توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 489221
مرگ عجیب ۲جوان در یک دعوای ساده
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۵۱
مشاجره و بگومگوی سرنشینان ۲خودرو در شهرستان سیرجان ماجرایی را رقم زد که به مرگ عجیب ۲ نفر از آنها منجر شد. اين اتفاق هفته گذشته و در خيابان آيت‌الله سعيدي اين شهر رخ داد.

به گزارش همشهری، ماجرا از اين قرار بود كه آن روز 2جوان كه سوار بر يك خودروي پرايد بودند هنگام عبور از خيابان با 3جوان ديگر كه سوار يك پژو بودند بر سر مسئله‌اي پيش پا افتاده و جزئي درگير شدند. درگيري آنها بالا گرفت و به فحاشي تبديل شد اما در‌نهايت با وساطت رهگذران خاتمه يافت و خودروي پرايد به راه خود ادامه داد و از محل دور شد.

دقايقي بعد درحالي‌كه سرنشينان خودروي پژو از ماشين پياده شدند و كنار خيابان ايستاده بودند، خودروي پرايد اين بار در جهت خلاف وارد خيابان شده و با سرعت زيادي به سمت 3جواني كه ايستاده بودند حركت كرد. اين در حالي بود كه سرنشين پرايد نيمي از بدنش را از شيشه ماشين بيرون آورده و با در دست داشتن كمربند قصد داشت با آن به 3پسر جوان ضربه بزند و همراه همدستش فرار كند. ماشين چند متري با پسران جوان فاصله داشت كه آنها متوجه ماجرا شدند.

2نفر از پسران با ديدن اين صحنه خودشان را به داخل جوي آب پرت كردند تا كمربند به آنها نخورد. اما نفر سوم ديرتر از بقيه متوجه ماجرا شد و پيش از اينكه كنار برود، خودروي پرايد با او برخورد كرد و به گوشه‌اي پرتاب شد. اين اما پايان ماجرا نبود چرا كه پرايد بعد از برخورد با پسر جوان منحرف شد و به سمت تابلوهاي كنار خيابان رفت. جواني كه از شيشه پرايد بيرون آمده و كمربند در دست داشت پيش از اينكه موفق به نجات خود شود گرفتار حادثه‌اي هولناك شد و ابتدا دستش با يكي از تابلوها برخورد كرد و قطع شد و سپس صورتش به تابلوي ديگري اصابت كرد و در دم جانش را از دست داد.

به‌دنبال اين حادثه، ماجرا به پليس و اورژانس گزارش شد و با حضور مأموران و امدادگران، جواني كه بر اثر برخورد با پرايد به گوشه‌اي پرتاب شده و به كما رفته بود، به بيمارستان منتقل شد. مأموران در ادامه راننده پرايد و 2جوان ديگر را كه در اين درگيري نقش داشتند دستگير كردند و درحالي‌كه تحقيقات در اين زمينه ادامه داشت، جوان مجروح در بيمارستان جانش را از دست داد تا قربانيان اين دعواي ساده و پيش‌پا افتاده به 2نفر برسد. به گفته دادستان سيرجان، هم‌اكنون تحقيقات در اين پرونده ادامه دارد و مشخص نيست راننده پرايد عمدا دست به چنين كاري زده يااينكه به‌دليل از دست دادن كنترل ماشين چنين اتفاقي رخ داده است و تحقيقات در اين پرونده ادامه دارد.
 
کلمات کلیدی : مرگ عجیب +قتل+حادثه+نزاع
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.