توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 477828
تشکل‌های اسلامی دانشگاه آزاد به «ولایتی» نامه نوشتند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۸
مجمع تشکل‌های اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی در نامه ای به رئیس هیئت امنا، خواستار شفاف سازی تخلفات صورت گرفته در این دانشگاه شد.

به گزارش مهر، عرفان پورزاهدان سخنگوی مجمع تشکل‌های اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد (اتحادیه سوم) طی نامه‌ای از علی‌اکبر ولایتی رئیس هیات امنای این دانشگاه خواست تا با تخلفات صورت پذیرفته در دانشگاه آزاد به نحو شایسته برخورد کرده و نسبت به شفاف سازی آن برای  دانشجویان و همگان اهتمام ویژه‌ای داشته باشد و جامعه را نسبت به این رفتارهای غلط و منفعل آگاه سازد.

این بیانیه به قرار ذیل است:

«ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما استاد ارجمند، لازم دانستیم از نگاه دلسوزانه و پدرانه شما در راستای برگرداندن چرخه ی دانشگاه آزاد اسلامی به ریل اصلی اصول انقلابی، مراتب تقدیر و تشکر خود را از جانب مجمع تشکلهای اسلامی دانشجویان(اتحادیه سوم) اعلام داریم و این تغییر بسیار مبارک را که مسبب خیرات و برکات بسیار عظیمی در حوزه های مختلف این نهاد علمی و فرهنگی مقدس که از اصلی ترین آن تغییر رویکرد در معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه بود را با جان و دل تحسین کنیم.

همانطور که می‌دانید این دانشگاه در طول حضور منفعت طلبان تمامیت خواه که تماما توام با نگاه لیبرالیستی و تک سویانه افراطی همراه بود، بسیار رنج کشیده و صدمات بسیاری را متحمل گردیده است، که می‌توان از اهم آن ها به بخشنامه‌های مغایر متعدد درحوزه‌های فرهنگی و سیاسی اشاره کرد که امروز حضور مدیران برجسته و عالم و توانمند و انقلابی در این جایگاه حساس که ترویج فرهنگ اسلامی ایرانی و ترویج افکار انقلابی در دانشگاه را بر عهده خواهند داشت، چراغ امید دوباره در قلوب دانشجویان مومن و انقلابی را روشن نموده و مایه ی مباهات گردیده است.

ما دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی از جریان سازی‌های عده‌ای سودجو بر علیه دانشگاه آزاد اسلامی که برای ما غیر قابل توجیه است، گله‌مندیم و اگر این روند ادامه پیدا کند قطعا پاسخی در خور خودشان از دانشجویان مومن و انقلابی خواهند گرفت.

تغییر مدیریت‌ها و گردش نخبگان در تمامی سطوح مدیریتی نظام اسلامی همواره باعث رشد و تعالی بوده است، چرا باید شاهد خبرسازی‌ها و اشائه اکاذیب از سوی افرادی باشیم که انتظار چنین رفتارهای ناپخته و مبتدیانه از آنان نمی‌رود که با در نظر داشتن این مهم ما دانشجویان معتقدیم این امر ناپسندیست که عده‌ای به خاطر تعلق خاطر و قدرت طلبی حاضر به ترک مسند خویش نبودند و فراموش کرده‌اند که خدمتگزاران نظام اسلامی شیفتگان خدمت اند و نه تشنگان قدرت.

با انتشار صورت جلسه هیات محترم امنای دانشگاه آزاد اسلامی بر همگان روشن گردید که روند تغییر مدیریت در دانشگاه بسیار قانون مدارانه و شایسته و به جا بود که باید صورت می‌پذیرفت. لذا پیرو این مهم ما دانشجویان از شما استاد ارجمند خواستاریم با درایت بسیار شایسته خویش در امور تخلفات صورت پذیرفته در دانشگاه به نحو شایسته برخورد کرده و نسبت به شفاف سازی آن برای ما دانشجویان و همگان اهتمام ویژه‌ای داشته باشید و جامعه را نسبت به این رفتارهای غلط و منفعل آگاه سازید و بدانید که ما دانشجویان با عزمی جزم و قامتی استوار حامی این درایت و مدیریت بینظیر شما استاد ارجمند و سایر مدیران انقلابی این نهاد مقدس خواهیم بود که ان‌شاالله خداوند جزای خیر به همه مومنین عطا فرمایند.»
 
کلمات کلیدی : علی اکبر ولایتی + دانشگاه آزاد
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.