نظر منتشر شده
۱۵۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 273536
آقای احمدی‌نژاد، تو را به خدا بس کنید
بخش تعاملی الف - سید امین میرصفایی
تاریخ انتشار : شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۱۸
گوشه هایی از سخنرانی تان در بابل را می خواندم. از قول شما نوشته اند: "دشمن درصدد است جلوی ورود امام(عج) را در منطقه بگیرد، زیرا حضور امام (ع) مرگ دشمنان است". حضور در بابل و سخنرانی در این شهر می‌تواند نشانه ای از عزم شما برای ورورد مجدد به قدرت باشد. نه آمدنتان را می‌ستایم و نه با آن مخالفتی دارم. شما و همفکرانتان مانند هر ایرانی دیگر حق دارید برای حضور در نهادهای قدرت تلاش کنید، اما از شما خواهش می‌کنم در حضور مجددتان دیگر از امام زمان عج سخن نگویید و از دین مایه نگذارید.

شما یک سیاستمدارید نه یک رهبر دینی، شما یک کارشناس ترافیک و عمرانید نه یک کارشناس مذهبی، پس شانیت سخن گفتن درباره این امور را ندارید. شما صاحب دولتی هستید که در آن بیش از میلیاردها ریال سرمایه مردم به یغما رفت. شما صاحب دولتی هستید که هنوز خبری تازه از فسادهای ان منتشر می شود و بی شک سخن گفتنتان از دین و حضرت حجت می تواند سبب شکل گیری مغالطات زیادی در اذهان برخی شود و ممکن در برخی از ذهنها عملکرد شما و دولتتان به دین و مهدویت گره بخورد و گروهی از خود بپرسند " دین این است؟" و سوال‌های مشابهی که از ما پرسیده می شود و در اینجا از انتشار آن خودداری می کنم.

اصلا مگر سخنان قبلی شما چه کمکی به اشاعه فرهنگ مهدویت کرد و مایه گذاشتن‌های سابقتان از دین چقدر در گسترش اسلام موثر بود که همچنان بر این روش تاکید دارید؟ لطفا به روش همه سیاستمداران از برنامه هایتان بگویید و اشاعه فرهنگ مهدویت و گسترش دین را به کارشناسان این امر بسپارید. این بزرگترین خدمتی است که به دین می کنید
کلمات کلیدی : سید امین میرصفایی
 
محسن
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۱۴:۲۵:۵۳
سلام صحبت کردن درباره امام زمان فکرنکنم نیاز به کارشناس مذهبی بخواد.آقای احمدی نژاد نظر خودشان را گفتن.آیا کارشناسان مذهبی فقط تو مذهب دخالت میکنن؟؟؟؟؟؟حالااین مطلب رو نوشتید یعنی چه؟؟؟؟مطلب شما چه کمکی به اشاعه فرهنگ مهدویت کرد؟؟؟ (2925952) (alef-13)
 
حاج محمود
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۲۰:۰۸:۲۰
ابنو نوشتن که بگن:
آقای احمدی نژاد، جان عزیزت جای اینکه از امام زمان مایه بذاری از خودت مایه بذار. با این کارایی که داری میکنی اسم امام زمان رو هم خراب میکنی
😐😐😐 (2927070) (alef-13)
 
حسینی
۱۳۹۴-۰۳-۱۶ ۰۱:۵۴:۵۵
احمدی نژاد عامل و بانی تمام گرفتاریهای سالهای اخیر مردم و کشور بوده است. (2940581) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۴-۰۳-۱۸ ۱۹:۱۸:۵۹
خودت میگی سیاستمداری اما جالبه که هنوز نفهمیدی این شگرد رسیدن به نتیجه است. یک سیاستمدار با رویکرد حرفه ای (نه اخلاقی) هر روشی که اونو به نتیجه نزدیک کنه پیش میگیره. و ایشون میبینه امام زمان جواب میده. اواخر دوره قبل رفیقش فکر میکرد ایندفه مکتب ایرانی جواب میده اما کله پا شد. هر دوشون پیرو یک رویکردن. اونی که میگه از خودت مایه بزار، کدوم سیاستمداری این کارو میکنه؟ حتی اگر چیزی در چنته داشته باشه تا ممکنه از زمین و آسمون مایه میزاره و وعده سرخرمن میده. دلم برای خودمون میسوزه که زود خام حرف میشیم. با دوتا کلمه هیجانی میشیم و با دوتا کلمه گریه میکنیم. خدا بیامرزه گذشتگان رو میگفتن دوصد گفته چون نیم کردار نیست. (2949379) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۲۰:۵۳:۵۶
بلی صحبت کردن از امام نیاز به کارشناس مذهبی ندارد. اما تنها صحبت کردن و تنها در حوزه خصوصی و بس. در حوزه عمومی از امام گفتن و از تریبون سیاسی از امام سخن گفتن یعنی استفاده ابزاری از دین و سوء استفاده از مهدویت بعنوان نردبانی برای کسب قدرت سیاسی، و این مذموم است. سخن گفتن از امام و مهدویت در حوزه عموم نیاز مطلق به کارشناسی و مرحعیت مذهبی است.اگر قرار باشد که هر کس با هر سطح تحصیلی و هر رشته فنی از ظریف ترین مباحث اسلامی سخن بگوید - آنهم از یک تریبون سیاسی - دیگر نیاز به حوزه های علمیّه و مرجعیت و کارشناس مذهبی و رشته های اسلامی دانشگاهی نیست. آنوقت میدانید چی از کار در میاید ؟ بلبشوئی که هر کس ساز خود را میزند. نه برادر کاری که احمدی نژاد کرد و هنوز هم ادامه میدهد (سوء) استفاده از تعصبات دینی عوام. نتیجه آن میشود که میدانید و دیدیم.شما فکر میکنید چرا این حرفها را در شهرستانها و برای مردم عوام کوچه و بازار میزند؟؟؟؟ برای اینکه قشر دانشگاهی به استفائه ابزاری از دین واقفند. و به امدی اجازه این سوء استفاده را نخواهند داد. خدا به ملت ایران رحم کند مثل اینکه شیرینی قدرت بدجوری ریز زبان این بابا مزه کرده که به عناوین مختلف سعی در بازگشت به قدرت دارد. اما ملت باهوش از یک سوراخ دو بار گزیده نمیشود. پناه بر خدا از قدرت طلبانی که منافع کشور و ملت را بسادگی دستاویز قرار میدهند و به باد فنا میدهند. (2927169) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۲۲:۵۵:۵۹
شما هم معتقدید که سخن گفتن درباره امام زمان هرکی هرکیه و حرف‌های هر کسی حق داره مثل آقای احمدی نژاد درباره امام زمان حرف بزنه!؟ ببینم اخوی اصلا متوجه شده‌ای که احمدی نژاد درباره امام زمان چه گفت؟ می دانی که گفت خودش را امام زمان هدایت می کند؟ می دانی که گفت چاوز همراه امام زمان رجعت می کنه؟ .... اگر هر کسی آزاد باشد درباره امام زمان عزیز ما هر لاطائلی که به ذهن علیل و نادانش می رسد بگوید، که دیگر سنگ روی سنگ بند نمی شه! شما نیاز به مطالعه داری و البته با یک ضریب هوشی معمولی شاید مدتی دیگه به نتیجه برسی، اما حالا همین طوری از این آدم گزافه‌گو دفاع نکن! (2927455) (alef-13)
 
ظرافت
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۲۳:۰۸:۲۳
تیتر خبر:در ژاپن زلزله 8 ریشتری آمده اما تلفات جانی نداشته و آنوقت ما مردم بینوا به خاطر افرادی مثل احمدی نژاد و... که اگر به فرض محال درست کار کرده باشند وظیفه خودشان را انجام داده اند واگرنه که واگذارشان می کنیم به همان آقا امام زمانی که کمترین اعتقادی به آن بزرگوار ندارند وفقط شعارش را می دهند تا مردم را فریب دهند. (2927526) (alef-13)
 
میلاد
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۱۱:۲۷:۲۷
من فقط یه چیز میگم تموم دلار 800تومنی رو 4000تومن کرد درضمن برا دوستانی که چشماشونو رو حقایق بستن ومیگن تحریم بودیم :اقایون از زمان انقلاب تا الن تحریمیم الان همه گرونی ها با اون خدانشناس پولداره (2928532) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۱۱ ۱۴:۳۲:۳۵
متاسفم هنوز خوابید یا خودتونو زدید بخواب یا منافعی در بودن احمدی نژاد دارید.
هنوز با تمام این فساد هایی که رو شده و معاون اولش تو زندونه بازم میگید احمدی نژاد ؟؟!!
فکر نکنید من طرفدار روحانی و ..... اینا هستم من خودم بسیجیم و از خیلی از شماها برای نظام بیشتر کار کردم و دارم میکنم و خواهم کرد و منتی هم نیست.
ولی تو رو خدا بس کنید (2932317) (alef-13)
 
شهروند
۱۳۹۴-۰۳-۱۱ ۱۵:۰۹:۱۲
سلام خسته نباشید
خواهش میکنم گزینه منفی رو هم در کنار نظرات بزارید تا معلوم شه وقتی ۲۲۹ نفر به این نظر مثبت دادن چند نفر هم منفی دادن، ضرری که نداره.تو اکثر سایتها هست.
این خواسته ایه که بارها مخاطبین سایت الف درخواست کردن
ممنون (2932435) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۴-۰۳-۱۱ ۱۷:۵۷:۳۱
ضربه ای که آقای احمدی نژاد و احمدی نژادیها از هرحیث به این مملکت زدند بسیار بیشتر از آن است که افرادی مثل شما آقا محس بخواهند بفهمند. (2932967) (alef-13)
 
محمودرضا
۱۳۹۴-۰۳-۱۸ ۰۸:۳۸:۴۰
آقای میر صفائی،آقای احمدی نژاد کارشناس مذهبی نیست و در مورد امام زمان حرف نزند....اگر فرض شمار درست بدانیم، آیا شما کارشناس مذهبی هستید ،یانماینده امام زمان هستید که می فرمائید آقای احمدی نؤاد در مورد مهدویت حرف نزند؟؟؟؟
آیا شما هم زمان کارشناس اقتصادی هستید که میفرمائید در زمان احمدی نژاد میلیاردهاریال سرمایه مردم به یغما رفت؟؟؟
متاسفانه عده ای ازما به معانی حرفهائی که میزنیم فکر نمیکنیم و به محض اینکه تریبونی پیدا میکنیم،شروع به عقده گشائی میکنیم،غافل ازاینکه روز حسابی هم هست. (2946859) (alef-13)
 
قياسي
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۱۴:۲۷:۴۹
سلام .از هشدارتان به آقاي دكتر احمدي نژاد سپاسگزاريم. (2925964) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۱۴:۳۵:۰۳
اتفاقا این حرفهاوحرکات تیمی ایشان، نشان ازتوخالی بودن وهوچی گری جریان انحرافی اطراف ایشان است. سرپل صراط منتظراین جماعت هستیم. (2925997) (alef-13)
 
باقر ساری
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۱۵:۱۷:۳۳
خیانتی که با نام امام زمان عج به ملت و دین خدا شد سابقه نداشته عده ای میخواهند جوانان را از اعتقاد به مهدویت و انتظار مثبت بازبدارند این معارف توسط عده ای قدرت طلب به بازی گرفته شده
دین لطمه بزرگی دید! (2926180) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۱۵:۲۴:۲۷
حرف دل مردم رازدی دستت درد نکند (2926206) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۱۵:۲۶:۵۸
سلام آقای دکتر احمدی نژاد درود بر شما قهرمان درود بر توای مرد واقعی شما به اندازه جانمان برایمان ارزشمند هستید درود بر شما که اجازه ندادید خون هزار ان شهید پایمال شود درود برشما ای مرد واقعی خدا دشمنانت را نابود کند بگو هر چه می خواهد دل تنگت بگوی (2926218) (alef-13)
 
قليدون
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۲۱:۲۴:۴۴
دوست عزيز خون شهدا وقتي پايمال شد كه بيت المال غارت شد
خون شهدا وقتي غارت شد كه نصايح امام شهدا پايمال شد
خون شهدا وقتي پايمال شد كه قوانين اسلام دستاويز توجيهات شما شد
خون شهدا وقتي پايمال شد كه عزت مملكت پايمال شد
خون شهدا وقت پايمال شد ... (2930356) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۲۳:۰۸:۳۷
درود خدا به شما که اجازه دادید از دانشمندان هسته ای بازجویی کنند
به شما که آنقدر از هولوکاست گفتید که در سازمان ملل تصویب شد که حرف زدن هم درباره آن جرم است
درود خدا به هم فکرانتان که ۸۰۰ میلیارد دلار درآمد نفتی را با تورم ۵۰شایدهم ۱۰۰ درصدی تحویل دادید
برشماید که پاک ترین دولت بعد از انقلاب بودید و...
درود وصذ درود بر شمایی که از افتخاراتتان حضور همه ساله باهییت همراه درنیوریک بود حضوری که روی رییس جمهور آمریکای را هم سفید کرد حتی دربان سازمان ملل هم از شما کمتر حضور داشت
راستی از حماسه حضور در برزیل نگفتم این را دوست عزیز خودت دانلود کن (2930598) (alef-13)
 
علیرضا
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۱۵:۳۲:۵۳
با تمام تفاسیر شما موافقم
از سیاستمداران عزیز خواهش میکنیم
دین را معرکه سیاست نکنند
بلکه
سیاستشان را دیندار کنند
معنی سیاست ما دیانت ماست و برعکس ، همین است
از دین پله نسازیم برا رسیدن به سیاست های غیر دینی

اما اینکه هر روز یک فساد از دولت قبلی خبر میرسد
آقای مفسر
زیاد تند نرفتی؟
اینکه چه اتفاقی برای آن دولت افتاد مشخص است
پس بیایید تجربه کنیم و تکرار نکنیم

هنوز قول 100 روزه دولت جدید از یادمان نرفته که کار به اینجا کشید

اگر دیگران را به دروغگویی متهم میکنیم
خواهشمندیم خود دروغ نگوییم (2926236) (alef-13)
 
احمد
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۱۵:۳۳:۵۹
لطف کنید و شما بس کنید، آقای احمدی نژاد خاری شده در چشم بد خواهانش (2926238) (alef-13)
 
عاشق احمدی نژاد
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۱۵:۳۸:۰۱
درود بر محمود احمدی نژاد
دعا کنید محمود دوباره بیاد حداقل خوبیش این بود که هوای محرومین رو داشت.
ی زمانی محمود میگفت اجازه بدین بنیزین رو لیتری هزار بکنم اونوقت به همه نفری صد و ده هزار تومان یارانه میدم ، اما همین رییس جمهور ما ایام مناظره انتخاباتی شدیدا جبهه گرفت و گفت منم میتونم بنزین رو لیتری هزار بکنم و یارانه دویست هزاری بدم حالا الان آقای کلید ساز بنزین رو بدون کوچکترین اطلاع مردم و شبانه لیتری هزار کرده اما یارانه همون 45 هزار و پانصد تومانه.بخدا صد رحمت به محمود (2926251) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۲۱:۳۱:۰۸
جای تاسف داره که احمدی نژاد و تفکراتش طرفدار داره ،آقای احمدی نژاد از یه خزانه پر و درآمدهای میلیاردی میبخشیدن و،آقای روحانی با کدام درآمد؟بس کنید تورو خدا احمدی نژاد تا تونست جیب خودش و طرفداراشو پر کرد چندر غاز پرت سمت مردم ،فکرکردید هروز مهمونی میده و تجمع میکنه از کجا آورده ،همه پولها واسه این روزها بود دیگه !متاسفانه احمدی نژاد خیلی دلبسته قدرتن میلیونها جوان رو به خاطر علاقشون به قدرت بدبخت کردن حالا هم منافع ملت و دولت رو دراین اوضاع منطقه در نظر نمیگیرن در سالی که رهبرم نامش راحمایت از دولت گذاشتن ،با این تفاسیر مشخص میشود ایشان چقدر دین دار و وطن پرست هستن (2927254) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۲۰:۲۹:۵۸
همون بهتر که اون موقع 1000 تومن نشد . محمود از این حرفای کارشناسی زیاد زد روحانی هم می زنه روحانی گفت 100 روز ، گفت کلید دارم و از این حرفا محمود هم گفت به هر بچه یک میلیون میدم و به هر ایرانی 1000 متر زمین (2930242) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۱۹ ۲۳:۴۰:۳۸
اگه خبر نداری بگم که1000 متر زمین را برای آزمایش و تست اول دادند به خودی ها .

بخشی از منابع طبیعی را در جاده دماوند به کیلان قطعه بندی کردند ( چند صد قطعه ) و بین خودشان تقسیم کردند به قیمت 1500000 تومان . بعد وزیر کشور وقت هم برایش ستد صادر کرد و اسم آنجا را هم برای تشکر از احمدی نژاد گذاشتند روستای "محمودیه "!!! . این هم یکی دیگر از معجزات قرن است در حالیکه در کل دنیا روزانه چندین روستا از بین میرود دولت قبل روستا تولید کرد. انهم روستایی با ویلا های چند میلیاردی!! البته شما را احتمالا انجا راه نمی دهند چون این روستا نگهبان و دژبان دارد!
هنوز چند وقت نگذاشته بود که آب و برق و گاز و خیابان کشی شد و الان هرقطعه زمین ان چند صد میلیون تومان خرید و فروش می شود. همین آقایان رحیمی و بقایی و بسیاری از مسولین دولت عدالت پرور و مهر ورز ... چند قطعه زمین در انجا دارند.
چند بار هم اخیرا خواسته اند انجا را از تصرف متصرفین خارج کنند نتوانسته اند . شاید به دلیل ضعف قوانین و قضات باشد.
دادستان محترم به جای اینکه جلوی حرف حق مردم و جناب توکلی را بگیرد برود داد مردم را بستاند .
شاید جملات من هم تشویش اذهان باشد. خدا به داد توکلی برسد. (2952492) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۱۱ ۲۳:۰۴:۴۸
چرا این حرفا یاد من نمیاد (2933562) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۱۵:۳۹:۱۸
اقای سید امین میرصفایی شما بس کنید
آقای احمدی نژاد نمونه ی یک انسان خوب و مومن هستن
دلسوزتر از ایشان برای مردم کسی در این نظام پیدا نمی شود.
مطمئن باشین (2926253) (alef-13)
 
قليدون
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۲۱:۲۶:۰۹
نمرديم معني دلسوزي را هم فهميديم (2930360) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۳-۱۶ ۱۰:۴۰:۴۵
دفاع تمام قد ایشان از معاون اول رئیس جمهور در زمان صدارتش هم نمونه ی یک انسان خوب، مومن و دلسوز بود؟!!! خانه نشینی (یا بقول خودش دور کاری ) و قهر کردنش برای ابقای وزیر اطلاعات وقت چطور؟! حمایت بی حد و حصر از اسفندیار خان علی رغم همه ی نصیحت های دلسوزانه و مشفقانه ی مقام معظم رهبری، نشان دهنده چی بود؟! بگم بگم های تویه مجلس که مورد انتقاد رهبری معظم واقع شد و دفاع جانانه از سعید مرتضوی متهم ردیف یک در تامین اجتماعی از همین دست دلسوزی ها برای نظام بود؟! شما مطمئنی دوست عزیز و بزرگوار؟! (2941091) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۱۵:۴۸:۱۷
ممنون از تذكر نويسنده محترم. انشاالله گوش شنوا باشد. (2926273) (alef-3)
 
علی
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۱۵:۵۲:۱۸
کاش مخالفین احمدی نژاد محدود به افرادی بودن که اعتقاد دارن دین از سیاست جداست...محدوده ی این افراد فراتر از این عده و گستره ای شامل بر کفار و منافقین رو در بر میگیره...شما از دار و دسته ی همون رئیس جمهوری هستین که گفت وظیفه ی پلیس اجرای اسلام نیست...
اسلام و امام زمان خار چشم شماست...
اسلام پایین ترین طبقات اجتماعی رو هم مسئول میدونه چه برسه به روسای جمهور...
احمدی نژاد اتفاقا چون از باقی سیاستمداران مستثنی هست محبوب شده...
اشاعه ی فرهنگ مهدویت وظیفه ی همه ی انسان ها هست چه برسد به مسئولین چه برسد به روسای جمهور...
قطعا امریکا و اسرائیل از مقاله ی شما لذت بردن و در راستای اهداف اون ها نوشتید (2926278) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۲۰:۳۶:۱۰
تند نرو اخوی .کجای پلیس تفسیر دین می کنه ؟ که بتونه اجرا کنه؟ تا امروز که اسلام رو اجرا کرده ثمرش چی بوده؟ شما تو همون خونواده ای که بزرگ شدی نمی تونی یک تفسیر مشترک از دین پیدا کنی. سیاست از دین جدا نیست یک شعاره برادر عملا چی هست واقعیت (2930254) (alef-13)
 
احسان
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۱۵:۵۴:۱۳
خدا شاهده سیاست مدار هم نیست (2926290) (alef-13)
 
کمال
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۱۵:۵۶:۳۵
اقابخاطر خدابس کن دیگه چراداری بااعتقادات مردم بازی میکنی چرادست ازسراین مردم برنمیداری شما مگه شما کی هستید که امام زمان باشمادرارتباط است چرا امام زمان دزدی های تودولت شمارابه شمااطلاع نداد که باعث شدین اقتصاد این مملکت نابود بشود دست بردار دیگه (2926303) (alef-13)
 
سید میرمعینی
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۱۶:۰۸:۵۵
سلام برادر عزیز.. باکمال احترام به نظر شما اما این چه استدلالی هست که شما دارید چونکه آقای احمدی نژاد متخصص کار دیگری هست نمی تواند در باره امام عصر عج حرف بزند ونظر بدهد چون شان مذهبی ندارد مگر شما میزان شان مذهبی هستید مگر مذهبی بودن به لباس و قیافه می باشد که ایشان دخالت نکند حرف شما با آزادی خیلی فاصله دارد در باره احمدی نژاد همین بس که ایشان با آغاز هر سخنرانی دعای امام عصر را به زبان جاری میکرد و خیلی از مردم این دعا را از ایشان یادگاری دارند.همینکه نام امام بیشتر برده میشد و میلیونها نفر این دعا را میخواندند فضای خانه ومحل کار وهر جایی عطر امام عصر جاری میشد.اگر ایشان در موضوع مهدویت حرف نمیزد چه کسی باید حرف میزد تاثیر صحبت ریس جمهور بالاست یا کسی که.....مگر سیاست مدار نمیتواند دینی باشد مگر سیاست ما عین دیانت ما نیست ریس دولت که بیکار نیست که برای هر کارمند دولتش یک ‍‍مامور بگمارد و آن وقت می گقتید فضای جامعه و دولت ‍‍را بلیسی شده..برادر عزیزم من نه احمدی نژاد را دیدم و نه میشناسم البته خصوصی.. ما یه ضرب المثل داریم که میگه.. ندوزد و نترس.. من مطمعنم که احمدی نژاد اینگونه بود اگر کسی دوزد بوده گناه ایشان چیه که افرادی خیانت به کشور و امام و مردم کردن قوه قضاییه را برا همین موقع ها گذاشتن..دوست عزیز اینطور که شما میفرمایید یه مذهبی هم نباید سیاست مدار باشد.. یادمون باشه که امام عصر امام همه ی جهان است و اشکالی هم ندارد که همه در حضرتش ذوب شوند و اصلا احمدی نژادبه اندازه سهمی که دارد میتواند صحبت کند حتی اگر امام را تعاونی کنید و ببینید.. به ابی انت و امی..آقاجان فدات بشیم بیا دیگه..یا علی (2926367) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۱۹:۵۰:۵۴
باسلام نظرتان بد نود اماسوال دراینجاست که ایشان درزمان قدرت وحتی الان ازافرادی که اطراف ایشان راگرفته اندوخلاف انجام می دهند ازجمله فساد اقتصادی و....چرادفاع می کنن ؟ (2927030) (alef-13)
 
بهرام
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۲۰:۵۵:۳۴
دوست عزیز مگر مردم در عمرشون دعای امام زمان نخونده بودن ؟؟؟با اومدن ایشون مردم دعای امام زمان یادگرفتن؟؟چرا دولتی که رییسش به قول شما با دعای امام زمان صحبتاش رو شروع میکرد آبروی مؤمنین را راحت میبرد؟؟؟ کسی که دولتش رو پرچمدار مبارزه با فساد میدانست چه شد که بزرگترین فسادهای تاریخ ایران در زمانش رخ داد؟؟؟اصلا چرا هر کس از جماعت شما انتقادی منصفانه دارد می شود کافر و معاند؟؟؟میشه بگید شما مؤمنین احادیثتان ،کتابتان،پیغمبرتان،امامانتان چیستند و کیستند که بر اساس آن نه صبر،نه انتقاد پذیری،نه انصاف،نه حفظ آبروی مؤمن،نه تهمت نزدن، نه بدگویی و........ندارید,,,,نه این رییس جمهور و نه قبلیها هیچکدام ایده آل نبودند چون معصوم نیستند و بد و بدتر بینشان بوده,,,,سعی کنید سیاه نمایی نکنید,,همدلی و همزبانی با دولت داشته باشید (2927171) (alef-13)
 
يك جانباز نگران
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۱۱:۰۳:۰۱
اگر احمدي نژاد بقول شما فرد مفيدي بوده پس اين همه خرابي ها ي كشور و گرفتاري هاي مردم يه ارث رسيده از او و اطرافيانش از كجا آمده ؟؟؟؟ فقط يك نمونه كوچك از بلايا و مصيبتهاي حل نشدني كه ببار آورد كاهش چند صد درصدي قدرت خريد مردم عادي و چاق كردن ثروتمندان بوده است. شرم، حيا ، انصاف و وجدان هم چيز خوبي است. (2928438) (alef-13)
 
حسین
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۱۵:۰۹:۵۵
اینکه فرمودید هر کس حق دارد از امام زمان بگوید کاملا موافقم . اما دروغ و چرند نه . اینکه هاله ی نوری دیدم و هوگو چاوز با امام زمان میاد و امام شخصا راهنمایی ام می کند نه . ما در عصری زندگی می کنیم که مردم بدون دلیل عقلی چیزی را باور نمی کنند آیا فکر نمی کنید سخنان نسنجیده باعث بی احترامی به امام عزیز و به سخره گرفتن اعتقادات مردم می شود ؟ بیایید به عنوان یک غیر شیعه و بیطرفانه به سخنان محمود آقا گوش کنیم آیا عقل می پذیرد ؟ سالهاست که برخی از مسئولین استفاده ابزاری از دین می کنند که همین تناقص ها در رفتار و کردار آنهاست که باعث دین گریزی نسل جوان شده . خدایا تمام مسئولین خدمتگزار به دین و کشور در هر گروه و جناح را موفق بدار و تمام خائنین به اسلام و ایران را در هر جناح و گروه رسوا و نابود بفرما به حرمت امام زمان (عج) (2929304) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۲۰:۳۷:۵۲
نمونه ها زیاد که بخواد ثابت کنه حرف شما درست نیست (2930257) (alef-3)
 
احسان
۱۳۹۴-۰۳-۱۱ ۲۱:۵۱:۱۲
شمااول برواماکلمات یادبگیربعدابیااظهارنظرکن.دوزد یعنی چی؟همون دزدمنظورته؟ (2933402) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۲۵ ۰۹:۵۳:۴۲
ایرانی ها همه به امام زمان(ع) ارادت دارند، داشته اند و خواهند داشت
موضوع چیز دیگری است. از مقدسات مایه گذاشتن برای اهداف شخصی، کسی که بعداز 8 سال ریاست جمهوری هنوز با الفبای دیپلماسی بیگانه است و مملکت دارد چوب حرفهای نسنجیده اش را میخورد. با آن همه بگم بگم شروع کرد و این اختلاسهای میلیارد دلاری در زمان او رقم خورد.
(2966278) (alef-6)
 
فریبا
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۱۶:۰۹:۰۱
واقعا درسته .آقای احمدی نژادبسه دیگه عوام فریبی بسه .لطفا از ایمان مردم واعتمادشون به حکومت سواستفاده نفرمایید. (2926369) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۱۶:۱۵:۳۸
خدا این آقا رو به صراط مستقیم هدایت کنه (2926389) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۱۶:۱۸:۰۰
احسنت برادر...گل گفتی (2926396) (alef-3)
 
اسماعیل
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۱۶:۱۸:۳۵
بله این آقا در دوران ریاست جمهوری هم خیلی از اسم آقا امام زمان بهره بردند اما ملت ایران دیگر فریب این آقا را نخواهند خورد.واگذارشان میکنیم به امام زمان (2926397) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۱۶:۲۲:۳۱
درود بر احمدی نژاد که نام حضرت مهدی (عج) را در دنیا مطرح کرد... تا کو شود هر انکه نتواند دید (2926402) (alef-3)
 
مهدی
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۲۲:۳۶:۲۵
کاش به جای اینکه اسم حضرت مهدی (ع) رو در دنیا مطرح کنه نوع زندگی و هدف از اومدن حضرت رو مطرح میکرد. صحبت های شخص احمدی نژآد شاید قشنگ باشه ولی اقای احمدی نژاد بارها و باره به ملت ایران ثابت کرده که در عمل قافیه رو باخته (2927406) (alef-13)
 
مهدی
۱۳۹۴-۰۳-۲۴ ۱۴:۰۵:۰۱
قافیه رو اونهایی باختند که حتی در زمان قدرت هم ازش ترس دارند از محبتی که مردم بهش دارن از خلوص و یکرنگی با مردم (2964225) (alef-13)
 
مهدی
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۲۳:۰۴:۴۲
اقای احمدی نژاد عادت دارن که از اسم بزرگان استفاده کنن و بوسیله نام بزرگان برای خودشون نردبانی بسازن و بالا برن
ایشون در ابتدای حضور خود در انتخابات ریاست جمهوری نیز از اسم شهید والا مقام اقای رجایی استفاده کردند و از نظر ظاهری نیز در پوستر های تبلیغاتی خود به وضوح تمام سعی خود رو کرده بودند که از لحاظ قیافه (مدل مو میزان محاسن) بسیار شبیه اقای رجایی باشن و عکس اقای رجایی نیز در پوستر های ایشان به چشم میخورد.
خود من در دوره ی اول ریاست احمدی نژآد بهشون رای دادم ولی غیر از حدود دو سال اول به هیچ وجه از ریاست ایشان راضی نیستم.
به نظر من اقای احمدی نژآد زخمی به مملکت زده که این زخم ها هنوز هنوز ها باقی خواهد ماند
شخص ایشان چنان در توهم پاکی و درست بودن بود و دیگران رو متهم به ناپاکی میکرد که خبر از خود نداشت که تکبر یعنی دست دادن با شیطان و بزرگترین خیانت و بزرگترین دزدی ها و بزرگترین اختلاس ها در زمان آقای پاک اتفاق افتاد
به نظر این شخص حقیر از انسان هایی که ظاهرا و باطنا بد هستن باید ترسید و از انسان هایی که ظاهرا خوبن ولی باطنا بد هستن باید صد چندان ترسید
صحبت کردن از امام زمان بد نیست بسیار هم عالیه
خواهش من از اقای احمدی نژاد اینه که ظاهر رو با باطن یکی کنن. مردم ما عاقل هستن و از دروغ بدشون میاد خواهش میکنم از امام زمان استفاده نکنید. دیگران رو تخریب نکنید .ساختن رو از خود شروع کرده و بعد کشور رو بسازید (2927505) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۱۶ ۱۰:۴۸:۴۴
اتفاقاً نام مبارک حضرت مهدی (عج) رو آقای احمدی نژاد نباید تویه دنیا مطرح می کرد. معاون اول ایشان الان در زندانه. دفاع همه جانبه ی آقای احمدی نژآد رو یادت رفته دوست من؟! الان که به مدال معاون اول رئیس جمهور که توسط دکتر احمدی نژاد اهداء شد، فکر می کنی، احساس خوبی داری یا وقتی که تویه سازمان ملل نام مبارک حضرت مهدی (عج) رو برد، هاله ی نور دید، گفت و بعد هم تکذیبش کرد. (2941115) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۲۵ ۰۹:۵۶:۴۰
نام امام زمان را احمدی نژاد در دنیا مطرح کرد!!!
هزار سال قبل از این که احمدی نژاد به دنیا بیاید نام امام زمان در دنیا مطرح بوده
(2966281) (alef-6)
 
معلم
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۱۶:۲۳:۱۱
شماکه ازدین ودیانت دم میزنید آیا میتوانید این حرفهایتان را ثابت کنید ؟مردم در زمان دولت ایشان راحت تر زندگی میکردند یا دراین دولت ؟ گرانی های روزانه درآن دولت بود یا در این دولت است؟عزت وسربلندی ایرانیان در دنیا در دولت دهم بود یا دراین دولت ترسو ؟ دردولت دهم میلونها نفر با ده دوازده میلیون تومان سرمایه صاحب خانه شدند یادراین دولت؟ آیا در دولت دهم نان را ازسر سفره مردم برداشتند یا این دولت ؟ آیا دولت دهم مردمی تر بود یا این دولت ؟ آیا دردولت نهم روستاها دارای امکانات برق وگاز وتلفن و..... شدند یادراین دولت ؟ آیا این دولت بیشتر به مردم دروغ میگوید یادولت دهم ؟ آیا دولت دهم یارویاور مستضعفان بود یا این دولت که طرفدار سرمایه دار واشرافیت است؟ دردولت دهم نرخ حامل های انرژی چندین بار گران شد یادر دولت یازدهم ؟ ترابخدا بدون بغض کینه مسایل را در دولت دهم ویازدهم مقایسه کنید تا بفهمید که کدام دولت ترسوست . کدام دولت دروغگوست .کدام دولت درعمران وآبادنی کشور بیشتر فعالیت کرده . وکدام دولت ازجیب مردم بر میدارد ودوباره خرج مردم میکند. (2926405) (alef-13)
 
بهرام
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۲۱:۰۴:۵۱
آره راست میگی عزیز,,,این دولت دروغگوست ,دولت دهم راستگو بود,,چون نفت رو آورد سر سفره مردم,,میلیونها نفر صاحب خانه هایی شدند که با بی کیفیتترین مصالح ساخته شد و الان هم البته میلیونها نفر منتظر آماده شدن منازل برای تحویل,,دولت قبل حامی مستضعفین بود برای همین هزاران میلیارد پول فقرا اختلاس شد چون امثال رحیمی و مرتضوی در دولت روحانی بودند!!!هدفمندی یارانه ها و آزادسازی قیمت حاملهای انرژی و بنزین در دولت روحانی انجام شد,,,البته یارانه ها هدفمند شد تا حمل و نقل ریلی و هوایی و جاده ای توسعه یابد و نوسازی شود که البته شده ,,,راستی در عمران و آبادانی هم دولت قبلی خیلی خدمت کرد مثلا قطاری که ریلش رو روی ماسه های کویر گذاشتن و تردد از اون ریل به تاریخ پیوست ,,من رشتم عمرانه کاش میشد از خدمات دولت قبلی بازم بگم حیف که نمیشه البته این حرفا دلیل بر تایید کارهای دولت محترم جدید و اشتباهاتش نیست (2927192) (alef-13)
 
مؤذني
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۱۱:۴۶:۴۸
با همين مسكن مهر بي برنامه و برداشت بي حساب از بانكها و بالا آوردن چند صد هزار ميليار تومان بدهي براي دولت و ملت فاجعه اقتصادي ببار آورد كه تا دهها سال با يستي فقط مردم مستضعف اثرات تخريبي آنرا تحمل كنند. (2928603) (alef-13)
 
یه فرهنگی
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۱۵:۱۷:۱۱
نفت 160 دلار یادتون نره . در حالی که الان نفت 50 دلار اونم با خواهش و التماس و نصف سهمیه قبلی می فروشیم به برکت گنده گویی های اق محمود شما . اگه خود جنابش هم بود تو این شرایط با جیب خالی و تحریم بی سابقه کاری نمی تونست بکنه واقع بین باش همکار محترم . با همون در آمد اون موقع بود که عربستان تا تونست خزانه رو پر کرد تا حالا با کاهش قیمت نفت ایران رو به زانو در بیاره . زمانی که محمود آقا گرفتار حیف و میل بیت المال مسلمین بود (2929331) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۱۶:۳۶:۰۵
شما یکم فکر میکردی و این حرف های مزخرفو میزدی
دوره ایشون بیشترین درآمد نفتی را داشتیم ( و در عین حال بیشترین فساد را )
ایشون با اون مدیریت ضعیفشون باعث تورم 40% و سه برابر شدن قیمت ارز شدند در صورتی که الان با توجه به آثار خرابی از دوره احمدی نژاد و نفت 50 دلار تورم کمتر شده. بازم بگم... (2929526) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۱۷:۱۸:۳۲
کی بود که در دیدار با آقای جوای آملی اداعای هاله نور رو به دروغ مطرح کرد و بعدش در مصاحبه با خبرنگار آمریکایی به دروغ ادعا کرد چنین حرفی نزده؟
کی بود که ادعا میکرد هیچ تخلفی در دولتش رخ نداده و از اون طرف از شخص معاون اولش که فساد مالی داشت کورکورانه حمایت میکرد؟
کی بود که از مدرک تقلبی وزیر کشورش حمایت میکرد؟
کی بود که ادعا میکرد دولتش پاکترین دولت تاریخ ایرانه و از طرفی بزرگترین فسادها و اختلاسها در همین دولت رخ داد؟
کی بود که مدعی بود قطعنامه ها کاغذپاره است و هیچ تاثیری بر اقتصاد ایران نداره و بعدها در اواخر عمر دولتش همه چیز رو انداخت گردن تحریمها؟
کی بود که...
بگم ؟ بازم بگم؟؟؟؟؟ (2929701) (alef-13)
 
م
۱۳۹۴-۰۳-۲۸ ۲۰:۴۶:۲۳
منم معلمم اما با این نظراتی که جنابعالی دارید به معلم بودن شما شک دارم. (2975966) (alef-6)
 
جمشید
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۱۶:۲۳:۴۹
به نام خدا
باسلام
خدایا خدایا تا انقلاب مهدی از نهضت خمینی محافظت بفرما
امام خمینی (ر ه) انقلاب مردمی و اسلامی را بر 3 هدف هدایت کرد
1- سقوط نظام شاهنشاهی
2- برپایی حکومت اسلامی
3- زمینه سازی برای حکومت حضرت مهدی (عج)
اللهم عجل لولیک الفرج (2926408) (alef-13)
 
مهدی
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۱۶:۴۷:۱۰
جانا سخن از زبان ما میگویی. (2926473) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۱۷:۰۶:۰۰
کاش دل ها در چهره ها بود... (2926548) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۱۷:۰۶:۳۲
قدر این مرد پاک رابدانید (2926553) (alef-3)
 
محمد
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۱۷:۱۱:۴۴
من عاشق احمدی نژادم.کمتر کسی رو دیدم مثل اون باشه.اون یه مرده واقعیه.... (2926575) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۱۷:۱۹:۱۹
بله واقعا در ویرانی اقتصاد یک کشور ایشون همتا نداره (2929704) (alef-13)
 
قليدون
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۲۱:۳۰:۴۹
من با شما موافقم "كمتر كسي رو ديدم مثل اون باشه"
بو با عشقت خوش باش برادر شايد كمتر بياد سربه سرمون بزاره (2930370) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۱۶ ۱۰:۵۱:۱۱
البته ایشونم خیلی شما رو دوست داره. (2941124) (alef-13)
 
فرزاد
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۱۹:۵۰:۱۰
آقای صفایی اگر بین هشتادمیلیون یکی دونفر خطایی کردند نباید اون را به احمدی نژاد نسبت داد شما نیمه ی دیگر لیوان از مسکن مهر سهام عدالت یارانه ای که گره گشای مردم بیچاره است .افتتاح طرحهای عظیم عمرانی دستگیری ملی ازمردم تا دهها مورد دیگر را نباید فراموش کرد (2927026) (alef-13)
 
مصطفی
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۱۹:۵۲:۰۳
من فقط و فقط رهبر رو قبول دارم که فرمایشاتشون عین حقیقت هست. احمدی نژاد هم به خاطر جبهه گرفتن و قبول نکردن نصایح رهبری در مورد مشایی و ... سخت میشه بهش اعتماد و حرفاش رو قبول کرد. (2927034) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۱۹:۵۳:۵۶
اگراحمدی نژادمومن وخداشناس وولایت مدارهست حرف مطهری راگوش می داد ....ومدال برگردن رحیمی نمی انداخت بخدا امام خمینی بااون بصیرت وایمانش هرگزازمذهب وامامان هزینه نکرد یک روز سی دی یک روزاین حرف ها بخدا بسه وتعجب ازحامیان اونه بهجت بااون مقامش درتزکیه نفس همچین ادعایی نداشت که این مرد دارد (2927038) (alef-13)
 
مجتبی
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۲۰:۰۴:۱۶
آقای احمدی نژادمنتظر دوره بعد وآمدنت هستیم البته بعضی از کارات هم که زبان تهمت بعضیا را باز می کند راتصحیح کن. (2927055) (alef-13)
 
صادق
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۲۰:۰۵:۰۷
اين سخنراني ها شبيه سر پوش گذاشتن روي بي كفايتي و سوء استفاده از احساساته ديني هستش ، خدارو شكر رهبر با تدبيري داريم و زودتر از همه ايشون و مختلصينه وابسته رو شناختن (2927059) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۲۰:۰۵:۴۸
احمدي نژاد مردقدرتمند (2927061) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۲۰:۰۸:۵۰
برادران من نه سواد کافی دارم نه از سیاست چیزی سرم می رود ولی وقتی تاریخ را نکاه میکنید میبینید در زمان امام حسن هم نزدکترین کسان به او خیانت می کردن حا لا در دولت احمدی نزاد هر کس خیانت کرده چه ربطی به او دارد از نظر من ادم بسیار خوبی است ولی معصوم که نیست نام امام زمان را بردن ایا اشکال دارد خداوند همه ما را هدایت کند (2927072) (alef-13)
 
احمد
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۲۰:۰۹:۲۹
این دولت که هیچ شما صد انیشتن هم الان به این مملکت به عنوان هیئت دولت اضافه کنید . جواب افتضاحات به وجود آمده رئیس جمهور قبلی رو نمیتونن بدن . معاون اول (اختلاسگر) رئیس سازمان تامین اجتماعی ( اختلاسگر ) دوست و رفیق شفیق مشایی هم که تکلیفش معلومه
هیچ احمقی چنین استدلالی رو نداره 45هزارتومان بدون هیچ برنامه ای به همه داده بشه . کشوری که درگیر مسائل سیاسی بزرگه که خود دولت قبلی باعث آن شد . با او روش مذاکرات هسته ای و اختلاسات بزرگ
کاری که با اقتصاد این مملکت در 8 سال ریاست آقا شد . تو 8 سال جنگ نشد (2927073) (alef-13)
 
حسین
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۱۵:۳۳:۲۹
درود بر محمود شجاع . تمام کاراش خدمت بود . 1- صدقه دادن 45 هزار تومان تحت عنوان یارانه به همه مردم بدون فکر 2- تحریم بی سابقه به برکت سخنان نسنجیده 3 - اختلاس فرا میلیاردی نزدیکان و دوستان 4 - خالی کردن خزانه با جارو بدون فکر به آینده 5 - ساخت خانه های مقاوم مسکن مهر با تحمل احتمالی 2 الی سه ریشتر زلزله 6 -توهین به اعتقادات مسلمانان به خصوص شیعیان با صحبت نسنجیده پیرامون امام زمان (عج) 7 - فریب مردم ساده دل و با اخلاص با تظاهربه سادگی عوامفریبانه 8-تخریب وجه ایران نزد سایر دولت ها 9 - ....
البته این گفته ها به معنی دفاع از عملکرد این دولت نیست (2929387) (alef-13)
 
علیرضا
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۲۰:۱۵:۱۷
اقای احمدی نژاد تورا به جان عزیزت از خواهش میکنم دست از سر ما مردم بیچاره بردار.انقدر هم با اعتقاد ما بازی نکن (2927090) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۲۰:۲۸:۴۴
در طول دوره های ریاست جمهوری از انقلاب تا به الان بی کفایت تر از احمدی نژاد و دولتش ندیده بودم.یادمه بنزین سال 84 بود لیتری 100 تومان در عرض 6 سال رسید به 700
به نظر شما نرخ تورم تو دولت احمدی نژاد چند بود؟؟؟؟؟؟
احمدی نژاد و دولت فاسدش کشورمونو حد اقلش 20یا 30 سال عقب انداختند تورو خدا از احمدی نزاد حمایت نکنید دوستان بسه دیگه این همه تملق گویی بسه (2927123) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۱۱ ۱۰:۵۷:۵۰
در تایید نظر شما یه سری قیمت رو محض یاداوری مینویسم:
بنزین(84)80 تومان-بنزین(92)700 تومان،گازوئیل(84)16 تومان،گازوئیل(92)150 تومان،دلار(84)960تومان-دلار(92)3650 تومان،سکه(84)96000تومان_سکه(92)1300000تومان،نان سنگک(84)50 تومان-نان سنگک(92)500تومان،شیر(84)150تومان-شیر(92)1100 تومان،پراید(84)6میلیون تومان-پراید(92)20 میلیون تومان،متوسط قیمت اپارتمان در تهران(84)600 هزار تومان-اپارتمان درتهران(92)4میلیون تومان

رشد اقتصادی -5.8
تورم بالای 35 درصد (2931607) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۲۵ ۱۰:۰۰:۱۵
افرین که با ارقام و اعداد نظر داده ای. (2966291) (alef-6)
 
رضا
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۲۰:۴۸:۴۰
اونهایی که اطاع و اگاهی ندارند خواهشا نظر نداند
دین و سیاست جدا از هم نیس در کنار هم بوده و خواهد بود و مهدویتم جز
لاینفک دینه
بر منگرش دولت قبلی اختلاس شده
اما چرا دولت فعلی یا شخصی نمیگه کی ها بود که اختلاس کردن و چیکار کردیم باهاشون
بنده خدا احمدی نژاد چند بار خواست اسامی رو افشا کنه که همین اصلاح طلبان افتادن به جونش نذاشتن و تا الان هم دارن ترور شخصیتش میکنند (2927156) (alef-13)
 
قليدون
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۲۱:۳۳:۴۳
عزيز دل برادر اگه اصلاح طلبان زورشون ميرسيد يا عرضه داشتن يه فكري به حال وضع خودشون مي كردن.

ضمنا هنوز دير نشده بياد اسامي را روكنه (2930382) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۳-۲۴ ۱۴:۱۵:۲۶
میاد منتظر باش با قدرت هم میاد (2964262) (alef-3)
 
شیرازی
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۲۱:۱۹:۱۷
سلام برسمبل انسانیت .دکتراحمدی نزاد.مسکن مهر .سهام عدالت.کنترل قاچاق مثل بنزین.ایستادگی برابرغرب واستکبارجهانی.کمک به مستضعفین.رفتن به تمام روستاها و شهرها ودیداربامردم چشم توچشم.کوتاه کردن دست اختلاس کنندگان واقازاده ها.گرداندن مملکت بابی پولی شدید.دیگرمثل ایشان متولد نمیشود ازمادر.عاشقتم حاجی. (2927227) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۱۷:۲۲:۰۷
گرداندن مملکت با بی پولی شدید؟!!!!!!!!!!
شما مثل اینکه خواب تشریف داشتید.بیشترین درآمد نفتی تاریخ ایران در دولت ایشون به دست اومد(حدود 800 میلیارد دلار) که البته همه رو با بی تدبیری به باد فنا داد. (2929711) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۱۷:۳۸:۰۱
دوست عزیز ، همه نوشته هات یه طرف ، این جمله کوتاه کردن دست اختلاس کنندگان دیگه جوک ساله. (2929751) (alef-13)
 
قليدون
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۲۱:۳۴:۴۸
من با اين جمله موافقم "ديگر مثل ايشان متولد نمي شود"

انشاالله (2930384) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۱۷ ۱۱:۳۰:۱۹
کوتاه کننده ی دست اختلاس کنندگان ؟ بزرگترین اختلاس های تاریخ ایران در دوره ی ایشان اتفاق افتاد مثل اینکه خودتان را به نفهمی زده اید (2943987) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۲۵ ۱۰:۰۶:۵۲
خدا را شکر که بالاخره یک نفر به هر دلیلی راضی از دوران تاریک 8 ساله اخیر است
احمدی نژاد در بهترین حالت میتوانست یک معاون وزیر مسکن خوب باشد . به دلیل مسکن مهر که هر چند با نقایص فراوان ولی عده ای را خانه دار کرد
اصلا رشته تحصیلی اش هم همین است . شاید مهندس خوبی هم باشد ولی سیاستمداری ان چیزی است که مهاتیر محمد در مالزی- شیخ محمد در دوبی سلطان قابوس در عمان داشت نه آن چه احمدی نژاد در ایران (2966306) (alef-6)
 
nima
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۲۱:۵۱:۰۹
الف خاک تو سر اصلاح طلبت کنن که همش دنبال تخریب اصولگراها هستی . بجای این که دنبال تخریب احمدی نژادی بگو دولت اصلاح طلب الان چیکار کرده واسه مردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (2927310) (alef-13)
 
مهدي
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۱۰:۳۸:۱۴
شما با اين طرز حرف زدنت بيشترين خدمت رو به اصلاح طلبها مي کني چون

آدم رو از هرچي اصولگراست متنفر ميکني .

ادب آيا جزء اصولگرايي نيست ؟!!!!!!!!!! (2928346) (alef-13)
 
دوست
۱۳۹۴-۰۳-۱۷ ۰۸:۲۵:۱۷
آفرین جواب خوبی دادی ...چون اکثر مردم احمدی نژاد را دوست دارند جز عده ای که منافع آنها به خط افتاده است ..البته ما منکر اشتباهات دولت احمدی نژاد نیستیم ولی مربوط به احمدی نژاد را با طبل می گند و لی مربوط به خودتان یا دولت مورد نظر خود را تو چاه می اندازید (2943587) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۲۱:۵۱:۴۳
اشهید بهشتی تا زنده بود به قول امام خار در چشم دشمنان بود شهیدش که کردند عزیز شد چه تهمتها به ان شهید زدند خدا میداند الان تریبون دست مخالفان اقای احمدی نژاد است تا میتوانند میکوبند ایشان را/ بعدها خدمات ایشان را افراد بی غرض درک خواهند نمود / ایا دولت یازدهم دزد ندارد دوره خاتمی دزد نبود/همیشه این دست ادمها با شگردهای خودشان دزدی مینمایند/ بترسید روزی جوابگوی قضاوتها یتان خواهید بود/حرفها واعمال ثبت میشوند / من خودم به این دولت یازدهم خیلی امید بسته بودم ولی بدون شک در دور بعدی رای به ایشان نخواهم داد/ حسرت موندیم در این دولت بی ترس یه مهمونی ساده بگیریم بدون ترس میوه بخریم. (2927312) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۲۱:۵۳:۲۳
درود بر دکتر احمدی نژاد... با الفاظ و کلمات و واژه ایی که رییس جمهور کنونی در برابر منتقدان بکار برده میشه چند جلد کتاب نوشت؟؟؟؟؟؟؟؟ و امروز نیز یکی دیگر از حرفهای ایشان که خوراک رسانه های خارجی شد؟؟؟ این است دولت راست گویان؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (2927318) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۲۱:۵۸:۲۹
ما دل خوشی ندارم ناخدا هستم در خطه جنوب گازوییل لیتری 500 تومان بود شد 1700 تومان کجای دنیا بوده که از 500 به 1700 دوره احمدی نژاد این طور نبود (2927333) (alef-13)
 
امیر
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۲۲:۰۲:۲۷
آنقدرکارهای اشتباه،فسادهای هول انگیز،نابودی مملکت بابزرگترین درامدتاریخ ملت ایران،لجبازی،وحدت شکنی،ایستادن درمقابل رهبری وده هاخطای دیگرش بزرگ است که صدایش هم آزاردهنده است.بگذاریدهرچه خواست بگوید.آن موقع که بایدمانع میشدیدنکردید.حال ملتی ماننده اسیرگرانی وتورم وبدبختی وبیکاری.کاش میتوانستیم مانندجنابشان باتوهم سرکنیم ولختی ازمشکلات میراثشان فرارکنیم (2927341) (alef-13)
 
رحمتی
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۲۲:۱۸:۵۴
اگر احمدی نزاد بد بود / روحانی با لباس مقدس روحانیت صد پله از او بدتر است/ داریم میبینیم دیگه (2927373) (alef-13)
 
صادقی
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۲۲:۳۱:۲۹
اگر شما کمی فکر کنید و تحت تاثیر تبلیغات مسموم تهمت نامه های حامی فتنه قرارنگیرید شاید حقیقت را دریابید اما برای شما و امثال شما خیلی متاسفم (2927396) (alef-13)
 
فاطمي
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۱۲:۰۴:۴۱
احمدي نژاد بوجود آورنده فتنه بود. (2928663) (alef-13)
 
من
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۲۲:۵۱:۲۹
مردم احمدی نژاد را باور دارند حالا شما هرچه مغلطه میخواهید بکنید.حوصله ی توضیح ندارم ولی در مورد دروغگویی دولتها بیشتر فکر کنید.... (2927442) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۱۷:۲۳:۲۵
از طرف خودت حرف بزن نه مردم.ما هم جزو مردمیم و دلمون از 8 سال ریاست بی خردانه احمدی نژاد خونه. (2929716) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۱۷:۲۴:۴۴
به نظر میرسه بیشتر این کامنتها در حمایت از احمدی نژاد توسط چند نفر نوشته شده.الف جان لطفا در درج کامنتها هوشمندانه عمل کن. (2929717) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۲۱:۵۷:۵۵
چرا این حرف را میزنی؟ مطمءن باش با عملکرد دولت روحانی هر روز بر محبوبیت دکتر احمدی نژاد افزوده میشه؟ خواسته یا نا خواسته سخنان و عملکرد دولتمردان راستگو زمینه ای را ایجاد کرده که سبب محبوبیت بیشتر احمدی نژاد در جامعه شده.. (2930419) (alef-13)
 
حسين
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۲۲:۵۹:۳۱
قربون اون دهنت,اقاي احمدنژاد شما اگر نظر نديد همه 80ميليون ايراني از شما ممنون ميشن. (2927475) (alef-13)
 
سید بزرگوار
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۲۳:۱۰:۵۲
حاضرم فدات بشوم احمدی نژاد تو دردانه ای ، مرد بودی ، جیگر من بودی . فدات بشم ، تو زنده کننده ی شجاعت و سخاوت و مردانگی عل و اولاد علی بودی . ای بزرگ ای با مرام واقعا که مردی و فقط تو می توانی این مملکت را سر و سامان بدهی نه دزد بودی نه رفیق دزد . مرحبا . احسنت . به امید انتخابات سال 96 به امید حضور خیره کننده ی مردم و رای بالا و با اختلاف 35 میلیونی . به امید بوسه بر دستان رهبر هنگام دریافت حکم تنفیذ انشا لله (2927540) (alef-13)
 
یک ایرانی نه کم نه زیاد
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۲۳:۱۱:۰۴
درود بر احمدی نژاد
اگر دوباره بیاید حتما رای می آورد (2927542) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۱۶ ۱۰:۵۷:۱۶
اول باید صلاحیتش برای شورای نگهبان احراز شود و بعد بیاید. (2941148) (alef-13)
 
مجید
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۲۳:۱۱:۱۷
سلام ب هموطنان گلم ...ما ک طرفدار کسی نیستیم ولی بخدا قسم دولت اقای احمدی نژاد رو راست بود بامردم و دست مستضعفین رو گرفت....حاضریم نون وپنیر بخوریم وتحریم باشیم ...شخصا از روزی ک فهمیدم...انگار ب ذلت افتادیم ...توافق نکنینن تو رو خدا (2927546) (alef-13)
 
یوسف
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۲۳:۲۱:۱۸
شما اگه می توانیید بروید و از فسادهای میلیاردی دولت روحانی حرف بزنید که هرروز یک خبر از فساد در بانک هاو.......
آقای دکتر احمدی نژآد مردی راستگو و پاک است وشما حق اظهار نظر درباره ایشان را ندارید. (2927572) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۱۳:۳۴:۵۲
مثلا 3000میلیارد- بابک زنجانی و معاون اول . 170نماینده و ..................................................................................و و و و (2928969) (alef-13)
 
....
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۱۵:۱۵:۴۹
مردم راجب رییس جمهور سابقشون حق اظهار نظر ندارن؟؟؟
ماشالله به منطقت (2929325) (alef-13)
 
امیر
۱۳۹۴-۰۳-۱۱ ۰۹:۳۸:۰۸
در مورد رئیس جمهور فعلی چطور؟ (2931286) (alef-13)
 
محمداردبیلی
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۲۳:۴۵:۰۸
اقای امین میر صفایی شما وطرفداران دولت بس کنید.اقای احمدی نزاد افرادی که به نظرش افراد کاری بودبه کابینه اش اوردوهدفش خدمت وکار بودوبه حزب وجناح فرد نگاه نکرد که از کدام حزبی ولی غافل ازاینکه ایناافرادودوستداران دولت فعلی بودندکه برای احمدی نزاد نقشه ازقبل کشیده بودندتاخرابش کنند.وخودشان توانتخابات پیروز بشندکه اینطور هم شد.چراروحانی قبل انتخابات قول دادازتمام جناحهاو گروهادر کابینه اش استفاده میکنم که این طور نشدشماهامردم را فریب دادیدوعده 100روزه که ازان خبری نشد . ازکدام کار مفیدش بگم شیب ملایم که هرروزگرانی بیدادمیکنه .بنزین از 100تومان به1000تومان رسیده از گرانی نان بگم ویابردن ابروی مردم تو صف سبدکالایی که منجر به کشته شدن چند نفر شد.سازش کردن بادشمنان وبردن ابرو ی وعزت ایران اسلامی در مسله هسته ای وباج دادن به زیاده خواهان امریکا واسراییل وغرب وخانه نشین کردن دانشمندان هسته ای عزیزمان .دراینجابه بزرگی خداقسم میخورم که مسولان دولت به دروغ مکررمیگویندمقام معظم رهبری فلان گفته بهمن گفته ویا دم از شهداوامام میزنند که به هیچ کدامشان اعتقادی ندارند.بلاخره تو تمامی دولتها مفاسداقتصادی هست الان2سال ازعمر دولت روحانی میگذردکم کم دراین دولت هم مفاسداقتصادی خودش رانشان میدهد.خواهشادولت قبلی را خراب نکنیدببنیدشما چه کردید.فقط تخریب وتهمت زدن وشعار بلدیدو.... (2927620) (alef-13)
 
سجادیاسوج
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۰۰:۰۲:۳۲
اگه میدونستم خودت کارشناس چی هستی میدونستم چ جوابی بت بدم اخه توچیکاره ای ک دم از اسلام میزنی احمدی نژاد سالاره ما لرها جونمونا واسه احمدی نژاد میدیم (2927666) (alef-13)
 
مهدی
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۰۰:۱۱:۱۰
متاسفانه الف جان برادران سایبری احمدی نژاد سایتت را محاصره کرده اند . این دوستان دلواپس کاش یک مقدار حافظه تاریخی داشتند و گذشته را خوب به یاد می آوردند. این دولت مسلما بی ایراد و عیب نیست ولی وقتی بنزین طی فقط سه سال از 100 به 700 رسید کجا بودند. واقعا این دوستان فکر می کنند با ماخی دگیست هزار تومان یارانه به هر نفر دادن مملکت گلستان می شد. زهی خیال باطل. یادتان رفته شب یارانه دادن می شد دلار خودجوش دویست تومان گران می شد. یادتان رفته سکه یک میلیون و پانصدی و دلار چهار هزار تومانی را. انشالله محمود بیاد و دوباره معجزات قرنش را ادامه بده مثل هوا شدن هفتصد میلیارد دلار پول این مملکت. واقعا خیلی رو می خواد درامد سالی صد میلیارد دلاری رو با درامد نفت سالی 20 میلیارد دلاری مقایسه کنی (2927679) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۰۰:۴۶:۳۹
اگه ما الان تو این اوضاع وخیم و فلاکت هستیم همش از لظف اقای احمدی نزاد هست (2927755) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۰۰:۵۲:۰۲
این احمدی نژاد عجب روئی دارد پنا بر خدا (2927766) (alef-13)
 
امیر
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۰۱:۰۴:۴۶
سلام بر تو ای ابرمرد روزگار جناب دکتر احمدی نژاد عاشقانه دوستت داریم و منتظر امدننت هستیم تا کورباشد هر انکه نتواند دید (2927791) (alef-13)
 
مهدی ٢١
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۰۸:۰۸:۲۳
سلام اقای احمدی نژادمن یه پسردانشجوتوتبریزم شمابزرگ ترین رییس جمهوردنیاهستین راستشومیگم اینوتوتبریزهمه قبول دارند حتی بالاترازاقای پوتین همه جرات شمارومیگن و....
دولت جدید خیلی کارهای مخفی میکنه ووقتی هم فاش میشه به اسلام میزنه ودین روخراب میکنه اگه دوباره شماکاندیدای رییس جمهوری بشین خانواده ی من وکل تبریز به شمارای خواهیم داد اینوبهتون گل میدم
ارادتمندشمامهدی ازاذربایجان شرقی (2928033) (alef-13)
 
صادقی
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۰۸:۱۴:۳۵
مردم ایران به راهی که دکتر احمدی نژاد شروع کرده است ایمان دارند چون کار های دکتر فقط به خاطر خدا و مردم است پس افراد نادان دست از تخریب دکتر بر دارند به اندازه کافی شیخ حسن و اعوان و انصارش دکتر را تخریب می کنند بلایی که شیخ حسن و تیم بی تدبیرش تو این دوسال به سر مردم آورده تا به حال کسی نیاورده است و دائم به مردم دروغ می گوید (2928044) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۰۹:۱۴:۳۹
با سلام
در تمام دنیا وقتی بخواهند قضاوت کنند به عملکرد افراد نمره می‌دهند و دچار قضاوت‌های احساسی نمی‌شود
فعالیت‌های انجام شده در پارس جنوبی در دوره ایشان احمدی‌نژاد بیشتر از هر زمان دیگر بوده است
زیرساخت‌ها مثل جاده آب و برق در دوره ایشان بسیار بیش از دیگران بوده است
رسیدگی به محرومین و طبقات مستضعف در دوره ایشان بیشتر از همیشه بوده است
در کنار مردم بوده‌اند و با مردم زیستند و مردمی بودن بیشتر است دیگران بوده است
مراودات سیاسی و گشایش‌های آن به غیر از کشورهای معاند در دوره ایشان بیشتر از همه دوران بوده است
شفافیت در عملکرد به ارائه گزارش در دوره ایشان بیشتر از همه بوده است
شفافیت در مورد منابع مالی خود فقط در دورة ایشان بوده است
تمرکز بر توان داخلی در تولید و اشتغال و بنگاه‌های زودبازده مسکن مهر تحریک بخش تقاضا در اعطای یارانه برای کمک به تولید در دوره ایشان بوده است
بیشتر سرمایه‌گذاری در پتروشیمی و گاز و نفت و نیروگاه‌ها و تولید سیمان و بنزین و … در دوره ایشان بوده است
بالاترین هجمه در رسانه‌ها و هماهنگی در تیترها و محتوا و در دوره ایشان سازماندهی شده است
بالاترین در صد محبوبیت در خارج از کشور از 1 رئیس‌جمهور ایرانی در دوره ایشان بوده است
بالاترین دفاع از مستضعفین در داخل و خارج در دوره ایشان بوده است
بالاترین اقتدار امنیتی و دفاعی در دوره ایشان بوده است
حالا به ما بگویید اصلاح‌طلبان چه کار کردند پژواک گفتگوی تمدن‌ها چقدر مانده است و ارتباط با سردمداران غربی چه گرهی را در گذشته گشوده است
تولیدات علمی در چه دوره‌ای بالاترین مقدار را داشته است
تعداد مدال‌های ارزشمند ورزشی در چه دوره‌ای بوده است
وقتی در مورد سازندگی صحبت می‌کنید آمار و ارقام خود گویاست آیا آمار و ارقام در دوره ایشان در چه زمینه‌ای نزولی بوده است
بالاترین ذخایر ارزی در چه دوره‌ای بوده است
و …
بعضی‌ها برای اینکه ایشان اشتباهات بزرگی نیز داشته است سعی دارند تمام خدمات ایشان را ندیده بگیرند ایشان آدم بوده است و باید نقد شود اما سؤال من این است چرا سایر مسئولین این‌قدر مورد نقد قرار نمی‌گیرد و ارزیابی عملکرد نمی‌شوند
سایت الف و یقین دارم و مطالب مرا منتشر نمی‌کنید دیکتاتوری رسانه یکی از دلایل عدم نقد منصفانه می‌باشد برای همین هم هست که پدیده‌هایی مثل احمدی‌نژاد با یا … هنوز امکان بروز دارد (2928175) (alef-13)
 
حمید
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۰۹:۲۹:۵۳
برای پیشرفت و توسعه کشور و زدودن چهره ی فقر و نا بسامانیها دستمایه قرار دادن مقدسات و اعتقادات دینی پسندیده نیست. (2928195) (alef-13)
 
عباس
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۰۹:۴۲:۰۲
.سلام لطفا در نوشتن مطالب دوستان دقت کنید .تا به خاطر کلمات نابجا وتوهین آمیز شما حاج احمد توکلی عزیزمان مواخذه وبازخواست نشوند . ممنون .از همه شما (2928220) (alef-13)
 
یک دوست
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۰۹:۵۱:۲۶
بیش از میلیاردها ریال؟!
همش؟
صحبت از صدها میلیارد دلاره!
میلیارد ريال که دیگه عددی محسوب نمیشه، همش پول یه ماشین چینیه. (2928241) (alef-13)
 
حبیب
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۰۹:۵۷:۴۷
عشق فقط یک کلام، احمدی نژاد والسلام (2928257) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۱۰:۲۹:۴۴
مثل اینکه سردبیر سایت خودش اصلاح طلبه. (2928323) (alef-13)
 
حسین
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۱۲:۰۳:۰۴
امام زمان آنقدر به ماها نزدیک است که هرکجا نظر کنیم میتوانیم دست یاری اورا ببینیم مهم آن است که اعمال ما در مسیر انسان کامل شدن باشدولی یک عده آنقدر بین ما وامام فاصله می بینند که حتی صحبت کردن سیاستمداران در این خصوص را تحمل نمی کنند وفکر می کنند امام زمان دست نیافتنی است ویک عده خاص صرفا" می توانند با اوصحبت کنند وسایر مردم نباید در این حوزه وارد شوند.وامام زمان صرفا" به درد قبر وقیامت ما میرسد (2928657) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۱۶ ۱۵:۴۶:۴۴
تعریفی که شما از ایشان دارید نعوذ بالله با خدا چه فرقی می کنه؟ (2942134) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۱۲:۱۷:۱۹
ایشان به واقع تشنه قدرت است (2928716) (alef-13)
 
عبد
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۱۲:۵۲:۳۰
خدابه همه رحم کندواوست که به قلبها آگاه است احمدی نژادهم مثل سابرین هرچه کرده چه خوب ویا خدای نکرده بددرپیشگاه عدل الهی پاسخگوخواهدبودوحتی دراین دنیا پاسخش راخواهدگرفت . (2928821) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۱۳:۳۳:۴۲
سکوت علمای حوزه در قبال چنین جملات نشانه چیست ؟ "دشمن درصدد است جلوی ورود امام(عج) را در منطقه بگیرد، زیرا حضور امام (ع) مرگ دشمنان است" لااقل تکلیف مقلیدین خود را مشخص کنید سکوت در قبال صندلی خالی در جلسه هیئت دولت قبل ،اگه عکس العمل نشان داده میشد حالا دچار چنین دیدگاههایی نمی شدیم. (2928964) (alef-13)
 
سجاد
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۱۳:۵۲:۲۸
درود بر محمود عزیز.
بعدشم تو در حدی نیستی که درباره محمود بخوای نظر بدی
اینکارم از حسادتته
محمود یدووووووووووووووووووووووووونست هر چی باشه از جبهه اصلاح طلب شما بهتره (2929035) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۱۴:۲۰:۲۱
چرا نظرات اکثرا یکجانبه و طرفدار احمدی نژاد هستش ؟ معلومه مدیر سایت خطی حرکت میکنه. مهمترین چیز برای یک خبرنگار یا سایت خبری داشتن اعتبار در بین مردم است . نه تریبون شدن برای عده ای خاص .متاسفم براتون . (2929111) (alef-13)
 
رضا از مازندران
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۱۴:۲۱:۳۹
مازندران آماده است تا در صورت ورود جناب آقای دکتر محمود مردمی نژاد(احمدی نژاد) در عرصه ی انتخابات ریاست جمهوری از ایشان تمام قد حمایت کند (2929119) (alef-13)
 
امیرعلی
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۱۹:۰۸:۰۶
کسانی که می گویند از دین و امام معصوم صحبت کردن فقط مربوط به کارشناسان این حوزه است وروشنفکران نباید از این مسائل بگویند سکولار هستند ] افکار این افراد نشئت گرفته از افکار بهاییت ودیکته شده از سوی انگلیس است ، مگر زمان شاه همین حرف ها گفته نمیشد؟ شاه می گفت دین از سیاست جداست وعلما نباید در سیاست دخالت کنند آن ها باید مسائل دینی را فقط در حوزه بیان کنند وکاری به سیاست مملکت نداشته باشند. شاید دکتر احمدی نژاد نتواند مثل یک کارشناس دینی امام زمان را معرفی کند اما به عنوان یک روشنفکر وسیاست مدار می تواند کمک بزرگی به اشائه فرهنگ دینی بکند زیرا عوام اگر ببیند یک سیاست مدار و روشنفکر از احکام دینی مطلبی می گوید بهتر جذب دین می شود. دکتر احمدی نژاد عدالت طلب است وکسانی که انگ های نامربوط به ایشان می زنند ضد عدالت هستند وکسانی هستند که در کاخ ها زندگی کنند ونمی خواهند آقای دکتر سرراهشان قرار گیرد ویک سری طرفدار نیز دارند که چشم وگوش بسته وبدون تحقیق یک حرف های تکراری وبی اساس مطرح می کنند که دیکته شده از سوی بدخواهان دین می باشد .سایت الف! آقای احمدی نژاد از شکایت خود علیه شما صرف نظرکردند وشما نمی دانم چه کینه ای علیه ایشان به دل دارید؟ (2930009) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۲۲:۲۳:۴۵
الف جان همین مقاله های احساسی و سطحی را منتشر میکنید که دادگاهی می شوید دیگر!
عزیز دل جلوتر از دادگاه و سازمان حسابرسی حرکت نکن و با تهمت زدن به احمدی نژاد اخرتت رو فدای دوروز دنیا نکن
کدام میلیاردها دلار به یغما رفت؟ شما که در حمایت از این دولت به سخنان رهبر استناد می کنید فراموش کردید که حضرت اقا چقدر از سختکوشی و پرتلاشی دولت قبل حمایت و تعریف داشتند؟ (2930484) (alef-13)
 
سردار
۱۳۹۴-۰۳-۱۱ ۰۰:۵۵:۱۱
درود خدا برمحموداحمدی نژاد مردی که تا دقایق آخر پای کارهایش ماند و به گفته خود او آیندگان در مورد کارهایش قضاوت کنن .رییسجمهوری که همه وجودشو برا مملکتش صرف کرد .منتظر آمدنت هستیم ای شیر بیابانهای ارادان (2930865) (alef-13)
 
مهدی
۱۳۹۴-۰۳-۱۱ ۰۹:۵۲:۳۰
با عرض سلام تبریک اعیاد
شعبانه ونیمه شعبان وعرض تسلیت به محضرامت خداجو ولایت مدار رحلت بنیان گذار نظام حضرت امام قدس سره درحالی سالگرد ارتحال سپری میکنیم که هنوز داغ فراق ان رهبر فرزانه قلبمان به درد میاورد وتنها تسلیی این غم وجود رهبر فرزانه فرزند زهراست ولی از مهدویت خواهشا برای خودتان کسب کار راه نیندازید ما بسیجیان عاشقان امام زمان پیروان ولایت سربازان امام خمینی فداییان اقا ورهروان این سیدان ونایب امام زمان باا احدی چه روحانی چه احمدی نژاد و.....صیغه برادری اخوت نبسته ایم تنها به فرمان ولی ام اماده ایم تا جانمان برای اجرای حکومت اسلامی مورد انتظار اقاامام زمان فدا کنیم دولتهایی که حتی مدیریتشانبرای اینقدر ضعیف وهمین اینهاا باعث اینهمه بدبختی مردم شدند دل رهبر امام زمان به درد اوردند مقداری به خود ایند مابسیجان شرمنده مردمی هستیمم که درکنار شون داریم زندگی میکنیم خیس عرق میشیم میمیریم نه یک بار صد بار در روز اتمام حجت بس دیگه

ی (2931336) (alef-13)
 
اسدا... کشاورز
۱۳۹۴-۰۳-۱۱ ۱۰:۲۸:۳۶
اقای احمدی نژاد به عنوان استاد دانشگاه درک درستی از قوانین و مقررات بین المللی نداشتند با حرف های نسنجیده چون قعطنامه چیزی جز ورق پاره نیست تمام کشور ها علیه ایران بسیج کرد وحالا تمام هم وغم دولت لغو تحریم ها است چرا که کشور به لبه پرتگاه رسید .چهره کشور با تلاش دولت قبلی و طرح گفتگوی تمدنها رو به بهبود بوده است اما با طرح هو لوکاست اب به اسیاب دشمن ریختیم و به اسراییل کمک کردیم .احمدی نژاد خود را در راس امور می دانست به مجلس توهین ،به رهبری با خانه نشینی دهن کجی کرد .هر کسی که اوامر او را اطاعت نمی کرد از کار برکنار می کرد برکناری وزیر اقتصاد،بهداشت ،اطلاعات و مدیران دیگر و..................این پاکترین دولت تاریخ خیانتی که به ملت و کشور به جهت ضعف شخصیت وعقده های روانی خود کرد در طول تاریخ این سرزمین بی سلبقه بوده و ایندگان قضاوت خواهند کرد. (2931486) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۱۱ ۱۰:۵۶:۱۰
چقدر شما ساده هستید
احمدی نژاد بارها این حرفها را زده و قصدش فقط کارای پوپولیستی بوده (2931600) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۴-۰۳-۱۱ ۱۵:۳۳:۵۰
مهم اين نيست كه چرا يكي مثل احمدي نژاد رييس جمهور ميشه مهم اينه كه اين تفكر در جامعه ما خريدار داره.
متاسفانه ،... (2932520) (alef-13)
 
امیرعلی
۱۳۹۴-۰۳-۱۱ ۱۵:۴۵:۲۵
سایت الف باز هم سانسور؟ (2932553) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۱۱ ۱۸:۲۰:۳۴
ایشان یکبار گفته بودحمله امریکا به عراق مانع ظهور امام شده است (2933030) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۱۱ ۱۸:۴۹:۲۲
بااین کامتاتون مردم از خنده خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ (2933099) (alef-13)
 
حسین
۱۳۹۴-۰۳-۱۵ ۱۷:۲۹:۰۱
آزمودن را آزموده خطاست.
امام عج احیاءگر دین است.
خلق و خوی ، سیرت ، رویت ، مکارم اخلاق و ...آن همچون پیامیر اعظم للعالمین استو یاران او همچون یاران نبی مکرم اسلام ، مولایمان علی(ع) ، سلمان ، عمار و ابوذر و ... خواهند بود.
تو آزمایش پس دادی و دست رد به ولایت زدی و ما را خجل!
به غرت بردن بیت المال در حکومت قائم جایگاهی ندارد مگر اینکه هدایت شده باشد.
پیامبر اکرم (ص) زمان ظهور را اعلام نکرد بلکه نشانه های ظهور را فرمودند! تو چگونه به خود اجازه نزدیکی ظهور را می دهی!
کارشناسترین امور به نظر اینجانب حضرت امام(ره) و جانشین خلفش( مقام معظم رهبری ) تا کنون در رابطه با علائم ظهور نفرمودند تو چگونه به خود اجازه می دهی!
تو اگر عاشق هستی گونه ای عمل کن که هر آن ممکن است ظهور یابد ( به تکلیفت عمل کن ) نه اینکه با شعار قصد اغفال را داشته باشی!
در پایان متأسفم برایت! عمرت به سراشیبی سقوط رسیده ، چه جوابی در آن واحدی خواهی داد؟! (2939843) (alef-13)
 
قدمی
۱۳۹۴-۰۳-۱۵ ۲۰:۵۳:۳۵
باسلام
آقا ی خوبمان ,رهبرفرزانه انقلاب فرمودند :من انقلابی ام
همه سعی کنیم اینطوری باشیم تا بشود روز به روز وساعت به ساعت پیشرفتی محسوس داشته باشیم
دربرخی مسایل باید به رهبری توجه داشته باشیم (در مسایل کلی )
در برخی اما نه چون رهبر نیستیم
مثلا راز داری امام برای رعایت مصالحی
اما ما نباید راز دار باشیم (در مورد خیانت ها ورفتارهایی که از برخی افراد سرزده که باید همه بدانند تا دیگر آن فرد وافراد اجازه داشتن یک پست دولتی را نداشته باشند )
همه کسانی که به هر نحوی اخبار ی از این دست را دارند باید در اختیار مراجع قانونی بگذارند تا برای شناخت هر چه بیشتر شخصیت ها ی برجسته کشور به مردم ومسوولین کمک شود
این اخبار که به تشخیص مردم مثلا برای انتخاب رییس جمهورکمک میکند سرمایه ملی است وجزو بیت المال است وامانت.
این فتوای من است :کسانی که این سرمایه ملی را از دید مردم (ولی نعمتها ی مسوولین کشور)پنهان میکنند از بزرگترین خاینان به این ملت هستند.
توضیح
برخی چنان اطلاعات دسته اول را پنهان میکنند انگار قیوم مردم اند . نتیجه این شده که قاطبه مردم فقط اخبار عزل ونصب ها را وفساد ها را می شنوند
ومتاسفانه فقط شنونده اند
بعد حکومت مردم برمردم را مرتب رهبری فریاد میزنند که مسولین کار کنند اما اونها هم فقط تکرار میکنند فقط تکرار
بالا خره دق میکنم (2940183) (alef-13)
 
منصف
۱۳۹۴-۰۳-۱۶ ۱۴:۵۶:۱۱
انصاف اگر منصفانه بگیم احمدی نژاد درسته که خدمات زیادی ارائه داده که تمام دولتهای قبل سرهم به اندازه او نبوده اند اما برخی اشتباهات او در اواخر قدرتش تمام زحماتش را زیر سوال برد ازجمله زاویه کمی که با ولایت گرفت شاید برخی از صحابه هم خدمات زیادی به اسلام و پیشرفت آن داشته اند اما یک عمل آن هم مقابل ولایت تمام خدماتشان را زیر سوال می برد مانند زبیر و .....
جناب رئیس فعلی متاسفانه هر دو مورد را تکرار می کند از جهت خدمات چیزی بدرد بخور تا حالا ارائه نکرده و از جهت اطاعت از رهبری هم نه حرفی بلکه عملا چیزی را اجرا نمی کند مخصوصا در بحث سیاست خارجی بویژه مذاکرات و ..... (2941976) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۱۶ ۲۱:۰۰:۵۴
آقا این عمو رو جدی نگیرین این حرف میزنه ک مطرح بشه ک راجبش بنویسن متاسفانه داره از مقدس ترین چیزها هم هزینه میکنه (2942928) (alef-13)
 
نوروزی
۱۳۹۴-۰۳-۱۷ ۰۹:۲۴:۳۲
تو رم بالا در دولت احمدی نژاد از جنگ هم ویرانگر تر بود .چون فقط صاحبات سرمایه کلان متنعم شدند ومشتی معتاد هم با پول باد آورده دم خود را چاق کردن .اکثریت معمولی جامعه توان آن را پس دادند من سمند فروختم 13 تومان 2ماه بعد شد 30تومان چرا؟؟؟در واقع تمام پس اندازه مردم برای روز هایی که لازم داشتندمثل عروسی یا.... نابود شد .مثل این است شما امانتی را به کسی بدهید وقت پس دادن یک سوم را بدهد .آیا خوشحال میشوید ؟؟؟؟اگر اینطور خوب است پس زنده باد آحمدی نژاد (2943672) (alef-13)
 
هادی
۱۳۹۴-۰۳-۱۸ ۰۱:۰۴:۵۳
کلا برخی با گفتن این حرفا از دهن احمدی نزاد مخالفند وگرنه حرفای خوبیست (2946585) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۳-۲۰ ۲۳:۳۸:۳۹
اصلا اقا شما از جان امام زمان چی می خواهی چرا اینقدر به اعتقادات مردم لطمه می زنی بذار ااعتقاداتمان سست تر از این که کردی نشه برو داداش خونت بشین کمک حال زن و بچه ت باش . (2955233) (alef-13)
 
احسان
۱۳۹۴-۰۳-۲۱ ۰۸:۰۶:۵۳
با سلام
اول این که ما مردمی هستیم که در احسنت گفتن در جلو و بد و بیراه گفتن در پشت سر هم مقام اول را در جهان داریم. اقای احمدی نژاد محبوب عامه مردم بود و تلاش کرد برای این ها کار کند و به همین دلیل ذوقتی به گوشه و کنار مملکت رفت و بعد از گذشت 36 سال 60 هزار خانوار کپرنشین در کرمان دید شوکه شد. (ولایت کرمان را مثال زدم چون موطن برنامه ریز دو برنامه توسعه کشور است که خودش به پیروی از مولا روی خاک زندگی می کند و همین طور خانواده اش)
دوم این که صحبت از امام زمان گفتن این شکلی آقای احمدی نژاد دقیقا با هوشمندی خاص ایشان برای رفع همین مسائل بود. حتما خاطرتان هست وقتی طرح هدفمندی شروع شد علما خواستار پرداخت سهم امام آن شدند که اقای احمدی نژاد گفتند این پول رسیده امام زمان است.
بعد هم در همین نظام از امام زمان چه سو استفاده ها که نشد اتفاق احمدی نزاد آن تقدس قبلابی برخی که می گفتند ما تایید شده امام زمان هستیم شکاند.
به هر حال به انسان ها باید به چشم انسان نگریست.
وقتی می بینیم هنوز عده ای هستند که مثلا می گویند احمدی نژاد تورم فلان درصدی را این قدر کرد می فهمیم چه اندازه دانایان کشور باید احساس نا امنی کنند. چون هنوز نمی دانند تورم یک مساله اقتصادی است نه انسانی و هیچ وقت با اراده کسی بالا و پایین نمی رود. مردمی هستیم کار نکن و مصرفی و طبعا پس انداز و سرمایه گذاری در ذاتمان نیست مگر در همان امور مصرفی. همین (2955656) (alef-13)
 
hajiagha
۱۳۹۴-۰۳-۲۲ ۰۴:۴۹:۵۷
he was worst Iranian president (2958018) (alef-13)
 
سعید
۱۳۹۴-۰۳-۲۲ ۱۸:۴۰:۲۸
شجاعت احمدی نژاد در برخورد با اقازاده ها و عارتگران بیت المال مثال زدنی بود . همین اشرافیها و اقازاده ها و غارتگران بیت المال بیشترین ضربه رو به دولت او می زدند تا ذره ای از خشم و نفرتشون کم بشه. اگه در دوره احمدی نژاد قرار بود قیمت مثلا بنزین بالاتر برود فریادها بلند می شد که اقا پمپ بنزینها اتیش میگیره - مردم شورش می کنند - چنین مشود جنان می شود. اما در این دولت در روز روشن قیمتها بالا می رود ، بنزین گران می شود ، یارانه ها قطع می شود اما کسی ککش هم نمیگزد . چرا ؟ . اقای جهانگیری اول سال اعلام می کند قیمت اقلام اساسی بالا نمیرود هنوز جوهر نوشتون خشک نشده تمام قیمتها به دلخواه بالا میرود پس کو آن فریادها ؟ چه شده همه ساکتند و حرفی نمی زنند و انتقاد نمیکنند از راستگویان تاریخ؟ (2958923) (alef-13)
 
صیاد قبایی
۱۳۹۴-۰۷-۱۷ ۲۲:۱۲:۴۶
انشا اله اقای احمدی نژاد با یک دولت پاک پاک پاک در خدمت مردم ایران خواهد بود (3249041) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۵ ۰۳:۴۴:۳۰
لطفا هردوتون بس كنيد (3824193) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.