توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 479501
مرد همسرکش اختلالات روانی دارد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۰۳
متخصصان پزشکی قانونی اعلام کردند مرد همسرکش که مدعی بود مقتول در شکمش جی‌پی‌اس گذاشته است، از اختلالات روانی رنج می‌برد.به اين ترتيب قاضي جنايي دستور داد كه اين مرد به جاي زندان به بيمارستان رواني منتقل شود.٢٧ ارديبهشت امسال، گزارش قتل زني ٤٧ ساله در اختيار قاضي مديرروستا قرار گرفت.

به گزارش همشهری، زن ميانسال بر اثر خفگي به قتل رسيده بود و عامل جنايت كسي جز همسرش نبود. او در زماني كه 2دخترش در مدرسه بودند دست به جنايت زده بود. اين مرد در بازجويي‌ها مدعي شد كه همسرش داخل شكمش جي‌پي‌اس كار گذاشته و به همين دليل وي دست به قتل او زده است. همين كافي بود تا قاضي جنايي متهم را براي بررسي سلامت رواني به پزشكي قانوني معرفي كند.

پزشكان پس از انجام معاينات اعلام كردند كه وي اختلالات رواني دارد به اين ترتيب متهم با دستور قاضي جنايي براي درمان در اختيار بيمارستان رواني قرار گرفت. وي روز شنبه به دادسراي جنايي تهران منتقل شد و به قاضي جنايي گفت: بايد بگويم كه مقتول اصلا همسر من نبود!

او به‌عنوان خدمتكار گاهي به خانه من مي‌آمد.او حتي مادر بچه‌هاي من نيست. اين زن از ٢٤ سال قبل داخل شكمم جي‌پي‌اس كار گذاشت و مرا زيرنظر داشت. او حتي به وسيله 2گوشي كه در گوشم قرار داده با من حرف مي‌زد. وي ادامه داد: چندوقت پيش براي درمان به تركيه رفتم تا جي‌پي‌اس‌ها را از شكمم خارج كنم اما در آنجا پول‌هايم را دزديدند و من به ناچار به ايران برگشتم. بايد بگويم كه مقتول قصد جان مرا داشت و اگر من، او را نمي‌كشتم، قطعا او من را به قتل مي‌رساند و جانم را مي‌گرفت. وي ادامه داد: من قبلا اعتياد به شيشه داشتم اما مدتي است كه ترك كرده‌ام. متهم بعد از اين گفته‌هاي عجيب و غريب به جاي زندان به بيمارستان رواني منتقل شد
 
کلمات کلیدی : همسرکشی، قتل
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.