نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 471121
قران جیبی که جان مامور پلیس را نجات داد/ اصابت گلوله به قرآن قبل از ورود به قلب
تاریخ انتشار : جمعه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۹
قران جیبی ام را هر روز می خواندم و دوباره آن را درون جیب لباسم که روی قلبم بود قرار می دادم.

به گزارش میزان، آبان ماه سال 94 بود،آن زمان در پلیس اطلاعات  شهرستان خاش سیستان وبلوچستان خدمت می کردم. مثل همیشه متوجه ورود کاروان قاچاقچیان به کشور و تردد در بیان های شهر شدیم. برای مقابله با آنها تجهیز و راهی محل تردد کاروان شده و در نزدیکی آنها کمین کردیم. 

وقتی قاچاقچیان به محل استقرار ما رسیدند با آنها درگیر شدیم. آتش درگیری به قدری سنگین بود که اگر ثانیه ای مکث می کردی، قطعا تیری به تو اصابت می کرد. 

مشغول تیراندازی بودم که احساس کردم تیری به دستم خورده است. از ناحیه سینه هم احساس سوزش داشتم. 
پس از اینکه اشرار به هلاکت رسیدند و محل را پاکسازی کردیم. دوستانم متوجه سوراخ شدن جلیقه ضد گلوله ام شدند. وقتی محل سوراخ شدن را دنبال کردیم  متوجه شدید یکی از گلوله ها با پاره کردن جلیقه وارد لباس هایم شده و مستقیم به قرآنی که در جیبم داشتم برخورد کرده است. 

اگر آن روز قرآن به همراه نبود، تیر مستقیم وارد قلبم می شود. بعد از این حادثه چند روزی در بیمارستان بستری شدم و هر روز به آن قرآن جیبی فکر می کردم که اگر نبود من جانم را از دست داده بود. 
جانباز سروان غلامرضا آریایی

 
 
کلمات کلیدی : قران جیبی ، قاچاقچیان، تیراندازی
 
علی
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۲۲ ۱۴:۲۷:۰۴
الله اکبر (4341392) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۰۰:۰۷:۱۴
الله اکبر (4344061) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.