توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 436922
نامه تراکتورسازی به سازمان لیگ/ بازی‌های ما و پرسپولیس را همزمان کنید
بخش ورزشی الف، 30دی 95
باشگاه تراکتورسازی با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ خواستار همزمانی بازی های این تیم و پرسپولیس شد.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۰۵
به گزارش خبرآنلاین؛ درحالیکه هنوز 13 هفته به پایان رقابت های لیگ برتر باقی مانده باشگاه تراکتورسازی تبریز با ارسال نامه ای به سازمان لیگ فدراسیون فوتبال درخواست جالبی را مطرح کرده است. آن ها از سازمان لیگ خواسته اند تا به دلیل حساسیت های جدولی و اینکه دو تیم پرسپولیس و تراکتورسازی مدعیان جدی قهرمانی هستند بازی های تیمشان را همزمان با بازی های تیم پرسپولیس برگزار کنند. سازمان لیگ به رسم هرساله بازی های 3 هفته آخر را به صورت همزمان برگزار می کند. حال باید دید سازمان لیگ چه پاسخی به نامه باشگاه تراکتورسازی می دهد و آیا حاضر می شود که با توجه به فاصله زیادی که تا هفته های پایانی لیگ مانده این کار را انجام دهد یا که خیر؟ متن نامه باشگاه تراکتورسازی به شرح زیر است:

ریاست محترم سازمان لیگ فوتبال ایران

برادر ارجمند جناب آقای بهاروند سلام‌علیکم

با صلوات بر محمد و آل محمد (ص)، احتراماً با توجه به حساسیت رقابت‌های لیگ برتر و رقابت همه‌جانبه تیم‌های تراکتورسازی و پرسپولیس برای کسب عنوان قهرمانی در این لیگ مراتب اعتراض خود را به عدم برگزاری هم‌زمان بازی‌های دو تیم اعلام داشته و خواهشمند است دستور فرمایید با تغییرات لازم در برنامه مسابقات، دیدارهای دو تیم در هفته‌های آتی به‌صورت هم‌زمان برگزار گردد.
 
کلمات کلیدی : باشگاه تراکتورسازی+باشگاه پرسپولیس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.