نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 176408
دیوان محاسبات صدور حکم انفصال بهمنی را تایید کرد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۱۶:۲۶
مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل دیوان محاسبات کشور خبر صدور حکم انفصال از خدمت محمود بهمنی رئیس کل بانک مرکزی را تایید کرد.

رحمت الله شریفی در گفتگو با خبرنگار مهر، با تایید خبر صدور حکم انفصال از خدمت برای رئیس کل بانک مرکزی اظهارداشت: این خبر درست است اما به دنبال صدور این حکم آقای بهمنی رئیس کل بانک مرکزی تقاضای تجدید نظر داده است.

به گفته وی هیات‌های مستشاری دیوان محاسبات رأی انفصال از خدمت رئیس کل بانک مرکزی را صادر کرده و از تاریخ ابلاغ حکم به رئیس کل بانک مرکزی، وی ۲۰ روز فرصت دارد تا نسبت به تجدید نظر این حکم اقدام کند اما هنوز درخواست تجدید نظر ارائه نشده است.

شریفی گفت: این حکم به بانک مرکزی ابلاغ شده و مربوط به مسائل ارزی است. شعبه سوم مستشاری دیوان محاسبات کشور حکم انفصال از خدمت محمود بهمنی رئیس کل بانک مرکزی را به خاطر برداشت غیرقانونی شبانه از حساب بانکها بابت مابه‌ التفاوت ارز دریافتی صادر کرده است.

براساس این گزارش،روابط عمومی بانک مرکزی با ارسال نامه ای  نوشت که خبر صدور حکم انفصال رئیس کل بانک مرکزی صحت ندارد. روابط عمومی بانک مرکزی همچنین تهدید کرده است که موضوع را از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد کرد.
 
۱۳۹۱-۱۱-۰۲ ۲۳:۳۷:۵۷
اگر یک کار درست بانک مرکزی کرده باشد همین است
وقتی دلار ملت را بانک های خصوصی دولا پهنا فروخته اند باید پای لرز ش هم بنشینند (1096616) (alef-10)