نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 459233
قیمت شیر به نرخ قبل خود بر می‌گردد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۱
سازمان حمایت با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: افزایش قیمت شیر دو شرکت لبنی بدون هماهنگی با سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و اخذ مجوزهای قانونی انجام پذیرفته است ، بنابراین مقرر شد که محصولات آنها به نرخ سابق برگردد.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولید‌کنندگان به دنبال افزایش قیمت محدود توسط دو شرکت که بدون هماهنگی با سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و اخذ مجوزهای قانونی انجام پذیرفته، در این زمینه موضوع در دستور کار واحد های تخصصی و نظارتی سازمان قرار گرفت و به دنبال انجام بازرسی و سایر اقدامات لازم مقرر شد این دو واحد قیمت های این محصولات را به قیمت سابق برگردانند.

بدیهی است عرضه هیچ کالای لبنی با قیمت هایی مازاد بر قیمت های سابق به هیچ عنوان مورد پذیرش این سازمان نبوده و با هرگونه تخلف در این زمینه برخورد خواهد شد.

بدین وسیله از مردم درخواست می شود در صورت مواجه با هرگونه تخلف در این زمینه در بخش عرضه و فروش، موضوع را جهت رسیدگی سریع به سامانه دریافت و رسیدگی به شکایات مردمی از طریق شماره تلفن 124 در سراسر کشور اعلام نمایند.

همچنین به کلیه واحدهای تولیدی، توزیعی و عرضه کنندگان اعلام می‌شود که هرگونه افزایش قیمت بدون هماهنگی و اخذ مجوز های قانونی ممنوع بوده و با متخلفین بر اساس قانون تعزیرات حکومتی قانون نظام صنفی و سایر قوانین مرتبط برخورد خواهد شد.
 
 
کلمات کلیدی : قیمت شیر + لبنیات
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۶ ۰۹:۴۶:۱۰
مثل همیشه تا انتخابات ریاست جمهوری همه چی آروم و بعدش زلزله !!! (4231332) (alef-11)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۶ ۱۰:۱۸:۵۷
اگر یه مغازه دار کوچک جنسی را گران بفروشد بلافاصله از سوی ماموران تعذیرات جریمه می شود. پس چگونه است که دو کارخانه چنین کاری را اینطور علنی انجام می دهند و خبری از جریمه ایشان نیست (4231355) (alef-11)
 
شهروند درجه 2
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۶ ۱۰:۳۱:۴۸
کاری نداره که!!!

همون کاری رو که قبل از عید در مورد افزایش کره کردند در مورد شیر هم می کنند. دو هفته دیگه مجوز صادر میشه، اون وقت تمامی شرکت ها با مجوز سازمان حمایت از تولید کننده (نه مصرف کننده) قیمت ها رو بالا می برند. این روند همیشه بوده و فقط توهین به شعور ملت صورت می گیرد. (4231362) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.