توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 495837
فریاد یک معترض بر سر ترامپ
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۶
دونالد ترامپ که در جمع هوادارانش در "یانگ استون" اوهایو سخنرانی می کرد با اعتراض چند تند از مخالفان سیاست هایش که خود را تا مقابل جایگاه سخنرانی رسانده بودند مواجه شد. 

به گزارش فرادید، دونالد ترامپ روز سه شنبه در جمع هوادارنش در ایالت اوهایو سخنرانی کرد. شماری از معترضان به سیاست های او خصوصا در زمینه لغو بیمه درمانی اوباما کر خود را به محل سخنرانی رسانده و اعتراضشان را نشان دادند. در این میان یکی از معترضان توانست به مقابل جایگاه سخنرانی ترامپ برساند و فریاد اعتراضش را به گوش رئیس جمهور امریکا برساند. مامورین امنیتی بلافاصله او را دستگیر و از محل بیرون بردند. یکی دیگر از معترضان نیز پرچم شوروی سابق را در مقابل دیدگان ترامپ گرفت که باعث شد نیروهای انتظامی او را نیز از محل بیرون ببرند.  گفتنی است طرح بیمه درمانی جمهوری خواهان که قرار بود جایگزین اوباماکر شود اعتراضات بسیاری را در این کشور برانگیخته است. این طرح البته شامگاه گذشته نتوانست 60 رای لازم را برای تصویب شدن در سنای آمریکا به دست آورد و به این ترتیب با شکست روبرو شد.
 
 
کلمات کلیدی : ترامپ، اوباما کر، اعتراض
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.