مثلا دو كيفيت كه يه جوري هم ريفرنس ميشه

به هر حال
هميشه برقرار باشيد
ارادت
مهرداد

البته اين كامنت خصوصي شما بود (164874)
 
۱۳۸۸-۰۴-۰۶ ۰۳:۲۲:۴۵
قرآن کریم در مورد تهمت می فرماید:
\"چون که آن تهمت بزرگ را زبان به زبان از یکدیگر می گرفتید و با دهان هایتان چیزی می گفتید که هیچ معرفت و شناختی به آن نداشتید و آن را عملی ناچیز و سبک می پنداشتید و در حالی که نزد خدا بزرگ بود.\"
سوره نور، آیه 15
تهمت زنندگان باید در روز جزا پاسخگو باشند. (164916)
 
مجید
۱۳۸۸-۰۴-۰۵ ۲۰:۳۷:۱۴
دکتر ولایتی فقط روایتگر تاریخ مانند نوار. حتی کدام صفحه چی نوشته شده ! اوضاع امروز چه خبره؟ دوباره تاریخ ! (164694)
 
محمد
۱۳۸۸-۰۴-۰۵ ۲۰:۴۲:۱۲
با سلام به دوستان.
لازم دونستم از صحبتهاي روشنگر آقاي محصولي هم كه به باز شدن ديد ما و گرفتن جوابهاي شبهاتي كه اين روزها توسط بعضي ها براي بد بيني به انتخابات منتشر مي شه جالب و قابل استفاده بود.
از ايشان ممنونيم (164696)
 
معصومي
۱۳۸۸-۰۴-۰۵ ۲۰:۴۸:۱۵
مير حسين موسوي و خاتمي به مهره سوخته تبديل شدند و به عبارتي اصلاحات مرد و مسئوليت تمام اين خونها بر گردن موسوي است خيلي خوشحالم اين انتخابات دشمنان نظام را به همگان نشان داد (164703)
 
محمد جواد
۱۳۸۸-۰۴-۰۵ ۲۰:۵۵:۰۸
صحبتهای این دو بزرگوار بسیار جالب و معنی دار بود ولی باید در اولین فرصت آقای میر حسین موسوی در یکی از برنامه ها به صورت زنده در مورد ادعاهای خود توضیح دهد تا همه چیز روشن شود. (164711)
 
چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۱۳۸۸-۰۴-۰۵ ۲۱:۱۳:۰۶
چرا فقط اصولگراها؟ (164717)
 
۱۳۸۸-۰۴-۰۵ ۲۱:۱۷:۰۸
بی صبرانه منتظر خبرهایی از ستادها ی میدان 7تیر وخیابان شهید مطهری هستیم تا هر زودتر ماهیت این اغتشاشات برای همه هویدا شود. (164721)
 
علی اکبر مرزبان
۱۳۸۸-۰۴-۰۵ ۲۲:۰۲:۲۳
با سلام
واقعا باید به آقای دکتر ولایتی دست مریزاد گفت. چقدر قشنگ مسایل را تحلیل کردند. واقعاً لذت بردم. امیدوارم با ین روشنگریهای چهره های موجه نظام همه بر سر عقل آیند و سخنان گهربار مقام معظم رهبری را نصبالعین قرار دهند و این قدر آب به آسیاب دشمن نریزند.
از دست اندرکاران سایت پرتلاش الف خیلی خیلی ممنونم . بنده تمامی مناظرات و گفتگوهای ویزه را از این سایت ملاحظه می کنم. حداقل روزی سه بار به آن مراجعه می کنم. خدا قوت و خسته نباشید می گویم به همۀ شما. مدتی است که برنامۀ هشت و نیم یک خط در میان و با تأخیر چند روزه در سایت گنجانده می شود. خواهش می کنم این برنامه رو هر روز و حداکثر دو تا سه ساعت بعد از پخش در سایت قرار دهید.
مجدداً به آقای دکتر ولایتی تبریک میگ ویم از این همه درایت و حافظۀ خوب تاریخی و قدرت تجزیه و تحلیل عالی. ای ول ای ول داش علی رو ای ول.
یا علی
ارادتمند
مرزبان از لندن
خدا نگهدارتان (164740)
 
۱۳۸۸-۰۴-۰۵ ۲۲:۰۲:۲۶
محصولی خیلی خوب به شبهات پاسخ داد ، اما چرا انقدر دیر ، جاداشت همان روز های اول بعد از انتشار نتایج انتخابات ، این توضیحات داده می دادند (164741)
 
۱۳۸۸-۰۴-۰۵ ۲۲:۰۳:۰۵
تعداد بیانیه های آقای موسوی هرچه افزایش می شود , نکات تکراری بیشتر ومتاسفانه اتهامات بیشتر می شود که جای تاسف دارد.آقای عزیز شما 68 سال سن درارید وتارهای موی سفیدتان از سیاه ها بمراتب بیشتر است ونشانه های ...برای شما پیداست برگردید وکشورتان را مدنظر قرار داده وعاقبت بخیری را از ایزد منان طلب کنید. (164742)
 
۱۳۸۸-۰۴-۰۵ ۲۲:۲۵:۰۵
ایکاش صدا و سیما سریال \"شاپور ریپورتر\" را دوباره پخش کند (164748)
 
علی اکبر مرزبان
۱۳۸۸-۰۴-۰۵ ۲۳:۱۲:۵۷
با سلام
توضیحات آقای محصولی بسیار جامع و کامل بود و بسیاری از ابهامات را روشن ساخت. این کاش این کار همان روز اول و دوم صورت می گرفت تا شاهد این همه حجم تبلیغات دشمنان و شایعه پراکنی ها و التهاب آفرینی ها نمی بودیم.
امیدواریم با این توضیحات منطقی که بر اساس اطلاعات و آمار دقیق ارایه شد، همگی دست برادری دهیم و در جهت آبادانی کشور و اعتلای نظام گام برداریم. بحمدا.. نظام مردمی ما را همه دوست دارند و حاضرند جان و مال خود را فدای این مرزو وبوم و نمایند تا کور شود چشم حسودان و بدخواهان. خدا یا بر عمر رهبر عزیز و فرزانه بیافزا و سایۀ شان را بر سر این ملت و کشور مستدام بدار و اختلاف ها و کینه ها را از دامن ملت شریف و بزرگ ایران اسلامی بزدا.
یا علی
خدانگهدار
مرزبان از لندن (164774)
 
soodeh
۱۳۸۸-۰۴-۰۵ ۲۳:۱۶:۲۴
واقعا تسلط آقای ولایتی به تاریخ معاصر نتیجه زحمات و تلاش ایشان در دوره وزارت امورخارجه است که کمتر تاریخ شناسی فرصت صحبت و همنشینی خصوصی و دیپلماتیک با سران کشورهای دیگر را داشته باشند بنابراین نمی توان به این تسلط ایرادی گرفت انچنان که ایشان مستدل بحث کردند اگر ایراد بگیریم شاید بشود به قوم بنی اسرائیل تشبیه شویم اینکه هیچ حرفی جز حرف خودمان را نشنویم ایا فرقی با اعمال قوم بنی اسرائیل داریم که با پیامبرشان بد کردند و تا همین امروز هم با همه بنی ادم بد می کنند در ضمن اقای محصولی هم یکسری جواب مستدل دادند اگر فکر می کنید جوابها غلط است پاسخ مستدل بدهید نه اینکه فقط بگویید چون موافق نظر ما نیست پس غلط است فکر می کنم اگر اقای اوباما یا جان مک کین یا سارکوزی را صدا و سیما دعوت کند موافق نظر اقایان صحبت کنند انوقت شاید بتوان گفت که صدا و سیما بی طرف است مگر نه (164777)
 
صابر
۱۳۸۸-۰۴-۰۵ ۲۳:۳۲:۳۲
میگن مشاورای موسوی یکی از این سه راه را واسش پیچیدن :
1.کاری کنه که دستگیر بشه و اونا بتونن از این کار استفاده تبلیغاتی بکنن!
2-موسوی رو این قدر در فشار روانی قرار بدن که خود کشی کنه!
3- موسوی رو مجبور کنن به یکی از سفارت خانه ها پناهنده بشه!
برنامه احمدی نژاد واسه موسوی:
1- ابتدا فرصت میده هر کاری که دلش می خواد انجام بده
2-تمام مشاورا و خط دهنده های موسوی را شناسایی می کنند
3-وقتی مردم احساس کردند موسوی کاسبی آنها را کساد کرده و زن و بچه نون می خواد اون رو تنها می ذارن
4- حالا موسوی (که اطرافیانش دستگیر شدند و مردمی که ترجیح می دهند احمدی نژاد باشه چون امنیت می اره ) فقط می تونه بیانیه صادر کنه و بیانیه صادر می کنه
طرفداری احمدی نژاد و موسوی
هر چه پاک باخته طرفدار احمدی نژاده
هرچی روشنفکره! طرفداره موسوی
حالا به قول کروبی احمدی نژاد و موسوی طرفداراشونو بریزن خیابونا
می دونین چی می شه؟
به قول خودشون یگه از آن تجمع افسانه ای خبری نیس!
ولی طرفدارای احمدی نژاد یه باخت دیگه رو به کروبی و موسوی تحمیل می کنن! (164788)
 
دردمند
۱۳۸۸-۰۴-۰۵ ۲۳:۳۸:۴۶
ممنون و متشکر از عوامل سایت... موفق و پیروز باشید (164790)
 
مهرداد
۱۳۸۸-۰۴-۰۵ ۲۳:۴۶:۵۶
آقای ولایتی این چند روزه کجا بودند؟حالا که کمی جو آرام شده ایشان دوباره ظهور کرده اند.تعداد اینگونه افراد که به طور ناگهانی یاد اسلام و نظام افتاده اند در روزهای آینده بیشتر هم خواهد شد. (164796)
 
۱۳۸۸-۰۴-۰۵ ۲۳:۴۹:۳۱
آقایون فرصت دارن ولی نمیخوان حرف بزنن به این میگن سیا کاری (164799)
 
۱۳۸۸-۰۴-۰۶ ۰۰:۰۰:۴۶
ولی همچنان جای شبهه باقی مونده
اگه حق باعث محو شدن باطل میشه چرا فقط میذارین اینها بیان حرف بزنند یکبار هم به موسوی اجازه بدن حرف بزنه! نکنه می ترسید حرفهای شما رو باطل کنه؟ (164804)
 
نیما
۱۳۸۸-۰۴-۰۶ ۰۳:۱۸:۴۳
شما حرفهای موسوی رو تو بیانیه هاش نشنیدین؟ کجای نامه هاش حتی 1% منطق صحبتهای این دو نفر رو داشت؟ بین خودتون و خدا فقط 1 دقیقه بدون تعصب به این موضوع فکر کنید. فکر می کنید حرفهای موسوی در تلویزیون، ذره ای با اطلاعیه های تحریک آمیزش فرق خواهد داشت؟ (164914)
 
۱۳۸۸-۰۴-۰۶ ۰۱:۵۵:۵۸
اقای محصولی گفتند بعضی شعب به خاطر ازدهام تا ساعت 1روز شنبه رای می گرفتند.تعجب کردم چون دراستان یزد بعضی شعب قبل از ساعت 10 رایگیری تمام شده بود و از کسی رای نمی گرفتند.اگر صلاح می دانید منعکس نمایید (164884)
 
۱۳۸۸-۰۴-۰۶ ۰۳:۱۲:۱۶
این داستانها را همه میدانند در مورد امریکا و انگلیس چطور یک کلمه راجع به روسها صحبت نکردند . و نقش و نفوذشان امروز در ایران ؟ (164913)
 
مصطفي
۱۳۸۸-۰۴-۰۶ ۱۱:۰۳:۲۱
صحبت هاي آقاي ولايتي بسيار جالب و عبرت آموز بود بخصوص مثال بنگلادش كه الان 20 سال كشورشان در آشوب است. اگر نظام اسلامي رهبري نداشت به اين روز مي افتاد.
به نظر من آقاي موسوي در باتلاقي افتاده كه هر چه بيشتر دست و پا مي زند بيشتر فرو مي رود. (165125)
 
دردمند
۱۳۸۸-۰۴-۰۶ ۱۱:۳۸:۴۰
خطاب به دوستانی که به نظر من عکس العمل نشون دادند .... ابتدا بگم من به اقای کروبی رای دادم و طرفدار موسوی نبودم دوم اینکه بنده میدونم که اقای دکتر ولایتی پزشک متخصص اطفال هستند و تحصیلاتشون در شاخه پزشکی هست و نه تاریخ بلکه بعدا علاقه مند شدند احتمالا به خاطر کار در وزارت خارجه که سالها در اونجا بودند بعد هم شما اگر تخصصی تاریخ رو دنبال کرده باشید اثاری که ایشون نوشته باشند هرگز در بین اثار سطح بالای تاریخی که مورد تحقیق و پژوهش قرار میگیرند مورد استفاده نیستند / چون ایشون احتمالا تسلطی به مباحث پیچیده فلسفه تاریخ و جامعه شناسی تاریخی ندارند در عین اینکه قابل تحسین هست کار ایشون/ در ضمن ممنون که به چند صفت من رو ملقب فرمودید بی منطقی و لجوج بودن از این الفاظی که من هرگز استفاده نمی کنم من نظرم رو در مورد این مطلب گفتم نه با شما کاری دارم و نه با دیگران/ در ضمن به عنوان نکته اخر الان همه دارند نه تنها از موسوی بلکه کل گذشته نظام و هاشمی و ناطق و حتا محسن رضایی و حسن روحانی و ... انتقاد میکنند و اجازه هم نمی خواهند و به اون اشخاص هم اجازه دفاع از خودشون رو نمی دهند یا این شخصیتها بنا به دلایلی فعلا سکوت کردن پس نگید که باید اجازه گرفت چون اصلا دیگه این شخصیتها رو نادیده گرفتند چه برسه به اینکه بخواهند از من و امثال من که در سیاست این کشور محلی از اعراب ندارم اجازه بگیرند... با تشکر از مسوولین سایت (165186)
 
یک مادر
۱۳۸۸-۰۴-۰۶ ۱۱:۴۵:۲۹
چقدر یکطرفه این عدالت است؟

میرحسین مظلوم

چرا ایشان را نمی اورید برای مناظره زنده

یا علی (165202)
 
۱۳۸۸-۰۴-۰۶ ۱۳:۰۸:۲۵
برام خيلي جالبه كه افرادي ميان ميگن موسوي و خاتمي مهره سوخته هستند. اگر نظر شما درسته بزارين مردم تصميم بگيرن. كي مهره سوخته است. چرا ترس دوباره انتخابات برگزار كنيد.از چي ميترسيد؟ در ضمن مويوي احتياجي به رسانه نه چندان ملي نداره همون يكي دو سايت رسميشون رو فيلتر نكنيد كافيه.در ضمن احمدي نژاد گفت دروغگو خائن هست و خائن ترسو .اين جمله احمدي نژاد را براي اون دوستي گفتم كه گفت اجازه صحبت به موسوي مثل دادن اسلحه به يك آدم شيرين مغزه. شما نترس .من اگه 1000 بار انتخابات بشه دوباره به موسوي راي ميدم چون تو همين چند روز چهره خيلي از ْدمها رو شناختم . بنازم به امام علي بنازم به امام حسن بنازم به امام حسين. تازه دارم ميفهمم اونا چي كشيدند از دست .... (165371)
 
۱۳۸۸-۰۴-۰۶ ۱۳:۵۶:۱۶
اقعا دكتر ولايتي منطقي صحبت كردند متشكرم بيانات زيباي اقاي ولايتي باعث نجاتم از انحراف مسير غلطي كه درپيش گرفته بودم شد حقيقتا از روي نااگاهي حامي سينه چاك موسوي بودم.از صدا وسيماي جمهوري اسلامي تشكر مي كنم لطفا به روشنگري ادامه دهيد. (165503)
 
سيد احمد موسوي
۱۳۸۸-۰۴-۰۷ ۲۲:۵۳:۳۱
سلام اشتباه ديگر الف بعد از جند روز كه از حرفهاي آقاي دكتر ولايتي گذشته سخنراني ايشون رو كنار آقاي محصولي كه وزير كشور هستن و عضو دولتن كذاشتن آقاي ولايتي چه ربطي به دولت داره ايشون چه مسندي دارن تو دولت چرا مي خواين اينطوري نشون بدين كه همه از يك طرفند يعني آقاي ولايتي چون جزء طرف دولته اين حرفا رو زده وگرنه حق چيه ؟ همه چيز الكيه ؟ بعدش ميگن كه شما آقاي توكلي و دوستان احمدي نژادي مهندس موسوي 40 مليون راي آورده و تقلب شده حالا بيا بي طرف بيار . مثل حتما دكتر خاتمي . بعدشم تاريخ بخوني استاد تاريخم باشي فيلسوفم باشي اين منتهي به عمل نمي شه اين ايمان طرفه و باوره طرفه كه به عمل منتهي مي شه وگرنه دانستن كافي نيست وقتي باورت درست نباشه تاريخ رو هم يه جور ديگه اي تفسير مي كني مثلا تاريخ ايراني آمريكايي مثل اسلام ناب محمدي آمريكايي يا راه امام آمريكايي بعد چي مي شه ...در جواب يكي از اساتيد تاريخ بالا (167816)
 
 
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته