توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 498203
سوال روزنامه اطلاعات از قوه قضائیه درباره احمدی‌نژادی‌ها: جسارتا چرا دادرسی به اتهامات یک طایفه سیاسی،اینقدر طول می کشد؟!
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۴
روزنامه اطلاعات در یادداشتی نوشت:سخنگوی محترم دستگاه قضا در هفته‌ای که گذشت در بیانی آمیخته به جدّ و طنز گفت: برای ما، این طایفه و آن طایفه تفاوتی ندارد، به حساب جرم همگان، از هر طایفه‌ای باشند رسیدگی خواهد شد.

یک سؤال، جسارتاً بعضی اذهان دیرباور و خوش‌حافظه را می‌آزارد و آن این که، چرا زمان دادرسی به اتهامات برخی طوایف، این‌قدر به تعلل و دفع‌الوقت سپرده می‌شود؟

یک طایفه، پشتش به کدام هیمه گرم و پایش در کدام پای‌افزار محکم است، که پس از هشت سال تعزیه‌گردانیِ هیاهو و سرهم‌بندی و غبارآلودگی سیاسی و اقتصادی، مدت‌هاست در پسا قدرتش هرچه می‌خواهد می‌گوید و می‌تازد و وقاحت می‌بارد و شنعت می‌پرورد و نفرت می‌پراکند؛ و همچنان به طعن و سخره، اول و آخر نظام را در هم می‌پیچد؛ دریغ از کمان ابرویی که در برابرش خمی آورد! هذا شیٌ عجاب!

گویند آدمی عامی در ظهر رمضان بر عالمی وارد شد که عذر روزه‌داری داشت. با مشاهده‌ی تناول غذایش، مبهوت و حیران گفت: آقا! اگر پشت کتاب چیزی نوشته است، ما را هم مطلع کنید!

حقیر گوید: اگر پشت کتاب قضا، چیزی نوشته شده، که این منطقةالفراغ را بر یک طایفه این‌قدر وسیع کرده، حقیر را هم خبر کنید.
 
کلمات کلیدی : احمدی نژاد ،تخلفات نفتي
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.