نظر منتشر شده
۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 256201
جنجال حذف تصاویر زنان از یک عکس+ سند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۰۴
در اقدامی که در رسانه‌ها بسیار جنجال برانگیز شده، روزنامه "هامُدیا" در عکسی که منتشر کرده، تصویر زنانی را در طول راهپیمایی در پاریس در صف نخست در کنار فرانسوا اولاند رئیس جمهوری فرانسه حرکت می‌کردند، حذف کرده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، در این عکس، تصویر مرکل در کنار اولاند و همچنین تصویر "آن ایدالگو"، شهردار پاریس که دست در دست ژان کلود یونکر، رئیس کمیسیون اروپا حرکت می‌کرد حذف شده است. این عکس به گونه‌ای بریده شده که تصویر "فدریکا موگرینی"، رئیس سیاست خارجی اتحادیه اروپا نیز حذف شده و تنها یک دست او در تصویر پیداست.


برخی محافظه‌کاران در اسرائیل به قوانین سخت‌گیرانه‌ای پایبندند. این بخش از جامعه اسرائیل خواهان تفکیک جنسیتی در بیمارستان‌ها و حتی گورستان‌ها هستند و با انتشار تصاویر زنان مخالفند. از همین رو در بیت المقدس همواره پوسترهای تبلیغاتی با تصاویر زنان را پاره می‌شوند.


مورد مشابه در این زمینه انتشار تصاویر باراک اوباما و مقام‌های ارشد آمریکا در کاخ سفید و در عصر روز یکم ماه می‌۲۰۱۱ به‌هنگام تماشای تصاویر زنده عملیات کشته شدن اسامه بن‌لادن رهبر القاعده است. یک هفته‌ نامه محافظه‌کار یهودی که در آمریکا منتشر می‌شود تصویر هیلاری کلینتون، وزیر امور خارجه وقت ایالات متحده را حذف کرد و به دلیل این تغییر مورد انتقاد کاخ سفید قرار گرفت.
 
هاشم خان
۱۳۹۳-۱۰-۲۴ ۱۲:۲۳:۵۳
عکس بسیار جالبی بود و در این عکس بر خلاف میل باتنی افراد شرکت کننده ، با توجه به حضور نتانیهو ( لعنت ا... علیه ) مشخص میشود که افراد شرکت کننده در واقع حامیان اصلی تروریسم هستند نه مخافان . عجب گافی دادن . این عکس را برای محاکمه عاملان تروریسم در آرشیو ها نگهدارید . (2610589) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۰-۲۴ ۱۳:۰۷:۵۵
چه آشنا (2610700) (alef-3)
 
علی آقا
۱۳۹۳-۱۰-۲۴ ۱۳:۴۰:۱۷
حالا این بده یا خوبه ؟ (2610769) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۰-۲۴ ۱۴:۱۰:۳۸
روزنامه های خودمون هم از این کارا میکنن
اشتون یادتونه؟ (2610849) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۰-۲۴ ۱۴:۱۴:۵۲
بعد چطور به مسائل مواضع منطقی و حراست گونه ایران در مورد خانمها اعتراض می کنند و داد حقوق بشری کاذب سر می دهند (2610865) (alef-3)
 
علي
۱۳۹۳-۱۰-۲۴ ۱۴:۴۲:۴۸
خوب ما مگه توي ايران اين كار را نميكنيم؟؟؟ (2610930) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.