توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 492227
تصویب طرحی در آمریکا برای جلوگیری از درگیری با ایران در خلیج فارس
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۸
یک طرح قانونی که خواستار ایجاد کانال‌های ارتباطی بین آمریکا و ایران جهت جلوگیری از درگیری‌های تصادفی میان دو طرف در آب‌های خلیج فارس است به تصویب مجلس نمایندگان آمریکا رسید.

به گزارش مهر به نقل از دفتر نمایندگی ایرنا در نیویورک، یک طرح قانونی که خواستار بررسی ایجاد کانال‌های ارتباطی بین آمریکا و ایران جهت جلوگیری از «درگیری تصادفی» میان دو طرف در آب‌های خلیج فارس است به تصویب مجلس نمایندگان آمریکا رسید. 

این طرح که دو نماینده حزب دموکرات در مجلس نمایندگان آمریکا آن را پیشنهاد کرده بودند در قالب متممی به «لایحه اختیارات دفاع ملی» اضافه و به اتفاق آرا به تصمیم قانونگذاران آمریکایی رسید. این لایحه بودجه‌ها و مخارج وزارت دفاع آمریکا را مشخص می‌کند.

متمم قانونی پیشنهاد شده وزیر دفاع آمریکا را ملزم می‌کند با هماهنگی وزیر خارجه این کشور گزارشی درباره مزیت‌های حصول توافق میان نظامیان ایران، آمریکا و نظامیان سایر کشورهای حاضر در آب‌های خلیج فارس تهیه و آن را تقدیم کمیته‌های مرتبط در کنگره کند. 

هدف از این اقدام، جلوگیری از برخوردهای نظامی تصادفی در آب‌های خلیج فارس و تنگه هرمز عنوان شده است.
۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۱۳:۰۰
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۱ ۰۹:۴۸
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۹ ۱۲:۰۳
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۸ ۱۴:۳۲
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۵ ۱۲:۲۷
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۴ ۰۹:۵۹
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۲ ۱۱:۰۸
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۱ ۰۹:۵۴
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۱ ۰۹:۵۲
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۴ ۱۴:۰۲
 
 
کلمات کلیدی : برجام + آمریکا + تحریم ایران + سنا + مجلس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته