توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 436120
استاندار تهران: حادثه شب گذشته در تهران امنیتی نبود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۳
استاندار تهران از طرح پیشنهاد خود به هیات‌های نظارت برای ادغام هیأت‌های اجرایی انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در انتخابات 96 خبر داد.

به گزارش فارس، سید حسین هاشمی استاندار تهران ظهر امروز در حاشیه مراسم افتتاحیه ستاد انتخابات استان تهران در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال خبرنگار فارس که آیا هیات های اجرایی انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا در هم ادغام خواهد شد یا خیر؟ اظهارداشت: تلاشمان بر این است که هیات های اجرایی یکی شوند زیرا کار در اجرا راحت تر خواهد بود، بنده این پیشنهاد را داده‌ام که تحقق این مهم نیازمند تایید هیات نظارت انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا انتخابات در تهران الکترونیکی برگزار خواهد شد یا خیر؟ تاکید کرد: هنوز وزارت کشور برای الکترونیکی شدن انتخاباتی چیزی ابلاغ نکرده البته تاکید می کنم که استان تهران برای اجرای این طرح مشکلی ندارد.

 استاندار تهران درباره حادثه شب گذشته در تهران مبنی بر تیراندازی سامانه ضد هوایی به سمت یک ریزپرنده که وارد منطقه پرواز ممنوع در حوالی منطقه انقلاب شده بود، گفت: یک پهپادی وارد منطقه پرواز ممنوعه شده بود که چیز جدیدی نبوده و طبق برآورد ما مسئله امنیتی هم نبوده است.
 
کلمات کلیدی : شلیک ضدهوایی+ تهران+ سامانه‌ پدافند هوایی+ منطقه انقلاب
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.