نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 483236
پوتین: تحریم‌های آمریکا روسیه را قوی‌تر می‌کند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۱
رئیس‌جمهور روسیه امروز (پنجشنبه) در پانزدهمین جلسه سالانه پرسش و پاسخ آمریکا و تحریم‌هایی را که علیه مسکو اعمال کرده مقصر مشکلات داخلی دانست.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری ایتارتاس، ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه در جریان جلسه گفت: علی رغم ادامه تحریم‌های غرب روسیه از رکود خارج شده است. این تحریم‌ها روسیه را مجبور کرده تا عقل خود را به کار گرفته و وابستگی‌اش به صادرات انرژی را کاهش دهد.

وی درخصوص اقدام تازه سنای آمریکا برای اعمال تحریم‌های جدید علیه روسیه گفت: این اقدامات تنها کشور ما را قوی‌تر خواهد کرد. ما از این تصمیم سنای آمریکا تعجب نکردیم. به نظر من تشدید تحریم‌ها علیه روسیه یکی از عوارض جانبی درگیری‌های سیاسی کنونی در آمریکاست.

وی افزود: تحریم‌ها یک شمشیر دو لبه هستند که به همه آسیب می‌رسانند. با این حال یکسری مزایا نیز به همراه دارند. مزایای این تحریم‌ها این است که ما مجبور شدیم از هوش، ‌استعدادها و منابع متمرکز خود در مناطق کلیدی به جای استفاده از پول نفت و گاز استفاده کنیم.

وی درخصوص تصمیم گیری برای تمدید تحریم‌های روسیه علیه دیگر کشورها گفت: اگر آنها تحریم‌های خود علیه مسکو را لغو کنند روسیه نیز تحریم‌هایش علیه دیگر کشورها لغو خواهد کرد. تصمیم گیری در این خصوص به تصمیم گیری‌های همسایگان ما بستگی دارد.
 
کلمات کلیدی : پوتین + تحریم روسیه + آمریکا
 
mm
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۵ ۱۶:۳۵:۴۰
جون مادرتون شماهم با دیپلماسی برید یه برجام امضا کنید :))) (4427837) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۵ ۲۲:۴۳:۱۲
با نمک (4428232) (alef-3)
 
United States
۱۳۹۶-۰۳-۲۵ ۲۰:۵۲:۰۹
بنظر میاد خیلی ها همینطوری فکر میکنند! بهترین کار برای این کشورها اینهست که خودشون قبل از هر چیز خودشون رو تحریم کنن و با دنیا و مخصوصا با آمریکا قطع رابطه بکنن تا حسابی قوی بشن!!! (4428102) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۵ ۲۲:۴۲:۴۰
احمدی نژاد هم همین رو می گفت ! (4428230) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.