توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 500632
الویری: روند انتخاب شهردار تهران به مرحله پایانی خود رسید/نامزد نهایی امروز اعلام می شود
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۸
رئیس سنی پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران گفت: در جلسه بعد از ظهر منتخبین پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران، نامزد نهایی شهرداری تهران مشخص و اعلام خواهد شد.

به گزارش فارس، مرتضی الویری در حاشیه جلسه انتخاب شهردار تهران در جمع خبرنگاران اظهارداشت: بررسی صلاحیت کاندیداهایی شهرداری تهران از یک ماه قبل شروع شد و به یک لیست 24 نفره رسیدیم.

وی افزود: از این لیست 7 نفر به عنوان کاندیدای نهایی شهرداری تهران انتخاب شدند که 2 نفر از آنها آقایان بی‌طرف و شریعتمداری به دولت رفتند و 5 نفر باقی ماندند. 

الویری بیان داشت: از این تعداد نیز 2 نفر آقایان افشانی و مرعشی انصراف دادند و انتخاب شهردار تهران از میان 3 نفر خانم الهه کولایی، نجفی و مهرعلیزاده بررسی می‌شود.

رئیس سنی پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران بیان داشت: جلسه امروز در ساعت 2 بعد از ظهر برای انتخاب شهردار برگزار می‌شود و امروز نامزد نهایی شورای پنجم انتخاب و در جلسه رسمی و علنی شهردار را معرفی می‌کنیم. 

وی درباره آغاز به کار شورای پنجم نیز اظهارداشت: در نیمه اول شهریورماه آغاز به کار شورای پنجم است.
 
کلمات کلیدی : شهرداری تهران، شورای شهر تهران، شهردار تهران، محمدعلی نجفی، حسین مرعشی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.