توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 509002
هدف‌گذاری برای تبدیل بانک صادرات به بزرگترین بانک خاورمیانه
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۶
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز)، رضا صدیق امروز در مراسم شصت و پنجمین سالگرد تاسیس بانک صادرات افزود: هزاران نفر در چارچوب شرکت ها و مجموعه های بانک صادرات در حال فعالیت هستند.
 
معاونت برنامه‌ریزی و سرمایه‌های انسانی بانک صادرات، تعداد کارکنان بازنشسته این بانک را ٥٥ هزار نفر اعلام کرد و بر ارائه آموزش‌های سینه به سینه و تجربی به پرسنل جوان تاکید کرد.
 
وی تصریح کرد: بزرگترین مجموعه شعب بانکی خارجی کشور متعلق به بانک صادرات است. در تلاش هستیم تا با استفاده از نیروی انسانی متبحر و کارشناس به بزرگترین بانک ایران و چه بسا خاورمیانه تبدیل شویم.
 
حاجی پور معاون شعب و بازاریابی بانک صادرات هم در این مراسم گفت: عامل اصلی فعالیت هر بانک و موسسه اقتصادی خدمت به مردم است و اگر نتوانیم به مشتریان خدمات رسانی مناسب داشته باشیم، فرصت را از دست خواهیم داد.
 
وی با بیان اینکه خدمات را به درب منزل و خانه مشتریان با توجه به اصل مشتری مداری باید برد، از همکارانش در بانک صادرات خواست تا به طور ٢٤ ساعته به خدمات رسانی بپردازند.
 
 
کلمات کلیدی : بانک صادرات
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.