نظر منتشر شده
۴۷
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 454436
رییس جمهور در حاشیه آخرین جلسه دولت سال 95:
امیدواریم گشایش‌های سال 95 در سال 96 ادامه پیدا کند
بخش سیاسی الف،‌ ۲۵ اسفند ۹۵
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۸
رئیس با اعلام اینکه سال 95 سال بسیاری از گشایش‌ها بود، اظهار امیدواری کرد که در سال 96 این گشایش‌ها ادامه پیدا کند.

به گزارش الف،  حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی صبح امروز (چهارشنبه) در حاشیه آخرین جلسه هیئت دولت در سال 95 در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: خدا  را شکر می‌کنیم که در روزهای پایانی سال 95 به خاطر الطاف بی‌کرانش می توانیم درخدمت مردم ایران باشیم. امسال سال بسیاری از گشایش ها بود که امیدواریم بتوانیم در سال آینده این راه را ادامه دهیم.

وی ادامه داد: امسال خداوند به ما امنیتی ارزانی کرد که توانستیم قدم هایی با حمایت و کمک مردم برداریم.

وی با اشاره به دستاوردهای دولت در سال 95 یادآور شد: امسال با خودکفایی در گندم، تحولات در زمینه انرژی، تولیدات نفت و گاز و صادرات نفت خام و میعانات گازی توانستیم عقب‌ماندگی‌های گذشته را پشت سر بگذاریم. ما در تولید گاز، مواد غذایی و کشاورزی رشد خوبی داشتیم و در حمل و نقل ریلی،‌ جاده‌ای و ناوگان هوایی قدم‌هایی به پیش برداشتیم. در زمینه منابع آبی، سدها و نیروگاه‌های جدیدی اضافه کردیم و در مجموع در زمینه زیرساخت‌های اقتصادی و تولید حرکت مثبتی داشتیم.

روحانی اضافه کرد: سالی که گذراندیم سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل بود که برنامه‌ریزی‌ها و طرح‌های بلند و کوتاه‌مدتی که در این زمینه انجام شده گزارش داده خواهد شد. اتکای ما به نفت کمتر و به مالیات بیشتر شده و صادرات به واردات فزونی گرفته و قدم‌های خوبی در رشد برداشته‌ایم. در صادرات نفت جایگاه گذشته‌ را به دست آوردیم و در حمل و نقل می‌توانیم مشکلات را پشت سر بگذاریم.

وی افزود: در بخش نفت قدم‌های اولیه برداشته شده و در بخش بانکی گشایش‌ها امسال نسبت به پارسال بیشتر شده است . اینها نشانه این است که در اقتصاد مقاومتی اقدامات خوبی داشته‌ایم. البته اقتصاد مقاومتی اختصاص به سال 95 ندارد و به عنوان یک سیاست کلی پیش رویمان و یک برنامه همیشگی است تا به اهدافمان دست پیدا کنیم.

رئیس جمهور با اشاره به امنیت موجود در جامعه خاطرنشان کرد: امسال در امنیت و آرامش که هدف مهمی برای دولت و نظام ما بوده توانستیم کشور را از معضلاتی که منطقه گرفتار آن است مصون بداریم. نیروهای امنیتی و نظامی تلاش زیادی کردند و به آنها دست مریزاد می‌گوییم و این راه را برای امنیت بیشتر ادامه می‌دهیم.

وی همچنین بیان کرد. در مبارزه با آسیب‌های اجتماعی قدم‌های خوبی برداشته شده و مقام معظم رهبری اهتمام ویژه‌ای در این زمینه داشته‌اند و در محضرشان جلساتی برگزار شد و معاون اجتماعی وزارت کشور به سازمان تبدیل شد که طبق همان جلسات بود.شورای اجتماعی به ریاست رئیس جمهور هم شروع به کار کرد و آمارها نشان می‌دهد موفقیت‌های خوبی در این زمینه داشتیم. گرچه هنوز راه زیادی در پیش داریم.

روحانی در ادامه اظهار امیدواری کرد که سال آینده سال پر خیر و برکتی برای مردم ایران باشد و گفت: سالی که در پیش داریم سال نکویی است که با میلاد حضرت فاطمه (س) آغاز می‌شود. حضرت فاطمه (س) سبک زندگی را به ما آموخته و مبارزه با انحرافات را نشان می‌دهد. از طرفی زندگی ایشان نشان می دهد که یک بانوی جوان چطور می‌تواند به چنین منزلتی برسد. باید به همه مادران و زنان به خاطر روز زن و مادر تبریک بگوییم.

وی اضافه کرد: ما باید بتوانیم در زمینه خدمات بانوان موفقیت‌هایی به دست بیاوریم. دولت قدم‌های خوبی در این زمینه برداشته و بانوان ما همپای مردان در زمینه‌های علمی و فعالیت‌های سیاسی و اجتماعی حرکت می‌کنند. تبعیض‌های جنسیتی از قرن‌های پیش وجود داشته که باید جبران شود. بانوان در این سال‌ها در مدیریت بوده‌اند که حضورشان باید بیشتر شود و از وظایف دولت این است که این گام را ادامه دهد.

ادامه دارد...
۱۳۹۶/۰۵/۳۰ ۰۹:۲۱
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۲ ۰۹:۱۷
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۷ ۱۰:۲۰
 
۱۳۹۵/۰۶/۰۴ ۱۲:۱۲
 
۱۳۹۵/۰۴/۲۰ ۱۴:۳۰
 
۱۳۹۵/۰۳/۳۱ ۱۵:۳۰
 
۱۳۹۵/۰۳/۲۹ ۱۶:۰۲
 
۱۳۹۵/۰۱/۱۷ ۲۲:۱۴
 
۱۳۹۵/۰۱/۰۹ ۱۴:۲۹
 
۱۳۹۴/۱۱/۳۰ ۰۸:۵۹
 
 
کلمات کلیدی : روحانی+اقتصاد مقاومتی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۲:۲۵:۱۵
خود گوییم و خود خندیم، به‌‌‌ به‌‌‌ چه هنرمندیم! (4204950) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۳:۰۵:۳۳
مهمترین گشایش را انشاالله مردم در ۲۹اردیبهشت رقم خواهند زد!! (4205075) (alef-13)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۹:۲۵:۴۴
سلام مواظب باشید گشایش احمدی نژادی نباشد که اینبار انبان کشور خالی است و نفت هم متاعی کم بها (4205921) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۲:۲۵:۴۱
از خادمان مسجدی در شهر قم هستم. فرزندم با وجود داشتن مدرک تحصیلی لیسانس در کنار مسجد مشغول به گل‌فروشی است. هرکجا برای کار مراجعه می‌کنیم بی‌نتیجه است. کاش دولت به جای تبلیغات زودهنگام انتخاباتی چاره‌ای برای بیکاری جوانان ارائه می‌کرد و مسائل مهم کشور و جامعه را با تبلیغات انتخاباتی خود درگیر نمی‌کرد. (4204953) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۸:۳۱:۴۷
منم دوتا لیسانسه دارم الان یکیشون 8ساله بیکاره یکیشون 6 سال دولت احمدی نژادم براشون کاری نکرد ! (4205803) (alef-13)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۹:۲۸:۰۶
بزرگوار در هر خانه ای بیکاری هست و اغلب کسانی که کار میکنند هم درآمدی مکفی ندارند ولی این مشکل از دهه 60کلید خورده و با یک دولت قابل حل نیست (4205924) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۲:۲۶:۴۷
مدیر اشرافی هیچ گاه نمی‌تواند درک کند که سرپرست یک خانواده چهار نفره چطور ماه‌ها نتوانسته است حتی یک کیلو گوشت قرمز خریداری کند و یا ناتوانی در خرید لباس عید سال نو برای خانواده چه شرمندگی و زجری برای پدر خانواده دارد. (4204962) (alef-13)
 
ممد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۲۲:۳۹:۴۷
مدیر از جنس مردم و خاکی در دولت قبلی مگر چه کرد ؟ ما باید قانون قوی و مستقل داشته باشیم که پول سرش را نبرد اقتصاد بیمار ما باید ژنتیک درمانی شود (4206187) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۲:۲۷:۰۱
تدبیر دولت در هیچ عرصه‌ای نمایان نشد، حتی برای بازار شب عید مردم شاهد بی‌تدبیری محض هستند. پوشاک قاچاق، میوه وارداتی و... کمر اقتصاد کشور را شکسته است. امیدوارم مدیران اقتصادی علت این بی‌تدبیری‌ها را در نبود ارتباط با آمریکا ندانند! (4204963) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۲:۲۷:۳۲
پرداخت حقوق‌های نجومی به تافته‌های جدابافته در دولت یازدهم، نشان از عمق حقوقدانی و تعهد مسئولان دولت یازدهم به حقوق شهروندی داشت. لذا دیگر نیازی به سخنرانی آقای رئیس‌جمهور در جلسه وکلا و حقوقدانان دست‌افشان در آن جلسه برای دفاع از حقوق شهروندی نبود! (4204964) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۲:۲۷:۴۹
دولت یازدهم چنان بازار آشفته‌ای در کشور به وجود آورده که نمی‌توان گفت کدام معضل در اولویت رسیدگی است؟! ثروت‌های بادآورده، بیکاری، گرانی، تفکرات لائیک برخی در درون نظام، افسارگسیختگی متولیان فرهنگی، بدحجابی، رکود، فقر، فساد، قاچاق و...!! (4204967) (alef-13)
 
ali
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۲:۲۹:۰۷
در خود گوییم و خود خندیم، به‌‌‌ به‌‌‌ چه هنرمندیم! (4204974) (alef-13)
 
شهر سکوت
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۲:۳۱:۵۷
خیلی گشایش داشتیم !!!!‌البته برای بعضی ها گشایش برای جیبشون نمودار بود (4204984) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۲:۳۵:۲۳
یا قرآن
خودت رحم کن بهمون (4204993) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۲:۳۶:۲۵
چرا با وجود رکود در صنعت پوشاک مسئولان دولتی اجازه می‌دهند در شب عید سال نو پوشاک قاچاق وارد کشور شود و یا پرتقال از کشور همسایه وارد شود و حتی توت‌فرنگی خارجی در میوه‌فروشی‌های کشور عرضه شود در صورتی که اکثریت این واردات بر ضد اقتصاد مقاومتی است. (4204996) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۸:۳۳:۴۵
برا که شما نق نزنی بگی مگه میشه شب عید لباس گرون داخلی وپرتقال یخ زده خرید ! (4205809) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۲:۳۷:۱۱
آقای رئیس‌جمهور، ورود هواپیمای ایرباس به کشور به نظر شما چه تأثیری بر زندگی مردم خواهد گذاشت؟ جز افراد معدودی که صاحب ثروت هستند، بقیه که اکثریت جامعه هستند چرا در طی 4 سال عمر دولت مورد توجه واقع نشدند؟ حالا هم در پایان سال فقط باید نظاره‌گر تبلیغات انتخاباتی دولتی‌ها باشند. (4204999) (alef-13)
 
کاظم
Romania
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۶:۲۴:۴۲
دوست عزیز ۲ سوال مطرح کردی پس باید ۴ سال زندانی شوی . مگر نمدانی سوال جرم است.! (4205502) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۸:۳۴:۵۹
یعنی شما واقعا فکر می کنی قشر متوسط سوار هواپیما نمی شوند ؟ اگر این قدر نمی فهمی پس دلیل فقرت کاملا مشخص است ! (4205813) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۲۳:۱۳:۴۹
سوار می شن ولی معمولا بویینگ ام دی های چارتری 100تا 150 تومنو... جهت اطلاع شما هم بگم تو کشوری که خط فقر 2 میلیون و 700 هزاره، اونوقت شما برو حساب کن که قشر متوسط در آمدشون چقدره... و چند نفر قشر متوسط داریم؟!! 30 درصد جامعه زیر خط فقرن عزیز... اون هواپیماهای لاکچری که مرجوعی کشورهای دیگه هم هستن به درد خیلی ها تو این مملکت نمی خوره که 2000 میلیارد تومان خرجشون کردن... صنعت ریلی خیلی بیشتر برای کشور نیازه... صنعت برای ما مهمه روشنفکر، صنعت...نه بازار محصولات لاکچری شدن...نه هواپیمایی که برای نمایش خریده بشه و فردا اگه قطعه شو ندن نتونه تکون بخوره یا اگه 2 متر از آسمون ایران دور شد مصادرش کنن. نه هواپیمایی که برد 5000 کیلومتر داره رو بزارن پرواز تهران مشهد ... (4206233) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۸:۳۶:۱۶
الحمدالله همه مخالف روحانیند از کامنتای منتشر شده الف معلومه !!!!!!!!!!!!!!!! (4205817) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۲۲:۱۷:۱۰
لازم نیست همه مخالف باشند ولی روحانی حد اقل ۳۰٪درصد ریزش آرا داشته و این یعنی پایان روحانی (4206158) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۲:۳۷:۲۵
آقای روحانی فکر نمی‌کنید ستاد انتخاباتی شما زودتر از موعد فعال شده است؟ فکر نمی‌کنید وعده‌های بر زمین مانده دولت که هنوز در یاد مردم هست، ولی تحقق پیدا نکرده است بر این موارد اولویت داشته باشد؟ (4205000) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۲:۳۷:۴۷
با این همه ناکارآمدی دولت به نظر می‌رسد شعار سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل باید تا چند سال تجدید شود! (4205001) (alef-13)
 
مصطفی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۲:۳۸:۱۹
جناب دکتر روحانی لطفا به تخلفاتی که منجر به ایجاد زیان های بانکی شده وخلاف بدتر اینکه این زیاندها چند سالی تدسط مدیران بانکی با بیلان های ساختگی پنهان می شده واین در حالی بوده که طی این چند سال گذشته مدیران بانکدها انواع پاداش های سنگین تصویل همان بیلان های کذایی را گرفته اند و امسال که بانک مرکزی پرده از این تخلف بانکوها برداشت زیان سختی دچار سهامداران گردید جناب دکتر روحانی لطفا به بازگشت پاداشدها از مدیران بانکی اقدام و ترتیبی اتخاذ فرمایید تا زیان سهامداران خرد تا حدوری مرتفع گرددmostafa.kamali95@yahoo.com (4205003) (alef-13)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۸:۴۸:۴۴
فقط مدیران بانکها نیستند مثلا مدیران سرمایه گذاری توسعه ملی که جاهای دیگه که بوده هنوز پاداش میلیاردی میگیره که هیچ دخیل هم نیست یا همه ارگانهای دولتی متاسفانه همینند (4205840) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۲:۳۸:۴۸
خخخخخ کدوم گشایش؟؟؟؟؟؟ ما که ندیدیم
دکتر میشه تو با ذکر مثال توضیح بدین که دقیقا منظورتون چه گشایشی هست؟؟؟ (4205008) (alef-13)
 
خیشه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۲:۴۳:۰۰
این بنده خدا که این همه از خودکفایی در تولید گندم حرف میزند. بهتر است یاد اوری کنم که پول گندم را 3 ماه بعد از تحویل دادن گندم دریافت کردیم . این در حالی است که در سالهای قبل (منظور دولت گذشته) پول را حداکثر 48 ساعته تحویل میگرفتیم.
فرزند یک کشاورز (4205019) (alef-13)
 
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۲:۴۹:۴۰
ایکاش رئیس جمهورمحترم چندتا ازین گشایشهارو عنوان میکردن تا ماهم دعا کنیم ادامه داشته باشد. (4205036) (alef-13)
 
گمار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۲۲:۴۳:۳۸
چقدر تصمیم گیریها دست دولت است اگر آن را صد درصد ببینیم و افقی به همه چیزی نگاه کنیم می رسیم به این که من دو تا بیکار دارم خانه / دخل و خرج ما به هم نمی رسد /و... (4206192) (alef-13)
 
کامران
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۲:۵۱:۰۰
روحانی عزیز هر گلی که تونستی به سر این ملت عزیز زدی بگذار وبگذر تا دیگری بیاید ببینم چه میکند (4205041) (alef-13)
 
داود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۳:۲۸:۱۱
اعتمادبه نفست مردم راکشته اقای رییس جمهور! (4205109) (alef-13)
 
محمود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۳:۲۹:۰۲
اگه گششششایش نخواهی باید کی رو ببینیم؟ (4205112) (alef-13)
 
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۳:۵۸:۴۰
واقعا روشون میشه دم از گشایش بزنند.! البته دولت روحانی گشایش و کار ایجاد کرد منتها برای چین و فرانسه. (4205172) (alef-3)
 
زارعی مرودشت
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۵:۲۰:۴۸
منظورتون کدوم گشایشها هست متوجه نشدم (4205355) (alef-3)
 
کاظم
Romania
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۵:۳۵:۵۳
کدام گشایش .کدام رونق .فکر کنم باز هم عینک لازم دارم.! (4205388) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۶:۱۵:۴۷
ما که گشایشی ندیدم مگه اینکه توی این 4-5 روز باقیمونده یه اتفاقی بیفته (4205475) (alef-13)
 
Lao People
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۶:۳۵:۵۰
خیلی دوست دارم بدونم الان مخاطب سخنان روحانی کیه!!!!نجومی بگیران یا مردم!!!!!!!؟؟؟؟؟؟ (4205541) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۷:۳۰:۱۴
سلام.

من صنعت گری هستم که در دوران احمدی نژاد مجبور به تعطیلی کارگاه و عوض کردن شغل شدم.
دولت روحانی حتی اگر در دور بعد هم مستقر باشد و برایش سنگ اندازی و مانع تراشی نکنند، نمیتواند اثرات تخریبی فجایع اقتصادی فرهنگی زمان احمدی نژاد را جبران کند
ولی چند مزیت مهم اقتصادی دولت روحانی که کاملا آشکار و غیرقابل انکار است:

1- قیمت خودرو در این جهار سال تقریبا ثابت بوده است: سمند LX تقریبا حول و حوش 30 میلیون تومان بوده ( و مدل های دیگر هم افزایش چندانی نداشته اند)

2- مسکن و اجاره خانه که یکی از مهمترین هزینه های مصرفی طبقات متوسط و کم درآمد جامعه است ، در بسیاری از جاها کاهش داشته و یا تقریبا ثابت بوده است.

3- قیمت بسیاری از کالاها د ر بازار به قیمت دلار وابسته است. قیمت دلار در این سالها ثابت بوده و این یکی از مهمترین دستاوردهای اقتصادی دولت است.

البته دولت محدودیت های زیادی هم دارد که در خیلی از موارد توان مدیریت و عملکردش را کاهش میدهد. (4205681) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۲۰:۲۵:۰۸
اولا شما خیلی ناراحت نباش، صنعتگرانی که از دوره دولت سابق جان سالم به در بردند در این دولت تار و مار شدند. با این تفاوت که در این رکود وحشتناک نمی توانند شغل هم عوض کنند.
در مورد مسکن و اجاره بها هم با رکود مطلقی که در بخش مسکن وجود دارد و مسئولین دولتی هم استثنائابه اون اذعان دارند، افزایش قیمتها عجیبه و نه ثبات آن.
قیمت دلار هم در شش سال اول دول نهم و دهم تقریبا ثابت بود منتها یکباره افزایش یافت. این سیاست غلط در این دولت همچنان جاری است. (4206017) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۲۱:۰۶:۲۷
ایران زندگی می کنی برادر؟ صنعت چی داشتی؟ صنایع و کشاورزی اینجا تو شمال که خوابیده... ایشان میگه که پولها دیگه بلوکه نیست ...پس نمی دونم تعطیلیا چجوری ایجاد شده...؟ آخه چقدر تعصب کورکورانه؟ (4206075) (alef-13)
 
سالار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۸:۲۷:۲۹
اقای روحانی بیخیال خداییش اینکاره نبودی و نیستی دست از سر ملت بردار یا همه حواستو برای مردم و اعتلای ایران بگذار یا مردو مردونه یه کاردان معرفی کن دلسوز مردم که میدانم اگر هم چنین چیزی بشه یا رد صلاحیته یا وضع بدتر میشه پس مردم چی نفرات کابینه را کسایی حداقل بزار که به فکر در امدهای میلیاردی نباشند میشه تورو خدا میشه؟ (4205795) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۸:۵۳:۴۰
خدایا توبه (4205853) (alef-3)
 
بهاره
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۹:۳۰:۱۰
آقاي روحاني ، من و خانواده ام هميشه طرفدار إصلاح طلب ها بوديم ، ٤ سال پيش هم به شما رأي داديم، امسال كه موسسه كاسپين همه دار و ندارمان را بالا كشيد، و ٤ ماهه كه به مفلسي افتاديم و هيچ حركت مثبتي از شما و رئيس بأنك مركزي تان نديديم ، عمرا به شما رأي بديم، ٢ ميليون نَفَر ديگه با خانواده هايشان نيزمثل ما زخم خورده اند............ (4205929) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۹:۴۸:۲۱
از نتایج مهم شناخت ذخیرهای نظام و تعداد صفر های اختلاص ها ومفهوم کلمه

نجومی و زمین هایی که چون صفحه ریاضی بی انتها است (4205960) (alef-13)
 
Italy
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۲۲:۵۲:۰۵
چه اعتماد به نفسی؟ (4206201) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۰۱ ۱۲:۰۰:۵۸
آقای روحانی واقعا امیدمونو نا امید کردی من عمرا دیگه به تو و شعارات اعتماد کنم
حداقل مزیت 4 سال زیان دوره روحانی این بوده که انسانهای خامی مثل من فقط گول شعارهای تو خالی کاندیداها رو نخورند.
دوره های بعد مقیاس من حرفای رهبرم هست
خدایا کمکم کن (4212417) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.