توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 414539
حضور افراد فاقد مدارک قانونی دلیل تراکم جمعیت در مرز مهران است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۸
فرمانده قرارگاه اربعین ناجا با بیان اینکه حضور افراد فاقد مدارک قانونی مشکل اصلی تراکم جمعیت در مرز مهران است، گفت: این افراد سبب اخلال در عبور سایر زائران شده اند.

به گزارش مهر، سردار محسن فتحی زاده در گفت و گو با رسانه ها اظهار کرد: به دلیل جمعیت انبوهی از زائران در محدوده شهر مهران و پایانه شاهد تراکم جمعیتی روز گذشته در این محور بودیم.

وی با بیان اینکه در ساعاتی شرایط به حالت فوق العاده تبدیل می شد، افزود: با توجه به تدابیر انجام شده وضعیت موجود مدیریت و خوشبختانه مشکلی رخ نداد.

فرمانده قرارگاه اربعین ناجا با اشاره به ترافیک سنگین در ورودی مهران، خاطرنشان کرد: در پشت پایانه ها نیز به دلیل تراکم و حجم زیاد جمعیت، زائران دچار مشکل و اتلاف وقت می شوند.

وی با تأکید براینکه افرادی که قصد حضور در مراسم اربعین حسینی را دارند مرز مهران را برای عبور انتخاب نکنند، تصریح کرد: به دلیل وجود ترافیک در مهران زائران مجبور می شوند مسیر حدود ۱۱ کیلومتری تا پایانه را به صورت پیاده طی کنند.

سردار فتحی زاده وجود افراد فاقد مجوز قانونی را یکی از مهم ترین مشکلات افزون بر ترافیک این محور دانست و گفت: این حضور موجب ایجاد اخلال در فرآیند عبور و مرور سایر زائران شد.

به گفته این مسئول این افراد جمع آوری و با اتوبوس به خارج شهر مهران اعزام می شوند.

وی با بیان اینکه مشکل ما تعداد گیت ها در طرف عراقی نیست، افزود: متاسفانه ورود افراد فاقد روادید و گذرنامه اصلی ترین مشکل این روزهای مرز مهران بوده که گاهی سبب بسته شدن و ممانعت از عبور از مرز می شوند.
 
کلمات کلیدی : زائران اربعین حسینی + مرز مهران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.