توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 309239
جمع‌ آوری ۴۰ هزار بخاری غیر استاندارد در مدارس
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۲۱
فانی از جمع آوری ۴۰ هزار بخاری‌ غیر استاندارد در مدارس خبر داد و در خصوص پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان، گفت: تعدادی از فرهنگیان که از مهر سال گذشته بازنشسته شده‌اند، حدود ۲۰ درصد پاداش پایان خدمت خود را دریافت کرده‌اند.

به گزارش فارس، علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در جمع خبرنگاران با بیان اینکه تعدادی از فرهنگیان که از مهر سال گذشته بازنشسته شده اند، حدود ۲۰ درصد پاداش پایان خدمت خود را دریافت کرده‌اند، اظهار داشت: پیگیر پرداخت کامل این پاداش هستیم و به مجرب آن که این پیگیری‌ها به نتیجه برسد، اعلام خواهیم کرد.

وی از جمع آوری ۴۰ هزار بخاری‌ غیر استاندارد در مدارس خبر داد و گفت: دستور العملی در سال گذشته برای جمع آوری و عدم استفاده از بخار‌ی‌های غیر استاندارد صادر شده است و امسال هم این بخشنامه باید اجرا شود.

وزیر آموزش و پرورش در خصوص توزیع شیر در مدارس گفت: برای تمام دانش‌آموزان ابتدایی و دوره اول متوسطه تا آخرپایه نهم در کشور حداقل ۷۰ نوبت توزیع شیر اجرا خواهد شد.

فانی افزود: در اعتبارات آموزش و پرورش از محل یارانه‌ها مبلغی قرار داده شده و متناسب با تخصیصی که در اختیار آموزش و پرورش قرار می گیرد این طرح در کل کشور اجرا می شود.
 
کلمات کلیدی : بخاری+مدارس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.