نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 509228
ویدیوی جنجالیِ کتک زدن حاجی قطری توسط سعودی ها+ فیلم
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۵
انتشار فیلمی در شبکه های اجتماعی که در آن چند جوان سعودی یک حاجی قطری را به باد کتک گرفته اند ، جنجال برانگیز شده است.

به گزارش العالم ؛انتشار فیلمی در فضای مجازی که رسانه های وابسته به قطر مدعی شده اند در آن یک حاجی قطری در منطقه ای بیابانی مورد ضرب و شتم چند جوان عربستانی قرار گرفته، جنجال تازه ای میان رسانه های دو طرف به راه انداخته است.

 گزارش پایگاه وطن حاکیست ، فیلمی در شبکه های اجتماعی منتشر شده که ظاهرا  ضرب و شتم یک حاجی قطر توسط چند جوان سعودی را به تصویر می کشد. 

بر اساس گزارش این پایگاه حامی قطر، در این فیلم یک حاجی قطری با دستان بسته، در یک منطقه بیابانی توسط چند جوان عربستانی متهم به توهین به سعودی ها می شود اما این حاجی قطری اهانت و دشنام به سعودی ها را رد و تاکید می کند که به عنوان یک شهروند قطری با سیاست کاری ندارد و به سعودی ها دشنام نداده است.

این در حالی است که چند جوان سعودی به حاجی قطری می گویند: تو خائن و فرزند موزه(مادر امیر قطر) یا پسر تمیم (امیر قطر) هستی.

از سوی دیگر حاجی قطری در پاسخ به این فرد سعودی می گوید: تمیم و موزه باشرف تر از تو هستند. 

در این شرایط، سعودی ها اقدام به زدن حاجی قطری کرده و در صدد خفه کردن وی بر می آیند.

اما پایگاه ارم نیوز وابسته به امارات با رد ادعای مطرح شده در این ویدیو نوشت رسانه های سعودی آن را یک فیلم ساختگی دانسته اند.

ارم نیوز افزود رسانه های سعودی مدعی شده اند که دستگاه اطلاعاتی قطر این ویدیو رو تهیه کرده و کسانی که آن حاجی قطری را ضرب و شتم کرده اند نیروهای اطلاعاتی قطری بوده اند. در عین حال، تا کنون هیچ واکنش رسمی از سوی دولت عربستان نسبت به این ویدیو منتشر نشده است.
فیلم
 
کلمات کلیدی : ویدیوی جنجالی،کتک زدن، حاجی قطری، عربستان
 
United States
۱۳۹۶-۰۶-۱۶ ۲۰:۳۲:۵۳
احتمالا" ایران چند نفر را اجیر کرده که حاجی قطری را یزنند تا سعودی را بد نام کند (4550108) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.