نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 377405
واکنش وزارت ارشاد به پیوستن بازیگران به شبکه‌ جم
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۱
نوش آبادی گفت: همکاری با شبکه های ماهواره‌ای ضد انقلاب و مخالف نظام ممنوع است و هیچ توجیهی برای پیوستن آن‌ها به این شبکه‌ها وجود ندارد.

به گزارش راه دانا، حسین نوش آبادی سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد درخصوص پیوستن برخی بازیگران ایرانی به شبکه "جم" اظهار داشت: وقتی فردی تصمیم می‌گیرد به شبکه های خارجی و ماهواره ای بپیوندد وزارت ارشاد نمی تواند اقدامی سلبی انجام دهد.

وی با بیان اینکه نهادهایی که مسئول این کار هستند و می‌توانند اقدامات پیشگیرانه انجام دهند، باید با آنها برخورد لازم را داشته باشند، افزود: وقتی رفت و آمد به کشورها برای افراد آزاد است و کسی هم اعلام نمی‌کند که برای چه کاری به کشوری سفر می‌کند، نمی‌توان اقدامی انجام داد.

سخنگوی وزارت ارشاد تصریح کرد: باید علت پیوستن این هنرمندان به شبکه هایی که با اهداف انقلاب و جمهوری اسلامی در تضاد هستند مورد آسیب شناسی قرار بگیرد.

نوش آبادی با اشاره به اینکه این شبکه ها به دنبال برهم زدن حیات خانواده های ایرانی، نفوذ فرهنگی و منافع سیاسی و افتصادی هستند، گفت: کسانی هم که به این شبکه ها پیوسته اند با آگاهی کامل از این نوع کار در شبکه های ماهواره ای این اقدام را انجام داده اند.

وی در ادامه اضافه کرد: در این رابطه اقدامی که بخواهد به صورت قانونی و یا سلبی از طرف وزارت فرهنگ صورت بگیرد امکان پذیر نیست.

وی با بیان اینکه این افراد بهانه شان برای خروج از کشور، فراهم نبودن زمینه های کاری بازیگران است، بیان کرد: همکاری با شبکه های ماهواره ای ضد انقلاب و مخالف نظام ممنوع است و هیچ توجیهی برای پیوستن آنها وجود ندارد.

سخنگوی وزارت ارشاد با اشاره به اینکه مسئولین در تلاش هستند تا دغدغه های هنرمندان را برطرف کنند، عنوان کرد: کسی که چهارچوب های قانونی نظام را رعایت نکند مرتکب تخلف شده و این اقدام قابل پیگیری است.

نوش آبادی خاطر نشان کرد: همین هنرمندان پس از مدتی از کار با شبکه های ماهواره ای متوجه این خسران و ضرر شده اند که چه اشتباه بزرگی را انجام داده اند.

وی با بیان اینکه در داخل کشور شاهد هنرمندان متعهد و نجیبی هستیم که با حداقل ها در حال زندگی هستند، گفت: کم کاری در ایران و یا عدم اغقال نهادهای فرهنگی و هنری دلیلی بر پشت پا زدن به اعتبار چندین ساله یک هنرمند نمی شود.
 
کلمات کلیدی : بازیگر+شبکه جم
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۰ ۱۸:۲۲:۵۴
خوب چیکار کنند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بروند تو مترو دست فروشی کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (3857961) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۰ ۱۸:۳۸:۳۰
بله چقدر ارشاد خوب رفتار می کنه ! (3858001) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۰ ۲۰:۴۵:۳۳
الان ارشاد برای بازیگری که بیکار است چکار می کند ؟ (3858257) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۱ ۰۶:۵۰:۲۵
خودت گفتى حداقل ها (3858766) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.