توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 415402
استاندار خوزستان: بازگشت ۳۰۰ هزار زائر به خوزستان/ تکمیل ظرفیت پارکینگ چذابه شایعه است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۴
استاندار خوزستان با بیان اینکه تا کنون ۳۰۰ هزار زائر از طریق مرزهای خوزستان وارد کشور شدند، گفت: پارکینگ چذابه تکمیل نشده و ظرفیت پذیرش ۴ تا ۵ هزار خودروی زائران را دارد.

به گزارش تسنیم، غلامرضا شریعتی در گفت‌وگویی در مرز چذابه اظهار داشت: وضعیت مرزهای خوزستان عادی است و اتباع بیگانه همراه با زائران ایرانی از مرزهای خوزستان برای شرکت در برنامه اربعین حسینی خارج شدند.

وی افزود: تمامی خدمات مورد نیاز زائران طبق برنامه‌های تدوین شده در حال انجام و تمامی  زائرانی که موفق به دریافت ویزا شدند می‌توانند از مرزها عبور کنند.

استاندار خوزستان با بیان اینکه تاکنون یک‌میلیون و 100 هزار زائر حسینی از مرزهای شلمچه و چذابه عبور کرده‌اند، گفت: حدود 300 هزار زائر از مرزهای شلمچه و چذابه وارد خوزستان شدند که برای رفاه حال زائران بازگشته از سفر معنوی نیز تمهیدات مورد نیاز برنامه‌ریزی و تدوین شد.

وی با تکذیب شایعه تکمیل شدن پارکینگ مرز چذابه، عنوان کرد: پارکینگ چذابه تکمیل نشده و  ظرفیت پذیرش 4 تا 5 هزار خودروی زائران را داشته و 10 کیلومتر قبل از مرز چذابه پارکینگ شهرداری بستان نیز ظرفیت لازم برای پارک خودروهای شخصی را دارد.

شریعتی بیان کرد: مرزهای خوزستان آماده پذیرش زائران حسینی مرز مهران است و توصیه می‌شود که زائران با درد دست داشتن روادید معتبر به مرزها مراجعه کنند.
 
کلمات کلیدی : زائران اربعین حسینی + غلامرضا شریعتی + مرز چذابه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.