توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 499329
سلطانی فر: برنامه جدی من بهبود سن مدیریتی ورزش کشور است
بخش ورزشی الف، 15مرداد96
وزیر ورزش و جوانان گفت: برنامه جدی من در هشت ماه حضورم در وزارت ورزش و جوانان ، حفظ ثبات و آرامش ایجاد شده و تثبیت آن بود.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۴
به گزارش ایسنا، یکصد و سی و هشتمین جلسه شورای معاونین با حضور سلطانی فر تشکیل شد.

در این نشست وزیر ورزش و جوانان گفت : برنامه جدی من در هشت ماه حضورم در وزارت ورزش و جوانان ، حفظ ثبات و آرامش ایجاد شده و تثبیت آن بود.

دکتر سلطانی فر گفت : استقلال فدراسیون ها را به عنوان یک دستاورد مهم دوره حضورم می دانم ولی توجه هم داریم که ساختار و قانون فدراسیون ها باید بگونه ای باشد که از بابت استقلال آنها خیالمان راحت باشد و امور مدیریتی ورزش کشور دچار اخلال نشود.

وزیر ورزش و جوانان معتقد به حضور مدیریتی زنان است و اظهار داشت : باور من این است که بانوان به خوبی می توانند مسئولیت بپذیرند و در این مدت آن را دنبال کردم و الان هم در صورتی که نظر آقای رئیس جمهور باشد بازهم در این جایگاه خدمت کنم و مجلس رای اعتماد بدهد معتقدم در حداقل پنج استان می توانیم مدیر کل ورزش و جوانان زن داشته باشیم.

وی ادامه داد : در مدیریت فدراسیون ها و ستادی و استانی دنبال جوان گرایی هستم و این قول را به همه داده بودم که سن مدیریتی ورزش کشور را مناسب تر کنم.

وزیر ورزش و جوانان گفت : فعلا موضوع تفکیک ورزش از جوانان منتفی است و به همین دلیل توصیه اکید من به همه معاونت ها توجه جدی به مسائل جوانان ، گسترش سازمان های مردم نهاد ، ایجاد و استقرار خانه های جوان در تمام استان ها بود و باید با همه توان و انرژی خود را برای حل مشکلات جوانان بکار ببندیم.

سلطانی فر درباره توسعه ورزش همگانی در دولت دوازدهم گفت : افزایش مشارکت مردم در فعالیت های ورزشی ، توسعه ورزش در بین دستگاههای اجرایی و نهادهای عمومی دولتی و غیردولتی ، استمرار نهضت جشنواره های همگانی استعداد یابی و تجهیز خانه های ورزشی روستایی در سراسر کشور از مهمترین برنامه های ما بود و امیدوارم ادامه باید.
۱۳۹۶/۰۶/۱۴ ۲۳:۲۷
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۸ ۲۳:۰۵
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۶ ۱۸:۰۴
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۵ ۱۸:۲۰
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۲ ۲۰:۳۱
 
۱۳۹۶/۰۵/۳۰ ۲۰:۲۸
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۹ ۱۸:۲۶
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۹ ۱۰:۰۳
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۷ ۱۶:۵۵
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۸ ۱۰:۴۱
 
 
کلمات کلیدی : مسعود سلطانی‌فر+وزارت ورزش و جوانان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.