توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 383624
هشدار؛در مورد ارائه کارت‎هوشمندسلامت
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۹
سازمان تامین اجتماعی با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که در پی تماس تلفنی عده‌ای سودجو با بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران تامین اجتماعی در قالب شرکت‌های درمانی برای ارائه کارت هوشمند سلامت در ازای دریافت وجه، سازمان تامین اجتماعی اعلام می‌دارد؛ این تماس‌ها به هیچ وجه از سوی واحدهای اجرایی و درمانی این سازمان نبوده و اقدامی غیرقانونی و قابل پیگرد است.

به گزارش آنا، در این اطلاعیه آمده است: «در روزهای اخیر برخی از بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران در تماس با این اداره کل اظهار داشته‌اند که عده‌ای با ادعای ارتباط با سازمان تأمین اجتماعی و به بهانه ارائه کارت هوشمند درمان، از آنان تقاضای وجه کرده‌اند.


در این خصوص به اطلاع بیمه شدگان و بازنشستگان تامین اجتماعی می‌رساند، هر طرح و برنامه جدیدی در این خصوص از طریق رسانه‌های جمعی به اطلاع عموم می‌رسد و بیمه شدگان و بازنشستگان، اخبار این سازمان را فقط از سایت رسمی این سازمان به نشانی WWW.TAMIN.IR، کانال رسمی تامین اجتماعی در تلگرام به آدرس taminnews@ و یا سایر رسانه‌های جمعی پیگیری کنند».
 
کلمات کلیدی : کارت سلامت+تامین اجتماعی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.