توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 471202
رگبار و رعد و برق در بیشتر نواحی کشور
تاریخ انتشار : جمعه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۴
سازمان هواشناسی اعلام کرد: صبح امروز(جمعه) بارش پراکنده باران درسواحل شمالی کشور رخ می دهد و درساعت های بعد ازظهر رشد ابر و در برخی نقاط رگبار و رعد و برق و وزش باد در شمال غرب، ارتفاعات و دامنه های غربی زاگرس از شمال تا جنوب آن و همچنین البرز مرکزی و غربی و دامنه های جنوبی آن و مناطق مرکز و جنوب شرق کشور پیش بینی می شود.

به گزارش ایرنا از سازمان هواشناسی، این شرایط درجمعه شب تضعیف شده و انتظار رگبار پراکنده باران در مناطقی از مرکز ایران و شمال استان های آذربایجان شرقی و غربی، برخی نقاط ارتفاعات البرز و سواحل شمالی پیش بینی می شود.
 
این شرایط در روزهای شنبه و یکشنبه نیز در نیمه شرقی کشور، ارتفاعات البرز و استان های واقع در دامنه های البرز پیش بینی می شود.
 
پیشتر سازمان هواشناسی در اخطاریه ای نسبت به وقوع توفان تندری، رگبار شدید و سیلاب های ناگهانی در روز جمعه برخی نقاط کشور هشدار داده بود.
 
در این اخطاریه، امروز در جنوب سیستان و بلوچستان، جنوب و غرب کرمان، شمال و شرق هرمزگان، جنوب شرق فارس و جنوب اصفهان رشد ابرهای جوششی و توفان تندری و در برخی نقاط مناطق یاد شده رگبار شدید و موقت باران و وزش باد شدید و احتمال وقوع صاعقه و سیلاب ناگهانی پیش بینی شده است.

 
 
کلمات کلیدی : هواشناسی ، پیش بینی وضع هوا ، بارندگی ، رگبار ، رعد و برق
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.