توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 290429
توضیحات سخنگوی «ندا» درباره استعفای خرازی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۱۲
سخنگوی حزب ندای ایرانیان گفت:‌ شورای مرکزی مطابق روال اساسنامه و آئیین نامه حزب ندای ایرانیان؛ درخصوص پذیرش یا عدم پذیرش استعفای آقای خرازی تصمیم گیری می‌کند.

به گزارش فارس، حسن یونسی سخنگوی حزب ندای ایرانیان ضمن تائید خبر استعفای صادق خرازی، رییس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان گفت:‌ بالاخره ایشان دغدغه و دلایل شخصی برای خودشان دارند که آن موارد محفوظ است اما به نظر بنده این موضوع می‌تواند متاثر از فضای ایجاد شده باشد.

وی با بیان اینکه چرخش مسئولیت‌ها در تمام دنیا یک امر مرسوم است ادامه داد: آقای دکتر خرازی پس از جلسه عصر روز شنبه شورای مرکزی در یک اقدام غافلگیرانه استعفای خود را ارائه دادند که متن این استعفا اگر قرار باشد منتشر شود در پایگاه اطلاع رسانی حزب رسانه‌ای می‌شود.

سخنگوی حزب ندای ایرانیان همچنین درباره زمان بررسی به این استعفا گفت:‌ قرار است در جلسه روز پنجشنبه دلایل استعفا را بررسی کنیم و قطعاً در این جلسه موافق و مخالف حاضر می‌شود.

یونسی همچنین درباره احتمال بررسی زودهنگام این درخواست تصریح کرد: ‌درصورت لزوم جلسه فوق‌العاده‌ای به همین منظور برگزار می‌شود ولی هنوز در این باره تصمیم‌ ‌گیری نشده است.

وی در پایان تصریح کرد:‌ در نهایت شورای مرکزی مطابق روال اساسنامه و آیین نامه حزب ندای ایرانیان؛ درخصوص پذیرش یا عدم پذیرش استعفای آقای خرازی تصمیم گیری می‌کند.
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.