توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 421126
به گزارش خبرنگار اعزامی الف به چین
درد دل دانشجویان ایرانی دانشگاه های چین با ظریف + تصاویر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۰۰
به گزارش خبرنگار الف، در حاشیه حضور  و سخنرانی ظریف  در دانشگاه پکن  تعدادی ازدانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل  در دانشگاه های چین با ظریف از مشکلات خود گفتند.دانشجویان ایرانی  در این دیدار  به بیان  برخی از مشکلات بانکی و تحصیلی خود در این کشور پرداختند.برخی از این دانشجویان به ظریف اعلام کردند  که برخی از بانکهای چینی از جمله بانک iCbc برای افتتاح حساب  و دیگر مسایل مربوط  به  ان  با دانشجویان ایرانی همکاری  نمی کنند.این دانشجویان اعلام کردند  که بانک های چینی  رویه یکسانی در برخورد با دانشجویان ایرانی ندارند و برخی از بانک ها با انها همکاری و تعامل خوبی دارند ولی برخی از بانک ها به صورت سلیقه ای برخورد می کنند.

این دانشجویان همچنین  گفتند  که ناکنون سفارت افداماتی را برای حل مشکلات تعدادی از دانشجویان انجام داده و با توصیه سفارت  ایران در چین مسائل انها در این زمینه حل شده ولی مشکلات برخی از دانشجویان همچنان باقی است . ظریف نیز پس از شنیدن مشکلات دانشجویان  تاکید بر حل این مسائل  کرد و قول های مساعد ی را به انها در این زمینه داد.
 
کلمات کلیدی : ظریف+چین+دانشگاه پکن
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.