توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 383039
ظریف، بدعهدی آمریکا را به کمیسیون مشترک برجام می‌برد
تاریخ انتشار : جمعه ۲۹ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۲
خانه ملت نوشت: وزیر امور خارجه از برگزاری نشست کمیسیون مشترک پیش بینی شده در برجام در آینده نزدیک خبر داد و گفت: بدعهدی آمریکا و موضوعات دیگر در این کمیسیون بررسی می شود.

محمدجواد ظریف در گفت و گویی در پاسخ به این سوال که در سند برجام، کمیسیون مشترکی برای طرح شکایت در صورت بدعهدی طرفین طراحی شده است آیا تا به حال ایران به دلیل بدعهدی آمریکا موضوع را در کمیسیون دنبال کرده است یا خیر؟ افزود: تا امروز ما کمیسیون را هر زمان که لازم بوده تشکیل داده ایم و در نشست ها راه کارهایی برای حل و فصل مشکلات طراحی کردیم.

وی ادامه داد: در آینده ای نزدیک نیز نشست دیگری با کمیسیون مشترک خواهیم داشت و بدعهدی آمریکا و موضوعات دیگر در آن بررسی می شود.

وزیر امور خارجه کشور در پاسخ به سوالی درباره پیگیری غرامت کودتای ۲۸ مرداد نیز اظهار داشت: درباره پیگیری کودتای ۲۸ مرداد باید گفت که شکایتی علیه آمریکا در دیوان دعاوی بین ایران و آمریکا مطرح شد که زمان آن به ۲۵ سال قبل بر می گردد.
 
کلمات کلیدی : ظریف+کمیسیون مشترک برجام+برجام
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته