توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 460727
آخرین وضعیت حکم اعدام قاتل ستایش قریشی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۶
وکیل مدافع خانواده ستایش قریشی، آخرین وضعیت این پرونده را تشریح کرد و گفت: حکم اعدام قاتل ستایش قریشی تا خردادماه اجرا نمی‌شود.

عسگر قاسمی آقباش در گفتگو با مهر، در خصوص آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده قتل ستایش قریشی، گفت: خانواده ستایش قریشی به عنوان یک راهکار موقت قانونی، موضوع اجرای اعدام به جای قصاص را به منظور عدم پرداخت تفاضل دیه مطرح کردند.

وی افزود: خانواده مقتول بابت تعیین آرش البکاره و مهر المثل، دادخواستی داده بودند که دادگاه کیفری یک استان تهران، روز هفدهم خرداد ماه را برای این رسیدگی تعیین کرده است.

وکیل خانواده ستایش قریشی تصریح کرد: موضوع اعدام قاتل متوقف نشده است و تا زمان رسیدگی به این پرونده در تاریخ مذکور، حکم اجرا نمی‌شود.

۲۳ فروردین سال گذشته بود که گزارشی مبنی بر وقوع قتل یک دختر بچه ۶ ساله افغانستانی در روستای خیرآباد ورامین تحویل مراجع قضایی شد. گزارش حاکی از آن بود که ستایش قریشی که به گفته پدر او یکشنبه ۲۲ فروردین برای خرید بستنی از منزل خارج شده، دیگر به خانه بازنگشته است.

در تحقیقات اولیه مشخص شد که پسر ۱۷ ساله همسایه که دچار وسوسه شیطانی شده بود، او را ربوده و پس از تجاوز به قتل رسانده است.
 
کلمات کلیدی : دادگاه ستایش قریشی+ قتل + اعدام
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.