نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 450539
وقتی اپرا وینفری ترامپ را به سخره می‌گیرد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۰
اپرا وینفری پیش از رییس‌جمهور شدن ترامپ بر این باور بود که تجربه لازم برای اداره کشور را ندارد اما اکنون دیگر آن‌گونه فکر نمی‌کند.


به گزارش خبرآنلاین، اپرا وینفری پیش از رییس‌جمهور شدن ترامپ بر این باور بود که تجربه لازم برای اداره کشور را ندارد اما اکنون دیگر آن‌گونه فکر نمی‌کند.

مجری سرشناس آمریکایی می‌گوید، پیروزی ترامپ در انتخابات اخیر ریاست‌جمهوری آمریکا او را ترغیب کرده است که درباره نامزد شدن برای ریاست‌جمهوری آمریکا تجدیدنظر کند.

این مجری سرشناس تا پیش از انتخاب شدن ترامپ گمان می‌کرد ادامه کشور نیاز به تجربه و مهارتی دارد که او فاقد آن است اما پیروزی ترامپ سبب شد که این فکر را از سرش بیرون کند.

دونالد ترامپ تا پیش از پیروزی در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا از هیچ گونه پیشینه سیاسی و اجرایی برخوردار نبود.

وینفری که در انتخابات گذشته از هواداران هیلاری کلینتون نامزد حزب دموکرات بود، یکی از مشهورترین مجریان صنعت سرگرمی آمریکا به شمار می‌رود.

او که پیشینه اجرای ۲۵ ساله یک برنامه گفت‌وگو محور پرمخاطب را در کارنامه دارد، اعلام کرده که در این ۲۵ سال قصد داشته است تا به مردم نشان دهد: «ما بیش از آن که متفاوت باشیم نقاط اشتراک داریم.»
 
کلمات کلیدی : اپرا وینفری+دونالد ترامپ
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۲ ۱۶:۲۴:۵۷
خدا خيرتان بده ما انتن نداريم و از طريق سايت و خبر هاي شما متوجه مي شويم جه ادم هاي بزرگي و با گفتمان هاي زيبا ومتلك پراكني هاي خود به ريس جمهور مملكتشون مي تونن حرف بزنن وشما هم ذوق كنيد كاشكي ما هم ميتونستم اين جور باشيم تا شما بيشتر ذوق كنيد (4183294) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.